Awatar użytkownika
Paulina446
4000 - letni staruszek
Posty: 4065
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:42

18 lis 2008, 15:03

dziendoberek

U nas dzisiaj zimno :ico_chory: jka szłam do sklepu to mi głowe chciało urwać :ico_olaboga:

Jakis idiota mi już 2 razy Kacpra obudził bo jeżdzi po osiedlu i trąbi :ico_zly:

Mi Kacper od małego nie chciał zup jeść dopiero zaczął od wesela mojej siostry jak poprosiłabym mu dala rosół :ico_szoking: z wrażenia myślałam, że z krezsła spadne :-D

Byłam od rana na kawie u teściowej bo sie za nią bardzo stęskniłam :ico_smiechbig: :ico_smiechbig: :ico_smiechbig:

kasiekk, byłam właśnie na Waszym blogu, czy ta ciocia Ania to Twoja siostra bo bardzo podobna do Ciebie jakbym nie przeczytała opisu zdjecia to bym myślała,że to Ty :ico_szoking:
pata, czy możemy prosic o hasełko na bloga :ico_oczko:

Awatar użytkownika
kasiekk
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5516
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:56

18 lis 2008, 15:07

Paulina446, tak to moja siostra :-D :-D :-D

Awatar użytkownika
Paulina446
4000 - letni staruszek
Posty: 4065
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:42

18 lis 2008, 15:21

Paulina446, tak to moja siostra :-D :-D :-D
Jak bliżniaczka :-D duzo osób mówi, że ja z siostra też jesteśmy bardzo do siebie podobne, ale ja jakos tego podobieństwa nie widzę :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
kasiekk
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5516
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:56

18 lis 2008, 15:38

ja widzę ze jesteśmy podobne,ale bez przesady
mam jeszcze jedna siostrę ale ona do nas nie jest podobna,przynajmiej tego nie widzę,choc inni ludzi jak nas widzą wszystkie to widzą podobieństwo :ico_noniewiem:

[ Dodano: 2008-11-18, 14:40 ]
już nieraz miałam taka sytuacje że ktoś mi sie np ukłonił a widzac moje zdziwienie bo nie znam tej osoby,tłumaczył że chyba sie pomylił hehe wtedy ja wiedziałam o kogo chodzi i okazywało sie ze owsem pomylił mnie z moją siostra

no i ja jestem młodza hyhy :ico_haha_01: i to sporo :ico_haha_01:

[ Dodano: 2008-11-18, 14:40 ]
jak miałam poprzednie włosy to bardziej byłysmy podobne niż teraz

Awatar użytkownika
Paulina446
4000 - letni staruszek
Posty: 4065
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:42

18 lis 2008, 15:56

Ja jestem 7 lat młodsza od siostry

[ Dodano: 2008-11-18, 21:20 ]
:ico_szoking: nikogo nie ma :-/ brakuje mi tych naszych wieczornych pogaduszek
Mojego M rozkłada i juz śpi a Kacper zamiast spac to mówi wierszyk sima sima poka gogi :-D ( ślimak ślimak pokaż rogi) i tak w kółko bo dalej nie umie jeszcze :-D
Dzisiaj powyjmowałam z pudeł jego maskotki i jak wkładałam do pralki to mu musiałam mówić co to za zwierzaczek a on powtarzał, najlepiej mu wyszło pingwin-pimbim :-D

Awatar użytkownika
kasiekk
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5516
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:56

18 lis 2008, 22:47

oglądałam m jak miłość
teraz jestem
moje siostry obie starsze ode mnie ,jedna 10 a druga 14 lat :-)

mało nas teraz tu zagląda i rzadko,kiedys to było fajnie :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Paulina446
4000 - letni staruszek
Posty: 4065
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:42

18 lis 2008, 23:03

kiedys to było fajnie :ico_brawa_01:
no było może jak przyjdą mrozy to wróci

Au mnie pada śnieg z deszczem i strasznie wieje

Awatar użytkownika
Natashka
Miss zgubnych kilogramków
Posty: 9704
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:06

19 lis 2008, 08:40

dziendoberek

no malo nas ale chyba juz tak bedzie... :ico_placzek:

co d wieczorw to ja nie mam juz tak czasu jak keidys..wieczory mam tylko dla siebie i T zwlaszcza jak maly zasnie.. :ico_haha_01: no chyba ze cs robie na komputerze do skzoly to ewentualnie zajrze...a tak to mam czas w ciagu dnia jak cos :ico_haha_01:

w przyszlym tygodniu bede czesciej ,bo teraz ten do konca mam szaony jak nie wiem...i przypuszczam ze od poniedzialku 24 bedzie wiekszy luz juz :ico_oczko:

dzis pobudka przed 7 jak zawsze,...pewnie gdyby mial wlasny pokj nie budzilby sie...
teraz oglada Myszke Miki i wcina serek na sniadanko...pol banana olbrzymiego juz opedzlowal :ico_haha_01:
ja popijam kawusie i sie dobudzam
zaraz makijazyk strzele i poscieram kurze..czesc podlog pomyta a reszta jak maly zasnie...
pranko wstawilam i przed wyjsciem do ortodonty roziwesze..
dzis mam p raz pierwszy wymiane łuku w aparaciku,mam nadzieje ze to nie bedzie bolal :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01:

o 11 mam dzwnic do biblioteki b nie wiedziec czemu nie bylo ksiazek ktore mialam wypozyczyc do pracy pisania,mimo ze w internetowtym katalogu nrmalnie byly wszystkie...mam nadzieje ze ksiazki beda i bede mogla je odebrtac bo tak to mam zastoj w pisabniu tej nieszczesliwej pracy :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly:

przynajmniej na zicher sie naucze mapy politycznej swiata i bede miala z glowy :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
kasiekk
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5516
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:56

19 lis 2008, 10:26

witam
ja na chwilke
poprasowałam już :-D
pobudka przed 7,teraz ogląda reksia
a ja zmykam doprowadzic sie do porzadku,umyć głowe,pomalować itp :ico_oczko:
może znajoma wpadnie na ploty :ico_oczko: a jak nie to zajrzę jak KAcper zaśnie albo dopiero wieczorkiem

na dworze pochmurno i 5 st tylko ziiiimno
kurcze nie mam rękawiczek,nie mam kiedy kupić,rano mi się nie chce z domu wyjść a popołudniu już za późno wychodzimy ze popatrzeć za czymś :ico_noniewiem:
całkiem zapomniałam sobie kupić :ico_puknij:

Awatar użytkownika
Natashka
Miss zgubnych kilogramków
Posty: 9704
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:06

19 lis 2008, 10:31

u nas 3 stopnie, wiec tez zimno...
za niedlugo jedziemy z malym- do ortodonty,banku i mkusze jechac po legitymacje ubezpieczeniowa do pracy aby odebrac z pieczatka bo jutro z Oskim d androlga,jego "jajeczka" skontrolwac

potem jeszcze moze ta bibliteka i bede spokjniejsza,bo jak tych ksiazek nie ebdzie to juz sama nie wiem- niech juz bedzie przyszly tydzien :ico_noniewiem:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości