Awatar użytkownika
agnieszka01.04
4000 - letni staruszek
Posty: 4895
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:09

23 paź 2008, 22:32

Duszka no to super :ico_brawa_01:

Gosia :ico_sorki: ten program to Corel Photo Shop Pro X2 :ico_haha_01: zrobie Ci taká fotké tak jak Mamiezuzi tylko zdjęcia jakieś muszę mieć, jeśli chcesz :-D

nasz Moderator chyba dziś nie zadziala, bo baluje.... :ico_szoking: :-D

[ Dodano: 2008-10-23, 22:32 ]
Duszka oczywiście dziękujemy za pomoc :ico_sorki: :ico_buziaczki_big:

[ Dodano: 2008-10-23, 22:38 ]
widzialam pierwsza chyba ....PIĘKNIE :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :-D :-D :-D :-D

Awatar użytkownika
eve81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3419
Rejestracja: 01 maja 2007, 14:24

23 paź 2008, 22:40

agnieszka01.04 pisze:nasz Moderator chyba dziś nie zadziala, bo baluje....


pomyłka

wybalowala i wrocila
i juz wszystkich do grupy dodala :-D

zaraz musze sie polapac gdzie teraz mamy pisac :591:

[ Dodano: 2008-10-23, 23:07 ]
a moj M ma dzis imieniny...zapomnialam :ico_szoking:
dowiedzialam sie po sms-ie od jego rodzicow z zyczeniami..upsss
jak wroci tp bede czekac z niespodzianka :-D :ico_wstydzioch:

Awatar użytkownika
agnieszka01.04
4000 - letni staruszek
Posty: 4895
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:09

23 paź 2008, 23:31

no pani Moderator :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: dla Pani :ico_buziaczki_big:

a co tą niespodzianką? Ty w jakimś skąpym ubranku :ico_oczko: ale jestem ciekawa

Awatar użytkownika
gosiaperelka
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1223
Rejestracja: 10 mar 2007, 09:55

23 paź 2008, 23:57

no to super ze pokoik już istnieje, teraz tylko wielka przeprowadzka :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
agnieszka01.04, agnieszka bardzo chętnie ci podeślę jakieś fotki, super dzięki:) Drukowałaś może te fotki? jak wygladają jak się je wywoła?
eve81 pisze:jak wroci tp bede czekac z niespodzianka

Też jestem ciekawa...stawiam na sexowną haleczkę:) lub bieliznę na ciele EVE

Awatar użytkownika
agnieszka01.04
4000 - letni staruszek
Posty: 4895
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:09

24 paź 2008, 08:26

nie wiedzialam gdzie sié witać więc jeszcze w tym pokoiku mówię dzień dobry :-D

u mnie nocka ciężka...Daruś się budzil co chwilkę, ale chyba dlatego, że ma katar i do tego taki gęsty :ico_noniewiem: muszę iść do apteki spytać o Mucofluid, bo rozrzedza to paskudztwo :ico_noniewiem: i Julcia coś kaszle...psikalam jej w nocy Tantum Verde, to później troszke lepiej...

jeny u mnie jeszcze ciemno :ico_szoking:
ale wiatr wieje dalej....dziś nawet nie bylo wiadomo czy prom z Irlandii przyplynie i czy W. idzie do pracy...ale poszedl, bo dostali inne zlecenie...mialam nadzieję na wolne, bo chcialam skoczyć do sklepów samochodem...

no to co dziewczyny :ico_kawa: z rana :ico_haha_02:

Awatar użytkownika
eve81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3419
Rejestracja: 01 maja 2007, 14:24

24 paź 2008, 08:28

agnieszka01.04 pisze:a co tą niespodzianką? Ty w jakimś skąpym ubranku ale jestem ciekawa


gosiaperelka pisze:Też jestem ciekawa...stawiam na sexowną haleczkę:) lub bieliznę na ciele EVE


ee co tam haleczki
bez ubranka wystapilam :ico_wstydzioch: hihi

ide zawesc M do pracy a pozniej jade po brata na lotnisko :-)

Awatar użytkownika
agnieszka01.04
4000 - letni staruszek
Posty: 4895
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:09

24 paź 2008, 08:28

Eve widzę , że jesteś...pisz co to za niespodzianka Kochana :ico_sorki: hihihi może coś ściągnę od Ciebie na przyszlość :ico_oczko:

caly czas mi wyskakuje przy wysylaniu jakiś bląd :ico_zly:

[ Dodano: 2008-10-24, 08:30 ]
EVE :ico_smiechbig: :ico_smiechbig: :ico_smiechbig: poszlaś na calość :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: nonono i co On na to??? glupio pytam... :ico_brawa_01: :-D :-D :-D

Awatar użytkownika
eve81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3419
Rejestracja: 01 maja 2007, 14:24

24 paź 2008, 09:04

agnieszka01.04 pisze:nonono i co On na to???


zrobił mi córeczke :597: :ico_oczko:

odwiozlam M do pracy
a pozniej czeka mnie wyprawa na lotnisko po brata
wieczorkiem imprezka parapetowla
musze jeszcze jakies zakupki zrobic i cos na wieczor przygotowac :ico_haha_01:

NICOLA_1985

24 paź 2008, 09:42

czesc laski super, ze mamy nowy wąteczek :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: brawa dla moderatora !! :ico_brawa_01:

musze was poczytac dokladniej ale troche pozniej sie za to zabiore teraz musze sie zbierac zjesc sniadanko i jechac do przychodni pytac o godziny przyjecia bo cholera nie odbieraja tam...

wczoraj miałam byc ale mnie nie było bo.. pojechaliśmy wymienic opony i felgi na zimowe i mamy do zapłacenia 1000 zł - to i tak przystępna cena taka po znajomosci :ico_oczko: jak wracalismy spowrotem to gosciu stał koło nas na światłach i tak sie wykrecał zeby zobaczyć felgi ze o mało by se karku nie skrecił hehe :ico_smiechbig:
Karolina była u babci a babcia miała sie uczyc z moją kuzynką bo razem do liceum poszły.. no i się pouczyły.. hehehehe :ico_smiechbig: moja kuzynka powiedziała że jakby miała takie dziecko jak Karolina to nic by w domu nie umiała zrobić bo przy niej oczy trzeba miec na około głowy.. mimo ze nie chodzi... no coś takiego.. a ja jakoś sobie musze radzić :ico_oczko:

porobiłam wczoraj fotki karolinie jak jadła banana z miseczki łyzeczka... ale wkleje wam później...
no i nie wiem tylko teraz gdzie mam pisac jak bede pozniej... na nowym watku czy jeszcze tutaj..
a tak wogole to jak to jest tylko my widzimy ten watek czy wszyscy go widza ale tyl;ko my mozemy wejsc?? bo ja jakos nie w temacie jestem.. jeszce wszystkiego niedoczytałam..
wczoraj czytałam troche ale S mnie napastował i musiałam skonczyc to zeby mu dac nauczke wymysliłam że wczoraj robiłam test i jestem w ciazy i ze wszystko mnie boli zeby dał mui spokuj zreszta to bylo dosc wiarygodne bo ja juz od tygodnia jęcze ze mnie cycki bola hehe :ico_oczko: :ico_oczko: no i on uwieżył.. hahaha żebyscie widziały jego mine była dosłownie taka: :ico_szoking: - był przerazony sserce mu zaczelo walic i nie wiedziel co ma powiedziec tylko cały czas pytał czy mówie powaznie i chyba zacol sie zastanawiac co teraz.. a ja nie wiytzymałam i tak zaczełam sie smiac ze o mało nie spadłam z łóżka :ico_smiechbig:
prawie mi wyszło zniechecenie go do dalszego napastowania ale jak juz sie uspokoił to i tak mi nie odpuścił... co za gamoń :ico_oczko:
dobra ja zmykam bede później.. na szczescie dzisiaj mam z głowy gotowanie :-D

kasiorex
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1275
Rejestracja: 12 gru 2007, 13:22

24 paź 2008, 10:32

Witam sie i ja :-) Jak obiecałam zdjęcie wklejone.Tylko za bardzo nie wiem gdzie mam pisac :ico_olaboga:

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość