Awatar użytkownika
pinko
4000 - letni staruszek
Posty: 4937
Rejestracja: 28 lut 2008, 12:40

14 sty 2009, 11:34

Na tym Brochowie. A co słyszałaś coś? Ja słyszałam same dore rzeczy, ale od mam, które urodziły naturalnie, szybko i bez problemów.

Awatar użytkownika
ananke
Wodzu
Wodzu
Posty: 16042
Rejestracja: 09 lut 2008, 12:06

14 sty 2009, 11:53

A co słyszałaś coś?
znam troszkę Wrocław, a co za tym idzie kilka sztuk dziewczyn też :-) te, które tam rodziły to różnie - zresztą, chyba jak wszędzie, każdy przypadek inny... no plus dla tej placówki dla mnie przeważa przypdek mojej dobrej koleżanki, której tam uratowano ciążę, choć jej gin nie dawał szans na utrzymanie.. a Malutka ma teraz juz 4 lata :-)

Awatar użytkownika
pinko
4000 - letni staruszek
Posty: 4937
Rejestracja: 28 lut 2008, 12:40

14 sty 2009, 12:34

Jak sama piszesz, każdy przypadek inny... ja mam bardzo złe wspomnienia, dlatego będę szukać innego szpitala na następną ciążę :-)
A mieszkasz teraz za granicą?

Awatar użytkownika
aga29
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 239
Rejestracja: 09 lip 2008, 12:15

14 sty 2009, 14:40

O, ale dziewczynki się rozpisałyście. Fajnie ruszył wątek :ico_brawa_01: . Ja pisze jeszcze na marcóweczkach.
Ja pierwszy poród miałam ciężki i też zakończył się cesarką. U mnie było przed terminem. NIby wszystko było dobrze tylko już przy skórczach partych główka źle się wstawiła i nie dało się nic zrobić. Reakcja personelu była natychmiastowa. Mimo, że było ciężko to zarówno do szpitala i do personelu nie mam zastrzeżeń. Tak po prostu się ułożyło. A rodziłam w Wyszkowie małe miasto mamy jeden szpital więc niewielki wybór, no niby można w Warszawie bo nie daleko ale ja nie kombinowałam i teraz też nie zamierzam.
A co do 30 urodzin to nie zastanawiałam się jeszcze. Do 18 lipca jeszcze mam czas. Może coś tam zaplanuje przy dwójce małych dzieciaczków.

Awatar użytkownika
ananke
Wodzu
Wodzu
Posty: 16042
Rejestracja: 09 lut 2008, 12:06

14 sty 2009, 14:58

A mieszkasz teraz za granicą?
tak, mieszkamy w Szkocji z Chłopem i dwójką mniejszych Panów :-) i to, jak tutaj się podchodzi do ciąży i do porodu to przerosło moje najśmielsze oczekiwania, noo, byłam też przerażona na początku, ale teraz wiem, że kolejne ciąże :ico_oczko: mogę spokojnie tutaj zaczynać i kończyć :-)
O, ale dziewczynki się rozpisałyście. Fajnie ruszył wątek :ico_brawa_01: . Ja pisze jeszcze na marcóweczkach.
noo, to teraz może rozruszamy troszeczkę te kąty forum :-D

noo, ja urodzinki mam 27 września, ale tyle w wakacje będzie się działo, że Chłop twierdzi, że chciałby szybciej wszystko wiedzieć... :-)

Awatar użytkownika
pinko
4000 - letni staruszek
Posty: 4937
Rejestracja: 28 lut 2008, 12:40

15 sty 2009, 09:31

Reakcja personelu była natychmiastowa. Mimo, że było ciężko to zarówno do szpitala i do personelu nie mam zastrzeżeń.
To rzeczywiście, szybka reakcja to jest najważniejsze, czasem lepszy szpitalik w małej miejscowości niż w dużym mieście.
ale teraz wiem, że kolejne ciąże :ico_oczko: mogę spokojnie tutaj zaczynać i kończyć :-)
To super, najważniejsze, żeby czuć się bezpiecznie, poród to bardzo ważne i niełatwe wydarzenie.
noo, to teraz może rozruszamy troszeczkę te kąty forum :-D
Oby nam się to udało :-)
noo, ja urodzinki mam 27 września, ale tyle w wakacje będzie się działo, że Chłop twierdzi, że chciałby szybciej wszystko wiedzieć... :-)
Superowego musisz mieć chłopa, że chce Ci przygotować imprezkę, mój o to nie pytał, a i ja jakoś o tym tak nie myślałam :-)

Awatar użytkownika
ananke
Wodzu
Wodzu
Posty: 16042
Rejestracja: 09 lut 2008, 12:06

15 sty 2009, 11:45

Superowego musisz mieć chłopa, że chce Ci przygotować imprezkę, mój o to nie pytał, a i ja jakoś o tym tak nie myślałam :-)
Kochana to wszystko ma swoje granice :-) on juz się doczekać nie może, aż mi 3 wskoczy z przodu :-) jest 5 lat starszy ode mnie i niechcący gdzieś tam w żartach mu powiedziałam, że on to juz 3 sort, a ja jeszcze drugi :-) noo i chyba trafiłam w bolące miejsce niechcący... od tamtej pory nie może sie doczekać mojej trójki z przodu :-)

jak tam plany u Was na dzisiejszy dzionek??
ja na razie w domku, ale mam nadzieję, że jak się rozjaśni to pójdę na spacerek z maluchem, bo marzy mi się świeże powietrze :-) w sumie dwa razy dopiero byłam od porodu na spacerze i tęskno mi za tym...

Awatar użytkownika
pinko
4000 - letni staruszek
Posty: 4937
Rejestracja: 28 lut 2008, 12:40

15 sty 2009, 12:50

Kochana to wszystko ma swoje granice :-) on juz się doczekać nie może, aż mi 3 wskoczy z przodu :-) jest 5 lat starszy ode mnie i niechcący gdzieś tam w żartach mu powiedziałam, że on to juz 3 sort, a ja jeszcze drugi :-) noo i chyba trafiłam w bolące miejsce niechcący... od tamtej pory nie może sie doczekać mojej trójki z przodu :-)
Hehehehe, to dlatego tak czeka :-D Hehehe, mój jest 4 lata starszy i też pewnie nie omieszka mi przypomnieć, że ja to już nie dwudziestka :ico_oczko:
jak tam plany u Was na dzisiejszy dzionek??
Sprzątanie, sprzątanie i jeszcze raz sprzątanie.... mam dużo do roboty, bo dzisiaj mój mąż rano pojechał z meblami i zostało mi dużo szpargałów do pochowania i muszę przyszykować miejsce pod nową szafę...
A pogoda u nas kiepska, do tego Ula nie jest całkiem zdrowa, więc chyba posiedzimy dzisiaj w domku... choć też marzy mi się spacerek...

Awatar użytkownika
ananke
Wodzu
Wodzu
Posty: 16042
Rejestracja: 09 lut 2008, 12:06

15 sty 2009, 13:13

noo, ja sie tak rozpędziłam z tym spacerkiem, ale niestety pogoda barowa :-D zaczęło siąpić zamiast się rozpogadzać, więc my tez kwitniemy nadal w domku :ico_sorki:

ja zajmę się lista na zakupy, bo dziś Chłopcy pojadą na takie większe, bo jutro mamy gości na pępkowe, a w niedzielę przylatuje do nas moja mama, więc powoli muszę zacząć myśleć o tym wszystkim :-)

Awatar użytkownika
pinko
4000 - letni staruszek
Posty: 4937
Rejestracja: 28 lut 2008, 12:40

15 sty 2009, 13:29

U nas też się impreza szykuje, za tydzień w niedzielę, roczek urządzamy i też mam dużo do przygotowania...
a w niedzielę przylatuje do nas moja mama,
Pomoże Ci troszkę :-) długo zostanie?

Wróć do „Kącik dla rodziców”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość