Magdalena_82
Wodzu
Wodzu
Posty: 11437
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:16

23 paź 2008, 09:30

Cześć dziewczynki mój Antolek się rozłozył ma katar i kaszel...dopiero tydzień temu skończył chorować i znowu...rety :ico_olaboga:
Aginka życzę powodzenia u oklulisty i fryzjera :ico_oczko: Ciekawe jak Malwinka będzie wyglądać w nowej fryzurze.
Kristi no cóż taką masz tessciową...i cóż, jest upierdliwa, ale chyba nie najgorsza...trzymam kciuki za Twoją cierpliwość :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Kristi
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2259
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:14

23 paź 2008, 11:02

Dzien dobry ;-)
A ja mam juz mieszkanko czyste ;-)
Zaraz Marcusek pojdzie spac.. a Nicolka chyba pozniej tez pojdzie spac bo dzisiaj moje dzieci juz sa od 6 15 na nogach ;-) A wiec podejrzewam ze Nicolka bedzie spala w dzien :ico_haha_02:
Pozatym Ok.

Magdalena moja tesciowa myslisz ze nie jest najgorsza.. a ja uwazam ze moglabym miec lepsza.. naprawde.. ona jest falszywa.. i wtraca sie itd.. Ja bym to nazwala inaczej.. moje zycie jest jak roza czyli piekne ale roza ma tez kolce i wlasnie moja tesciowa jest tym "Kolcem" robi tak zebym tego zycia niemiala czasem jeszcze bardziej pieknego.. no ale taka mam i musze jakos grac przy niej zeby bylo dobrze.. :ico_noniewiem: Biedny Antos.. zycze mu szybkiego powrotu do zdrowia i trzymam za niego kciuki :ico_oczko:
Moje dzieci Nie choruja narazie

Gabi masz racje mi to tylko mozna wspolczuc takiej tesciowej.. ale ja nie dam sie .. i musze jakos ja strawic.. wiesz najlepsze to ze ona nie byla taka wczesniej.. albo ja tego nie zauwazylam..no mniejsza o to.. :ico_oczko:

Milego dnia wam zycze a ja juz dzisiaj wieczorkiem bede nas pakowac.. i ciesze sie na ten nasz urlopek jak niewiem.. :-D :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Kristi
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2259
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:14

23 paź 2008, 13:01

I jak mowilam moje dzieci sobie spia.
Nicolka zasnela przed chwilka,a Marcusek sie juz niedlugo obudzi ;-)
A ja mam chwilke zeby usiasc.. a pogoda u nas brzydka.. Padal deszcz rano a teraz jest zimno i jakos tak nie ciekawie :-/ No i pobedziemy w domku,pobawie sie z dziecmi..Musze tylko jeszcze mielone zrobic ale to raz dwa i jest gotowe :ico_oczko:

Gabi dziekuje :ico_haha_02: Napewno nie bede myslec o tesciowej przez ten tydzien .. bede miala ciotki i wujkow i babcie i siostre i moze tez mojego ojca odwiedzimy z ktorym niemam kontaktu.. no bo powiedzial babci ze nas przyjedzie specjalnie zaprosic do siebie.. :ico_noniewiem: No ale to zobaczymy jak bedzie..
Masz racje ze moze i niema takiej synowej co by byla zadowolona ze swojej tesciowej w 100 % ale ja to sobie tak mysle ze jak ja bede kiedys tesciowa(mam nadzieje :ico_oczko: ) i bede tez babcia( tez mam taka nadzieje :ico_oczko: ) to bede naprawde Inna.. ja teraz juz to wiem.. Nie bede tak przesadzac ze wszystkim jak to robi moja tesciowa.. No ale juz nie marudze znowu o niej.. :-D

Awatar użytkownika
Barbara
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1123
Rejestracja: 11 wrz 2007, 18:20

23 paź 2008, 13:21

Witajcie dziewczynki, myslalam ze Asia mi zasnie, ale nic z tego :ico_noniewiem:

Wlasnie siedzi obok mnie i pyta: 'a kto to?" a najbardziej chce ogladac Emi :-) , ciagle pyta: 'A gdzie Emi?" hihi

Awatar użytkownika
Mama_Ania
4000 - letni staruszek
Posty: 4805
Rejestracja: 03 kwie 2007, 14:18

23 paź 2008, 13:25

Kristi, odpocznij, zrelaksuj się, zapomnij o teściach i nabierz do wszystkiego dystansu.
Gabi, ojej, współczuję pobudki... dobrze, że Emila zasnęła o 10.

Czekam cały czas na wiadomość od Izy, ale jeszcze nic...
Kinga wczoraj nie spala w ciągu dnia, ale przysypiała w czasie kąpieli. Wyglądało to komicznie. Dziś chyba też nie ma zamiaru spać. Pogoda paskudna- siedzimy w domu.

Wczorajsza komiczna sytuacja:
Siedzę w toalecie i czyszczę płynami i szczotką kibelek. Wparowuje Kinga i pyta:
Mamusiu, myjeś źeby?
Uśmiałam się z tego...

Witaj Basieńko. Też myślałam, że Ci Asiunia zasnęła. Już dość dawno pisałaś mi na gg, że położyłaś ją spać.

Magdalena_82
Wodzu
Wodzu
Posty: 11437
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:16

23 paź 2008, 16:08

Cześć kobitki.

A my bylismy jednak na spacerze, bo szkoda siedzieć.
Antolek mnie dzisiaj zaskoczył, mówi do mnie "Mamunia Antoś maitwi...." pytam się o co się martwi...a on mi na to " Ani maitwi o tate"
(od jakiegoś czasu B przyjezdzał na sniadanie tak ok 11 a dzisiaj nie przyjechał bo miał wyjaxzd do Londynu i nie dał rady) :ico_oczko:

Kristi pisze:Magdalena moja tesciowa myslisz ze nie jest najgorsza.. a ja uwazam ze moglabym miec lepsza.. naprawde.. ona jest falszywa.. i wtraca sie itd.. Ja bym to nazwala inaczej.. moje zycie jest jak roza czyli piekne ale roza ma tez kolce i wlasnie moja tesciowa jest tym "Kolcem" robi tak zebym tego zycia niemiala czasem jeszcze bardziej pieknego.. no ale taka mam i musze jakos grac przy niej zeby bylo dobrze

No własnie trzeba sobie jakos dawać z tym radę, najgorsze jest to że trzeba grać, ja nie potyrafię i zawsze walę prosto w oczy...hehe, ale rozumiem że dla spokoju i dobra rodzinki trzeba się czasem powstrzymać,
Kristi jesteś super babeczka i tak trzymaj :one:
Mama_Ania pisze:Wczorajsza komiczna sytuacja:
Siedzę w toalecie i czyszczę płynami i szczotką kibelek. Wparowuje Kinga i pyta:
Mamusiu, myjeś źeby?


No niezle , domyslam się że był ubaw...no ale co chcesz w końcu trzymałaś w ręku szczoteczkę, a ze była tropszkę większa....cóż to za róznica :ico_haha_01:
No my tez czekamy na wieść od Izy....

Gabi pisze:My juz po szczepieniu, było wszystko dobrze :ico_szoking: żadnego płaczu przy badaniu, wrecz Emilka sama sie domagała "pani badać Emilki brzusio" - ponaglała panią doktor dopiero przy ukuciu troche łez było.

No brawa brawa :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Barbara
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1123
Rejestracja: 11 wrz 2007, 18:20

23 paź 2008, 19:44

Mama_Ania pisze:Basieńko. Też myślałam, że Ci Asiunia zasnęła. Już dość dawno pisałaś mi na gg, że położyłaś ją spać.


tez tak myslalam, ale nie spala, ze to teraz juz spi od jakis 15min. :-)

Magdalena_82, ale masz kochanego syneczka :ico_brawa_01:


Moja Asia dzisiaj zapytala mnie: 'mamo czy dziadziu Januś jest moim dziadziem i tatą?" ...
Boże dziewczyny, nawet nie wiecie jak sie poczulam... :ico_placzek: , powiedzialam jej że dziadziu jest jej dziadkiem i na szczescie o nic nie pytala juz... :ico_sorki:
No ale przeciesz widzi tatusiów np. w parku, wiec pewnie stad to pytanie... :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Aginka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2636
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:50

23 paź 2008, 21:05

Barbara, bedzie ciężko - napewno - bo widzę jaką ja mam sytuacje - ale daszradę - Asia jest mądrą dziewczynką....zrozumie......


My po okuliście .... wracamy za tydzieńw w czwartek ..... bo bedzie miała badane oczka po zakrapianiu atropiną .... ale wygląda żejednak bez okularków sie nie obedzie .... :ico_olaboga:

a u fryzjera była Malwinka bardzo grzeczna - ale nic nie miała robione - ja zapuszczam jej włoski już do ślubu :ico_oczko: ja ....mam obciete włosy

Awatar użytkownika
Mama_Ania
4000 - letni staruszek
Posty: 4805
Rejestracja: 03 kwie 2007, 14:18

23 paź 2008, 21:41

Barbara, jejku, trudno wytłumaczyć dziecku taką sytuację. Ale pewnie na tym jednym dzisiejszym pytaniu się nie skończy. Musisz się przygotować psychicznie na to i umieć Asiuni jakoś wszystko wytłumaczyć... :ico_pocieszyciel:
Madziu, ależ Antoś jest rozumny :ico_brawa_01:
Aginka, ojej. Ale może im szybciej Malwinka zacznie nosić okularki, tym szybciej jej się wzrok poprawi a już na pewno się nie będzie pogarszał. I czekamy na foteczkę fryzurki.
Gabi, :ico_brawa_01: Emilce za dzielność u p. doktor.

Iza jeszcze w "dwupaku".
Moje maluchy śpią. Kinga w dzień nie spała (tak jak przypuszczałam), ale po kąpieli zdążyła mnie tylko poprosić, bym ją przykryła. Nie zdążyłam, już spała :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
anulka_
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 65
Rejestracja: 21 sie 2008, 06:31

24 paź 2008, 06:37

Dzień dobry!!

Przepraszam że tak długo się nie odzywałam. Miałam duuużo wszystkiego na głowie. Zawsze też wydaje mi się że nie dzieje się u mnie nic ciekawego:( tylko praca, dom i tak w kółko :ico_placzek: Nie wiem czy macie ochotę o tym czytać...

Pozdrawiam

Wróć do „Mam dwa latka, dwa i pół”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości