Awatar użytkownika
Iwona77
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 611
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:49

13 mar 2008, 22:56

kelly, :ico_brawa_01: dla Tymka

lulu
mam nadzieje, ze to chwilowe problemy ktore miną wkrotce

Spotkaniedziewczyny a co z naszym spotkaniem, kilka z was sie napracowalo,byly mapki,propozycje ale nie wszyscy sie wypowiedzieli na ich temat, pytam bo przeciez czas leci a trzeba by cos zarezerwowac.

Awatar użytkownika
lulu81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3150
Rejestracja: 09 mar 2007, 18:03

13 mar 2008, 23:21

Kelly kochana, nic szczególnego, nic strasznego, tylko nie moge porządek w swoim zyciu zrobic,
mam nadzieje ze to minie

Iwona no własnie, już by dobrze bylo ustawic chociaz miejscowosc, i rozgladac sie za miejscem. Bo jezeli to spotkanko bedzie w majowy weekend, to xciezko bedzie ze znalezieniem miejsc.
mi to obojetnie gdzie, no bo sie nie znam zadnych w Polsce ladnych miejsc

Awatar użytkownika
katelajdka
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 923
Rejestracja: 08 mar 2007, 15:13

14 mar 2008, 00:14

karolas ale się cieszę ze tak Ci sie super udalo z pracą!!! No jasne że żadna praca nie chańbi!!! Tym bardziej że akutar taka praca to jest naprawde niezła, bo moja koleżanka dorabiała na studiach właśnie oporządzaniem biur. Chwaliła sobie bardzo!!! Poodkurzała dywany, przetarła biurka, umyła szklanki i ogólnie jakieś tam drobne sprawy i była wolna a kasa była niezła jak na tyle godzin pracy!!! Zobaczysz, wszystko sie poukłada bosko!! Zasługujesz na to!!!! :ico_brawa_01:
Książka powiem Wam ze naprawde warto sobie sprawić ta książkę, kosztuje 29,90zł, ja ją dostałam a już mysle ilu osobam sama bym chciała dać!! Sciągnęłam sobie z internetu film który powstał zanim jeszcze autorka napisała tą książkę, ale jeszcze nie miałam kiedy obejrzeć. Jakby sie dało dać Wam namiary na ten film to juz coś bedzie, zapytam męża to potem Wam powiem.
JEśli chodzi o główny cel tej ksiażki to jest to wiara że można mieć wszystko czego się chce. Bóg daje wszystkim po równo, ale swoją postawą człowiek odrzuca to co mu się należy, złością, wątpliwościami itd...
Jedynie co trzeba robić to dziękować za to co się ma, za zdrowie, życie, męża, dziecko, rodziców, zdrowe oczy, serce, nawet włosy, zęby. Dzieki temu wszystko jeszcze piękneije i lepiej pracują organy. Cały czas powtarzam w myślach jak kocham moich bliskich, jak jestem z nimi szczęśliwa!! No i najważniejsze to jest to, kiedy nachodza nas złe myśli, zdenerwowanie lub jkaiś zły humor to musimy sobie znaleść jakiś zamiennik, coś co nas śmieszy, wprawia w dobry nastrój. Ja mam szczerzuję Bartolinka. Wyobrażam sobie jak tak pięknie wyszczerza ząbki i rusza nozdrzami i mróży oczęta i od razu się smieję, nawet w nocy mąż mi się pyta co ja tak chichram!!!Teraz on też uż sobie przed sne wybraża dobre rzeczy bo w nocy organizm musi być na dobrych częstotliwościach żeby przyciągać dobro i dostatek!! I można wszystko osiągnąć. JA ciągle jestem jeszcze mało w tym obeznana i nie mam śmiałości prosić o wiele bo na razie małe kroczki chce osiagnąć, jak chośby tą sukienkę, ale tam mówią ludzi o tym jak zaczeli przyciagać do siebie miłość, pieniądze. JEden gościu uwierzył że ma bardzo dużo [pieniędzy, określił sumę w myślach, zrobił sobie nawet banknot o nominale który wymyślił i dał w widocznym miejscy tak żeby na niego patrzeć codziennie. Już wymyślał jak je sporzytkuje i już czuł się bogaty, zmienił totalnie myślenie i w niedługim czasie wpadł na pomysł jak zarobić. Autorka mówi że jak człowiek daje polecenie wszechświatowi, Bogu czy jak kto wierzy, to nie ma sie przejmować jak je zdobedzie. Ma tylko wierzyć że już je ma, dziękować za nie i mieć oczy otwarte bo nie wiadomo skąd one przyjdą. A jak sie nie ma pomysłu na przyszłość, jak qunick i ja też, to należy podziękowac za to że już sie wie i jest sie szcześliwym ze isę właśnie to robi i ma nadejść wiadomość wiec trzeba byc czujnym. Może program w telewizji albo artykuł w gazecie nas zainspiruje, na pewno poczujemy jak bedziemy wiedzieć co to jest!! Moze pomyślicie że to jakaś szarlataneria, ale ja wierzę w siłę poświadomości, siłe ludzkiego umysłu i to że mozna osiągnąć wszystko. Acha, nie wolno nigdy prosić o coś mówiąc czego się nie chce np. "nie chce zeby zdieci chorowały", trzeba dziękowac że dzieci maja super zdrowie, są zdrowe, radosne i pełne energii, że świetnie śpią, i zęby wybijają się w sposob łagodny.
No to tyle, powiem Wam że warto mieć takie pozytywne myśli w środku. Organizm lepiej działa a i uśmiech z pyszczka nie znika!! :ico_brawa_01:
kelly gratuluję tymusiowi!!! Super że juz chodzi, Bartolinek już coraz ładniej i nawet troche ostrożniej zaczął dzięki temu już nie ląduje tak często na pupie!!
karolas nie mam kochana zdjecia w nowych włoskach bo nawet nie miałam w głowie myśli żeby się fotografowac, a dzis to juz tłuste mialam to nie było co robić!! :ico_haha_01:
budowa domu super, gratuluję wszystkim którzy się przeprowadzają, planują budowę i w ogóle. Tak jak mówiłam wcześniej, każdy może się budować tylko trzeba wierzyc, dziękować i normalnie zrobić plany domu, po swojemu i już sie widziec tam jak się siedzi na sofie przy kominku, popija winko z mężem i takie tam!! Uda sie wszystkim, tylko bez wątpliwości!!!!
U mnie to skolei inna jest rzecz. JA mam dom rodzinny w którym mieszkają moi rodzice. Nie przeraża mnie wizja mieszkania z nimi na osobnym pietrze, ale dylemat dotyczy tego czy stawiać nowy dom ( mam juz przynajmniej działkę, nawet kilka jest, należą do mojej mamy to moja tzw. ojcowizna) i moglibyśmy sie kiedyś zdecydować, ale z drugiej strony moi rodzice nie chcą zostać sami, chcą remontować dom, bo troche podupada, to jest stary kamienny dom przeszło 80 letni a do tego z kamienia bo kiedyś tak się budowało, a pradziadek miał swój kamieniołom... Ae to jest taki cholernie zimny dom... Do tego wilgoć. Nie koniecznie chciałabym tam mieszkać z moją rodziną, dziećmi, ale nie wiem co robić, wypiąć sie na rodzicców, odradzac im robienie generalnego remontu, oczywiście lata to bedzie trwać i mnóstwo pieniedzy, wolałabym mieć domek od podstaw taki jaki chce, a nie na starociach jak Lulu. Ale to jest duży dylemat. ale zdrugiej strony to muszę wierzyć że sie tak ułoży jak powinno i nie powinnam się tym przejmować, w końcu Was przekonuje a sama co!! Muszę wierzyć że to też się dobrze poukłada, najlepiej jak moze!!!!!
Dobranoc Wam, śpijcie dobrze i pamiętajcie żeby zasypiać z uśmiecham na buźkach!!!!

Małgorzatka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7230
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:27

14 mar 2008, 08:30

Hej!

Ja już na nogach od 3:30 ..cóż, trzeba się budzić wcześniej, żeby sie pouczyc albo w odwrotna stron e iśc późno spać... dziś wolałam wstać wcześniej póki maluszek śpi ...teraz też jeszcze chrapie, ja kozystam z chwili, że to co miałam zrobić to zorbiłam i pije herbatke i na tt weszłam, buziaki!

Teraz wcinam szprota w pamidorach i czytać lece co napisałyście...i odpisac...!

[ Dodano: 2008-03-14, 07:32 ]
Tak sie patrze na mój suwaczek i mam 30 tydzień ciąży już ...o rany! Ale ten czas leci :ico_szoking: :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2008-03-14, 07:36 ]
No ale jak ja se chce pospac to Wojtus się budzi kurka mol o 6:30 :ico_noniewiem: ..co jest zgrane...ale jak ja nie śpi to on oczywiście będzie spał i spał ... Nie, no ..dobrze, niech śpi ... mnie to cieszy jak wypoczywa...! Mimo wszytsko

aga0406
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2444
Rejestracja: 14 wrz 2007, 08:08

14 mar 2008, 09:48

Iwona77 pisze:Spotkaniedziewczyny a co z naszym spotkaniem, kilka z was sie napracowalo,byly mapki,propozycje ale nie wszyscy sie wypowiedzieli na ich temat, pytam bo przeciez czas leci a trzeba by cos zarezerwowac.

Ja przeglądam internet ale tak mi ciężko coś znaleźć. Z tego co pamiętam to wstępnie ustaliłyśmy miejsce między Wrocławiem a Łodzią, tak?
kelly chyba pisał o miejscowości Rogów. Trzeba wzmożyć te poszukiwanka co?

Awatar użytkownika
asiam_26
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 652
Rejestracja: 09 mar 2007, 16:29

14 mar 2008, 09:51

dziewczynyczy ja dobrze rozumiem, że chcecie spotkanie w weekend majowy zrobić. Mam nadzieję, ze nie :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: bo nie będę mogła mamy ze znajomymi plany już zeszlego roku im obiecaliśmy, że w ten weekend przyjedziemy do nich. Zastanówcie się w wekennd majowy ceny noclegów wysokie jak w sezonie, wszędzie ciasno, ogromny ruch na drodze.Oczywiście nie zniechęcam Was tylko żałuję, że w tym terminie nie dam rady :ico_placzek: :ico_placzek: Ja jestem z Chełma ( niedaleko do Lublina - wschód Polski a koło mnie Anileve :-D )
Katelajdkaładne nowe zdjęcie Bartolinka
Karolasbardzo Ci gratuluję znalezienia pracy
qunick, IwonaJa wiszę w niebycie tak najprościej mi napisać nie pracuję nie uczę się i tak szczerze nie rozwijam się wcale. chcialabym robić dużo ale na wszystko brak funduszy -niestety sponsorów też brak.

[ Dodano: 2008-03-14, 08:59 ]
Ceny mieszkańU mnieie 46 m to wydatek około 110-160 tys zależy w jakim bloku i na jakim osiedlu. domy ceny mają ogromne dla mnie wręcz nierealne w takim możliwym stanie to od 280 tys nawet do 880 tys (ten akurat to wielki bo 230 m ostatnio w gazecie widziałam) budowa pewnie taniej wychodzi pod warunkiem, że posiada się działkę bo za 10 arów trzeba conajmniej 40 tys zapłacić.

Małgorzatka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7230
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:27

14 mar 2008, 10:01

Eve Czy Kaczyce to nie gdzies te moje okolice? Bo my tu mamy Kaczyce Małe i Duże i jeszcze są Kiczyce i Kączyce... i te wszytskie są blisko mnie i chyba te Kaczyce też ... no ale nie wiem.... Koło jakiej miescowości to leży albo wsi...?
No i boski filmik!

Agusia No Wojtuś jak już nie chce jeśc albo ma figle w głowie to tak robi... no i od czasu do czasu cyciąga jedzenie paluszkami!
Świetne zdjęcia, jak pięknie...!
No Wojtuś też będzie teraz 9-10 kg ważył na pewno, drobinki te nasze chłopaki ..ale ja tez się nie przejmuje!

Karolka :ico_szoking: Nic tylko :502: ta babe.. jakas wariatka..abo miałą zły humor, albo miała okres albo była przed i miała napięcie :-D w każdym razie też bym się wkurzyła i nie miała ochoty tam wracać.. no i dobrze, że jej powiedziałaś co sądzisz... może sie nad sobą zastanowi!!! I faktycznie podejście do dzieci jako pediatka zerowe .... buuuuu :508:
No to fajnie by było, gdyby się z tą pracą ułożyło tak jak chcesz!

Lulusia :ico_brawa_01: Cieszę się, że wyniki dobre wyszły! :ico_brawa_01: Jestem już...!

Dorcia No to szkoda, że nie zaszcepili Agatki, u nas to szczepią jak jest nawet przeziębiony lekko dzieciaczek :ico_noniewiem: Ale pannica z Agatki, naprawdę ..!

mamaJulci Oby szybko wyzdrowiała mala! i Aga No i szybkiego ząbkowania i spokojnego snu życzymy!

Wojtuś ma 7 ząbków, ostatnio przebił się na dole lewa dwójeczka...Jest ok!

ania No faktycznie Oliwka to kruszynka a myślałam, że tylko mój Wojtuś taki szczypioruś będzie ... Ale z regóły dziewczyny sa mniejsze i szczuplejsze niż chłopaki!
Piękne zdjęcia, tort smakowicie wygląda bardzo!

Wojtus się obudził..tatatatmmm ...o 8:20 rano :ico_szoking: :ico_szoking: Czyli ja tam na niego działąm, że jak jestem w pokoju to się budzi wcześniej ... No a jak mnie nie ma to strzela borsuka do tekiej godziny :ico_nienie: :ico_haha_01: :-D

Qunick Nie, kochana, o nie.. na pewno nie możesz myslec w ten sposób, bo takie pojeście do życia i do reszty znajdowania sensu życia nie powioedzie się z góry! Jeśli pójśc na szkolenia czy na studia bo popieram :ico_brawa_01: to w takim kierunku co Cię interesuje, co będzie sprawiało przyjemnośc a nie tylko sprawa kasy się liczy ...co ci z kasy jak nie będzie sprawiało przyje,mnośc i będzie katorgą i dla Ciebie i dla najbliżeszeg otczenia???? Znam to z właśnego doświadczenia, jak chodziłam do szkoły...bo rodzice mi ją wybrali a nie ja ... chodziłam bo musiałm, uczyć się nie uczyłam, bo po co (???) skoro mnie to nie interesuje.. ja chciałm iśc na porfil medialny lub prawno- socjalny a nie na ogólny ... i ja się męczyłam okropnie, mama i tata się złościli no i nauczyciele też...

kelly GRATULUJE chodzenia, kroczków...super!

Awatar użytkownika
anilewe77
Specjalista od nawijania
Specjalista od nawijania
Posty: 261
Rejestracja: 19 sie 2007, 15:39

14 mar 2008, 11:26

Małgorzatka, widziałam ze dowiadywałas sie na forumo prace przez internet i co zarobiłas cos??opłaca sie to?

[ Dodano: 2008-03-14, 10:40 ]
Dorotkaale Agatka jest wysoka.... :ico_szoking: Kacper wazy 12,6 a wzrotu ma 78....nasza lekarka stwierdziła ze jeszcze troche i Kacper bedie miał nadwage....ze miesci sie w górnej granicy...

[ Dodano: 2008-03-14, 10:42 ]
dziewczynya co wogóle myslicie o jakiejs telepracy??

aga0406
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2444
Rejestracja: 14 wrz 2007, 08:08

14 mar 2008, 11:44

lulu na pewno będzie wszystko dobrze i poukłada się po twojej myśli.Czasem są ciżkie dni ale głowa do góry!! no już raz, raz... :-)

karolas gratuluję pracki :ico_brawa_01: W pracy naprawdę można psychicznie odpocząć od dzieciaków, a po powrocie do domu jakieś takie fajniejsze te dzieci hihi

Wojtuś ma dalej gorączke , mleka pić dalej nie chce :ico_noniewiem: może to znowu gardło :ico_olaboga: Zobaczymy co dzisiaj będzie jak wrócę do domku.
Dzisiaj też mam gorszy dzień, zmienili mi instruktora do jazd na prawku i według mnie zmarnowałam tylko godziny jeżdżąc z tym poprzednim :ico_placzek: Ten co wczoraj przyszedł to instruktor z prawdziwego zdarzenia, koryguje wszystko co się robi nie tak, a przy tym nie dołuje (poczucie humoru na 5 :-) ). Ja jeżdżę dobrze, tylko wiecie do egzaminu się pewne knify szlifuje na których lubią egzaminatorzy oblewać i wczoraj poznałam mnóstwo takich miejsc w ciągu 2 godzin, a te 14 godzin tak nijak przejeździłam. Kurcze zła jestem :ico_zly:

Awatar użytkownika
anilewe77
Specjalista od nawijania
Specjalista od nawijania
Posty: 261
Rejestracja: 19 sie 2007, 15:39

14 mar 2008, 11:48

aga0406, ja tez mam tearz innego instruktora, ale w sumie jestem z obu zadowolona...choc z tym drugim ezdziłam po innych miejscach....w sumie dobrze ze mi sie zmienił tak sobie przynajmniej pojezdze po innych miejsach...kiedy masz egzamin??ja mam 4 kwietnia....

[ Dodano: 2008-03-14, 10:49 ]
a moze Wojtusiowi rosną ząbki??Kacper tez nie jadł jak mu zabki rosły tylko nie miał goraczki...ale ona jest mozliwa...

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość