Awatar użytkownika
kasiekk
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5516
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:56

11 lis 2008, 00:19

magda wiem że to nie do wytrzymania ,mój czasem w domu tak wymusza,ale jak ustąpisz to ona widzi ze to działa i zawsze będzie tak robić,a tak pomęczysz sie pare razy i da sobie spokój,bo po co bedzie krzyczeć jak to nic jej nie da
naucz ją na odwrót że jak bedzie grzeczna i nie bedzie krzyczeć to czasem cos dobrego dostanie
ech te nasze dzieciaki :ico_olaboga:
mój ostatnio poprawił sie na dworze a w domu jest niedobry znowu :ico_olaboga: bunt bunt bunt na pokładzie cały czas

Awatar użytkownika
magda75
Wodzu
Wodzu
Posty: 14493
Rejestracja: 25 mar 2007, 23:26

11 lis 2008, 00:32

kasiekk, musimy ten bunt naszych dzieciaczkow przetrzymac :-)
kochana trzymam kciuki za nasza wytrwalosc :-)
a teraz lece spac spokojnej nocki :ico_oczko: :ico_oczko: dobranoc :ico_oczko:

Awatar użytkownika
kasiekk
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5516
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:56

11 lis 2008, 00:35

papa
ja zaraz tez

Awatar użytkownika
Natashka
Miss zgubnych kilogramków
Posty: 9704
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:06

11 lis 2008, 08:40

dziendoberek
dzis wolne a wczoraj T przed samym snem mnie uswiadomil ze jedzie matce remont robic :ico_zly: no szlag mbnie normalnie trafil :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly:
wkurzylam sie na nia i na niego..dobrze wie glupia baba jak malo wolnego czasu mamy dla siebie,a tym samym jak malo T moze wypoczac to jeszcze go jakims durnym remontem obarcza...a za jakies 2-3 lata sie wyprowadza i tak :ico_puknij:
porabana...
jestemw sciekla jak cholercia :ico_zly: myslalam ze jakis mily dzionek spedzimy razem..

Oskar o 2 dni jest okropbny..po prostu czaami juz wychodze z siebie..przegina na maksa..ale dzis jakos lepiej,.wstalw dobrymn humorku i milo jest

co do czipsow to niestety moj czort tez lubi,a to wszystkop przez T bo mu kiedys sam dawal probowac mimo ze prosilam aby tego nie robil...
ja mu nie kupuje czipsow,dostaje ewentualnie alo chrupki kukurydziane albo orzechowe wlasnie...czasem paluszki albo jakies inne przekaski,ale ostatnio ma zdeycdowane ograniczenie :ico_haha_01: i sie nawet nie domaga specjalnie,byc moze mu sie odwidzialo juz troszke...

wole zdecydowanie ajk je owoce, na szczescie je lubi...

teraz moj czortekj zjadl juz serek,teraz zajada wlasnie bananka i mandarynki...

byc mzoe za niedlugo sie ubierzemy i pojdziemy sie przejsc... choc szaro sie robi..ale sie zobaczy jeszcze..

ja pranko wstawilam,zaraz ide wywiesic,obiadek w 2-3 zrobiony juz...sprzatanka jakos duzo dzis nie mam, tylko zamiote i lazienke sobie wypucuje jak Oski zasnie a w olnym czasie bede pisac prace dlaej,bo promotorka dodala mi jeden podrozdzial i prace mam oddac 17 listopada...
ankiete mi zatwierdzila i pogratulowala ze zadnych poprawek nie mialam,az sama w szoku byla,..choc raz cos porzadnie zrobilam :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
magda75
Wodzu
Wodzu
Posty: 14493
Rejestracja: 25 mar 2007, 23:26

11 lis 2008, 13:35

kochane witajcie wtorkowo :-)
ja na chwilke wpadlam życzyc Wam milego dnia w tym 11 listopada :-)

Awatar użytkownika
kasiekk
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5516
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:56

11 lis 2008, 14:34

witam
a mnie dzis sie nic nie chce
pogoda ładna,słońce świeci ale chłodno,wieje wiatr
dzis nigdzie sie nie wybieram mimo że jest pogoda,nie chce mi ise i już!

zrobiłam zupkę pomidorową,cos tam posprzątałam,niewiele tego było,
a na drugie może frytki usmażymy potem

co do owoców to mój smyk też lubi i to raczej wszystkie,mało jest takich których nie je
daje mu tez jakieś ciacho czy miśli - żelki ,czasem jajko niespodzianke lub inna czekoladkę,lubi jeszcze gumy rozpuszczalne,ale to czasem i w małych ilościach
czasem jakaś pani w sklepie da mu cukierka bo tego to unikam,tak samo jak lizaków,bardzo rzadko ode mnie dostanie cos takiego
najczęsciej je chrupki kukurydziane i paluszki i to zwykle u dziadków
jak bym sama z nim była to juz w ogóle mało by takich rzeczy dostawał i baaardzo rzadko ale wiecie jak to jest z dziadkami :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Natashka
Miss zgubnych kilogramków
Posty: 9704
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:06

12 lis 2008, 08:43

dziendoberek

u nas zapowiada sie dzien jak co dzien..sprzatanko,zakupki,zabawa ze smykiem,jak zasnei to popisze prace..czyli zadncyh rewelacji..jak pogoda sie nie zepsuje i nie bedzie wialo jak wczoraj to pojdziemy po jego drzemce na spacerek-pewnie bedzie chcial na rower...


tak to jest Kasiu z tymi dziadkami i innymi osobami..kazdy chce dobrze a nie zawsze tak jest jak chca faszerowac nasze dzieic slodkosciami :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
kasiekk
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5516
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:56

12 lis 2008, 13:39

witam
u nas chlodno,słońce było się zmyło
Kacper śpi,wstał po 6 :ico_olaboga: jeszcze troche i zwariuję z tym jego wstawaniem
byliśy rano w mieście,chciałam zapłacić za studia,ale taka kolejka w banku :ico_szoking: ze z KAcprem to nawet nie próbowałam czekać,pójde popołudniu a jego zaprowadzę do dziadków
mama pojechała dziś po perukę z ojcem i moja siostrą,ciekawe co wybierze

wczoraj siedzieliśmy w domu,troche poczytaliśmy,prace plastyczne z kolorowego papieryu robiliśmy i tak zleciało

[ Dodano: 2008-11-12, 21:31 ]
ale puchy :ico_olaboga: co z wami dziewczynki :ico_puknij:

w końcu umówiłąm sie do gina na poniedziałek,chcialam wczesniej ale godziny mi nie pasowały
przycisneło mnie to ide :ico_oczko: jakieś upławy mam dziwne od rana i boli mnie podbrzusze całe,cholera :ico_noniewiem: ale przynajmniej w końcu tam dojde

mama dzis była po perukę,ale zadowolona jest,fajne krótkie włoski ma blond :ico_brawa_01: od razu ma lepszy humorek :ico_sorki:

Awatar użytkownika
siunia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5366
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:12

13 lis 2008, 00:31

WitajciePamietacie mnie jeszcze ??? :ico_wstydzioch:

Chlopaki zdrowe, kupilismy domek, mieszka sie super, czasem czasu brakuje na kompa, wieksza chatka, wiecej obowiazkow.
Za tydzien przylatuja rodzice ja za 2 tyg z nimi i chlopakami lece do polski, maz dolaczy autem.
Milan za bardzo gadac nie chce, cos tam zaczyna probowac, ale do zdan to nie podobne, no nic kiedys zacznie. Siusiu ladnie robi do kibelka, gorzej z kupa, juz nie wiem jak go przekonac zeby tam robil, bo jak tylko nakladam mu pampersa na noc to wali w pampersa.
Nocki przesypia super, chodzi spac punkt 20 i wstaje kolo 9.
Natus super tez kochany chlopak, nawet chodzi mi spac jak Milan, nie budzi sie tak czesto jak Milan jak byl maly, wstaje tak ja my. Zaczelo sie zabkowanie i troche w dzien marudny
Nat caly czas na cycu, choc ostnio zaczelam wprowadzac jakies nowe produkty

No i pokarze kilka fotek moich szkrabow
Pozdrawiam i moc buziakow.

Nathan przed obcieciem wloskow

Obrazek

Nat po obcieciu, w koncu jak chlopczyk wyglada

Obrazek

pokoj milana

Obrazek
Obrazek

tu zaraz po przeprowadzce
Obrazek

No i kawalek nowego domku

Obrazek

Awatar użytkownika
Natashka
Miss zgubnych kilogramków
Posty: 9704
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:06

13 lis 2008, 08:37

dziendoberek

Siunia fajnie ze sie pojawilas,dawno nie zagladalas...
super domek :ico_brawa_01: za udany zakup...pokoj Milana sliczny :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
a Natanek jaki juz duzy :ico_szoking: matko ale ten czas leci :ico_haha_01:
Milan jeszcze ma czas na rozgadanie sie..jak zacznie to czasami pewnie bedzie sie chcialo aby bylo ciszej :ico_haha_01:

Kasiu dobrze ze mama w lepszym humortku :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

u nas dzis pobudka o 6 :30 wstal i zaczal mnie wolas bo bylam w kuchni
teraz siedzi i oglada Myszke Miki i juz tez ksiazke wzial wiec bedzie wi8elkie czytanie..

a ja dzien swistaka..sprzatanie,pranie,spacerek i pisanie pracy..wczoraj sie do niej nie zabralam,zaczelam inna pisac
za to obiadek wieczorem zrobilam,rosolek ugotowalam,dzis tylko doprawie do konca..
uprasowalam tez gore prasowania wiec dzis tylko z grubsza porzadki :ico_oczko:
pogoda jaka bedzie jeszcze ciezsko powiedziec

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość