Awatar użytkownika
siunia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5366
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:12

07 sty 2009, 22:21

Witam

Ja dzis od rana do wieczora z chlopakami u tesciow siedzialam na wsi i teraz tak sobie doczytuje was, bo dzieciaki spia.

No prawde wy gadacie ze czasem ciezko z 2 dzieci zwlaszcza malych, u nas najgorsze jak ktos jest lub gdzies jestesmy wtedy jeden i drugi daje w kosc, ale jak jestem sama u siebie w domu tylko z nimi jest spokoj, czasem zdarzy sie jakis gorszy dzien.
Najgorsze sa ranki nie wiadomo za ktorego lapac i to samo na wieczor, nie wiadmo ktory pierwszy do spania.
Latwiej jak jest maz , ale on na 2 zmiany robi wiec jakos trzeba sobie radzic :ico_oczko:

kasiekk, no trzymam kciuki za mieszkanko, na prawde szybki przeskok na liscie zrobiliscie, oby wam sie w koncu udalo i ztym mieszkankiem i praca , bo wiadomo ze czlowiek chcial by zaczac normalnie funkcjonowac
No i :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: za zakup butkow
a te gry co pokazalas super :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
My dla Milana kupilismy konsole dla dzieci do gry, taka od 3 lat , fajna i gry uczase literek i cyferek

pata, :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: za zgubione kg , oby tak dalej :-)

Paulina446, no super ze sie staracie o rodzenstwo dla Kacperka :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: , oby wszystko poszlo po waszej mysli
a co chiala bys teraz coreczke pewnie??
Ja to mam 2 chlopakow i tez jest fajnie :-D , synusie mamusi :-D :-D :-D

Natashka, trzymam kciuki za prace, wlasnie szukaj szukaj, bo do byle jakiej tez nie ma co sie pchac, czasem trzeba mierzyc troszke wyzej :-)

Awatar użytkownika
Natashka
Miss zgubnych kilogramków
Posty: 9704
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:06

08 sty 2009, 09:13

dzieńdobeek

ja na nogach od 6 i ledwo przytomnestem, przez te 1,5 miesiaca przywklam do wstawania najwczesniej o 8:30 :ico_wstydzioch: i teraz mi ciezko okrutnie

dzis ide na 2rozmowy w sprawie pracy, nawet nie wiem dokladnie o co chodzi bo tak pokretnie pisza te ogloszenia a i w emailach niechca odpisywac konkretnie, pewnie by malo kto chcial wtey do nich przyjsc :ico_oczko: no ale pojde i zobacze co to..a noz by sie cos fajnego trafilo :ico_haha_01:

cholerka wnerwilam sie, teraz jak te mrozy sa to lipa z autem, mamy szczotki do wymiany i problem z ladowaniem i nie chcial mi po 7 zapali wiec go do prostownika podlaczylam, ma 3 godziny na dolaowanie bo jak nie to lipa i bede musiala przemeisczac sie po miescie z predkoscia swiatla bo jedna rozmowa p drugiej , na szczescie dosc niedaleko siebie..

mam nadzieje ze moj tato w domu bedzie i zostanie z Oskarme bojak nie to bede go jeszcze musiala do opiekunki zaprowadzic :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
pata
4000 - letni staruszek
Posty: 4653
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:30

08 sty 2009, 09:53

oj Natashka, widzę ciekawy dzień się zapowiada, powodzenia na rozmowach żeby ci się wszystko w czasie udało , trzymam kciuki :ico_sorki:

i dzień dobry :-D

kuba wstał i jak zwykle mnie zawołał ,i siku poszliśmy potem do nas do łóżka i mówi choinkę włącz ,ja zapaliłam lampę a on mówi :"ahhha choinki nie ma idzisz(widzisz) " :ico_haha_01: biedaczek zapomniał ,mi też jakoś pusto bez niej :ico_oczko:

siunia, właśnie o to mi chodziło że cię podziwiam, ze sobie tak radzisz :ico_brawa_01:

a my tak chyba myślimy że sobie radzicie a jakbyśmy miały 2 dzieciątko to też byśmy sobie poradziły :ico_noniewiem: tak mi się wydaje :ico_oczko:
na razie sama nie wierzę w co mówię :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01:

Kuba daje popalić przed ostatnie dni że szok ja chcę już wiosnę ,bo moze od tego siedzenia w domu mu "odbija " :ico_olaboga: a jak mamy już wyjść na dwór to on nie chce i prawie zawsze musi być płacz itp. w sumie nie dziwię się pobubierany nawet nie ma sie jak ruszyć ah ta zima

Awatar użytkownika
Natashka
Miss zgubnych kilogramków
Posty: 9704
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:06

08 sty 2009, 10:01

T wrocil do domu wiec chyba znowu dzis nie beda robic, pewnie woda zamarznieta :ico_zly: pierdzielona pogoda :ico_zly: :ico_zly: 1,5 miesiaca roboty nie bylo a teraz jak jest to nie mozna robic bo za zimno...juz mnie megares zaczyna przez to dopadac... kasy zaraz zabraknie, a wszystko trzeba placic, zaraz wlutym mega wydatk znowu, w łeb sobie po prostu strzelic :ico_placzek: :ico_placzek: jakies tez ostatnie 2 miesiace beznadziejne dla nas, sam stres i nerwowka...

oby chociaz ta praca fajna byla i oplacalna,ale mam czutke ze nie bedzie po mojej mysli :ico_placzek: :ico_placzek:

Awatar użytkownika
Paulina446
4000 - letni staruszek
Posty: 4065
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:42

08 sty 2009, 14:35

Hej dziewczyny
a co chiala bys teraz coreczke pewnie??
właśnie nie, chciała bym drugiego synusia :-D

Wczoraj mnie tak strasznie głowa bolała, że o19.30 już z Kacprem w łóżkach leżeliśmy :ico_olaboga:
Natka powodzenia na rozmowach :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:
U nas dzisiaj cieplutko prawie 2 godz. bylismy na sankach :ico_brawa_01: spotkalismy sąsiadkę z córką młodszą od Kacpra i maluchy szalały na śniegu :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Natashka
Miss zgubnych kilogramków
Posty: 9704
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:06

08 sty 2009, 14:42

z pracy lipa, prowizyjne pensje :ico_noniewiem: ale mnie to wkurza...wieme krotko dopiero szukam pracy ale jak patrze na t ofert to mnie to dobija!!

Supr Paulina ze sie Kacperek wyszlal :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: niech sie dzieci ciesza poki snieg maja :-D

Awatar użytkownika
pata
4000 - letni staruszek
Posty: 4653
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:30

08 sty 2009, 15:04

Natashka, kurcze , dalej trzymam kciuki za pracę
kurcze faky=tycznie wasze miasto duże a mówisz że lipa :ico_olaboga: a u nas to już wogóle w tej małej mieścinie mo brat szuka i też nic nie może znaleźć :ico_olaboga:

i doskonale cię rozumiem i przeżywam to samo rachunki ,wydatki podstawowe a dochodów brak i tak aż do wiosny do chwili aż zrobi się ciepło :ico_placzek:
mój T dzwonił do kolegi ,który pracuje w Belgi ,i wraca tam po świętach 11 stycznie i ma da znać czy byłaby praca dla T na te 2-3 miesiące :ico_noniewiem: ale T się zapytał tak zapobiegawczo i mówi że nie wie czy wytrzymałby bez Kubusia i ja tez nie wiem jakby to było :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Paulina446
4000 - letni staruszek
Posty: 4065
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:42

08 sty 2009, 15:11

Ech ta praca :ico_olaboga:
Mój M tęż miał jechać do Norwegii ale 2 tygodnie przed wyjazdem dostał prace u nas i jak na razie nieżałuje, że nie wyjechał :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

Awatar użytkownika
magda75
Wodzu
Wodzu
Posty: 14493
Rejestracja: 25 mar 2007, 23:26

08 sty 2009, 15:30

witajcie
Paulina446, to fajnie ze Kacperek sie wyszlala na sniegu :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
ja z Gabi nawet na sankach nie bylam :-D
to super ze maz nie wyjecjhal :ico_sorki:
Natashka, to ja tez trzymam kciuki za prace napewno znajdziesz :ico_sorki:

jak to sie mowi niewazna plec tylko aby dzidzius byl caly i zdrowy no ico Bóg da to ksiadz ochrzci

u nas troszeczke mniejszy mroz ale Gabi spi i pewnie jak sie obudzi bedzie za pozno na spacer :ico_szoking:
wstaje razem z Danielem i spi tylko raz w dzien a jak sie obudzi to juz ok 17 chodzi i sama nie wie czego chce :ico_olaboga:
moj Daniel dzisiaj ma choinke w szkole :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Paulina446
4000 - letni staruszek
Posty: 4065
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:42

08 sty 2009, 16:31

Tak się mały wyszalał, że jeszcze śpi :ico_oczko:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość