Awatar użytkownika
__DOMI__
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1199
Rejestracja: 23 kwie 2007, 17:49

22 lis 2008, 11:01

lulu81, gratuluje kochana
mój też wszystko na nie taki okres maja nasze dzieciaczki bo one w podobnym wieku

Awatar użytkownika
kasiekk
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5516
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:56

22 lis 2008, 14:01

witam
Lulu Gratuluję :ico_ciezarowka: :ico_brawa_01: super
Paulina dla Kacperka :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: ja tez pamietam pierwsze kocham mamę :ico_brawa_01: to jest cudowne jak dziecko powie cos takiego
teraz codziennie słyszę że mnie kocha,kilka razy dziennie i do tego ze mocno jesczze :-D :ico_brawa_01: czasem też słyszę ze nie kocha :ico_noniewiem: ale zaraz potem mówi ze kocha :ico_oczko:

u nas też snieg padal i pada co chwile,ale nie napadało tyle,żeby na sanki pójść
byłam w mieście,kupial w końcu żelazko,bo tamto mnie juz wkurzało,za słabe i źle sie prasuje a w dodatku ostatnio spryskiwacz szwankuje
no ale juz mam piekne nowe :ico_haha_01:
kupiłam sobie sweterek i spodnie dresowe :ico_haha_02: prezent dla siostrzenicy zaległy
uwielbiam robić zakupy :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2008-11-22, 13:02 ]
powodzenia studentki w szkole :ico_haha_02:

Awatar użytkownika
Paulina446
4000 - letni staruszek
Posty: 4065
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:42

22 lis 2008, 16:40

A mój mężulek jutro znowu wyjeżdża na tydzień :ico_placzek: , i jeszcze dzisiaj jest w pracy, nie wiem do której :ico_placzek:

Niedawno dostalam sms-a od kuzynki, że dzisiaj urodziła synka :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

U nas pada śnieg, ale od razu topnieje :ico_zly:

Awatar użytkownika
lulu81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3150
Rejestracja: 09 mar 2007, 18:03

22 lis 2008, 22:32

witajcie

Dziękuję kochane za gratulacje
tez sie ogromnie ciesze, bo nie spodziewałam sie ze jeszcze mnie spotka radosc macierzynstwa, a tu niespodzianka
tyle ze troche sie martwie, bo we wtorek byłam na usg i nie bylo widac serduszka, ale z Filipkiem tez tak miałam, bo za mały termin jeszcze, ale zawsze niepokój zostaje
jeszcze nikt nie wie o tym, bo D. jest przesądny. ale z Filipkiem jestem na tym forum jak dopiero sie osiedlił w brzuszku i jest wszystko dobrze, to i tym razem bedzie dobrze :ico_haha_02:

ja jutro do szkoły , dzis nie pojechałam :ico_wstydzioch:
termin mam na lipiec, to egzamin dyplomowy mam nadzieje zdążyc zdac i cicho licze ze ten stan mi pomoże :ico_haha_01:

u nas pełno sniegu, Fillipek z dziewczynkami na sankach nawet jezdził i bałwana ulepiły :ico_haha_02:

Awatar użytkownika
kamizela
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7568
Rejestracja: 24 lip 2007, 17:20

23 lis 2008, 12:18

lulu gratuluję :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Matko jedyna to już niedługo nie znajdziesz ani chwilki na tt bo będziesz pochłonieta dwoma maluchami, a nie jednym :ico_oczko:

My wstaliśmy dziś o 6 :ico_olaboga: I mam wielką nadzieje, że młody zlituje się nad biedną matką i pójdzie po południu spać ...

Za oknem biało :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
kasiekk
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5516
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:56

23 lis 2008, 14:14

witam
u nas tez pada śnieg,rano było napadane ale teraz juz stopniało i taki mokry pada
wczoraj znajomi przyszli i imprezowaliśmy do 1 w nocy :-D dawno tyle nie wypiłam :ico_szoking: a dzis kacyk :ico_olaboga: ale już przeszło :ico_sorki:
KAcper połozony godzine temu i jeszcze nie śpi ale nie marudzi wiec pewnie zaśnie

dzis leniwy dzień i siedzimy w domku,tzn rano chłopcy byli na spacerze,ja nie wychodzę :-)

a ja drugą :ico_kawa: kto chce?

Awatar użytkownika
Paulina446
4000 - letni staruszek
Posty: 4065
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:42

23 lis 2008, 22:37

Witam weczorkiem

U nas wczoraj troche śniegu popadało i dzisiaj prawie go już nie ma :ico_zly: a fajnie by było wyjść na sanki :ico_haha_01:

Mężulek pojechał dzisiaj o 17 i nie będzie go tydzień albo 1,5 :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: nie lubie jak on wyjeżdża :ico_nienie: jedyny plus to to, że z teściową nie będę musiała sie użerać :ico_brawa_01:
'Moja pierdoła nie spała popołudniu i teraz jeszcze też nie śpi :ico_szoking: skąd on bierze tą energię :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
kasiekk
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5516
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:56

24 lis 2008, 13:56

Witam :ico_kawa:
gdzie studentki,wracać juz o zajęciach :ico_oczko:

pobudka chwilke przed 7

dzis 0 st i słońce,śnieg nie pada,tyle go zosyało co na trawie z boku gdzieś tam

jak u Was z mikołajkami,prezenty wymyślone?
ja wczoraj zamówiłam na allegro Kacprowi maskotkę noddiego bo mówił że chce i jeszcze taka układankę "grzybki" pokażę wam bo nie wiem czy wiecie o co mi chodzi
http://allegro.pl/item488038479_super_u ... i_hit.html

jak bylismy w lipcu w przedszkolu u mojej siostry to siedział i układał sobie fajnie,może zainteresuje się teraz też :-D
mam dla niego jeszcze książkę ze słówkami angielskimi taka twarda obrazkowa dla małych dzieci i kubek z maskotką no i pewnie jakieś słodycze dostanie tez
napewno jeśli bedzie zdrowy pojedziemy znowu na mikołajki do przedszkola do siostry :ico_brawa_01:
zamówiłam mu tez sweterek taki
http://www.allegro.pl/item489120529_coo ... ranat.html

Awatar użytkownika
kamizela
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7568
Rejestracja: 24 lip 2007, 17:20

24 lis 2008, 16:41

Witajcie.

Jeśli chodzi o Mikołaki to kupujemy małemu zestaw zwykłych, dużych klocków, jeden ma i lubi się nim bawić ale jest w nim mało klocków :ico_noniewiem: Więcej nie kupujemy bo jak będziemy wyjeźdźać to i tak część zabawek zostanie w PL :ico_noniewiem: Pod choinkę kupiliśmy mu Odkurzacz Pyłek, teściowa wielkie auto z Wadera - są teraz w Biedronce, Wiktor dostanie lawetę z koparą :ico_oczko: Chrzestny też kupi mu auto, moja siostra klocki drewniane, od chrzestnej dostał wczoraj sanki. Cały pokój mamy zawalony zabawkami :ico_olaboga: :ico_haha_01:

kasiekk ta układanka fajna, na pewno rozwija wyobraźnię :ico_brawa_01: A sweterek, dla mnie za ciemny :ico_oczko: Ale wiem, że ty cenisz praktyczność :ico_oczko: Ja wybrałabym jaśniejszy :ico_oczko: Ostatnio też kupiłam Wiktorowi kilka rzeczy na Allegro, bojówki moro H&M. dwupak koszulek w paseczki, rajtuzki i body.

[ Dodano: 2008-11-24, 15:51 ]
Ja już żyję wyjazdem D, został w sumie miesiąc :ico_olaboga: Złożył już wymówienie w pracy, teraz pozosaje przetłumaczyć dokumenty na angielski i może lecieć :ico_noniewiem:

Wiktor znowu nie śpi mi w południe ale wieczorami odlatuje w okolicach 19.30 po tym, jak tylko przyłoży głowę do poduszki ... Wstaje 6.30-7. Nawet jakbym chciała to nie przetrzymam go wieczorem bo usypia na stojąco, a z kolei nie da się położyć na drzemkę :ico_nienie:

Nie mówi dużo, bo mama, tata, ciocia, dadid (Dawid), dejzi (Upsi Daisy z Dobranocnego Ogrodu), tak, nie, cici cici woła kotka, ale wszystko rozumie i potrafi pokazać wszystko w książeczkach, mówię mu pokaż koparkę, wywrotkę, rolnika i pokazuje :ico_oczko: Przynieś zmiotkę i szufelkę i przynosi :ico_oczko: Ostatnio go mierzyłam to ma ok.86 cm.

Awatar użytkownika
__DOMI__
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1199
Rejestracja: 23 kwie 2007, 17:49

24 lis 2008, 17:24

hej dziewczyny

mój zaczął się buntować na popołudniowe drzemki, pół godziny wydzierania się dopiero padł, juz nie wiem czy przeczekac czy odpuścić

Co do mikołajek, od nas dostanie pyłka, taki odkurzacz gadający , bo pól dnia morze przechodzić z rura a od odkurzacza:)
kamizela, powodzenia dla Ciebie, szybko zleci miesiąc

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość