Awatar użytkownika
Magdzinka
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1205
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:19

18 lis 2008, 12:30

hej to ja :ico_oczko:
Zdrówka dla wszystkich chorowitków - Joasia też chora ale tym razem nic poważnego zwykłe przeziębienie, ale katar ma ogromny i kaszel okropny, coś jej się odrywa ale humor dopisuje

Prezenty ja w tym roku zupełnie nie mam pomysłów, narazie kupiłam Joasi właśnie drewniane puzzle ale kilka plansz z obrazkami z różnych bajek, gary z Ikei i kieliszki, pisaki stempelki i różne książeczki kupuję co chwilę.
Mężowi kupiłam sweter i bluzę :ico_noniewiem: nie wiem czy to dobry pomysł... zobaczymy i pomysły mi się skończyły - nie wiem co kupić rodzicom...

Praca nie chce mi się o tym myśleć - oprócz tego, że mętlik , to jeszcze co niektóre koleżanki dla premii świniami się okazały :ico_noniewiem:

MIŁEGO DNIA WAM ŻYCZĘ :-) :-) :-) :-) :-) :-)

Awatar użytkownika
AgaSza
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1642
Rejestracja: 06 mar 2008, 10:54

18 lis 2008, 14:14

No ja akurat z mężem to nigdy nie miałam problemu jeśli chodzi o prezenty. On chce ciągle pełno rzeczy, ma masę zainteresowań i zawsze mam pełno pomysłów na prezent. Nigdy nie dostaje wszystkiego co by chciał, bo tego jest po prostu za dużo. Ja mu zawsze albo jakiś film na DVD kupuję (kinomaniaka mam w domu :-) ), albo książkę (mól książkowy też z niego), albo jakiś model samochodu albo album o Formule 1 (od kilkunastu lat to jego pasja) albo coś do aparatu fotograficznego - jakieś filtry albo coś, bo na punkcie tego też ma hopla :-)

[ Dodano: 2008-11-18, 13:16 ]
Ewa dużo zdrówka dla Jagódki!!!

mikusia
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1207
Rejestracja: 07 wrz 2008, 19:27

18 lis 2008, 14:45

heh ja też nie mam problemu z kupowaniem prezentów dla męża bo my po prostu sobie nie kupujemy :D uzgodniliśmy że tylko na urodziny sobie coś dajemy.. reszta świąt jest nieważna :ico_oczko: wolimy tą kase przeznaczyć na dziecko... a potrzebne rzeczy kupujemy sobie na bieżąco :ico_oczko: a właśnie takie pierdółki to w urodziny :-D

[ Dodano: 2008-11-18, 19:29 ]
macie moją Dominiśke :ico_oczko:
Obrazek
Obrazek
Obrazek

moni26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5989
Rejestracja: 09 mar 2007, 11:55

18 lis 2008, 20:48

Zdrówka dla Chorowitek :)

My w sumei tez nie robimy sobie niewiedomo jakich prezentów, ale zawsze jakiś upominek jest miły. W tym roku chce go zaskoczyć i kupić mu grę... ale to nie byle jaką grę hehe jest taki specjalny dziła na allegro gdzie sie wchodzi po ukończeniu 18 lat:DD Napewno będzie zadowolony hihihi.

Mikusia ale Dominisia urosła :ico_szoking: kurcze musimy się spotkać, tylko jakos na tygodniu. Może w przyszłym tygodniu do Kuleczkowa pójdziemy albo jakos tak zeby Panny pobawiły się a my herbatki sie napiłybyśmy

Awatar użytkownika
eve.ok
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5871
Rejestracja: 12 mar 2007, 19:20

19 lis 2008, 09:31

mikusia - ale ja nie zwlekałam z pójściem do lekarza. poszłam do naszej pediatry na drugi dzien po Jagi zachorowaniu :ico_noniewiem: Wprawdzie chorowała 2 tyg. wcześniej, ale po 3 dniach przeszło - bo bylo zwykłe przeziębienie. A teraz to wirus - nie ma reguły kiedy przyjdzie i kiedy sie wyleczy. Ja akurat mam wprawę z Jagi chorowaniem z jej pierwszego półrocza życia i większosć arsenału leków potrzebnych do wyleczenia mam w domu na stałe. Na ogół wystarczy tel do lekarki. Ja już znam każdy rodzaj kaszlu i oddechu, które mogą niepokoić - dlatego teraz od razu poszłam do lekarza, bo wiedzialam, że jest niedobrze :ico_noniewiem:

co do prezentów - to ja już zaczęlam kolecjonować :ico_oczko: do mamy mam kupiony, na część marcina rodiznki tez już prezenty czekają, jeszcze siostra, Jaga i sam Marcin mi zostali :ico_haha_01: Najgorzej bedzie zpomysłem na ostatniego :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Magdzinka
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1205
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:19

19 lis 2008, 12:29

mikusia, śliczne zdjęcia, Dominisia jak pozuje, mała modelka :ico_oczko:

to ja wkleję wam teraz fotki z jesiennych wakacji - nareszcie je przejrzałam

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

emilia7895
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7551
Rejestracja: 14 maja 2007, 09:41

19 lis 2008, 12:56

http://dzidziusiowo.pl/index.php?option ... &Itemid=98
dziewczynkiprosimy o glos
Marcelek jest 6 na liscie
z gory bardzo dziekujemy

mikusia
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1207
Rejestracja: 07 wrz 2008, 19:27

19 lis 2008, 15:46

eve czyli mówisz że masz już prawie "specjalizacje" zrobioną na temat chorób ;-)

magdzinka świetne fotki!!!!! piękna jesień :-D

[/b]

Awatar użytkownika
eve.ok
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5871
Rejestracja: 12 mar 2007, 19:20

19 lis 2008, 15:51

magdzinka zdjecia jak zwykle rewelacyjne :ico_brawa_01:

mikusia no jakos tak mi się poukładało, że najpierw pół ciąży w szpitalu przeleżałam i poznałam niemal wsyztskie możliwe powikłania ciążowe i sposoby ich leczenia, to po Jagódki narodzinach zdrówko też jej nie dopisywało i też w szpitalu lądowałyśmy. Dopiero od roku mamy wzgledny spokój z wyłączeniem ostatniego.
I w sumie - w teori położniczej i noworodkowej - jestem obcykana :ico_oczko:
Chociaż chętnie oddałabym tą wiedzę za cenę swięego spokoju.. :ico_haha_02:

A u nas dzien dzis jakiś senny. Nie chce sie pracować, glowa boli, powieki lecą w doł.. :ico_noniewiem:

mikusia
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1207
Rejestracja: 07 wrz 2008, 19:27

19 lis 2008, 17:30

eve ale trzeba wierzyć że wychorowała już swoje i jak pójdzie do przedszkola to jako jedna z nielicznych będzie cały czas zdrowa :-) :-)

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości