Awatar użytkownika
Natashka
Miss zgubnych kilogramków
Posty: 9704
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:06

13 lis 2008, 17:55

dziendoberek
och jak fajnie ze nas sie tak duzo zrobilo :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
w koncu Patka zajrzalas kochana i Kamizela w koncu :ico_brawa_01: :-D

Oskar na szczescie kupy robi tez do nocika i juz zapomnialam o tym ze sikal w pieluchy,tyle ze te noce...och chyba dlugo sie z nimi meczyc bedziemy jeszcze bo po nocy pielucha pelnusia

ja dzis spedzilam dzionek na ogorsku,porzadkow ciag dlsy i jesli jutro nie bedzie lalo to tez bede porzxadkowac przed zima heheh :ico_haha_01:

ja sie ciesze ze Oskar spi jeszcze w dzien bo gdyby nie to to bym chyba sie zalamala :ico_haha_01:
mimo ze te 2-3 godzinki zazwyczaj sprzatam jak maly spi to i tak taka cisza i spokoj bez jego latania,krzykow i przeszkadzania sa dla mnie swietne-taka oaza spokoju wtenczas jest :ico_haha_02:

mimo ze kocham Oskarciua ponad wszystko i jak go nie widze kilka godzin to tesknie to chociaz raz w tygodniu oddawalabym go gdzies na pol dnia abym mogla spokojnie poczytac,,posprzatac :ico_haha_01:

szkoda ze nie ma w poblizu zadnego "przedszkolo zlobka" albo mini klubiku dla dzieci..ech...

Awatar użytkownika
Paulina446
4000 - letni staruszek
Posty: 4065
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:42

13 lis 2008, 21:19

HEJ DZIEWCZYNY
Wpadłam Wam tylko powiedzieć, że dzisiaj sie przeprowadzilismy :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_buziaczki_big: :064: :064: :064: :517: :517: :517: :520: :520: :520: :523: :523: :529: :529: :529: :528: :528: :528: :528: :580: :580: :580: :597: :597: :597: :521: :521: :DD '
Koniec mieszkania z teściami :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Stawiam :ico_zdrowko: :ico_zdrowko: :ico_zdrowko: :ico_zdrowko: :564: :564: :564: :564:

Jak tylko sie do końca urządze to pokażę fotki

Co do robienia kupy to Kacper tez jeszcze wali w pieluche :ico_zly:
Zmykam bo mam opór roboty i do tego nie wiem jak Kacper przyjmie spanie w swoim pokoju :ico_olaboga:
siunia, za domek :ico_brawa_01:


:ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
kasiekk
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5516
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:56

13 lis 2008, 22:16

ja na chwilke
a ja dzis mam dosć KAcpra :ico_placzek: normalnie juz mnie trafia,dzis przewył całe popołudnie ,nic tylko jeczy,wyje,ja tego dłuzej nie wytrzymam :ico_sorki: w domu jest taki okropny,tzn u dziadków np też :ico_olaboga: cos mu powiesz,każe zrobić juz ryk i jęczenie i chodzi i dziamdzia i wyje wyje wyje wyje ja juz nie moge
nerwowo siadam poprostu
rozpieszczony przez wszystkich a teraz mówią jaki on niedobry,ciekawe czyja to wina
szlag mnie trafia
normalnie teraz to każdemu sie dostanie kto nie posłucha mnie,jak ja cos np zabronie a oni pozwolą,bo nieraz tak było
mówie Wam dosć mam dość!!!!!!!!!
:ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek:
położyłam go juz o 20,przyszliśmy do domu ok 19.30,wykąpałam szybko i do łóżka bo nerowo juz nie wytrzymywałam,ale i tak zasnał przed 21,na szczęście nie jęczał juz

mam doła,zwyłam sie ja też :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: juz jak go położyłam :ico_placzek:

on ostatnio jest taki codziennie,jęczy juz od samego rana
o cos go proszę to jest nie i jeczenie
cos nie pozwolę ryk i jęczenie
itp itd
ja nie ustępuje ale on jakoś sie nie uczy przez to

ile jeszcze to potrwa :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly:
kiedys nie był taki,wiem że to jest taki wiek,że bunt ale nie wiem czy to jest normalne że on chodzi i non stop wyje i jeczy,marudzi od samego rana do wieczora

Awatar użytkownika
pata
4000 - letni staruszek
Posty: 4653
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:30

13 lis 2008, 22:25

kasiekk kochana trzymaj się
to na pewno taki okres i Pelusiowi przedzie :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

Kuba czasem też ma takie dni więc wiem co czujesz :ico_pocieszyciel: :ico_pocieszyciel: :ico_pocieszyciel: chyba każda z nas rozumie

Pauli superrrr czekamy na fotki :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:


dobranoc

Awatar użytkownika
siunia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5366
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:12

13 lis 2008, 22:45

Oskar na szczescie kupy robi tez do nocika i juz zapomnialam o tym ze sikal w pieluchy,tyle ze te noce...och chyba dlugo sie z nimi meczyc bedziemy jeszcze bo po nocy pielucha pelnusia
tu super ze tak ladnie robi ci kupy do nocnika, no wlasnie tez mnie zastanawiaja te noce, choc chce kupic cerate i jak sie zacznie wiosna to zobacze moze sie uda cos z tymi nockami zrobic
mimo ze kocham Oskarciua ponad wszystko i jak go nie widze kilka godzin to tesknie to chociaz raz w tygodniu oddawalabym go gdzies na pol dnia abym mogla spokojnie poczytac,,posprzatac :ico_haha_01:
ja Milana od wrzesnia posylam do przedszkola na 3 dni w tygodniu , chce zeby dobrze norweskiego sie nauczyl zanim pojdzie do szkoly, no i bedzie mial kontakt z dziecmi
Wpadłam Wam tylko powiedzieć, że dzisiaj sie przeprowadzilismy :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
super :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Widze ze my teraz na tym samym etapie czyli na swoim domku :-D :-D :-D

kasiekk, wpospolczuje :ico_pocieszyciel: :ico_pocieszyciel: :ico_pocieszyciel: :ico_pocieszyciel: :ico_pocieszyciel: :ico_pocieszyciel: :ico_pocieszyciel: :ico_pocieszyciel: ja nie wiem co bym zrobilam gdyby Milan mi tak jeczal, czasem ma jakis gorszy dzien ale to raczej wieksze rozrabianie niz jeczenie

Awatar użytkownika
kasiekk
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5516
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:56

13 lis 2008, 22:54

mój to taki typ jęczący niestety :ico_olaboga:

co do nocek to u nas juz nie ma takich pieluch mokrych ostatnio jak byly,on dopiero sika chyba rano,bo oczywiscie od razu nie ściągnie sobie pampersa tylko najpierw nasika a potem sciąga
juz sie zastanawiałam nad tym czy nie spróbować bez pieluchy go kłasć najpierw w dzień,bo tez nasikane ma dopiero po przebudzeniu,narazie musi sie uspokoić tak ogólnie bo nie wyrobie jak zacznie sikać mi do łóżka nim sie nauczy :ico_noniewiem:

[ Dodano: 2008-11-13, 21:55 ]
kacper tez od września pójdzie do przedszkola

Awatar użytkownika
siunia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5366
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:12

13 lis 2008, 23:00

kacper tez od września pójdzie do przedszkola
super :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: nie ma jak kontakt z rowiesnikami

pewnie jak twoj Kacper tak malo sika to warto sprobowac, moj to zasikuje pampera cos ostsnio niesamowicie
No ale musze sie rozejrzec za jakas ceratka no i obmyslilam sobie ze bede kladla go pod kocykiem to latwiej bedzie wyprac

Awatar użytkownika
kasiekk
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5516
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:56

13 lis 2008, 23:09

teraz juz bym go mogła dać ale ta kupa :ico_noniewiem: poczekam jeszcze i tak narazie siedzę w domu,niech ze wszyskim będzie jak trzeba
w przedszkolu raz że kontakt z rówiesnikami a dwa dyscyplina i nie ma tam miejsca na takie zachowania :ico_nienie:

odechciewa mi sie jak sobie pomyśle o tych nockach zasikanych :ico_olaboga: i pomyśleć że sikanie w nocy jest normą do 5 r.z :ico_olaboga: oby tylko nie dłużej

ide cos pooglądac,zaraz beda gotowe na wszystko,
oczy mnie bolą od tego monitora już

zmykam
do jutra paaa

dobrze że jutro małż bedzie :ico_sorki:

Awatar użytkownika
siunia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5366
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:12

13 lis 2008, 23:13

kasiekk, dobrej nocki
No jeszcze troche przed nami z tym siusianiem.
z reszta co sie dziwic jak ja pamietam jak bylam mala ze zdarzalo mi sie zesikac :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch:
No wlasnie zaraz gotowe , a ja z siostra juz 5 serie katujemy :-) no ale 4 mozna jeszcze raz obejrzec :ico_oczko:
Milej nocki

Awatar użytkownika
pata
4000 - letni staruszek
Posty: 4653
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:30

14 lis 2008, 08:40

dzień doberek

nocka ok :)

kuba też nie ma problemów z kupą :ico_sorki: normalnie robi tak jak siku na nakładkę do wc :ico_sorki:
i też myślę o przedszkolu ale nie wiem , wiecie u nas inny problem z gryzieniem tzn jest lepiej ale jeszcze nie normalnie :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_noniewiem:
na początku chcę sobie załatwić praktykę i zabierać kube ze sobą tzn nie do tej samej grupy tylko żebym była blisko i na jedzenia schodziła :ico_noniewiem: mam nadzieję że znajoma pani dyrektor przedszkola się zgodzi i nas przymnie zobaczymy :ico_sorki:

[ Dodano: 2008-11-14, 07:42 ]
wtedy prze te kilak tygodni może by się przyzwyczaił i może by już został ,przedszkole a w szczególności na jesień -zimę to super sprawa :ico_oczko: te dnie sa takie krótkie ,kuba wstaję o 15 z drzemki a tu zaraz ciemno :ico_chory:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość