sabi_k77
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 347
Rejestracja: 09 lut 2008, 13:15

16 mar 2008, 00:16

CleoShe,strasznie to wszystko przykre :ico_placzek: .Ja nie mogę tego pojąć i pogodzić się z tym,że życie potrafi być takie okrutne...a już jak chodzi o dzieci,to poprostu ryczeć mi się chce...

mariola
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1805
Rejestracja: 29 sie 2007, 21:50

16 mar 2008, 10:27

sabi_k77, ślicznie wygląda mała w tym misiu .Ja mam też podobnego misia tylko białego i tak fajnie w nim wyglada że jak ide gdzies to wszyscy ją podziwiają .Amelka jeszcze spi a ja juz obiad gotuje i po kościólku ,póżniej wybieram się z dziećmi na spacer a popołudniu idziemy do naszej 4letniej sąsiadeczki na urodzinki.Akurat pije kawusie więć i wam zrobie :ico_kawa: i do tego :ico_tort:

Awatar użytkownika
pinko
4000 - letni staruszek
Posty: 4937
Rejestracja: 28 lut 2008, 12:40

16 mar 2008, 10:49

Dzień Dobry,
Widzę, że pierwsza jestem... śpiochy :-) U nas nocka spokojna, dwa karmienia standardowo i pobudka o 6.
misia85 pisze:pinko, też mam Nuka, ale inną i ten smoczek faktycznie przypomina cyca, muszę zobaczyć w sklepie z art. dziecięcymi, bo w markecie nie widziałam takiej. Dzięki za info. :ico_haha_02:

Nie ma sprawy :-)

misia85 pisze:też chciałam kupić Dawidkowi, ale zawsze wypadnie mi to z głowy, to jest później fajna pamiątka

Masz rację, to będzie niesamowita pamiątka za kilkanaście lat. Kupiłam wczoraj taką książeczkę"Album Twojego Dziecka" i już zaczęłam wczoraj trochę wypełniać.

Spoźnione, ale szczere życzenia dla Amelki i Igorka :-) DUŻO ZDRÓWKA!!!! :ico_tort: :ico_tort:

mariola fajne zdjęcia maluchow, Amelka słodko wygląda z tym wielkim smokiem :)

CleoShe to straszna historia, biedne to maleństwo, to okropne, że maluchy czasem tak muszą cierpieć, ledwo pojawiają się na świecie, a życie już ich nie rozpieszcza i od początku cierpią... okrutne. Jaka to proba dla rodzicow.
Jak bylam w szpitalu to byla tam tez taka mala Ania, ktora pomimo ze urodzila sie na poczatku grudnia, byla drobniutka jak wczesniaczek. Miala wadę genetyczną i wadę serca, jak mi mowila Jej mama, dzieci z ta wada dozywają 3-4 miesięcy, żadko do roku. Mam tej dziewczynki wiedziała, że jej dziecko umrze, nie wiedziala tylko kiedy. Bylo mi ich tak bardzo szkoda, bo to dzieciątko nawet spokojnie nie spało, była ciągle kłuta przez położne i leżała w inkubatorze i nigdy nawet nie pozna co to dom... Przykre, nie wiem czy jeszce żyje, ale mam nadzieję, że nie cierpi.

Awatar użytkownika
Renia0601
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5742
Rejestracja: 15 lis 2007, 14:27

16 mar 2008, 10:52

No my dzisiaj noc jak noc, czyli źle, chyba nie będę wam pisać jak jest źle bo codzień to samo, kiedyś napiszę jak już będzie dobrze :ico_oczko:
Dzisiaj rano Arturek złapał grzechoty i się bawił, do tej pory się bawi z tatusiem, i świerzutka foteczka z jego zabawy:
Obrazek
i jego ulubiona pozycja "na samolota" :-D
Obrazek

[ Dodano: 2008-03-16, 09:55 ]
ale te chistorie z dzieciaczkami sa okropne, takie maleństwo i tak się musi nacierpieć, szkoda słów :ico_placzek:

Awatar użytkownika
iwona83
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6177
Rejestracja: 26 sie 2007, 15:10

16 mar 2008, 11:26

Czesc

CleoShe naprawde szkoda takiego malenstwa

a ja wczoraj kupilam mojej zabce mate edukacyjna ciekawe jak sie bedzie na niej bawic a teraz slysze ze prowadzi wielka rozmowe z tata

u nas nocka zla jak sie pochwalilam ze majka nie placze to juz druga noc ok 4 wstaje z wielkim placzem i nie wiadomo co jej jest, glodna raczej nie bo jak ja tylko wezne do lozka to za ok 15 minut zasypia

mariola
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1805
Rejestracja: 29 sie 2007, 21:50

16 mar 2008, 11:45

a nasza Mela spi już od 6 rana ale słysze że tata coś już do niej mówi chyba wstała.

Awatar użytkownika
CleoShe
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2938
Rejestracja: 06 lis 2007, 22:04

16 mar 2008, 13:15

Renia, fajne fotki.. Ja tylko czekam aż mój mały zacznie łapać grzechotki

Ja się jakoś nie czuję, tzn nie wyspana jestem, wczoraj miałam tak samo.. aż w ciągu dnia się zdrzemnęłam razem z Norbertem. U nas też 2 karmienia w nocy - po kąpieli ok 20 idzie spaćku, potem je ok. 1 i następne karmienie koło 5.

Nie lubię niedziel.. Rafał w niedziele zaczyna nocki - do pracy wychodzi o 16.30, a ja wcześniej muszę zrobić obiad, naszykować mu kanapki do pracy i nic nie można tego dnia zrobić, nie mówiąc już o pojechaniu do kościoła. A dzisiaj niedziela palmowa :-(. Tylko żeby pojechać do polskiego kościoła to dla nas już większa wyprawa bo musimy jechać z przesiadkami autobusami albo metrem.
Ale za tydzień ze święconką już pojedziemy.

Awatar użytkownika
kaska28
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 838
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:31

16 mar 2008, 15:06

Witam :-)
Smutne sa te historie o chorych maluszkach. Jak człowiek słyszy to normalnie serce sie kraje :ico_placzek:

Jeśli chodzi o smoczki to ja też polecam Lovi z Canpolu. Mieliśmy te z Tomee Tippee ale smoczki w nich są jakieś takie twarde i mała nie potrafila ciągnąc.

U nas ostatnie dwie nocki z trzema pobudkami, ale na szczęście bez płaczu. Generalnie Niusia jest w dobrej formie tylko ten cholerny kaszel :ico_zly: Odebraliśmy już 6 zastrzykow a we wtorek rano idę do kontroli. Mam nadzieję że będzie już dobrze. Nadusia i tak jest super dzielna.

[ Dodano: 2008-03-16, 14:12 ]
Gdzieś zniknął mi suwaczek z "maluchów" :ico_noniewiem:

My mamy taki pałąk z zabawkami z Fisher Price. Nie jest to mata ale coś podobnego, z tym że póxniej te zabawki można przełożyc i wpiąc w inne miejsce (jak będę miała czas to pstryknę fotkę). Od niedawna Nadia zaczęła się nim bardzo interesowac. Patrzy sobie na zabaweczki, macha łapkami po grzechotkach. Potrafi się zając sama sobą jak na tym leży.

Awatar użytkownika
Renia0601
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5742
Rejestracja: 15 lis 2007, 14:27

16 mar 2008, 17:31

No dzieciaczki rosną i coraz bardziej umieją się sobą zająć, nawet Artur chwilę się zabawi misiem nie raz :ico_haha_01:

iwona83 pisze:a ja wczoraj kupilam mojej zabce mate edukacyjna

no ja też chciałam ale Marcin stwierdził że to niepotrzebny wydate, że nie będzie się interesował

mariola, nie wiem czy pisałam, chyba nie gratulacje dla Amelki, niech rośnie jak na drożdżach :ico_prezent:

Awatar użytkownika
pinko
4000 - letni staruszek
Posty: 4937
Rejestracja: 28 lut 2008, 12:40

16 mar 2008, 19:04

Renia0601 pisze:no ja też chciałam ale Marcin stwierdził że to niepotrzebny wydate, że nie będzie się interesował

Od wielu osob słyszałam, ze maty przyspieszaja rozwoj dziecka, bo sie okreca, zaglada, wyciaga roczki po kolorowe zabawki, ktore mozna tam przywiesic. Nie jest to znowu tak wielki wydatek, widzialam taki w markecie juz za 60 pare złotych. Jak Ula skonczy dwa miesiace, tez jej taka kupie.

Zmykam szykowac kapiel i spanko...

Acha... kupilam dzisiaj karnet na fitnes 2x w tygodniu + gratis 4 silownie + 4 rowerki + sauna :-) Od jutra zaczynam :-)

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość