Awatar użytkownika
Duszka
4000 - letni staruszek
Posty: 4065
Rejestracja: 04 wrz 2007, 17:25

19 mar 2008, 23:35

witajcie wieczorową pora :-)

niestety dzis mi nie jest dane pisac posta bo pierwszym razem pisałam mega długiego i juz miałam koniec ,a[size=200] mela[/size] mi kompa wyłaczyła :ico_zly: drugi raz napisałam znowu mega ,ale tym razem tt szwankowało i mi wykasowało :ico_zly: no szlak mnie trafił 45 min wyjęte z zyciorysu :ico_zly:

tak po krótce


czasu mało bo mąz dzis wrócił w nocy :-D :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Nocka ok ,2 pobutki wstała rano po 7 ,niestety kaszel i katar przeszkadzał ,poszliśmy przed południem do lekarza,ale nie z tego powodu tylko jakieś badziewie wyskoczyło jej na policzku i od tygodnia nieustępywało ,wiec pediatra stwierdził ,ze to nietolerancja na jakieś jedzonko , tak se potem przypomniałam ,ze jadła jogurt z BIEDRONKI dosyc kawaśny był i co tam jeszcze zawierał to cholera wie :ico_olaboga: , na poliki dał maść ,ale dośc dobra bo posmarowałam raz i juz blednie ,a przy okazji zbadał no i kazał dawać syropek wapno -ja daje MUKOSOLVAN ,a przy okazji poprosiłam o recepte EURESPAL do uzupełnienia apteczki na nastepny raz .

aaaaa no i nieobeszło sie bez prezentów MELA dostała od taty śliczna lale- bobaska spiewającą gadajacą itp. + do tego wózeczek do kąpletu jest superrrrrrrr u nas takich chyba nie maaa,a mamusia w rewanzu nowy telefonik :-D i zestaw pieciu perfumów DIOR :ico_brawa_01:

OCZYWISCIE JESTEM W POLU Z ZAKUPAMI :ico_olaboga: SZAŁ CIAŁ -zepsuła mi sie pralka no i dzis ogladaliśmy ,jutro przywiozą nową nówke funkiel nie śmigana :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

ooo :ico_szoking: dla[size=200] EMI[/size] za pierwsze kroczki :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

[size=200]karolka[/size] super paznokietki :ico_brawa_01: -tylko pomarzyc :ico_noniewiem:

[size=200]sensibel[/size] -[size=200]DOMI [/size]ma taki wózio dla[size=200] krzysia[/size], dobry wybór :ico_brawa_01:

[size=200]urmajo[/size] -jak tam nowy kabriolet? widze ,ze ok [size=200] Majunia[/size] w dziesiątym niebie :ico_brawa_01:

wiecej nie pamietam :ico_sorki: :ico_sorki:

do następnego kliknięcia ,niewiem kiedy bede miała czas :ico_papa:

Awatar użytkownika
sensibel
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1384
Rejestracja: 16 mar 2007, 11:01

19 mar 2008, 23:55

Urmajo niezły patent z tymi stoperami :-)
Becia, dobrze że jesteś bo się dziewczymy zamartwiały! :-) meżuś wrócił się będzie działo, za te perfumki... :-D Ami biednej też infekcja nie obeszła, paskudne choróbska :ico_zly:

A ja też lecę, "pogadam" trochę z brzuszkiem, wszyscy śpią i wkońcu mamy czas dla siebie :-)
Obrazek

Awatar użytkownika
miniowa
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 40
Rejestracja: 03 lip 2007, 09:05

20 mar 2008, 07:39

cześć dziewczyny.
chciałam się tylko z wami przywitać i życzyc miłego pierwszego dnia wiosny. jakoś nie mam natchnienia więc zmykam.
buziaki dla dzieciaczków. pa pa.

Awatar użytkownika
nana
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 868
Rejestracja: 12 wrz 2007, 21:12

20 mar 2008, 08:23

Witajcie :ico_haha_02:
Nocka przespana,spokojna,pobudka o 6:40 :ico_brawa_01: Sory,ze wczoraj niezawitałam,ale nie miałam nadchnienia :ico_noniewiem: Wczoraj się wkurzyłam,bo wyłaczyli mi prąd zaraz jak napisałam posta :ico_zly: Więc zabardzo nie było co robić,ubrałam sie i pojechałam choć wcześniej niz planowałam do mamy :ico_noniewiem:
A tu się troszku nowości :ico_brawa_01:
Dla Emilki wielgachne :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: za pierwsze kroczki :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Super!

Karola-pazurki super,fajnie mieć takie arcydzieła na paznokciach :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

sensibel, wózio bombka,mam podobny na sprzedarz,widzisz mogłyśmy się zgadać,hi,hi A ja myślałam,ze tobie chodzi o parasolkę :-D Cieszę sie,ze z e zdrówkiem juz lepiej :ico_brawa_01:

Urmajo-no bryczka Maji,widać że bardzo sie podoba :ico_brawa_01:

Becia-Bidulka Ami,wogóle wszystkie chore dzieciaszki,akysz choróbska od naszych dzieciaszków :ico_sorki:

miniowa, -hmmmm siostry,możem być :ico_haha_01: :ico_haha_01: A nie mój mąż to Rafał!Ale zeczywiście fajny zbieg okoliczności :ico_brawa_01:

Dziś jade po Maksa do przedszkola(maja dziś zająca),bo mój mąż nie może ruszyć się z pracy!Ale przed tym zachaczę o psiółkę,trzeba sobie poplotkować,hi,hi

Dla spragionych :ico_kawa: :ico_kawa: :ico_kawa: :ico_kawa: bardzo proszę :-D

Awatar użytkownika
Aga26
4000 - letni staruszek
Posty: 4158
Rejestracja: 08 mar 2007, 09:40

20 mar 2008, 08:45

Witajcie z rana

U nas nocka nawet spokojna w przeciwieństwie do wczorajszego wieczoru :ico_olaboga: Emilka zasnęła normalnie przed 20. Nie minęła godzina a ona się obudziła z potwornym płaczem. Nos miała bidulka zatkany i źle jej się oddychało. Chciałam jej wyczyścić nonio ale to nie było wcale takie łatwe. Później ją położyłam i znowu jej się nos zatkał. Więc zabrałam ją do dużego pokoju, uspokoiłam, wyczyściłam nos i chciałam położyć ją spać. Ale znowu jak ją położyłam to jej się nos zatkała i wryk. No więc wzięłam ją znowu do dużego pokoju, mój mąż rozłożył nam kanapę położyłam ją w pozycji półsiedzącej. Włączyłam bajki i wkońcu przed 23 zasnęła. Noc przespała już spokojnie i obudziła się o 7.

A mnie kurcze też coś próbuje łamać :ico_zly: gardło mnie boli i wogóle jakaś taka rozbita jestem...

A wogóle wczoraj miałam 391 stronkę a dzisiaj 588 :ico_noniewiem:

becia ja nie wiedziałam żę Twój mąż przyjechał. To dlatego Ciebie nie było :-)
sensibel, fajny wóziol :ico_brawa_01:
gosia dziękuję za kawusię. Jak zawsze pycha :-D

No nic ja zmykam. Miłego dnia marcóweczki :-D

Awatar użytkownika
sensibel
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1384
Rejestracja: 16 mar 2007, 11:01

20 mar 2008, 11:41

Witamy :-D

Nasza noc naprawde super jak na chorobę Zuzi, troszkę się co jakiś czas wierciła, ale spała nieprzerwanie od 21 do 8 :ico_brawa_01: więc i ja wyspana i ona, teraz znów dusi komara :-D

Z rana byłam w Urzędzie Pracy się podpisać jak co miesiąc, a Pani kieruje mnie do pokoju z ofertami pracy. Potem pyta sie czy jestem w ciąży, zaglada w karte i zaczyna na mnie krzyczec, że oszukuje, bo już przecież urodziłam :ico_puknij: :ico_puknij: Jak jej powiedziałam, ze to drugie dziecko to mało z krzesła nie spadła. Te urzedasy nieogarnięte... na koniec zaczeła mi gratulować :ico_puknij: miałam jej ochotę pokazać :fuckyou: ciśnienie mi z rana podniosła :ico_zly:

Zabiaram sie trochę za porządki, tesciowa przychodzi to zerknie na małą a ja nadrobie zaległości :ico_duzepranko: :ico_pranko: :ico_prasowanko: :ico_odkurzanie:

Miłego popołudnia dla Was i dzieciaczków :516:

Awatar użytkownika
__DOMI__
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1199
Rejestracja: 23 kwie 2007, 17:49

20 mar 2008, 12:50

hej dziewczyny
u nas nocka z serii koszmarów
wina zębów i to dwóch naraz

widziałyscie forum nam wyłączają od 21 do 24 :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek:

Awatar użytkownika
Aga26
4000 - letni staruszek
Posty: 4158
Rejestracja: 08 mar 2007, 09:40

20 mar 2008, 13:26

Emilka też już ucina sobie drzemkę i to prawie od godziny :-D

Widziałam że przez święta sobie nie pogadamy :ico_zly:
Ale za to później tt będzie śmigać bez zarzutów mam nadzieję :ico_oczko:

Hihi mój mąż zrobił mi dzisiaj niespodziankę i urwał się z pracy. Był już w domku po 9 :-D teraz korzystając z okazji że Emi śpi pojechał do apteki i po obiadek :ico_oczko:

__DOMI__, biedny Krzysio. Ech mogły by już naszym dzieciaczkom wyjść wszystkie zębole

Awatar użytkownika
karolina24
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3199
Rejestracja: 11 mar 2007, 21:22

20 mar 2008, 21:52

czesc babeczki
dzieki ze wam sie podobaja moje pazurki
u nas ostatnio sajgon bo Macio wstaje o 6 i nie spi prawie caly dzien idzie spac kolo 9 spi godiznke potem kolo 14 znowu na godiznke i potem juz zabawa zabawa i zabawa dzis kapalismy go o 19,30 i zasnal 20,30 ja tez ide spac bo padam wiec kolorroywch moze jutro wpadne zlozyc Wam zyczonka papap
sensibel taki wozio ma moja siostra i jest zadowolona
Miniowa pazurki beda ci rpzeszkadzaly dwa pierwsze dni potem sie przyzwyczaisz :) czekamy a fotki pazurkow :)
:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: dla Emi za pierwsze kroczki
Domi ucaluj malego w dziaselka :)
z nowosci to : Macio chodzi juz za jedna raczke i od czasu do czasu zrobi 2 kroczki i od razu na pupe :)

Awatar użytkownika
Aga26
4000 - letni staruszek
Posty: 4158
Rejestracja: 08 mar 2007, 09:40

20 mar 2008, 22:05

Strasznie dzisiaj to tt działa :ico_zly:
Od popołudnia próbowałam wejść i nic :ico_olaboga:

Emilka już śpi od 20. Troszkę jej ten katar odpusił więc mam nadzieję że będzie spokojnie spać.
karolina :ico_brawa_01: dla Macia za pierwsze kroczki :-D

A ja korzystając z tego że dzisiaj ostatni dzień działa tt (przed przerwą) chciałam Wam złożyć życzenia :-)
[size=150]Pisanych jajeczek,
wierzbowych bazieczek,
kiełbasy święconej,
dużo chrzanu do niej,
baby polukrzonej,
kukiełki plecionej,
Zmartwychwstania w duszy
i wiosny po uszy.
[/size]

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość