Awatar użytkownika
Janiolek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3084
Rejestracja: 05 sie 2007, 12:58

16 mar 2008, 16:56

Evik.kp, jak to jest jak Doda sie na Ciebie wiesza ??:)
Ta woja Aneta to Aneta Florczyk-strongwomen ?? Kurcze fajnie
Ja nie mam takich koneksji poza kuzynem w zespole szantowym i ponoc dalekimi koneksjami z Robertem Jansonem.

Awatar użytkownika
Agnieś81
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 950
Rejestracja: 22 kwie 2007, 15:25

16 mar 2008, 18:51

W końcu dotarłam do kompa :ico_noniewiem:

Ika spółczuje :ico_placzek: :ico_placzek: to straszne :ico_placzek: :ico_placzek:

Ania za kilka dnie jedziemy na Śląsk po teściową, będzie u nas mieszkać i będzie zajmowała się chłopakami (mam nadzieję, że wytrzymamy ze sobą tyle czasu :ico_sorki: )

Evik super fotki :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

U nas zapowiada się remont. Okazało się, że sąsiadom z dołu nie dochodzi ciepła woda w kuchni i przyjdą do nas fachwcy robić oględziny, czy to przypadkiem nie u nas jest coś nie tak.

Janiolek, czekam na fotki :-D Ja kiedyś Jaśkowi też zrobiłam takie pudełeczko na zabawki, ale już dawno nie istnieje :ico_oczko: A Adasia zabawki też trzymam w małym pudełu, ale jest szare i brzydkie, może ja też jakoś go ozdobię :-D

Awatar użytkownika
Janiolek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3084
Rejestracja: 05 sie 2007, 12:58

16 mar 2008, 19:19

Marek mowil ze maksymalna wydajnosc farby opisana na pudle jest osiagalna tylko dla dobrych malarzy, a ja wyciagnelam jeszcze wiecej :-D miesnie mi po tym urosna ze hoho :-D spalilam chyba tysiac piecset sto dziewiecset kalorii :-D sprzatam, jak skoncze wypije duzo jakiegos pysznego soczku to zajme sie fotografowaniem

Awatar użytkownika
Ika202
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6883
Rejestracja: 09 mar 2007, 20:37

16 mar 2008, 21:05

Janiolek, NO I GDZIE TE ZDJĘCIA :ico_oczko:

ania25
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 534
Rejestracja: 22 mar 2007, 20:09

16 mar 2008, 22:00

ika daj odpocząć kobiecie po pracy :-D
a tak poważnie to ja też jestem ciekawa jak Ci wyszło :ico_oczko:

agnieś81 super masz teściową że chce Wam pomóc, ja mam mamę już teraz jest u mnie codziennie, a starsza córka chodzi do przedszkola, powiem Ci że z dwojeczką będzie miała Twoja teściowa co robić, chyba że bardzo grzeczne masz dzieci.

Awatar użytkownika
Janiolek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3084
Rejestracja: 05 sie 2007, 12:58

16 mar 2008, 23:13

Pokaze wam pudło a kuchnia bedzie jutro bo jeszcze podloga pozostawia wiele do zyczenia :ico_oczko:

Obrazek

Awatar użytkownika
Ika202
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6883
Rejestracja: 09 mar 2007, 20:37

16 mar 2008, 23:23

Janiolek, fajne :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Agnieś81
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 950
Rejestracja: 22 kwie 2007, 15:25

17 mar 2008, 10:07

ania25 pisze:chyba że bardzo grzeczne masz dzieci.
noo... Jasiek to diabełek - wszędzie go pełno i ngdy się nie nudzi, a Adaś to na razie aniołeczek (boję się, że się zgorszy przy takim braciszku). A moja teściowa to była nauczycielka no i oczywiście ma swoje metody na takich łobuziaków :-D Tylko, jak sama ostatnio przyznała, nie ma już tyle cierpliwości. W końcu 35 lat pracy w szkole robi swoje :ico_noniewiem:

Janiolek, śliczne

Awatar użytkownika
Ika202
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6883
Rejestracja: 09 mar 2007, 20:37

17 mar 2008, 13:17

hey dziewczyny muszę sie wam pochwalić jakie tanie buty kupiłam na allegro dla mojego męża http://www.allegro.pl/item326717183_1_z ... _r_43.html
http://www.allegro.pl/item326716846_1_z ... _r_42.html
Tylko on stwierdził że on nosi tylko oryginalne :ico_zly: ale za te pieniądze i tak sie opłacało :ico_oczko:

[ Dodano: 2008-03-17, 12:26 ]
kurcze wiecie co martwi mnie że Sylwii (mambii) już tak długo u nas nie było na gg do niej napisałam i nic zaraz jej sms-a wyśle niech sie w końcu odezwie da znaki życia :ico_oczko:

mambii82
Mistrz pióra
Mistrz pióra
Posty: 433
Rejestracja: 09 mar 2007, 11:13

17 mar 2008, 14:24

Hej Dziewczyny :-))) !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Na wstępie muszę Was moje drogie bardzo bardzo przeprosić. Przepraszam Was z całego serca, że zaniedbałam TT, pisanie i odzywanie się. Obiecuję się poprawić i nadrobić zaległości. Mam także nadzieje, że mi kiedyś wybaczycie. Błagam o przebaczenie :-D


Moją nieobecność tłumaczę, zawrotem głowy związanym z remontem. Na szczęście mam już ten cały bałagan za sobą !!!. Do tego ,przez remont musiałam pomieszkać z teściami prawie 3 tygodnie, także możecie sobie same wyobrazić co się działo. Mam fajnych teściów ale co za dużo to niezdrowo.

Skończyłam remont mieszkanka w Olsztynie i jestem bardzo zadowolona z efektów. Teraz jestem w Kędzierzynie z M. i Julką. Po świętach jadę do Białegostoku odwiedzić babcię, która wróci z USA po 20 latach pobytu.

Jula ma się dobrze, nie choruje, rośnie jak na drożdżach, wyrasta mi z ubranek. Waży ok7 kg. Wcina sobie zupki, marchewkę z jabłkiem, soczki itp. Zmieniłam jej już mleko na 2. Chciałabym, że przesypiała mi całą nockę ale to chyba nie takie proste. Wstaje w nocy raz na jedzenie tak ok3. Pobudkę już na dobre robi sobie 6-7.

Dziewczynki, Wasz dzieciaczki są śliczne. Mniej więcej, coś tak czytałam co pisałyście. Evik masz fajne foteczki.
Janiolek piękne pudełeczko :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Wkleje kilk fotek :-)

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość