Awatar użytkownika
kasiekk
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5516
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:56

02 gru 2008, 13:38

witam :ico_kawa:
u nas tez słoneczko i prawie 10 st,byliśmy w mieście przedtem,ale zimniej było niż teraz i troche wieje,ale nie jest źle

musze kupić prezent siostrzńcowi bo ma jutro urodziny,hmm nie wiem co,chyba cos z kosmetyków i moze jakiś ciuch,on lubi dostawać takie rzeczy

Patka oby wszystko isę ułożyło,ja też mam nadzieje dostać pracę w końcu po tej podyplomówce,zaczynam za dwa tygodnie

siostra ma w piątek jakieś badanie,że będa drażnić jej błędnik i ktoś musi iść tam z nią bo nie wiadomo jak sie po tym będzie czuła i ja pójde bo nie bardzo jest komu :ico_noniewiem: ,ale tym samym nie będę mogła z Kacprem pojechać na mikołaja do przedszkola :( ,mam nadzieje że D napewno przyjedzie w czwartek,to on pojedzie z nim albo pójdzie z moja siostrą,jeszcze się dogadamy

kurcze jeszcze mi ten noddy nie przyszedł :ico_puknij: długo ani sweterek ani lampka :ico_olaboga: niektóre rzeczy zamówione później już przyszły a tamtego nie ma :ico_zly: mam nadzieje że do mikołaja dojdą :ico_sorki:

[ Dodano: 2008-12-02, 12:40 ]
co do zabaw to Kacper potrafi już długo bawić sie sam
np książki może siedzieć i oglądać godzinę a nawet półtora,siedzi i "czyta" mówi dzis -ide cytać końcu - idę czytać w końcu :-D uwilbiam taki widok jak siedzi z ksiązkami,mama nadzieje że ta miłość do nich mu zostanie :ico_sorki:

Awatar użytkownika
pata
4000 - letni staruszek
Posty: 4653
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:30

02 gru 2008, 14:22

u nas też się pogoda popsuła :ico_zly:
ale zaliczyliśmy spacerek i szedł z nami w drodze powrotnej piesek , młody(na pewno komuś uciekł -biedactwo) i kubuś go obserwował i mówi "idzie z nami" :ico_haha_01: ale spotkał innego pieska i się nam zgubił :ico_oczko: pod domem :ico_sorki: a kuba "pies chodź " :-D
potem przyszli dziadkowie wybawili się z Kubusiem i efekt jest taki że gotujemy razem obiad i Kuba nie śpi :ico_oczko: :ico_puknij:

a co do zabawy to kuba też potrafi się sam zabawić :ico_sorki:
kasiekk, zdrówka dla siostry i oby udało się Pelusiowi spotkać Mikołaja :ico_oczko: na żywo i oby poczta zdążyła
a wiecei sama się martwię bo kupiłam zegarek dla T chrześniaka w sobotę wczorrja przelałam pieniądze i mam nadzieję ze dojdzie bo jak nie to nie wiem :ico_puknij:

[ Dodano: 2008-12-02, 13:25 ]
uffff napisali że dziś wysyłają zegarek :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

Awatar użytkownika
kasiekk
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5516
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:56

02 gru 2008, 15:06

przed chwilą kurier przyniósł sweterek i lampkę na biurko :ico_brawa_01: ,a noddiego jeszcze nie ma :ico_noniewiem: może wieczorem właścicielka mi podrzuci,bo paczki które nosi listonosz zawsze u niej zostawia i potem ona mi podaje :-) zamówiłam na początku tamtego tygodnia :ico_olaboga: te rzeczy

[ Dodano: 2008-12-02, 14:09 ]
dzieki Patuś :ico_sorki:

mój śpi od po 12,przedtem zajrzałam a jemu głowa zwisa za łózko,zdjecie zrobiłam i sam sie przebudził i porawił :ico_oczko: mało brakowało a leżalby na podłodze

Awatar użytkownika
Paulina446
4000 - letni staruszek
Posty: 4065
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:42

02 gru 2008, 15:39

Ja właśnie zamawiam prezenty dla chrześniaków, bratanicy i bratanka który 18 kończy roczek ale wyprawiaja mu w świeta więc prezent będzie jeden :ico_oczko: hehe
A na Mikołaja robimy tylko Kacprowi prezent bo za duzo tych dzieciaków juz się nazbierało :ico_nienie:

Awatar użytkownika
kasiekk
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5516
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:56

02 gru 2008, 16:10

u mnie nie ma małych dzieci w rodzinie tylko Kacper :ico_oczko:

Awatar użytkownika
pata
4000 - letni staruszek
Posty: 4653
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:30

02 gru 2008, 16:14

częstuje plackami ziemniaczanymi :-D

osmażyłam ,teraz wietrzę kuchnie :ico_noniewiem: i :ico_kawa:

brat i T pojechali układać panele u mojej mamy
teraz kuba odpoczywa po obiadku i ogląda bajkę a potem jedziemy do nich -pomóc heheh czyli poprzeszkadzać :-D
ja na mikołaja kupuję prezenty dla kuzynki synka 5 lat jeszcze nie wiem co :ico_noniewiem: dla chrześniaka T- zegarek i mojej chrześnicy i jej brata też nie wiem co (a im niestety muszę to wysłać i nie dojdzie na Mikołaja ale na święta na pewno :ico_sorki: i będą miec po 2 prezenty pod choinkę i jeszcze jeden dla mojej chrześnicy brata na urodziny ) :ico_olaboga: jutro jedziemy po te zabawki ale kasy pójdzie :ico_placzek: :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
kasiekk
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5516
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:56

02 gru 2008, 22:52

witam wieczorkiem
nie mam gg :ico_zly: a Wy macie?

nie ma dalej tego noddiego :ico_zly:
mmm placki,ja jutro chyba zrobie naleśniki,dla Kacpra z dżemem a dla siebie z pieczarkami,tylko jaką zupę :ico_puknij: a w czwartek robimy pierogi u mamy :D ruskie mniaaam

Awatar użytkownika
Paulina446
4000 - letni staruszek
Posty: 4065
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:42

02 gru 2008, 23:26

kasiekk, też nie mam GG
Placki ja też poproszę :-D
kasiekk, a kiedy zamówiłaś noddiego bo szczerze mówiąc o do mnie ciastolina też tydzień szła :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
kasiekk
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5516
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:56

02 gru 2008, 23:46

czesc Paulina
w tamten poniedziałek zamawialam i pozostałe rzeczy też,wszystko przyszło,a jedna to nawet jeszcze w zeszłym tyg w piątek a tego nie ma,nie wiadomo kiedy wysłali też,jutro jak nie bedzie to napisze do nich i zapytam kiedy wysłali :ico_zly:

Awatar użytkownika
Paulina446
4000 - letni staruszek
Posty: 4065
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:42

02 gru 2008, 23:52

Napisz do nich jutro ja też już sie wkurzałam,że tak dlugo tej ciastoliny nie ma bo zawsze szybko do mnie paczki przychodzą

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość