Emma
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 344
Rejestracja: 07 lis 2007, 11:41

19 mar 2008, 11:00

opisałąm sie opisałam i posta mi zjadło,buuuuuuuu
U nas też śnieg sypie z deka, kurde no!!!! A Ja Emce już tramki zakupiłam :ico_haha_02:
Ciśnienie mi wariuje 135/85 mimo brania lekó na to, a wieczorem miałąm 120/55, normalnie poty zalewają. Mały ruchliwy aż mnie mdli, taki gramołą przeciągacz :-) Wizytę mam za tydzień ale nieiwiem czy wcześniej się nie umówię, bo nie daję już rady,niech to cc mi robi po 37tc a nie kilka dni przed terminem, bo to i dla mnie meczące i dla dziecka też skoro się pcha to nie ma co powstrzymywac i ryzykowac.

Awatar użytkownika
edit53
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2034
Rejestracja: 10 mar 2007, 18:46

19 mar 2008, 11:45

heja a ja rano wstalam wyprawilam chlopakow i poszlam spac :-D dopiero sie z łozka zwloklam :ico_wstydzioch:
Joanna24 pisze:Co Wy tak wszystkie się uparłyście żeby zostać marcówkami?? Czyżbym sama została na kwiecień??
ja tam do kwietnia czekam :-D
ja nawet nie wiem jak za oknem bo ro;ety nawet jeszcze nie podciagnełam wiem ze rano bylo zimno ale bez sniegu naszczescie :-)

Awatar użytkownika
AgaSza
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1642
Rejestracja: 06 mar 2008, 10:54

19 mar 2008, 11:57

:-) Joanna24, ale nadrobiłaś zaległości tym postem! nieźle!
Asika ładna fryzurka i wcale aż tak bardzo spuchnięta nie jesteś. bardzo ładnie wygladasz.
Mi się te wczorajsze Rozmowy w toku średnio podobały-chyba przesadzały trochę te dziewczyny. Miałam wrażenie że bardzo naciągane te historie były-może się mylę, ale żeby aż do tego stopnia odbiło? :-)
Wu tu o zadbanych mamuśkach piszecie, to sobie pomyślałam, że też się do fryzjera wybiorę :-) I się zapisałam na piątek. A jutro do gina idę-zobaczymy co tam u maleństwa słychać-miał tak szybko wychodzić, a teraz coś mu się nie spieszy. Żeby mi tylko w Święta nie chciał się rodzić, bo jakieś 50 km dalej do szpitala będę miała.

[ Dodano: 2008-03-19, 11:01 ]
kamilamariusz a Ty też kwietniówka jesteś? Nie widziałam Ciebie wcześniej? na kiedy masz termin?
A jeszcze mi się przypomniało, że obok mojego fryzjera jest sklep zielarski, to sobie w piątek też te maliny kupię :ico_haha_02:

asika82
4000 - letni staruszek
Posty: 4112
Rejestracja: 03 sie 2007, 10:46

19 mar 2008, 12:07

AgaSza pisze:też się do fryzjera wybiorę :-) I się zapisałam na piątek.
:ico_brawa_01: agata zdaj relacje z wizyty u ginka.
Ciekawe jak tam Eve i jak Małgoska dochodzi do siebie, wiecie coś na ten temat?
Emma mi też juz cisnienie sie podniosło czyli mam w normie nareszcie :ico_haha_01:

[ Dodano: 2008-03-19, 11:08 ]
Joanna ja tez już mysle co tu zrobić na kolacyjke jak Marek wróci :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Myszka_
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3255
Rejestracja: 08 mar 2007, 15:25

19 mar 2008, 13:06

Witajcie kochane,
Joanna24 pisze:No rozbebłane i byle jak ubrane to się zgadzam ale z malowaniem nie :ico_haha_01: Ja sama się nie maluję. Czasami lekki makijaż zrobie ale to wszystko. :ico_oczko:

ja też specjalnych makijaży nie odwalam - zazwyczaj oko maluję i błyszczyk na usta, ale to widać kiedy jakaś dziewczyna się maluje na co dzień a kiedy nie :ico_oczko:

mamamonia pisze:Kurtka mi się nie dopina, zimno ,a w nocy gardło bolało. Lepiej jak zostanę.

masz rację, zostań w domku, bo poco ma Cię niepotrzebnie zawiać i rozłożysz się całkiem. Jeszcze się na spacerujesz i to już niedługo :ico_oczko:
chco przyznam się, że sama bym na spacer poszła ale nie chce mi się w taką pogodę, niby u nas słonko, ale wiatrzysko wieje i ziamno brrr...

Joanna24 pisze:A to już jutro późnym wieczorem. Nie moge się doczekać

no to super, popatrz jak to zleciało, raz dwa :ico_brawa_01:
a Ty się oszczędzaj i uważaj na siebie

AgaSza pisze:też się do fryzjera wybiorę :-) I się zapisałam na piątek. A jutro do gina idę-zobaczymy co tam u maleństwa słychać-miał tak szybko wychodzić, a teraz coś mu się nie spieszy

no to czekamy na foty z nową fryzurką i na wieści od gina :ico_oczko:

Emma pisze:Wizytę mam za tydzień ale nieiwiem czy wcześniej się nie umówię, bo nie daję już rady,niech to cc mi robi po 37tc a nie kilka dni przed terminem, bo to i dla mnie meczące i dla dziecka też skoro się pcha to nie ma co powstrzymywać i ryzykowac.

idź, do gina idź, pogadaj z nim, może faktycznie lepiej jak Cię wezmą szybciej, bo tak to się niepotrzebnie Ty umęczysz i dziecko. mały jest spory, to wydaje mi się że nie ma go co blokowac.
Daj znac czy jedziesz noi co tam Ci lekarz powiedział. Trzymaj się już niedługo na szczęście

asika82 pisze:Ciekawe jak tam Eve i jak Małgoska dochodzi do siebie, wiecie coś na ten temat?

od eVe nie mam jeszcze żadnych wieści, zaraz do niej napiszę.
Małgośka ma się dobrze, mówi, że od wczoraj chodzi i czuje się bardzo dobrze. Malutka ma mały problem z piersią, ale już jest coraz lepiej. Uczą sie siebie nawzajem i jest prze szczęśliwa, że ma małą przy sobie. Pozdrawia Was wszystkie ciepluśko :-)

[ Dodano: 2008-03-19, 17:09 ]
a co tu tak cicho dzisiaj :ico_szoking:

mam wieści od eVe - najprawdopodobniej te bóle spowodowane są uciskiem na splot nerwowy i tak będzie aż do porodu, jutro ma spotkanie z neurologiem.
Biedna, bo jeśli tak to będzie się musiała męczyć tak do końca i pozostaje jej jedynie wierzyć w to, że jak mały zacznie się przemieszczać w dół i szykować do porodu to może przestanie uciskać... :ico_noniewiem:

asika82
4000 - letni staruszek
Posty: 4112
Rejestracja: 03 sie 2007, 10:46

19 mar 2008, 19:08

Myszka_ pisze:Uczą sie siebie nawzajem i jest prze szczęśliwa
Jejku ale to dziwne,ze za kilka dni, tygodni każda z nas będzie już miała malucha przy sobie a nie w sobie.
Może eve przejdą te bóle tak jak mi ból stopy minął.

Awatar użytkownika
mamamonia
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 532
Rejestracja: 13 sie 2007, 12:55

19 mar 2008, 19:17

asika82 pisze:
Myszka_ pisze:Uczą sie siebie nawzajem i jest prze szczęśliwa
Jejku ale to dziwne,ze za kilka dni, tygodni każda z nas będzie już miała malucha przy sobie a nie w sobie.


Ja to jak tak się rozmarzę w tym temacie, to zaraz łezki mi lecą ze wzruszenia. Jestem cholernie szczęśliwa, że będę miała moją kochaną wymarzoną córeczkę. Mój maż stwierdził, że jak ona się urodzi to będę w nią wpatrzona non stop i chyba nigdy się nie nacieszę :-D

Malin nigdzie nie ma :ico_zly: Ale uskuteczniłam mycie podłóg dzisiaj... no i nic :-D

Wyjrzało w dzień słonko, więc poszłam jednak na pocztę i godzinę siedziałam tam w oczekiwaniu na swój polecony :ico_zly: Nie mogły go znaleźć!
Potem kupiłam w aptece sól fizjologiczną i gaziki jałowe dla Juleńki, zamówiłam spirytus na receptę, a potem zajrzałam do kwiaciarni i sobie kupiłam pachnącego hiacynta :-D

Awatar użytkownika
słoneczko4
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 248
Rejestracja: 20 lip 2007, 22:03

20 mar 2008, 00:00

mamamonia, ja też już jestem :ico_zly: bo sprzątam i sprzątam aż mi sił brakuje a tu nic.
Nie mogę się doczkać aż Oliwka będzie z nami .Mam tylko nadzieję ,że wkońcu mnie wezmą te skurczę i już nie puszczą.
A jak u Was z tymi skurczami macie jakieś ? i czy często?

Awatar użytkownika
Myszka_
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3255
Rejestracja: 08 mar 2007, 15:25

20 mar 2008, 00:15

Monia i Słoneczko, chyba Wam te Wasze córeczki na złość trochę robią :ico_oczko:
jeszcze ich nie ma a już charakterek pokazują, oj zadziorne będą te dziewczynki kwietniowe :-D
mamamonia pisze:Potem kupiłam w aptece sól fizjologiczną i gaziki jałowe dla Juleńki, zamówiłam spirytus na receptę, a potem zajrzałam do kwiaciarni i sobie kupiłam pachnącego hiacynta :-D

ja soli nie kupuję bo mam w domku, bo płyn do soczewek to czysta sól fizjologiczna, to nie ma sensu za dużo nakupować, gaziki tez mam od ciotek - są pielęgniarkami;
spirytusu niestety nie ma, bo w każdej aptece mówią, że to sobie trzeba samemu zrobić, to kupiłam narazie waciki LEKO- podobno się super sprawdzają.... czas pokaże

mnie dziś cały dzień bolało podbrzusze i kuło mnie z prawej strony, dosłownie może na pół godz. przeszło jak się położyłam i trochu mi się przysnęło, trochu bo na jakieś góra 10 min. to chyba się uśpił ten ból. W sumie nie było to bardzo bolesne tylko nieprzyjemne i źle mi się łazi przez to :ico_noniewiem:
do tego mały to taki jest aktywny, że mi chyba zaraz brzuchem wyjdzie - aż boli ...

Awatar użytkownika
Magda Sz.
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1430
Rejestracja: 23 sie 2007, 13:07

20 mar 2008, 01:35

Hej dziewczyny!
Ogromniaste gratutacje dla Tosi ze sie szczesliwie na swiecie pojawila i dla swierzo upieczonej mamusi :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
a wiecie co?We wtorek urodzila moja kolezanka synka Frania ktory tez mial byc kwietniowym dzieckiem termin byl na 17 :-) maluszek czuje sie dobrze poczekam troche i na pewno ich odwiedze bo ja do dzieciaczkow takich malenkich na skrzydlach lece :ico_haha_01:
A ja pracuje wreszcie i czasu mi ciagle brak :ico_olaboga:
Asiu ja tez bylam w poniedzialek u fryzjerki i nie wytrzymalam i zmienilam calkiem fryzure :ico_haha_01: nici z mojego zapuszczania na prosto :ico_zly: ale nie zaluje i nawet jestem zadowolona :ico_haha_01:
a ty Paczusiu wygladasz dobrze brzuszek jeszcze wysoko Marek na pewno zdazy :-D
Trzymajcie sie dziewczynki ciekawa jestem ktora nastepna :ico_oczko:
Teraz tylko czekac kiedy Malgoska zdjecie Tosienki wklei :ico_brawa_01:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 1 gość