blumek
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 816
Rejestracja: 09 cze 2008, 18:52

12 sty 2009, 22:52

betka, - No widzisz, mam nadzieję ze teraz juz będzie ok. Fajnie. Maja tez juz w łóżeczku, niby zasnęła ale cos tam marudzi. Nie bardzo wiem na czym ten pilates polega, ja jak mam tylko wolną chwilę, to macham przed tv z Cindy Criwford, ma fajne treningi, ten tydzien mam zabiegamy jeszcze ale od przyszłego min 3 dni wtygodniu chce poswiecicna cwiczenia. Tez myslałam o solarium ale jak pomysle ze mam sie rozbierac z tych zimowych rzeczy zeby 10 min polezec to mi sie odechciało :ico_brawa_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01:

antynorma, ja nie wiem jak ty wyrabiasz na zakrętach, Ja bym padła i kwiczała z rozpaczy. Mam nadzieje że nic starsznego cię nie ciągnęło za tą rękę :)

wiola85, mam nadzieje ze mluszek juz ma sie lepiej :) Oby szybko doszedł do siebie.

Ja mam nadzieję, ze bede mogla czesciej do was zagladac bo mąż kupił drugiegi lapika i ten staruszek-komputerek ma byc do mojej dyspozycji i na moje smieciuchy hihihihi. My tez z Mają do lekrza chyba pojedziemy, bo strasznie marudzi prazy jedzeniu, a wieczorami po kapieli to normalnie trageia. Pruje się okrutnie. Nie wiem o co jej chodzi. Juz ją nawet sztucznym dokarmiamy a i tak sie kłóci,
Ale za to dzis przespała całą nockę znowu. To juz trzecia w jej zyciu :)

A ja byłam dzis u fryzjera i w koncu wyglądam jak człowiek. Jutro kosmetyczka :) Nie moge sie doczekac.

Dobrej nocki kobietki :*

Awatar użytkownika
betka
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 921
Rejestracja: 30 maja 2008, 10:44

12 sty 2009, 23:31

"A ja byłam dzis u fryzjera i w koncu wyglądam jak człowiek. Jutro kosmetyczka :)"
Tez bym poszla do fryzjera jakos sie obciachac. Chcialabym miec grzywke. Lubie sie w grzywce ale jak zapuszcze i juz moge za ucho zakladac wlosy to znow chce sciac i mi szkoda ze tyle rosla i teraz znow obetne... :ico_olaboga: No i boje sie jak Niunio zareaguje...

Sluchajcie - Junior usnal okolo 20.40 kilka razy chodzilam podac mu smoka bo kwekal. O 21.40 zaczal kwekac bardziej to dalam mu cysia. I teraz kweknal to dostal smoka i spi. Ale od 20.40 caly czas w lozeczku :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: moze pospi kilka godzin zanim zglodnieje. ALE JESTEM SZCZESLIWA!!! az wstyd sie przyznac :ico_wstydzioch: a le to chyba nasze zaniedbanie :ico_wstydzioch: :ico_nienie: :ico_nienie: :ico_nienie: :ico_nienie: :ico_nienie: :ico_zly: :ico_zly: :ico_wstydzioch: mam nadzieje ze takie gafy sie nam juz nie przytrafia!!! :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_chory: :ico_nienie:

DOBREJ NOCKI :-)

blumek
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 816
Rejestracja: 09 cze 2008, 18:52

13 sty 2009, 09:32

betka, :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: ale z Was zuchy :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
wiola85
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1892
Rejestracja: 19 mar 2008, 15:19

13 sty 2009, 10:01

A ja byłam dzis u fryzjera i w koncu wyglądam jak człowiek. Jutro kosmetyczka :) Nie moge sie doczekac.
:ico_brawa_01: nie ma to jak zrobic cos dla własnej przyjemnosci :-D
Tez bym poszla do fryzjera jakos sie obciachac. Chcialabym miec grzywke. Lubie sie w grzywce ale jak zapuszcze i juz moge za ucho zakladac wlosy to znow chce sciac i mi szkoda ze tyle rosla i teraz znow obetne... No i boje sie jak Niunio zareaguje...
wiesz ja tez tak czasami eksperymentuje, miałam grzywe rok temu i tez sie sobie podobałam :ico_haha_01: ale najgorsze było to zapuszczzanie jej potem, i latem taka niewygodna a tu tak cieplo bylo. Wiec narazie sie powstrzymam :-D

antynorma
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 372
Rejestracja: 15 paź 2008, 16:16

13 sty 2009, 10:32

Oj ja tez powinnam do fryzjera bo zarosłam jak cholerka.
Dzis dzieciaczki w lepszej kondycji, choc wczoraj sie okazało ze mają zapalenie oskrzeli. Była lekarka i oczywiscie wypisała mase róznych lekarstw. Musze sprawdzic co mam, a co trzeba dokupic i wsadzam ich w autko i jedziemy do apteki.

Chyba w złym momencie napisałam ze jest lepiej, bo własnie rozległo sie potworne wycie z drugiego pokoju....
Lece...

Awatar użytkownika
betka
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 921
Rejestracja: 30 maja 2008, 10:44

13 sty 2009, 12:57

my po nocne. wstalismy o 10. Niunio mial dwie godzinne przerwy w nocy. Tzn on zasypial ale jak mu smok wypadl to kwekal a ja czuwalam nad nim. a tak ladnie spal od godizny 20.40 :-) oby tak zawsze. choc dzis budzil sie co 2-3 godzinki na jedzonko. a wiem ze potrafi przespac juz nawet 5 godzin wiec jeszcze tego trzeba sie nauczyc. ale to pewnie zalezy tez od tego co zjadlam. Jak cos tlustszego to pewnie i pokarm na dluzej wyystarczy a jak nic wartosciowego (choc staram sie jesc tylko wartosciowe rezczy) to i co 2 godzinki sie budzi JUnior.

ALE i tak jestem szczesliwa - bo i ja spie!!! niby 2 godzinki ale cale dwie bez zadnych przerw!!! :ico_brawa_01: idziemy zaraz na spacer bo juz niunio usypia...

Awatar użytkownika
wiola85
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1892
Rejestracja: 19 mar 2008, 15:19

13 sty 2009, 13:10

Ja tez bym juz chciała na spacer z moim isc, no ale musze czekac az wyzdrowieje :-)
Własnie moj tesciu mi zrobil takie nawilzacze powietrza na grzejniki w domu, bo w zimie jak palimy w piecu jest strasznie suche powietrze, a jeszcze mały jak jest chory to ciagle ma nosek zatkany, zreszta ja tez budze sie rano z zapchanym nosem. Mam nadzieje ze teraz bedzie lepiej i powietrze bedzie inne :-)

Awatar użytkownika
betka
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 921
Rejestracja: 30 maja 2008, 10:44

13 sty 2009, 15:58

ale pogoda piekna!!! :ico_brawa_01: dzis pierwszy raz od porodu ugotowalam cos - rosol (nie przemeczylam sie) :-D

Moj Oliwek dopiero padl po porannej pobudce (a wlasciwie probuje usnac bo ciagle cos tam mamrocze pod noskiem) :-) na nogach 5 godzin - no i z pol godzinki spal na spacerku.

DZIEKI WAM WSZYSTKIM ZA RADY bo dzieki wam wieczorem usypia o normalnej porze :ico_sorki: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
JustynaiGabi
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1065
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:46

13 sty 2009, 19:12

ja fryzjera zaliczyłam już m-c temu...... przed świętami.... i też zmieniłam.... pierwszy raz w życiu ufarbowałam się na czekoladkę... a jestem blondynką

Awatar użytkownika
wiola85
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1892
Rejestracja: 19 mar 2008, 15:19

13 sty 2009, 19:52

dzis pierwszy raz od porodu ugotowalam cos - rosol (nie przemeczylam sie)
:ico_brawa_01: super :ico_brawa_01: Fajnie ze masz kogos kto cie moze w tym wyreczyc :-) Ja w sumie mieszkam z tesciami ale jeszcze pracuja wiec sama musze gotowac, przyznam ze czasami sie wkurzam jak musze przy garach stac, a malutki mi płacze czy marudzi, to wtedy biegam z pokoju do kuchni :-)

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość