Awatar użytkownika
ania1980
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1715
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:07

02 gru 2008, 19:19

Oj kobietki, jesteście niepoprawne! Wchodzę tu, czytam co serwujecie na posiłki i później biegnę do kuchni pichcić hihi. Albo męża zaganiam :-D
Wczoraj też się na pastę jajeczną skusiłam :-D A zaraz Krzyś chyba będzie smażył placki ziemniaczane :ico_wstydzioch:

Awatar użytkownika
aniafs
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2783
Rejestracja: 27 cze 2008, 23:30

02 gru 2008, 19:36

Aniu, to Ty juz za 4 dni :ico_szoking:
Evik, pamietam jak kiedys zastanawiałaś się na imieniem Dorian, ale Gabriel bardziej mi się podoba.

Awatar użytkownika
kasia1983
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2032
Rejestracja: 13 mar 2007, 10:20

02 gru 2008, 20:15

mi to już się nawet pisać nie chce zaczynacie sie rozdwajac a ja już zazdroszczę mam dosyć chodze jak sloń a opieka nad Łukaszkiem mnie wykańcza chcialą bym juz byc po :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Evik.kp
4000 - letni staruszek
Posty: 4003
Rejestracja: 11 lip 2007, 13:24

02 gru 2008, 20:34

kasia1983, wiem coś o tym. Mój Tymuś niby grzeczny, nie marudzi zbytnio ale same zajmowanie się nim, bawienie i pilnowanie daje mi nieźle w kość. Tym bardziej że czuję się jak słoń, schylić się nie mam jak a o noszeniu go już nie wspomnę. Mam nawet wyrzuty sumienia że nie bawię się z nim tak jak powinnam no ale niestety choć bym chciała to mi to nie wychodzi.
No a od kilku dni to już wogóle bym tylko narzekała i leżała z brzuchem do góry :ico_olaboga: no ale nie pozostało nam nic innego jak cierpliwie poczekać na swoją kolej :ico_sorki:

Tak dziś mówiłam do koleżanki że zapomniałam już jak wygląda ten ostatni miesiąc i nie mogłam sobie przypomnieć dlaczego ja już chciałam urodzić :ico_noniewiem: oczywiście do pierwszych skurczów bo wtedy chciałam jeszcze trochę pochodzić z brzuszkiem :ico_oczko:

aniafs, no mi też się bardziej podoba ale mój M nie chce się zgodzić :ico_noniewiem: już przy pierwszym synusiu się zastanawiałam nad tym imieniem :ico_noniewiem: no zobaczymy, może uda mi się go przekonać tym bardziej że do Tymka też nie był przekonany (zgłosiliśmy go do Urzędu tydzień po porodzie :ico_wstydzioch: ) ale dziś już bardzo mu się podoba :ico_oczko:

ania1980, no tak u ciebie już tylko cztery dzionki zostały. Nic nie piszesz nam jak się czujesz?? :ico_nienie: dzieje się już cosik :-D

Awatar użytkownika
tosia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3342
Rejestracja: 07 maja 2008, 08:51

02 gru 2008, 20:38

No a co z Motylkiem- czemu się nie odzywa? Kurcze, to wszystko może tyle trwać?- prosze Was, nie przerażajcie mnie :ico_olaboga:

[ Dodano: 2008-12-02, 19:47 ]
Głodna jestem... znów :ico_wstydzioch:

Awatar użytkownika
Evik.kp
4000 - letni staruszek
Posty: 4003
Rejestracja: 11 lip 2007, 13:24

02 gru 2008, 20:54

tosia, no niestety pierwszy poród może trwać nawet kilkanaście godzin :ico_noniewiem: no ale może już jest po wszytkim a Motylek po prostu odpoczywa :ico_sorki:

Ja właśnie wcinam mandarynki :-D

Awatar użytkownika
ania1980
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1715
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:07

02 gru 2008, 21:11

Evik.kp pisze:
ania1980, no tak u ciebie już tylko cztery dzionki zostały. Nic nie piszesz nam jak się czujesz?? :ico_nienie: dzieje się już cosik :-D


Mam nadzieję, że 4 z nie więcej, bo czuję się mniej tak jak Ty i też mam wyrzuty sumienia, że nie tak jak trzeba zajmuję się Helenką. Ale w zasadzie to ostatni tydzień, więc mimo tych wyrzutów od pon do Lenki przychodzi opiekunka i zabiera Ją na godzinę-dwie na spacerek.
Co do symptomów zbliżającego się porodu to w zasadzie nic :ico_placzek: Tzn brzuch pobolewa, czasem w krzyżu i tyle... Mam nadzieję, że Weroniczka urodzi się w terminie - Jej starsza siostrzyczka była bardzo punktualna, ja mam regularne cykle więc jest szansa, że nie przenoszę :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:
Tak w ogóle to zastanawiam się kiedy jechać do szpitala, bo mój pierwszy poród rozpoczął się sączeniem się wód...
Aha, zapomniałam - wczoraj myślałam, że już się zaczęło, 4 mega bolesne skurcze w ciągu godziny... nastawiłam się, że pojedziemy rodzić, do męża zadzwoniłam, żeby powoli zwijał się z pracy i cholipa - przeszły skubane! Do końca dnia chodziłam zła jak osa na ten fałszywy alarm. Prawdopodobnie skurcze były efektem dźwigania Helenki...

p.s. imię Gabriel też mi się bardzo podoba :-)

Awatar użytkownika
magda83
4000 - letni staruszek
Posty: 4364
Rejestracja: 14 wrz 2007, 23:26

02 gru 2008, 21:18

Dziewczyny a moze Motylek lezy teraz szczesliwa z swiom Filipkiem i nie ma sil na to aby pisac....Teraz to jest pewnie dla niej najwazniejsze.Na pewno sie odezwie jak tylko bedzie mogla:)

Evik w sumie to jeszcze troche czasu masz na wybranie imienia dla maluszka:)

No a Ania1980 i Kasia1983 to w sumie tez maga juz rodzic.... :-)

asika82
4000 - letni staruszek
Posty: 4112
Rejestracja: 03 sie 2007, 10:46

02 gru 2008, 21:26

Witajcie :ico_ciezarowka:

Kilka dni mnie nie było bo netu nie miałam i zastanawiałam się co tu zastanę a tu tylko jedno maleństwo poza maminym brzuszkiem :-)


KASIU GRATULACJE :ico_prezent: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big:

No to teraz czekamy na ciąg dalszy :ico_oczko:

Awatar użytkownika
aniafs
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2783
Rejestracja: 27 cze 2008, 23:30

02 gru 2008, 22:04

http://www.naobcasach.pl/forum/viewtopi ... sc&start=0 wiem że nie można umieszczać linków www w postach ale zerknijcie na to kochane :ico_olaboga: :ico_szoking:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość