Awatar użytkownika
geheimnis
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2248
Rejestracja: 25 mar 2008, 12:25

08 gru 2008, 10:50

magdalena1981, ja się muszę troszkę wreszcie uspokoić,bo dostaje jakiejś depresji normalnie.Do końca chyba jeszcze nie przeszło mi po stracie mojego aniołka.Te myśli ciągle krążą mi po głowie.Wiem że o tym nie da się zapomnieć,ale pogadać o takich sprawach mogę jedynie tutaj na forum,bo nikt inny tego nie rozumie.Bo jak pomyślę ze dziś byłabym w siódmym miesiącu.... :ico_placzek: szkoda gadać.
No nic,nie poddaję się.Wracam jednak na ziemię i uspokajam się, dla własnego dobra psychicznego.Uda się.Kiedyś.Pozostaje czekać na wizytę bociana :-)

Awatar użytkownika
Sabcia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3311
Rejestracja: 22 wrz 2008, 17:38

08 gru 2008, 11:39

geheimnis, Kochana główka do gory, ja nie wiem czy Tobie to pomoze ale ja zawsze pocieszałam sie myśla ze jak dzidzia miała byc bardzo chora lub jakby sie urodziła i niedługo potym umarła to moze faktycznie tak bylo lepiej - wiem ze to okropne ale wolałam ze stało sie tak niz miałabym patrzec w oczka mojej kruszynki nie miec mozliwosci jej pomoc :ico_placzek:
Główka do gory Kochana bedzie dobrze na kazdego z nas przyjdzie czas i doczekamy sie w koncu brzusia i nie mysl o tym tyle znajdz sobie jakies dobre zajecie ktore wyciagnie cie z tego koszmaru - mysle o Tobie i mam nadzieje ze juz niedługo bedziesz w :ico_ciezarowka: Powodzonka i buziaczki

Awatar użytkownika
megi5566
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3536
Rejestracja: 04 lis 2008, 12:04

08 gru 2008, 11:45

geheimnis jesteśmy z Tobą :ico_placzek: Ja tez mierze tempke i sie załamuje, jak nie podskakuje do góry i wiem ze mialam cykl bezowulki, chociaz taaaak bardzo liczylam na jajeczko :ico_placzek:
W tym cyklu tempka mi podskoczyła tak jak powinna ale co z tego jak na USG wyszło ze pęcherzyk nie pękł i też owlki nie bylo!!!! To pytam sie po jakiego piernika temperatura poszła mi do góry i dała mi nadzieje!!!! Boze jak ja sie uryczałam :ico_placzek:

PS a i tak mam taka cicha nadzieje i sprawdzam moje piersi czy bola a one nie chca :ico_zly: wredne!!!

Awatar użytkownika
geheimnis
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2248
Rejestracja: 25 mar 2008, 12:25

08 gru 2008, 12:15

nie mysl o tym tyle znajdz sobie jakies dobre zajecie ktore wyciagnie cie z tego koszmaru
Właśnie w tym problem.nie mam ochoty na nic.Nie wychodzę z domu,Zamykam sie w sobie.Pracy też nie mam siły ani ochoty szukać.Pogrążam się w mojej rozpaczy coraz bardziej.Już czasami brak mi sił by wstać z łóżka.Jedyną pocieszającą mnie myślą jest ta ze kiedyś zostanę mamą.Trzymam sie jedynie tego.
ostatnio jedyną moją rozrywką są wizyty u laryngologa,pomiary krwi i tyle.Tak to siedzę w domu.Do rodzicow też nie jeżdzę,bo u nich atmosfera jest jeszcze gorsza (prawdopodobnie się rozwiodą). Ahhh.Brak słów.
W tym cyklu tempka mi podskoczyła tak jak powinna ale co z tego jak na USG wyszło ze pęcherzyk nie pękł i też owlki nie bylo!!!!
A może u mnie też tak jest.temperatura podwyższa się,ale moze jajeczko te mi nie pęka???Ciekawe.Cykle mam niby normalnej dlugości (24dni).Nie wiem sama.Może wmawiam sobie juz kolejną przypadłość.
Dobra już nie truję Wam.Dzięki wielkie za wsparcie.

[ Dodano: 2008-12-08, 11:18 ]
PS a i tak mam taka cicha nadzieje i sprawdzam moje piersi czy bola a one nie chca :ico_zly: wredne!!!
Mnie to piersi nie bolały od razu.Po 4-5 dniach od owulki zrobiły się tylko twarde ze można było nimi gwoździe wbijać.A boleć zaczęły koło 5 tygodnia ciąży dopiero.A teraz mam bardzo miękkie więc fasolki nie ma na 100%

Awatar użytkownika
megi5566
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3536
Rejestracja: 04 lis 2008, 12:04

08 gru 2008, 12:38

[Właśnie w tym problem.nie mam ochoty na nic.Nie wychodzę z domu,Zamykam sie w sobie.Pracy też nie mam siły ani ochoty szukać.
Rozumiem Ciebie doskonale, mnie tez owładnęła myśl o dziecku. DO tego stopnia, że od trzech miesięcy nie poszłam na zadną impreze, prócz własnego slubu. Na studia tez misie nie chce chodzic. Mam przygotowac dwie laborki i mi sie nie chce. Koszmar...

Ale z drugiej strony geheimnis moze wyda Ci sie to okrutne ale jak raz zaciążyłaś to znaczy ze możesz!!!! i wkrótce znów zaciążysz... tylko ubierz teraz kurtke i idz na spacer :-)

Awatar użytkownika
Sabcia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3311
Rejestracja: 22 wrz 2008, 17:38

08 gru 2008, 13:33

megi5566, oj tak masz absolutna racje - spacerek!!!!
geheimnis, weź sie w garsc nie uzalaj sie nad soba pomysl o swoim mezu co on czuje co mysli jak widzi cie w takim stanie a moze zrobiłabys Wam wspolna niespodzianke ubierz sie wymaluj załatw kino na wieczor ..... jakie bedzie meza zdziwienie sprobuj ja sie załoze ze jak wyjdziesz z domu pobedziesz wsrod ludzi bedzie ci lepiej, ja mysle ze Twoj głowny problem zaciazenia to własnie to ze za duzo o tym myslisz Twoj swiat Twoje mysli krażą tylko wokół jednego - a tak nie mozna to paranoja nie dasz rady jak tak długo bedziesz rozmyslac - staraj sie jak najczesciej przebywac poza domem to pomaga ..............................
Błagam Cie pomyśl o tym .....moze jednak kino jakis basen .....

Awatar użytkownika
geheimnis
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2248
Rejestracja: 25 mar 2008, 12:25

08 gru 2008, 14:02

pomysl o swoim mezu co on czuje co mysli jak widzi cie w takim stanie a moze zrobiłabys Wam wspolna niespodzianke ubierz sie wymaluj załatw kino na wieczor
Co myśli mój mąż?Tego chyba nikt nie wie.Ja jestem zamknięta w sobie ale on jest umysłową twierdzą nie do zdobycia.Rano jedzie do pracy,a potem zje obiad i do wieczora gra w grę online.Także ja siedzę w jednym pokoju a on w drugim.Chyba obojgu przydałaby się jakaś odskocznia.
Co do kina,to przyznam ze ostatni raz byliśmy przed ślubem.Teraz mój mąż ściąga wszystkie interesujące go filmy i wypady się skonczyły.Coś wymyślę.W końcu mam mase wolnego czasu.Pracy też zacznę poważnie szukać.Tylko raczej nie w moim zawodzie,bo u mnie w Łodzi to żadnych ciekawych ofert nie ma.Muszę sie czymś zająć.Tak będzie najlepiej.

misia81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6721
Rejestracja: 17 paź 2008, 00:52

08 gru 2008, 15:23

geheimnis, wiesz byłam dzis u gin bo coś za bardzo krwawiłam i byłam bardzo słaba dzis poszłam do gin i okazało się,że to poronienie samoistne :ico_placzek: boże myślałam,ze zarycze sie tam u niej na smierć byłam w ciąży udało sie a tu popatrz :ico_placzek: juz się troszke otrząsłam bo lekarz mówi,że normalnie moge zajsc w ciąże i ,że się wyczyściłam tam już prawie i że spokojnie moge nadal się starać,ale ehhh moja :ico_ciezarowka: nie wiem od czego to mogło być nie mam pojecia gin też nie wiedziała bo ja juz tak miałam dwa razy no ale nic ja daje uszka do góry i nie moge sie załamywać wiec kochana jak pisza dziewczynki ubierz ciepłą kurteczke wymaluj sie i na spacerek pooddychać powietrzem ja cały czas trzymam za ciebie kciuki...życie toczy się dalej!!

Awatar użytkownika
Sabcia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3311
Rejestracja: 22 wrz 2008, 17:38

08 gru 2008, 15:25

geheimnis, tak tak pomyśl powaznie o jakiejs odsoczni i mysle ze bedzie znacznie lepiej, facetami tak bywa ze zamykaja sie w sobie wiesz kazdy z nas reaguje inaczej byc moze on własnie gra w te swoje gierki dla odsoczni boi sie byc moze rozmawiac z Toba na te tematy bo sam sobie do końca z tym nie radzi, nie wiem co mam jeszcze Ci doradzic ale chciałabym zeby u Ciebie było znacznie lepiej zeby nad Tobą zaświeciło jaśniutkie słoneczko zeby Twa buźka sie rozpromieniła zycie nam ucieka z dnia na dzien musimy sie nim cieszyc na tyle na ile umiemy wiec w kąd te wszystkie przykrości ...... zacznijmy myślec pozytywnie to dla naszego dobra dla naszych najblizszych i byc moze dla naszych fasolek ktore niebawem pojawia sie w naszych brzusiach a pojawia napewno prędzej czy poźniej ........
Pozdrawiam Cię bardzo serdecznie i mocniutko ściskam....

Tynusz1
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6261
Rejestracja: 06 paź 2008, 06:26

08 gru 2008, 15:51

magdalena1981, przykre :ico_placzek: jak już się udało to nawet o tym nie wiedziałaś..

następnym razem będzie fasolka nie przejmuj się.

Wróć do „Przed Ciążą, czyli chcemy mieć dziecko”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość