Awatar użytkownika
miszka
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1409
Rejestracja: 29 mar 2008, 11:21

03 lis 2008, 19:42

sprawdź tutaj
Jej skad Ty bierzesz takie rzeczy :ico_sorki: Niw ma na tym kremie niczego z tej listy ale nazwa phenoxyethanol troche mnie niepokoi :ico_noniewiem: On mi to kazal 2 razy dziennie,ale jak chce czesciej to nie ma sprawy,no chyba az taki walniety nie jest zeby mi pozwalac steryda uzywac do woli,acha i miedzy smarowaniami nie trzeba emolianta,to tez mnie troche zdziwilo :ico_noniewiem:
delicja
Ja Ci chyba jakis medal za Ta pomoc wysle :ico_sorki: :ico_sorki: Masz co robic a ja Ci zawracam glowe swoimi problemami.Mam nadzieje,ze dzieki Twojej pomocy buzia mojej Natalki bedzie niebawem wygladala tak jak Twojej slicznej coreczki :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Blanka26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3583
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:37

03 lis 2008, 23:22

miszka, phenoxyetanol to nie steryd, to jakaś pochodna alkoholu, zresztą też zerknęłam w google i poczytałam o tym kremie :ico_oczko: użytkownicy są zadowoleni i nie mają obaw w stosowaniu, więc jest bezpieczny :-)
stosuj to co najbardziej pomaga córci, jeśli to pomaga stosuj, ale emolienty też możesz stosować, my od roku używamy exomegi :-)

i nie dziękuj za pomoc, bo po to tu jestem, żeby Wam pomóc, a ja sama to przerabiałam i wiem jaka alergia jest uciążliwa :( ale na szczęscie do pokonania :ico_brawa_01:
A Twoja córcia jest przecudna. jestem pewna, że wkrótce nie będzie śladu po krostkach. No a ja kiedyś dużo czasu spędziłam na szukaniu informacji o alergii, więc coś niecoś wiem (hihi najpierw trzeba się zaprzyjaźnić z wrogiem, żeby wiedzieć jak go pokonać :ico_oczko: ) Gdyby coś pisz śmiało, ja na pewno odpiszę.

Awatar użytkownika
miszka
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1409
Rejestracja: 29 mar 2008, 11:21

04 lis 2008, 13:18

miszka, phenoxyetanol to nie steryd, to jakaś pochodna alkoholu, zresztą też zerknęłam w google i poczytałam o tym kremie użytkownicy są zadowoleni i nie mają obaw w stosowaniu, więc jest bezpieczny
No ,ja tez pogrzebalam i teraz laduje jej to co 10 minut,bo sama wiesz jak jest z niemowlakiem :ico_noniewiem: Wije sie w lozeczku bo ja to swedzi ,zalozylam na raczki rekawiczki wiec sciera :ico_olaboga: Cala noc nie spalam,tylko z tym kremem walczylam,ale widac nieznaczna poprawe :ico_sorki:
i nie dziękuj za pomoc, bo po to tu jestem, żeby Wam pomóc, a ja sama to przerabiałam i wiem jaka alergia jest uciążliwa ale na szczęscie do pokonania
Jak ja mam Ci nie dziekowac?Poswiecasz swoj czas zeby mi pomoc,do konca zycia bede Ci wdzieczna,wcale nie ma na swiecie wielu dobrych ludzi,a jezeli sa to trzeba ich bardzo szanowac ,bo to unikaty :ico_sorki:
No a ja kiedyś dużo czasu spędziłam na szukaniu informacji o alergii, więc coś niecoś wiem (
Twoja wiedza jest bezcenna,ja tez kazda wola chwile w internecie spedzam,ale jestem coraz bardziej przestraszona,mam nadzieje ze ona nie nalezy to tych skrajnie ciezkich przypadkow :ico_olaboga: Odezwe sie dopiero jutro,napisze co u tego lekarz,bo wroce z tego Londynu pewnie w nocy,wizyte mamy na 19 :ico_noniewiem: Ale warto zeby to zobaczyl,bo to faktycznie specjalista.

Awatar użytkownika
Blanka26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3583
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:37

04 lis 2008, 19:44

miszka czekam z niecierpliwością na wieści

mikusia
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1207
Rejestracja: 07 wrz 2008, 19:27

04 lis 2008, 20:37

czytam dziewczyny z zaparciem co piszecie.. i też jestem ciekawa jak to się wszystko potoczy dalej

ale wiem, a właściwie wszystkie o tym wiemy, że skończy się dobrze :-)
byleby tylko był dostęp do odpowiedniego mleka i wprowadzić zasady "alergików" ;-)


miszka trzymam kciuki żebyście szybko się z tym uporali!

Awatar użytkownika
Juli
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2201
Rejestracja: 19 mar 2007, 09:58

04 lis 2008, 21:43

Ratuuunku!!! Czytalam o w waszych zmaganiach z alergia..
Moj Krzys jest bezlaktozowcem.. na nutramigenie. Nie daje mu zadnego nabialu, mleka, nic co zawiera laktoze.. Mimo wszystko uczulenia stale wracaja. Teraz byl u tesciowej tydzien czasu i wrocil z RANAMI! Rozdrapanymi do krwi, rozszarpanymi pod kolanami i w przegubach rączek. Nie wiem juz co robic, smaruje, kremuje, natluszczam.. Uzywam roznych masci i NIC. Moja lekarka jest super, ale zawsze mowi zeby tylko natluszczac.. Czy znacie jakas dobra masc, albo jakis specyfik, ktory moglabym kupic, albo poprosic lekarke o recepte na to? Bo zaczyna mnie to juz wszyustko przerastac.. Mam nadzieje, ze udzielicie mi jakiejs cennej rady...
Ach! Stosujemy Nutramigen, emolium, Oilatum mydelko, plyn do kąpieli, cutivate do smarowania, byly masci robione w aptece... no i nonono.. raz lepiej, raz gorzej.. A teraz to juz dramat!

Awatar użytkownika
miszka
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1409
Rejestracja: 29 mar 2008, 11:21

05 lis 2008, 00:16

Jestesmy z powrotem :ico_sorki:
miszka trzymam kciuki żebyście szybko się z tym uporali!
Dziekuje bardzo,potrzebuje teraz wsparcia :ico_sorki: Pani doktor powiedziala dokladnie to co juz wiedzialam od Delicji :-) ale przepisala Nutramigen i zjezdzilam pol Londynu zeby to kupic,ale Natalka wyduldala juz pierwsza butle :ico_sorki: Od razu ja sie lepiej poczulam ,teraz pozostaje problem recept na to od mojego lekarza bo nie stac mnie na to mleko bez recepty kosztuje krocie :ico_noniewiem: Tak czy inaczej mamy czekac,czy aby bedzie po nim poprawa,bo jezeli nie to wiadomo....Ja sie normalnie modle zeby ta zmiana pomogla.Pani doktor jak zobaczyla Natalke to od razu chciala przepisac steryda,ale po tym jak powiedzialam ze eskalacje juz mamy za soba zrezygnowala,troche szkoda bo moze warto to miec tak w razie czego.

[ Dodano: 2008-11-04, 23:21 ]
Ratuuunku!!! Czytalam o w waszych zmaganiach z alergia..
|Jej przykro mi ze ja jeszcze Ci nie moge pomoc,sama nic nie wiem,ale jestem pewna ze dziewczyny przybeda na ratunek :ico_sorki:

Awatar użytkownika
Blanka26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3583
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:37

05 lis 2008, 15:07

miszka, kamień spadł mi z serca, naprawdę, cieszę się bardzo, że byłaś u tej lekarki. Z receptami się nie martw, twój lekarz ma obowiązek wypisać wam nutramigen!!!!powiesz, że dostałaś receptę od prywatnego lekarza i musi wam wypisać. Ale się cieszę :ico_brawa_01: zobaczysz góra za 2 tygodnie wszystko zniknie :-) a z tym sterydem, nie masz czego żałować, bo Natalcia jest maleńka i szkoda jej skórki niszczyć a i tak wszystko ładnie zejdzie bez sterydu. A nawet z drugiej strony, gdybyś jednak chciała, to twój lekarz pewnie ci wypisze to, bo lekarze jakoś chętnie wypisują sterydy, poproś o hydrocortyzon, ten najsłabszy, ale ja uważam, że nie ma potrzeby. Bardzo bardzo się cieszę, że obie trafiłyście w dobre ręce i że Ty i Natalka jesteście już spokojne. Kup jeszcze ten emolient i będzie wszystko w porządku :-)

Juli natłuszczać?????hmmm ja bym powiedziała nawilżać, no ale skoro mówisz, że twoja lekarka jest świetna, hmmmm :ico_noniewiem:
pewnie babcia dała coś zakazanego???? :ico_oczko:

Awatar użytkownika
miszka
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1409
Rejestracja: 29 mar 2008, 11:21

05 lis 2008, 19:00

kamień spadł mi z serca, naprawdę, cieszę się bardzo, że byłaś u tej lekarki. Z receptami się nie martw, twój lekarz ma obowiązek wypisać wam nutramigen!!!!
Jest zdecydowana poprawa,ale mam wrazenie ze jej jakas nowa kroska wylazla :ico_noniewiem: powiedz mi czy jezeli to jest faktycznie mleko to mimo poprawy moze jej sie jeszcze pogorszyc?Bo Poprawa zaczela sie wczoraj rano,a do wieczora ja karmilam starym mlekiem :ico_olaboga: Jej nie wiem za co mam sie dzis zlapac,Natalka jest taka marudna,ze jestem wykonczona.Odezwe sie jutro,zobaczymy jak to bedzie wygladalo :ico_sorki:

Awatar użytkownika
Blanka26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3583
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:37

05 lis 2008, 23:56

miszka, organizm musi wyrzucić z siebie ten alergen, więc Natalkę może wysypywać jeszcze przez kilka dni, tym się nie martw, u nas tak było właśnie, że mimo, że dawałam nutramigen to krostki pojawiały się nowe, ale coraz mniej i mniej aż w końcu przestały wyskakiwać. Z każdym dniem będzie lepiej nie martw się. Ucałuj Natalcię i dawaj znać jak się czujecie

Wróć do „Ogólnie o zdrowiu”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot] i 1 gość