Awatar użytkownika
Mróweczka
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1333
Rejestracja: 14 mar 2007, 19:35

24 paź 2008, 18:31

Kolka mam nadzieje, że wytrwamy do 3-latków...musze sie przeciez brzuszkiem chwalic gdzies kiedys nie?? :-D i gratuluje pracy!!!
Powiem Ci ze Eryk tez rozne figury w nocy tworzy...w PL spalam z moja chrzesnica a Eryk obok w lozeczku i Go wzielam do lozka nad ranem to raz spala Madzia od sciany a raz On tak sie przez Nia turlal...a jak ze mna spi nad ranem tez mam twarz spopana i mimo ze duze lozko ja mam przydzial 1/10...

kamelek chwala Bogu...tylko dziekowac naokragło ze nic sie niestało!!!!!!!!!!!!! :ico_sorki: Pisałam Wam kiedys ze mojej Siostry maz zginoł w wypadku jak Ona bylaw 8 miesiacu ciazy z 2 Córeczka...Kasiu tylko dziekowac naprawde bo te wypadki sa straszne...jeden ma szczescie a drugi nie...

caro tez mi przeszla mysl o chałupce...super...gratuluje :-)

katrin cale szczescie ze niespadlo na Antoska to lustro...nawet niechce myslecoby-gdyby :ico_olaboga:
a co do jedzenia to u nas juz bardzoooooooooooo dlugo only milk jest na czasie...czasem cos innego sciubnie a mleko pilby naokraglo... :ico_olaboga:

Delicja co do złobkow...ja jestem do nich jak najbardziej przekonana...sama chodzilam i do zlobka i do przedszkola i zyje :-D Eryka tez mam zamiar dac na poczatek na 2-3 razy w tyg po 2-3 godz...mimio ze On ma spory kontakt z rowiesnikami ale i tak chce Go niedlugo jakos dac :-)



A u nas tyle ze juz jestemy w UK :-) Eryk wlasnie odsypia podroz...
No i z tymi wiadomosciami dobrymi to i ja mam jedna...porobilam badania i po zasniadzie sladu niema...jestem płodna :-D no i niemam zadnych komorek rakowych ufff :ico_sorki:

A i musze naskarzyc...z samolotu wyszlam cała mokra...Eryk jakies polgodziny darl sie naokraglo...na rece niechcial...wiec ladowalismy tak...On lezal na podlodze pod siedzenie bo inaczej sie darl i wyrywal a On ma tyle sily ze ja Go juz utrzymac nieraz niemoge (pod siedzeniem tez sie darl ale mniej), a ja siedzialam na podlodze miedzy siedzeniami kolo Niego :ico_olaboga:
A wogole taki sie niedobry zrobil ze kabaret :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
Blanka26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3583
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:37

24 paź 2008, 19:41

kolka dzięki jesteś wielka :-D :-D :-D

Awatar użytkownika
Kolka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3779
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:38

24 paź 2008, 20:08

delicja, no co Ty... Ja mam tylko 163 cm :-D A tak w ogóle to nie ma za co :ico_haha_02:

[ Dodano: 2008-10-24, 20:56 ]
Mróweczka, Mam nadzieję, że już niedługo zobaczymy Twój brzuszek :-) Cieszę się razem z Tobą, że masz już dobre wyniki! No to kiedy bierzecie się do pracy? :ico_oczko: U nas mleko jest okazyjnie. Do obiadu raczej i to ze smakową słomką :ico_noniewiem: Ale grunt, że Elvisek rozwija się prawidłowo i broi jak trza :-D Z biciem serca przeczytałam relację z lotu. :-D To i tak jeszcze nic, w porównaniu z tym co Cię czeka :ico_haha_01: Niezłe ziółko :ico_brawa_01:

A moja panna dzis tez przechodziła samą siebie. Jak Ola Delicji powiększyła sobie literki na TT, to moja dla odmiany zmniejszyła je do minimum :-D Zwaliła nowa lampkę, stłukła się żarówka, wywaliła się centralnie w błoto, i wylała na siebie gorącą herbatę. Tzn nie na siebie. Chyba ta Bozia, za to, że się do niej modli Jula skierowała ten strumień tuz obok, pod dziwnym kątem i na szczęście Juli tylko kilka kropel na ubranie kapnęło... Za to ja sobie palce poparzyłam jak szklankę łapałam...
Kochane te nasze dzieci, że nam atrakcje takie zapewniają :-D
Idę toaścik za zdrowie mego męża wznieść :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Blanka26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3583
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:37

24 paź 2008, 22:47

no moja Ola też dziubnie a tak to kaszkę heh
martwię się, bo znów z kupką problem :ico_placzek: Boże już nie wiem co robić :ico_placzek:

[ Dodano: 2008-10-24, 22:51 ]
też bym chciała pochwalić się brzuszkiem, ale nie w tym domu, z dwójką dzieci i dwójką wariatów, o nie


dziewczyny o której wasze dzieciaki jedzą ostatni posiłek???bo Ola je o 10, wiem, że to późno, ale wstaje późno, a wzceśniej jeść nie chce. A dziś i tak nie chciała jeść a teściowa z tekstem, najwyższy zcas przestać jej dawać jeść o tej porze

ona w ogóle mnie wpienia z tymi tekstami najwyższy zcas żeby Ola móiła, najwyższy czas sikać na nocnik, najwyższy czas jeść wszystko

najwyższy czas to tylko tę zrzędę pierdolnąć w łeb :ico_puknij:

ech tesciowa z synową to tylko w m jak miłość żyją dobrze :ico_noniewiem:

katrin
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1971
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:29

25 paź 2008, 00:36

delicja, tez sie nam pochwalisz kiedys brzuszkiem,pamietaj marzenia sie spelniaja,wiec TY tez znadziesz swoj wlasny kat .
ech tesciowa z synową to tylko w m jak miłość żyją dobrze
_________________
swieta racja!!!

Kamelek-az mnie ciarki przeszly,dzieki Bogu,ze Twoj maz wyszedl z tego caly.Trzymajcie sie cieplutko.

Caro-dom z cegly to wcale nie jest brzydki ,a w sumie najwazniejsze,ze srodek Wam odpowiada.Super sie zlozylo z tym wyburzaniem,twoimi sasiadami z drugiej strony ulicy i ta zamiana!Jeszcze raz brawo!

Mroweczka-ale mialas lot a raczej ladowanie :ico_szoking: Moj tez taki uparciuch z sila olbrzyma,my lecimy 14 listopada na wesele do Polski,wiec cikawe co mni czeka.I super,super dobrze,ze juz jestes zdrowiusienka,teraz tylko zielone swiatlo od ginekologa i bedziemy czekac :-)

Kolka i Kamelek-dla Waszych solenizantow wszelkiego Dobra.

Kolka-juz sie mialam nieraz zapytac co to ta smakowa slomka ? :ico_wstydzioch:

A ja dzisiaj jak zwykle mialam gosci,wiec szybciutko razem z Antosiem robilam ciasto.Nie przypuszczalam,ze moj syn az tak sie zangazuje w to pieczenie,otoz poczulam dziwny swad spalenizny i okazalo sie,ze moje dziecko z moich 170 ° C przestawilo temperature na max :ico_szoking: Jak on to robi???JA go niby caly czas pilnuje.Ja chyba do niczego sie juz nie nadaje :ico_placzek:

[ Dodano: 2008-10-25, 00:40 ]
Delicja-moj je kaszke miedzy 9 a 10 a jak go klade kolo 10 to butle mleka.Na szczescie nikt mnie oficjalnie nie poucza ze to zle

caro
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3236
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:11

25 paź 2008, 09:35

Mróweczka tak się cieszę,że wyniki masz dobre, super :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: , będziemy czekać na twoje 2 kreseczki :ico_oczko: :ico_oczko:

a tego lotu to nie zazdroszcze :-D :-D :-D
moje dziecko z moich 170 ° C przestawilo temperature na max Jak on to robi???JA go niby caly czas pilnuje
to pewnie cisto miłąo być dla teściowej :ico_haha_01: :ico_haha_01:
najwyższy czas to tylko tę zrzędę pierdolnąć w łeb
ooooooooooo i to jest dobry pomysł :ico_brawa_01:

Oskar je butle o 20-tej, ale potem jeszcze je kanapki ze mna, a nieraz to i wafelka albo chipsa :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: , bo ja zawsze wieczorami podjadam i Oskar sie załapie tez :ico_wstydzioch: , dietetyk dziecicy napewno by mnie pochwalił :ico_wstydzioch: , a tak wogóle to tez musze na młodego naskarzyc, bo zaczał coraz pózniej chodzic spac :ico_noniewiem: , wczoraj np. o 24-tej :ico_noniewiem:

ach nie wiem co miałam jeszcze napisac :ico_noniewiem: ....miłego dnia wam zycze :-)

Awatar użytkownika
Kolka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3779
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:38

25 paź 2008, 10:49

delicja, moje zdanie to już znasz... tak będzie zawsze, dopóki razem będziecie mieszkać. Chyba najwyższy czas wziąć byka za rogi i Ole wysłać do żłobka, Ty do pracy i uciekać na swoje mieszkanko. Jako gość teściowa nie powinna być już tak pewna siebie :ico_wstydzioch:
Moja Jula ostatni posiłek je ok 19. Kaszkę tylko z rana, a potem nie ma mowy...

Katrin, to coś jakbym oglądała na Cbeebies bajkę pt "Kucharz duży, kucharz mały" :-D To masz pomagiera :ico_brawa_01: Na serio, przydałyby się nam ze dwie dodatkowe pary oczów i kończyn :-)
Smakowa słomka to jest taka grubsza słomka od tradycyjnej, wypełniona w środku rozpuszczalnymi granulkami o różnych smakach. Ja spotkałam się ze smakami: truskawki, czekolady, karmelu i banana. W trakcie picia mleka rozpuszczają się, zmieniając smak na inny- Juli najbardziej pasuje bananowa i karmelowa. Oczywiście spróbowałam co to jest i mówię Wam.... pychotka :-D U nas cena jednej takiej słomki to ok 1 zł
Caro, no pewnie dietetyk nas by nie pochwaliłby za czipsy, ale... Jeden czy dwa to może krzywdy od razu nie zrobią :ico_noniewiem: Chociaż ja na wszelki wypadek staram się jeść jak Mała już śpi.
A dziś Jula dostała ataku śmiechu przez sen- tak się rechotała, aż nas pozarażała i rechotaliśmy się we trójkę:-D

dziewczyny... Mój chłop jest przeziębiony... to coś w rodzaju wrzodu na d...
No, lecę sprzątać

Awatar użytkownika
Blanka26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3583
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:37

25 paź 2008, 13:41

katrin no co ty gadasz, do niczego się nie nadajesz????Kobieto, ja uważam, że jesteś bardzo mądra inteligentna i rozsądna. A do tego wspaniała matka!
moja Olenia też lata do kuchenki gazowej, wiem, że nie powinnam jej pozwalać, ale cóż, nie słucha. A jak słyszy czajnik to pierwsza leci wyłączyć :-D
nie mówiąc już o pralce, którą też umie włączyć no i prałaby kilka razy dziennie :-D

kolkano wiem, że to byłoby najlepsze rozwiązanie, ale mąz nie chce żłobka, :ico_placzek: w ogóle to wiecie jak ja zazdroszczę tym wszystkim mamom, które mówią, że ich dzieci siedzą z babciami. Tu kurcze babcia nie chce się podjąc, co za babcia z niej :ico_zly: nonono nie babcia. Nie wiem czy wam kiedyś pisałam, zaproponowaliśmy jej pieniądze za opiekę nad niunią, i tu zacytuję ją: "O dziękuję bardzo" :shock: na wiankach zarobi max 400 zł i to jak ostro zapieprza a tu chcieliśmy jej dać te 400 co miesiąc. NIE!!!cóż chyba ona nie zasłużyła na miano babci.

kolka a te słomki to się kupuje normalnie w sklepie???ja tego jeszcze nie widziałam :ico_noniewiem:
i współczuję chorego męża.

caro ja też daję Oli smakołyki i cieszę się, że lubi. uwielbia paluszki, wafelka jeszcze nie jadła, ale np czekoladkę pistacjową jadła,biszkopty, herbatniki i chipsy spróbujemy :-D

no i muszę się pochwalić Ola wczoraj spróbował pieroga z mięsem i jej chyba posmakował. Dla nas to wielki sukces :-D :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Kolka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3779
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:38

25 paź 2008, 14:09

Ja chyba do niczego sie juz nie nadaje
no właśnie- zapomniałam wcześniej o tym wspomnieć. Toś powiedziała! :ico_nienie: Takiej zorganizowanej kobiety to ja dawno nie widziałam. Ja na pewno nie czekałabym z pracami domowymi do 1 czy 3 w nocy!! A placki piekłabym od wielkiego dzwonu, a trzeba zacząć od tego, że nie lubię ich piec w ogóle. :ico_wstydzioch: A dzieci w takim wieku naprawdę czasem nie sposób upilnować!! Nie masz prawa więcej tak pisać! Zrozumiano? :-D

delicja, musisz mocno pogadać z mężem. Wyjaśnić mu wszelkie ZA i PRZECIW. Co on ma przeciwko żłobkom?? Wiadomo, że obca opiekunka to nie własna mama, ale poza tym to widzę same plusy. Sorki, że tak powiem teraz brutalnie i po chamsku: czy dla niego ambicją jest siedzieć przy mamusi, która prawdopodobnie Was i własną wnuczkę ma głęboko w d... Ile on ma lat?? Wybacz, że to powiem, ale jest to strasznie egoistyczne podejście. Widzę, że nie bardzo interesuje go Twoje samopoczucie psychiczne :ico_noniewiem: Albo mu wytłumaczysz, że tak dalej być nie może, obie z Olą musicie się rozwijać bo jesteście istotami społecznymi, albo po prostu zaciśnij zęby i pogódź się z tym... Albo niech mąż zasuwa na dwa etaty, bo nic innego mi do głowy nie przychodzi.
Teraz chyba ja przegięłam, ale mam taki sam sposób myślenia, jak Katrin i też mnie to wnerwia.

Z przyjemniejszych rzeczy: poganiałam ojca po mieście, mało zawału przeze mnie nie dostał, tak wybrzydzałam, ale w końcu mam taką kurtkę jak chciałam :ico_brawa_01: I bluzeczkę nową :ico_brawa_01: No i co się okazało- już od kilkunastu lat nie nosiłam kurtek w rozmiarze XS, a tu proszę :ico_haha_01:

caro
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3236
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:11

25 paź 2008, 18:19

eeeeeeee dziewczyny chciałam cos napisac, ale jejsc mi sie zachciało........

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości