Awatar użytkownika
Natashka
Miss zgubnych kilogramków
Posty: 9704
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:06

04 lis 2008, 16:31

trzymam kciuki aby sie polepszyly znacznie i doszlo do 3 serii chemii

u nas szaro,az w domu ciemno juz
Oskar wstal o 15 ale zasnal ok 12 dopiero...

ja caly dzien padam..plecy mnie od wczoraj okropnie bola..zwlaszcza jak chodze..nie wiem dlaczego w takich dziwnych miejscach i do tego glowa peka...byc moze jakis kreg mi uciska czy cus..nie wiem co z tym poczac ,ggdzie sie udac..
nie chce wyjsc na jakas hipochondryczke

Awatar użytkownika
lulu81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3150
Rejestracja: 09 mar 2007, 18:03

04 lis 2008, 22:46

Witam wieczorkiem

niema co napisac, dzien jak dzien

moze wkleje pare fotek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Tak tańczy
Obrazek

Taniec przy rurze
Obrazek

Awatar użytkownika
Natashka
Miss zgubnych kilogramków
Posty: 9704
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:06

05 lis 2008, 09:08

dziendoberek
jakas pijaczka od rana jestem.pije juz druga herbatke a kawke tez juz mam za soba :ico_haha_01:

nocka przespana..maly szalal wieczorem ,wyglupial sie wiec go przetrzymalam do 22 prawie bo myslalam ze pospi dluzej a tu przed 7 tataus go obudzil halasami..ech a juz tyle razy go prosilam ze jak wstaje to aby byl jak najciszej bo niektorzy chca jeszcze spac :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly:

no coz...

ja juz gotuje krupniczek na dzis i kapustke z grzybkami na jutrzzejsze pierogi,byc moze wieczorem jak maly zasnie zaczne juz lepic... bede miala obiad na 3 dni z glowy...\
spokojnie zabiore sie za pisanie 1 rozdzialuy bo kurcze wczoraj tak sie zle czulam ze nic znowu nie napisalam..

zaniedlugo ubiore siebie i malego i pojde do ksiegowej zaniesc fakturki,potem totka wysle bo moze wkonvu cos wygram hehe...nie ma to jak placic podatek od naiwonosci :ico_oczko: ale ja tam zawsze wierze troszke... kiedys juz nawet 4-ke wygralam :ico_haha_01:


Lulu super Fil;ipek..sliczny on jest!!! :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: a ten taniec przy rurze hehe :-D

ja jakos ostatnio malo zdjec pstrykam, ale moze dzis w koncu pstrykne kilka :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
lulu81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3150
Rejestracja: 09 mar 2007, 18:03

05 lis 2008, 10:02

Witajcie my dzis tez o dziwo wczesnie sie obudzilismy sie :ico_noniewiem:

Natashka, :ico_haha_02: dzięki za komplement dla Fillipka

podziwiam, ze rano masz sile i ochote cos robic, ja zawsze okolo godziny dwie potrzebuje zeby dojsc do siebie :ico_haha_01: i pozniej zaczynam cos robic ,

No i czeka mnie przeprowadzka, moze nawet w tym tygodniu, znowu to pakowanie, skąd ja tyle rzeczy nabrałam w ciągu 4 lat nie wiem

Awatar użytkownika
Natashka
Miss zgubnych kilogramków
Posty: 9704
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:06

05 lis 2008, 10:08

Lulu nie mam innego wyjscia..wstaje teraz o 6 aby T obudzic itd..wiec uz mi sie wiecej spac nie chce
ale ogolem ja od malego nie bylam spiochem,zawsze ranny ptaszek,wstawalam najwczesniej z calego domu :ico_haha_01:
i gdy wstae po chwili uz estem wpelni gotowa do pracy hehe..
za to wieczofem szybko spiaca jestem..
dzis pewnie po u can dance padne jak dluga :ico_haha_01: :ico_haha_01: chyba ze nawet w trakcie..te reklamy sa dla mnie zabocze..zawsze w tracie ich zasypiam :ico_haha_01: :ico_wstydzioch:

a gdzie sie kochana wyprowadzasz?? do narzeczonego??
milego pakoania mimo wszystko i przeprowadzki,aby poszla jak najpredze i najsprawniej :ico_haha_01:

ja juz lece do ksiegoej...mam nadzieje ze w godzine sie zdolamy z malym wyrobicx z dosciem i powrotem
potem go uspie i juz czas dla siebie :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
pata
4000 - letni staruszek
Posty: 4653
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:30

05 lis 2008, 19:38

w końcu koniec remontu tzn już posprzątane :ico_brawa_01: jeszcze tylko nowe żyrandole trzeba przymocować i wyremontować jedną ścieniane w przedpokoju bo nas zalało w niedziele z piony kuchenne puściły zakręcili w nich wodę i dziś dopiero wymienili i mogłam posprzątać na błysk :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01:
jeszcze czekamy na sofę (śpmy na materacu) i stół z krzesłami i będzie koniec :ico_sorki:
a w sobotę szkoła i jedna kartka a4 do nauczenia i zreferowania :ico_noniewiem:
niby nie dużo ale nie chce mi się uczyć :ico_placzek:

kasiekk oby wyniki krwi były tylko lepsze, cały czas o was myśle
lulu zdjęcia superr :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: przeprowadzka nie zazdroszcze tego pakowania, bałaganu ,oby sprawnie wszystko poszło :ico_sorki:
Natka jak trafisz "6" to się podzielisz prawda ? :ico_sorki:

miłego wieczorku

Awatar użytkownika
Natashka
Miss zgubnych kilogramków
Posty: 9704
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:06

06 lis 2008, 08:32

dziendoberek
witam z kawusia :ico_kawa:
Oskarcio wstal o 7,teraz oglada Kubusia Puchatka i wcina sniadanko a ja dopijam kawke i zabieram sie za herbatke malinowa i pisanie pracy dalej..wczoraj nawet mi poszlo troche wiec dzis bedzie chyba latwiej :ico_haha_01:

zadnych planow na dzis nie mamy...moze oprocz pojechania do biblioteki ksiazki oddac i wypozyczc :ico_haha_01:

domek czesciowo wysprzatany,jak Oski zasnie to dalszy ciag ale zejdzie predko..natomiast obiadek mam z wczoraj kRUPNICZEK,DZIS ZACZN ELEPIC PIEROGI BO WCZORAJ mi sie juz nie chcialo :ico_haha_01:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość