Awatar użytkownika
ananke
Wodzu
Wodzu
Posty: 16042
Rejestracja: 09 lut 2008, 12:06

11 gru 2008, 23:51

kasiulek247, :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: Kochana jesteś.... ja wiem, że oni mi tu krzywdy nie zrobią... heh.. tylko właśnie ten strach... no i babrze się na mnie tygodniami najmniejsze zadrapanie - także śmigać to ja mogę w myślach... heh... ale myślę o Pestce - jak uda się ja obrócić i nie jest zbyt duża to będę chciała rodzic naturalnie (te wbijanie w kręgosłup też mi się nie podoba :-D :ico_noniewiem: )
a jeśli nie, to niech tną - zdrówko mojego Pchlątka najważniejsze, ja potem mogę cierpieć ile wlezie :ico_sorki:

tosia pisze:M. gdyby o nasze mieszkanko dbał tak jak o swoje kopareczki to mielibyśmy wylizane w domku :-)
:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: noo, mój musi mieć natchnienie... otatnio pracował 7 dni w tyg, także nawet garów nie mył, więc jakby mi dziś rekompensatę trzasnął :-) noo i pewnie mamusi się pochwali podczas następnej rozmowy, jaki to on kochany i pomocny itd :ico_olaboga: :-D

aniafs pisze:Właśnie, też myslałam jak tam nasza Osita, może się własnie "rozdwaja"... :ico_noniewiem: :ico_noniewiem:
noo, może akurat :-)

tosia pisze:Coraz mniej nas tutaj- dziewczynki sie rozdwajają a później to już nie ma tyle czasu żeby siedzić i klikać.
no i jeszcze chwilka i przeniesiemy się na noworodki :-D :ico_brawa_01: mi cosik się wydaje, że wszystkie przed świętami zdążą :-)

Awatar użytkownika
kasiulek247
Seryjna gaduła
Seryjna gaduła
Posty: 486
Rejestracja: 18 kwie 2008, 15:02

12 gru 2008, 00:24

ananke tyle ze nie wiem czy cie informowali o tym obracaniu wiem ze to wyglada tak ze oni oprubuja obucic ale nie ma pewnosci ze im sie uda jest to bolesne i meczace a w dodatku za nim urodzisz czyli zanim sie wszystko rozwinie twoja dzidzia moze znow sie obrucic bo nie masz pewnosci i czasem bywa tak ze musza powtarzac te czynnosc kilka razy wiem z doswiadczen swoich kolezanek jedna mowila ze to bylo straszne i ze kilka razy jej tak robili az i tak miala cc bo juz sama zdecydowala a po cc ciezko miala dojsc do siebie ale powiedziala ze w porownaniu co wczesniej oprzeszla z tym obracaniem to cc pestka kochana nie chce cie tym postem przestraszyc ja cie chce uswiadomic tylko jak to wyglada i na co ewentualnie musisz sie nastawic a jak dzidzia duza to bedzie ciezej ja obrucic..w kazdym badz razie nie martw sie jak kolwiek by njie bylo dzidzie trza urodzic i czy tak czy siak przez cos trzeba przejsc a z cc tyle fajniej ze wiesz kiedy bedziesz miala juz malenstwo przy sobie i odpowiednio sie przygotujesz..w kazdym badz razie zycze ci jak najmniej zlego jak najmniej bolu i szybkiego powrotu do siebie i duzo ale to duzo radosci z dzieciateczka a jak tam znasz juz plec bpo o ile pamietam to niespodzianka miala byc..:)

Awatar użytkownika
ananke
Wodzu
Wodzu
Posty: 16042
Rejestracja: 09 lut 2008, 12:06

12 gru 2008, 00:32

kasiulek247, heh.. a na to obracanie to mogę się nie zgodzić?? bo ja juz to cięcie wolę....

kasiulek247 pisze:w kazdym badz razie zycze ci jak najmniej zlego jak najmniej bolu i szybkiego powrotu do siebie i duzo ale to duzo radosci z dzieciateczka a jak tam znasz juz plec bpo o ile pamietam to niespodzianka miala byc..:)
jeszcze nie dziękuję :ico_wstydzioch: :-D tak, nadal Niespodzianka :-D

Awatar użytkownika
tosia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3342
Rejestracja: 07 maja 2008, 08:51

12 gru 2008, 00:37

ananke pisze:no i jeszcze chwilka i przeniesiemy się na noworodki mi cosik się wydaje, że wszystkie przed świętami zdążą

Oj Anake jak ja bym chciała :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

[ Dodano: 2008-12-11, 23:39 ]
Dobra odmeldowuje sie bo M. już jęczy że ciągle przy kompie siedzę.Dobranoc dziewczynki, spokojnej nocy

Awatar użytkownika
ananke
Wodzu
Wodzu
Posty: 16042
Rejestracja: 09 lut 2008, 12:06

12 gru 2008, 00:46

tosia pisze:Dobranoc dziewczynki, spokojnej nocy
i nawzajem :ico_sorki:

ja jeszcze posiedzę, bo korzystam z tego, że Chłop "sprawdza" czy działają gry na playstation pod choinkę dla Młodego :-D

Awatar użytkownika
kasiulek247
Seryjna gaduła
Seryjna gaduła
Posty: 486
Rejestracja: 18 kwie 2008, 15:02

12 gru 2008, 02:27

ananke z tego co wiem to dadza ci wybor przedstawia ci jedna i druga opcje aa nie boj sie jak zaczna przedstawiac i jedno opcje jak i druga w zlym swietle oni musza cie powiadomic o wszelkich ewentualnosciach zeby nie bylo bo zapewne wiesz ze tu mozna szpital oskarzyc o blachostke wiec oni juz ostroznie dzialaja..

Awatar użytkownika
ananke
Wodzu
Wodzu
Posty: 16042
Rejestracja: 09 lut 2008, 12:06

12 gru 2008, 09:56

kasiulek247, :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: dziękuję Kochana - tak, wiem, że będą mówili o ryzyku, bo do tego już się przyzwyczaiłam :ico_sorki:

ja dzis zaraz szykuję Młodego do szkoly, a potem sama tam człapię, bo Norbert bierze udział w koncercie świątecznym i pójdę popękać sobie z dumy przed południem :-D

miłego dzionka Paniom, Brzuszkom i Maluszkom :ico_sorki:

caro
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3236
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:11

12 gru 2008, 10:07

kurcze ale nowiny z samego rana :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

magda urodziła super :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: i Justyneczka :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

no dziewczynki coraz nas mniej :-) , która nastepna się pisze :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
Evik.kp
4000 - letni staruszek
Posty: 4003
Rejestracja: 11 lip 2007, 13:24

12 gru 2008, 10:10

:ico_szoking: :ico_szoking: no proszę, znó chwilkę mnie nie było a atu nasza Madzia jest już rozpakowana :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: super bardzo się cieszę, mam nadzieję że szybko wróci do domku i napisze nam jak było :ico_oczko:

A ja wczoraj zaliczyłam szkołę rodzenia. Pani stwierdziła że miałam mało pokarmu tylko dlatego że coś nie tak było z moją psychiką :ico_noniewiem: no coż może faktycznie za bardzo chciałam :ico_noniewiem:

KAsiu to dobrze że Łukaszek jak na razie zachowuje się dobrze. MAm nadzieję że mój Tymek też nie będzie bardzo marudził. No i super że masz taką pomoc :ico_sorki:

No właśnie dziewczynki gdzie jest nasza osita czyżby też już się rozdwoiła i nie daje nam znaku życia :ico_nienie: ma któraś numer do niej?? chociaż raz dziennie mogłaby się zamledować :ico_nienie: :ico_nienie:

A u mnie nic się nie dzieje. Ale dziś jadę na trójmiasto na zakupy więc moze jak trochę pochodze po sklepach to coś się ruszy :ico_oczko:

Zapraszam na herbatkę :-)

asika82
4000 - letni staruszek
Posty: 4112
Rejestracja: 03 sie 2007, 10:46

12 gru 2008, 11:17

Evik.kp pisze:pochodze po sklepach to coś się ruszy :ico_oczko:
bardzo prawdopodobne :ico_oczko:

[ Dodano: 2008-12-12, 10:19 ]
Osita raczej nie rodzi , tak myślę.


Dzisiaj ciężki dzień dla Karoli.... Dużo siły naszej 'mamci'

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość