Awatar użytkownika
Kolka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3779
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:38

01 gru 2008, 15:10

Mróweczka, ale Ci zazdroszczę, że prowadzicie takie fajne, wesołe i aktywne życie. Tu tańce, tam kino, tam jakieś przebierańce... Extra! U nas nudy i monotonia... wiem, że można to jednym ruchem ręki zmienić, ale przyzwyczaiłam się do lenistwa a potem narzekam na nudy :ico_puknij: Jedno co mnie tylko cieszy to jakiś bal sylwestrowy ze znajomymi w tym roku. Juz nie będzie nasiadówy w domu :ico_nienie: :ico_brawa_01:
Delicja,a Wy na weekendy nie możecie gdzieś uciekać? My w miarę możliwości staramy się gdzieś wyjeżdżać, ale nie zawsze się daje, bo a to kasy nie ma, albo R jakieś zajęcie sobie znajduje... Ale w niedzielę raczej nie siedzimy.
Syla upsss z tą stłuczką! Ja mam taką sama podzielną uwagę. Jak tu przypilnuję to tam zapomnę. Dlatego boję się robić prawko bo pół miasta wytłukę :-) Ale fajnie, że Wam wieczór się udał. Ja też lubię horrory oglądać, a potem boję się spać :-D A jak już oglądam to Rafałowi spod pachy- taka jestem bohaterka :-D malibu z sokiem ananasowym jeszcze nie piłam... Tylko z mlekiem zawsze :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Mróweczka
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1333
Rejestracja: 14 mar 2007, 19:35

01 gru 2008, 15:58

Delicja Eryk tez nieusiedzi chwili dlatego bylam w szoku ze w kinie ogladal (tzn troche podobno biegał :-D )...a ja robie fotki w biegu hih...aparat Michal kupil dobry to i dobrze uchwyci chwile :-D

kolka ja staram sie zeby cos robic bo wiesz daleko od rodziny,obcy kraj,trzeba sie klimatyzowac a nie zamykac w domu...chociaz ja i tak sobie robie wymowki ze za malo tego robimy wszystkiego...
niewiem jak to wyjasnic...
a mamy zamiar sie do innego miasta przeprowadzic...tam bedziemy robic wiecej i sie bardziej klimatyzowac bo moze i do szkoly pojde albo do pracy...a pozatym przeprowadzamy sie tam bo M ma tam szkole no i tam jest plazaaaaaaaaaaaaaaaaa

syla ze sie Martynka rozbiera to Eryk sie pewnie bedzie kiedys cieszyl :ico_oczko: :ico_oczko: za to On serio jak cos sie mu zalozy to zdjac nieda...no chyba ze sam zdejmie...tak jak czapke od elfa zdejmowal caly czas...

a zapomnialam sie pochwalic...siku na kibelek bylo jeszcze raz...a wczoraj Eryk zawolal na na nocnik to myslalam ze cos zrobi ale to byl pretekst zeby w lazience posiedziec bo sie mama kapala a kooopa byla ale pozniej w pampka :-D
a no i Eryk nauczyl sie mowic traktor...i nasladuje jak pierdza pontypiny, a 2 dni temu sam bez mojej pomocy zrobil fikoła hihih i znowu mania tanczenia...a najbardziej do hokey cokey...taka ang piosenka z tanczeniem :-D :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Blanka26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3583
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:37

01 gru 2008, 20:36

wrzody wróciły :587: i to dwa na raz ble.
kolka mój mąż pracuje w weekend niestety :( właściwie to on nie ma już dni wolnych, więc my całymi dniami z wrzodem w domu, który siedzi i nie wiadomo jak to ruszyć, hehe mądre przysłowie nie rusz gówna jak nie śmierdzi więc nie ruszam :-D

syla no to na szczęście nic się nie stało, a Ty tak po tym martini jechałaś??? :-D

Mróweczka no to brawa dla Eryka :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: za siku i nowe słówka :ico_brawa_01:

katrin
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1971
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:29

01 gru 2008, 22:52

Rzeczywiscie,rozpiszjemy sie w weekendy,ze glowa boli :ico_olaboga:

Mroweczka-zdjecie w podpisie zajefajne,najprzystojniejszy pomagacz mikolajowy swiata ten Twoj Erys i brawa za pierwsza wyprawe do kina,ostatnio sie zastanawialam nad tym kiedy Antos bedzie mial swoj pierwszy raz do kina a tu rosze jeden z kwietniakow juz zaliczyl :ico_haha_01: .Jak tylko mozesz to wyprowadzaj sie tam gdzie plaza,tez bym tak zrobila.Napisz cos blizej o tych warsztatach tanecznych,tak bez problemu chlopaki Cie puscili?

Kolka-moj Antos tez osatnio zgrzyta zebami jak spi i mysle tak samo jak Ty z tymi owsikami,ale moj maz nigdy nie slyszal,zeby te pasozyty mialy cos wspolnego ze zgrzytaniem :ico_noniewiem: A ja bym sobie dala glowe uciac,ze Ty juz masz prawko :ico_szoking:

Syla-stluczki nie zazdroszcze,ale milego weekendu u rodziny z Malibu to juz
tak.Najwazniejsze ,ze nikomu sie nic nie stalo.A Erys napewno bedzie szczesliwy,ze taka urodzona striptizerka mu sie trafila :ico_oczko:

Delicja-moja siostra je na zaparcia Activie,niw eimczy mozesz juz takiej malej Olci dawac,alemoze dawaj jej jogurty i rzeczy z probiotykami to wtedy bedzie cos lepiej z kupkami :ico_noniewiem: A towarzystwa w domku Ci nie zazdroszcze,ale wierze,ze w koncu sie uwolnicie z tej chorej sytuacji.

JA mialam bardzo napiety weekend,goscie,goscie,w miedzyczaie maz poszedl na kawalerski wieczor,Antek ryczal jak opetany a ja mialam trzech kolegow Remika z Polski w domu,ktorych trzebabylo nakarmic i przenocowac.A wczoraj caly dzien z Trollami :ico_zly: No nic do sklikania ide teraz dalej dekorowac mieszkanie-do sklikania

hektorka
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 594
Rejestracja: 07 mar 2007, 23:30

01 gru 2008, 23:17

hej laseczki wieczorkiem
Ja tylko na momencik sie przywitać, i powiadomic, że od juterka zaczynam prace.
Nie odpisze na pościki ba jakas dzisiaj zakręcona jestem.

PAPA

Awatar użytkownika
Kolka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3779
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:38

02 gru 2008, 00:21

Hejka :-)
Ja sobie siedzę samiuśka, piwko w samotności popijam. Mąż w pracy Andrzejki obchodził i wrócił i poszedł prosto do łóżka... :|
Mróweczka, w sumie to wam się nie dziwię, tez bym się w takiej sytuacji nie zamykała na 4 spusty... Nie dość, że daleko od wszystkich to i sami mielibyście siedzieć? Ale skąd Wy bierzecie na to siły? :ico_oczko: U nas akurat jedno kino w remoncie,a drugie, ponoć wypasione ciągle się buduje i wybudować nie może... Za to Kościołów mamy pod dostatkiem i Julka na mszy siedzi jak trusia, ze złożonymi rączkami. Mały mocherek mi rośnie :-D :-D A Elvis nic się nie zna... taka fajową czapę chciał zdejmować? :-)
Katrin Goście, a znając Ciebie, pewnie nosa z kuchni nie wyściubiłaś. Pewnie ze 4 placki upiekłaś, z 5 dań na gorąco i 10 przystawek?? Przyznaj się :-D A z tym zgrzytaniem zębami to sama nie wiem. Tak się mówi, że to jeden z objawów a ile w tym prawdy :ico_noniewiem: ... W kupce nic nie widzę, poza marudzeniem i całkowitym brakiem apetytu to innych objawów nie ma.... Cholera wie... pewnie znów sobie coś wkręciłam. Z tym samowkręcaniem się powinnam wystartować w programie "mam talent"...
Hektorka, to trzymaj się jutro kobieto. Napisz oczywiście jak było. Mam nadzieję, że Cię zbyt nie umęczą i praca będzie lepsza niż ta co ja znalazłam.
A ja idę spać, bo ostatnio straszny śpioch się zrobiłam. 12 godzin snu byłoby dla mnie ideałem :-)

katrin
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1971
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:29

02 gru 2008, 02:07

5 dań na gorąco i 10 przystawek?? Przyznaj się
Nic z tych rzeczy,bo po pierwsze goscie byli niezapowiedziani a po drugie juz nie mam na takie cuda sily,Antos mnie tak eksploatuje,ze ledwo zyje.NIC MNIE NIE SLUCHA,jakby jakas gluchota wyselekcjonowana dla mamy :ico_placzek: Czy on mnie nie lubi czy co? :ico_placzek: Wszystko musi byc po Antosiowemu bo inaczej jest awantura :ico_noniewiem: Ja nie wiem jak ja go wychowie :ico_olaboga:

Hektorka-powodzenia w pracy i zeby rozlaka z Twoim maluszkiem nie bolala :-)
A kto sie bedzieopiekowal Kamilkiem?

Awatar użytkownika
Kolka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3779
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:38

02 gru 2008, 23:06

Cześć!
Ooo Caro jak wróci to nie będzie miała zbyt wiele do czytania...
Antos mnie tak eksploatuje,ze ledwo zyje.NIC MNIE NIE SLUCHA,jakby jakas gluchota wyselekcjonowana dla mamy :ico_placzek: Czy on mnie nie lubi czy co? :ico_placzek: Wszystko musi byc po Antosiowemu bo inaczej jest awantura
No patrz.. u nas jest identycznie a nawet jeszcze gorzej... Brak mi słów po prostu... Julka chce na ręce- wezmę ją- nie! Puścić! łłaaa, ja chcę na ręce!! Chcę spać- nie jednak będę spać. włączyć bajkę- nie będę oglądać bajki! Za chwilkę- Włączyć bajkę! Dać kiełbaski- niedobra kiełbaska! Julcia spać... nie będę spać!! mam takie pranie mózgu, że szok! A niech się odważę postawić na swoim... Zaraz cały dom na mnie krzyczy: Co TY JEJ ROBISZ??!! Normalnie... SUPERNIANIU PRZYJEDŹ!! Szok!!

Hektorkę chyba nam dziś umęczyli... nic nie pisze :ico_noniewiem:

syla75
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1322
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:14

02 gru 2008, 23:49

to chyba noralne u kwietniaków ale u nas tak mnie robi z bajkami ona chc kubusia jak włacze to ona innego kubusia i tak w kółko az przewine poczatek bo sie tak samo zaczynaja i wtedy ja w balona robie bo mysli ze to inny trzeba sobie jakos radzić
a moge wam podpowiedziec ze jak jest złosc to zaraz ja staram sie zainteresowac czyms innym i zapomina ze miała sie złoscic i wściekać .u nas to działa.

[ Dodano: 2008-12-02, 22:51 ]
a stłuczka to zadna bo go tylko dotknęłam i nawet ryski nie miał tylko wyleciał jak oparzony i do mnie że trzeba sobie okulary sprawić. wściekły bo moze kase chciał a nie miał za co wiec powiedziałam przepraszam i dowidzenia :-D :-D :-D

Awatar użytkownika
Mróweczka
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1333
Rejestracja: 14 mar 2007, 19:35

03 gru 2008, 00:50

katrin to normalne...sluch wybiurczy...skad ja to znam :ico_noniewiem: tak to jest...moim zdaniem jak sie ma gorszy dzien to jakos sie to wyostrza wszystko a jak sie jest optymista to jest lux...ja ostatnio narzekac niemoge hihi

a czemu mnie chlopaki mialy niepuscic??
a domku szukamy tam...tylko mamy dylemat...


dzis mlody wyszlalal sie caly dzien bo o 10 do dzieci na spotkanie grupowe (pisalam kiedys ze chodze na takie cos) a po play grupie pojechalismy do Eryka najlepszego kolegi Colina...wrocilismy po 19 do domu a Eryslaw dopiero teraz spac poszedl...skad On ma ta SIŁE???????????????????????

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość