mikusia
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1207
Rejestracja: 07 wrz 2008, 19:27

28 paź 2008, 15:57

nadrobiłam was ale nie mam weny do pisania :ico_noniewiem:

jak już pisałam Dominiśka miała pare dni gorączke.. a dziś zaczął się kaszel :ico_noniewiem: byleby ją tylko nie rozłożyło :ico_sorki: :ico_sorki:
byłaby to jej druga choroba w życiu :ico_noniewiem: :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
eve.ok
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5871
Rejestracja: 12 mar 2007, 19:20

28 paź 2008, 16:20

mikusia 3mam kciuki za zdrówko Małej, bo same jesteśmy z Jagą na etaie choroby :ico_noniewiem:
nam akurat już przeziębienia niestraszne tyle ich było, choć zawsze bardziej na tle alergicznm niż jakimś wirusowym - mamy taki arsenał stalych leków, które działają na Jagę, że już do lekzrza nawet nie chodzimy. Daletgo ajczęściej bez antybiotyków u nas sie na szczęście obywazdrówka kochane :ico_buziaczki_big:

mikusia
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1207
Rejestracja: 07 wrz 2008, 19:27

28 paź 2008, 20:03

ja jej na razie psikam Marimerem do noska bo katar ma mały ale leci jej jak woda...
no i kaszle tak wodnisto więc na razie podaje jej 4razy dziennie syrop na kaszel DROSETUX.
Zawsze jej pomagał to zobaczymy teraz.. a jak nie to jutro, albo po jutrze idziemy do lekarza :ico_noniewiem:

SANDRUSIA))
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3059
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:51

29 paź 2008, 02:51

mikusia, zdrowka dla Dominisi
my chorobe mamy za soba w polsce kubusia dopadla angina z tym ze nie goraczkowal ale kaszel mial paskudny wraz z wymiotami dostal leki od lekarki ale nie chcial ich przyjmowac wiec po 3 dnich meczenia go odpuscilam i nic nie podawalam taka nasza irlandzka metoda heh i choroba po tygodniu minela :)
co do przedszkola to ja tez mam zamiar wyslac Kubusia jak sonczy 3 latka jak bedzie mial 4 idzie juz do zerowki :ico_haha_02: i ja nie martwie sie o niego bo wiem ze swietnie sobie poradzi :ico_brawa_01: czasem to az mi go szkoda trzymac w domu on tak siwetnie czuje sie w towarzystwie dzieci :ico_noniewiem: u nas niestety nie ma wyboru babcia czy przedszkole juz 2 lata kubus spedza czas tylko z mama i z tata juz nie moge sie doczekac az bedzie w wieku przedszkolnym a ja bede mogla pomyslec o sobie moze jakas szkola kursy itp mam tyle pomyslow i chceci lecz narazie nie mam mozliwosci a pozatym narazie chce sie w pelni oddac macierzynstwu :ico_haha_02:
u nas przeprowadzka coraz blizej czekamy wlasnie na dokumenty z banku powinny jutro przyjsc wtedy zawozimy je do adwokata i zostaje tydzien :ico_brawa_01: juz wybieram tapety i dodatki bo meble juz mam jeszcze tylko lodowka i zmywarka zostala do kupienia no i dodatki uwielbiam urzadzac dom mogla bym sie co rok przeprowadzac :-D heh zmykam spac :ico_spanko: na szczescie rano moge pospac bo mezus ma wolne jutro :-D heh dobranoc

mikusia
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1207
Rejestracja: 07 wrz 2008, 19:27

29 paź 2008, 11:39

hej, wpadłam wam powiedzieć tylko że byłyśmy u lekarza
Dominika ma ZAPALENIE KRTANI i 2tyg mamy z głowy ... aż 6 lekarstw dostała, w tym antybiotyk :-/

oczywiście przy nawet zwykłym psikaniu do nosa jest wrzask jak nie wiem.. ona nigdy nie lubiła leków i nie lubi :ico_noniewiem: masakra

musze dziś jej pojechać po jakąś nową zabawke bo dziecko mi już wariuje bo prawie od tygodnia siedzi w domu a ty czeka ją kolejne conajmniej 2.... :-/ ale będziemy mieć z nią jazdy :ico_noniewiem:



a co do przedszkola to ja Dominiśke planuje wysłać dopiero gdzieś w wieku 4latek a żeby nie zarażała choróbskami młodszego rodzeństwa :ico_oczko: no chyba że się nie dorobi tego rodzeństwa to wtedy zobaczymy...

Awatar użytkownika
eve.ok
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5871
Rejestracja: 12 mar 2007, 19:20

29 paź 2008, 11:59

oj mikusia ucałuj mocno Dominiczkę. I mam andzieję, ze nowa zabawka poprawi jej humor - ja też rozpieszczam Jaguś jak jest chora - bo aż serducho pęka.
My póki co walczymy z katarem, wczoraj zaczął się kaszel czyli standard u nas - myślę, ze równie standardowo skończy się bez wizyty u lekrza i przejdzie na wypróbowanych lekach.
oj ta jesień paskudna :ico_noniewiem:
sandrusia oj to ja Cię podziwiam :ico_brawa_01: za to oddanie sie w pełni macierzyństwu, bo ja wariowałabym gdybym swojej pracy nie miała. Wracam po tych 8 godzinach niby umęczona, ale dpiero wtedy wykorzystujemy z Jagą czas, który mamy dla siebie na maksa :-D najważniejsze, zeby nasze Maluszki miały mamy szczęsliwe i nie sfrustrowanem robieniem tego na co nie mają ochotę :ico_brawa_01:
buziaczki dla Kubusia :-D

Awatar użytkownika
AgaSza
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1642
Rejestracja: 06 mar 2008, 10:54

29 paź 2008, 12:47

np. nie pozwala jeść widelcem (Jaga pięknie potrafi sama jeść), bo "krzywdę sobie zrobi" albo "za bardzo się pobrudzi". Drażni ja, ze Jaguś biega na boso
u nas dokładnie to samo plus jeszcze wiele innych ograniczeń, o których aż mi się nie chce pisać :-)

[ Dodano: 2008-10-29, 11:49 ]
mikusia, to dużo zdrówka dla Twojej córeńki. My też kilka dni temu przechodziliśmy chorobę Ewci, ale chyba już po wszystkim. Taki gęsty katar miał i trochę kaszelek, ale już nic nie słychać, więc obyło się bez lekarza

[ Dodano: 2008-10-29, 11:50 ]
mikusia, to Ty się o nowego brzdąca starasz? Super, życzę powodzenia :-)

[ Dodano: 2008-10-29, 11:52 ]
czasem to az mi go szkoda trzymac w domu on tak siwetnie czuje sie w towarzystwie dzieci :ico_noniewiem: u nas niestety nie ma wyboru babcia czy przedszkole juz 2 lata kubus spedza czas tylko z mama i z tata juz nie moge sie doczekac az bedzie w wieku przedszkolnym a ja bede mogla pomyslec o sobie moze jakas szkola kursy itp mam tyle pomyslow i chceci lecz narazie nie mam mozliwosci a pozatym narazie chce sie w pelni oddac macierzynstwu :ico_haha_02:
SANDRUSIA)), to my obie takie oddane dzieciom, ja też sama ze szkrabami i o sobie nie mam czasu pomysleć i tez odliczam dni do kolejnego września aż dzieci do żłobka pójdą, a ja do pracy. Lubię być w domu z maluchami, spełniam się w roli matki, ale czasem tak mi się tęskni do ludzi na co dzień

mikusia
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1207
Rejestracja: 07 wrz 2008, 19:27

29 paź 2008, 21:23

[ Dodano: 2008-10-29, 11:50 ]
mikusia, to Ty się o nowego brzdąca starasz? Super, życzę powodzenia :-)
dzięki :)



a co do babć... ach te babcie :-)

moni26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5989
Rejestracja: 09 mar 2007, 11:55

29 paź 2008, 23:15

np. nie pozwala jeść widelcem (Jaga pięknie potrafi sama jeść), bo "krzywdę sobie zrobi" albo "za bardzo się pobrudzi". Drażni ja, ze Jaguś biega na boso
u nas dokładnie to samo plus jeszcze wiele innych ograniczeń, o których aż mi się nie chce pisać :-)
Ranyy to mnie zaskoczyłyście.
Ja nie mam takich problemów. Właśnie dzięki mojej mamie Marti tak dużo umie, w końcu od momentu jak wróciłam po macierzyśkim to ona się małą opiekowała. Wiadomo że my jako rodzice wprowadziliśmy zasady wychowawcze i moja mama je stosuje. Z tesciowa trochę gorzej było ale juz się nauczyła. Marti juz od dawna sama umie jesc, widelcem jadła jak skończyła rok. Wiadomo że to sa dzieci i trzeba je kontrolować ale bez przesady...

mikusia
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1207
Rejestracja: 07 wrz 2008, 19:27

02 lis 2008, 22:39

puk puk, a co tu tak cicho?

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość