Awatar użytkownika
Paulina446
4000 - letni staruszek
Posty: 4065
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:42

15 sty 2009, 10:09

Kurcze nie ma dzisiaj naszego lekarza :ico_zly: ale siostra spróbuje zarejestrować go do kogoś innego

Awatar użytkownika
pata
4000 - letni staruszek
Posty: 4653
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:30

15 sty 2009, 10:19

kurcze pech to pech zawsze jak potrzeba to coś ... u nas np nie ma już miejsc jak jest potrzeba :ico_olaboga:
oby was ktoś przyjął :ico_sorki:

Awatar użytkownika
Paulina446
4000 - letni staruszek
Posty: 4065
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:42

15 sty 2009, 10:25

pata, u nas zazwyczaj też nie ma miejsc ale nasz lekarz Kacpra zawsze przyjmie

[ Dodano: 2009-01-15, 09:31 ]
Kurcze nie chce go lekarz przyjąć :ico_zly:

Awatar użytkownika
Natashka
Miss zgubnych kilogramków
Posty: 9704
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:06

15 sty 2009, 10:39

to juz chamstwo ,malego dziecka nie chciec przyjac :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly:
przeciez jak waszego lekarza nie am to inny ma chyba obowiazek was porzyjac w zastepstwie?? przynajmniej tak u nas jest... zreszta czlowiek nie wybiera sobie kiedy zachoruje :ico_puknij: :ico_puknij: :ico_puknij:

Awatar użytkownika
pata
4000 - letni staruszek
Posty: 4653
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:30

15 sty 2009, 10:44

ale nasz lekarz Kacpra zawsze przyjmie
nasza lekarka też !
Kurcze nie chce go lekarz przyjąć :ico_zly:
kurcze Pauli ja bym ttam poszła i zażądała na piśmie że lekarz XY nie przymnie dziecka z gorączką i wtedy na pewno cię przymnie nie podejmie jak jest normalny takiego ryzyka :ico_puknij: a jak nie pryjnie i nasz na piśmie to możesz wtedy na ostry dyżur nie ?

Awatar użytkownika
__DOMI__
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1199
Rejestracja: 23 kwie 2007, 17:49

15 sty 2009, 11:24

pata, przepraszam bardzo jakoś uszło mi to uwagi :*:* dziękuje kochana ;)
mój krzys tez mi coś pokaszluje mam nadzieje że mu to minie, ja zaraz ide na jakieś zakupy, a pogoda z a oknem nieciekawa

[ Dodano: 2009-01-15, 10:26 ]
musi cię przyjąć, jak pójdziesz to nie będzie miał wyboru przeciez cię nie wyrzuci, jejciu co się dzieje z ta służba zdrowia

Awatar użytkownika
Natashka
Miss zgubnych kilogramków
Posty: 9704
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:06

15 sty 2009, 13:18

przesada po prostu przesada, zrobilabym awanture w tej przychodni, porabany lekarz :ico_puknij:

polozylam malego przed 11...juz wstal, pospal 1,5 godzinki,coraz krocej spi, jesli w ogole...
ja w tym czasie 50 minut na orbitreku zasowalam i pomylam podlogi w domu, zaraz kurze poscieram i dalej pocwicze

przed chwilka Osakr wyszedl z lozeczka, siedzialam tylem w fotelu wiec mnie nie widzial i sie pyta :"mamo jestes?" odpowiedzialam ze tak, wiec podszedl do mnie, dal buziaka i takim uroczym glosiekiem mowi :' ooo mamo masz kitke, ale ladna" myslalam ze padne ze smeichu, hehe jest czasami tak zabawnie uroczy :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
kasiekk
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5516
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:56

15 sty 2009, 13:39

witam
Kacper wczoraj jak wstał miał 37 i 1 stan podgorączkowy,dziś nie ma
kaszle mocniej ,tzn odrywa mu sie i katar w końcu spływa a nie siedzi w środku
znowu jest biedny taki,kurcze wiedziałam że to nie może być koniec we wtorek,za szybko by było :ico_noniewiem:
jak będzie tak samo i bedzie kaszlał nie mniej a więcej t6o jutro pojedziemy do lekarza,bo potem znowu weekend i dyżur,nie wiadomo na kogo sie trafi a wolę do naszego lekarza pójść,w sobote znowu do szkoły to mnie pół dnia nie będzie

teraz Kacper śpi a d pojechał po kasiorkę :-D znaczy sie wypłatkę :-D

zdrówka dla Waszych szkrabów
Domi sto lat :ico_prezent:
Paulina ja bym tam poszła z KAcprem i żądała przyjęcia,co to sie dzieje :ico_olaboga: :ico_zly: szkoda słów :ico_zly:

wczoraj popołudniu poszłam sama do mamy bo dawno nie byłam,w końcu wczoraj ja puściło i lepiej sie poczuła,ta 5 chemia bardzo ja osłabiła,została jeszcze jedna i zobaczymy co dalej :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
magda75
Wodzu
Wodzu
Posty: 14493
Rejestracja: 25 mar 2007, 23:26

15 sty 2009, 23:18

witajcie :ico_oczko:

Domi 100 lat i wszystkiego naj najlepszego :ico_tort: :ico_tort:

zdroweczka dla chorowitkow :-)

Daniel nie poszedl do szkoly goraczka 39.5 koszmar i po tabletkach mu nie spada :ico_placzek:
dzwonilam do jego doktor nefrologa kazala zbijac i nc poza tym :-D a on goracy ze mozna jajka na nim smazyc
bylam na wywiadowce u Daniela nawet dobrze :ico_brawa_01: nie ma zlej opini od pani a to najwazniejsze :ico_haha_01: a od poniedzialku ma ferie i jak mu sie polepszy to go zapisze na ferie zimowe takie krotko trwajace na miejscu od 17 do 18 :-D

Gabi chyba tez cos bierze bo ma 37 stopni goraczki :ico_placzek: czyzby szpital u nas mial byc :ico_olaboga: :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
Natashka
Miss zgubnych kilogramków
Posty: 9704
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:06

16 sty 2009, 09:30

Duzo zdrowka zycze Marzenko dla dzieciaczkow

Kasiek i jak Pelus???

ja od rana zaraz sie uczyc ebde bo dzis na 16 mam egzamin a umiem tylko jedna regulke :ico_haha_01:

nawet wyspana jestem, wczoraj pol dnia mnie okropnie glowa bolala, juz nie moglam wyrobic, az w koncu rzed samym polozeniem sie do lozka przestala bolec ale bylam taka zmeczona ze nie obejrzalam do konca drugiego odcinka dr house :ico_haha_01:

moj czort od rana mnie meczy, probuje mnie przekonac ze chce farby a ja mu mopwie ze nie dam bo nie wiem co mowi, bo zamiast farby mowi chaby :ico_olaboga: juz mowil fakla, fanfary, frytki itd rozne inne rzeczy na f a nie popwie farby tylko chaby :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: sporo tak rzeczy zle mowi i wcia zmu powtarzam i pokazuej jak sie mowi i w kolko klepie a on wciaz to samo

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość