antynorma
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 372
Rejestracja: 15 paź 2008, 16:16

22 sty 2009, 11:07

AAAAAAAAA to i ja moze sie dołącze w walce z tłuszczykiem, choc tak bardzo lubie jesc :-D :-D :-D :-D
Mnie zostało tak z 4 kilogramy, więc w sumie nie tak dłuzo biorąc pod uwagę ze to juz kolejna ciąza. Mnie gubi niestety jedzenie późnych kolacyjek. Jak juz dzieciaczki w łóżeczkach spią to ja wtedy uwielbiam myszkowac po lodówce.... Moge zjesc spokojnie i na siedząco a nie w biegu. No ale chyba pora sobie odpuscic wieczorno-nocne szamanie. Nie wiem czy znajde czas zeby ćwiczyc ale baaardzo sie postaram :ico_haha_02: :ico_haha_02:

blumek
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 816
Rejestracja: 09 cze 2008, 18:52

22 sty 2009, 11:12

antynorma, - no to mamy koalicje :) Ja na szczescie nie jadam kolacji pozno. Max kolo 19, sporadycznie dam sie namowic mezowi na pizze wieczorem. Gratulacje wagi, faktycznie niewiele Ci zostalo, zazdroszcze. Ja zawsze mialam problem z nadwagą cale zycie, dopiero rok temu schudlam do 57 i o tej wadze marze. Wczesnie wzylam 74, wiec teraz te 64-65 i tak nie jest zle, choc mnie zalamują moje schabiki.

Maja ma drzemke od 1,5h :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga: cos mi bardzo duzo spi od wczoraj, moze to cisanienie ją tak rozwala. Ja tez pije drugą kawę.

Awatar użytkownika
Anetka29
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 363
Rejestracja: 14 sie 2008, 19:07

22 sty 2009, 11:18

antynorma, - no to mamy koalicje :)
ja też się dopisuje :-D ćwicze już od 2 tyg kolacja max o 19 a do zgubienia ok 10 kg ale chciałabym z 15 :ico_oczko: to by była moja wymarzona waga

nie pojawiałam się ostatnio bo malowaliśmy Sarze pokój - rezultat pokaże trochę później

blumek
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 816
Rejestracja: 09 cze 2008, 18:52

22 sty 2009, 11:28

Anetka29, no to juz nas jest cztery :) Ja dzis kontynuuje male posilki, na cwiczenia dzis nie ma czasu bo mamy gosci z Wrocka, jutro mąż wyjeżdża wiec moze w sobote, ale od poniedzialku obowiązkowo 3 razy w tygodniu Cindy. A mowi sie, ze jak sie karmi piersia to sie szybko chudnie. A guzik prawda. Z drugiej strony, dobrze ze nie tyję. Piękna ta Sarunia. Maja nadal spi, juz drugą godzinę :ico_olaboga: A ja juz wszystko w domu porobolam, poprasowalam, wypastowalam kozaki i takie tam i mam czas na klikanie. Szukam torebki na allegro i chyba cos upoluje, Jutro mam urodziny wiec moze zaszaleję hihihihi.

Awatar użytkownika
JustynaiGabi
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1065
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:46

22 sty 2009, 11:44

oj chudnie się.... zwłaszcza przy większej ilości dzieciaczków jak ma się na głowie "przedszkole" nie da rady dojeść ...
spokojnie dziewuszki wszystko wróci do normy tylko nie spodziewajcie się efektów w m-c czy dwa.... za rok każda z nas będzie szczuplutka jak kiedyś no z jednym wyjątkiem..........kolejnym brzuszkiem

antynorma
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 372
Rejestracja: 15 paź 2008, 16:16

22 sty 2009, 12:29

JustynaiGabi - rzeczywiscie po chłopakach zrzucanie wagi trwało ok roku. Teraz jak sie zmobilizuje to moze pojdzie szybciej. Chciałabym na wakacje juz wskakiwac w swoje ciuszki. A co to brzuszka....hmmm....ja chyba pasuje :-D :-D :-D :-D
Teraz wy sie musicie wykazac, ja wyrobiłam norme :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
asiula_o
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 517
Rejestracja: 18 kwie 2008, 18:40

22 sty 2009, 12:45

blumek, jak ty to robisz ze Majunia przesypia Ci cała nockę karmiac piersią??:)
Ja tez tak chce;) Moze cos jesz specjalnego??

[ Dodano: 2009-01-22, 12:46 ]
JAs tez teraz spi druga godzinę:)Mogłam sobie w koncu głowe umyć;)

antynorma
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 372
Rejestracja: 15 paź 2008, 16:16

22 sty 2009, 12:57

Moja małpiatka nie przesypia nocki niestety. Czasem sie budzi co 3 godzinki a czasem spi 5. Mam nadzieje ze będzie lepiej choc ja sie przyzwyczaiłam do wstawania po nocy :-D

[ Dodano: 2009-01-22, 11:59 ]
blumek - no mnie niestety sie zdarzają pozne jedzonka, ale wtedy naprawde moge zjesc jak człowiek :-D :-D Tak w ciągu dnia przy całej gromadzie to jem w locie, albo na stojąco i dlatego lubie wieczorkiem, ale to niestety zgubne, bo nonono nie chce wrocic do własciwych rozmarów :-D

Awatar użytkownika
betka
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 921
Rejestracja: 30 maja 2008, 10:44

22 sty 2009, 13:35

asiula_o, moj Olik tez spi najdluzej 4 godzinki. Ale to ten pierwsy sen taki dlugi, a potem co 2 godzinki sie budzi. :ico_sorki: ale co zorbic... damy rade. Jeszcze ze 3 miesiace i beda spac dluzej jak wprowadzimy cos nowego do menu :-)

Mnie zostalo 2kg do wagi psrezd ciazy. Ale dopisuje sie do waszej KOALICJI :-) bo chce zgubic z 7kg jeszcze. Przed sama ciaza troszke przytylam. Najgorsza ta skora na brzuszku... jak siade to jest taka faldka :ico_placzek: ale jak stoje to plasko jest, wiec moze skora sie jeszcze nie "wciagnela". No i boczki straszne sie zrobily :ico_placzek: a ja nie lubie ich jak nie wiem :ico_olaboga:

Anetka29, Jejku ale Sarcia podobna jest do ciebie!!! :-D dopiero teraz tak sie przyjrzalam i nprmalnie mala Anecia :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Anetka29
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 363
Rejestracja: 14 sie 2008, 19:07

22 sty 2009, 16:04

moja córcia dziękuje za komplementy :-D

a oto nasze dzieło:

Obrazek
Obrazek
ja do pracy wracam niestety już 4 maja :ico_placzek: ale inaczej się nie da, bo z jednej wypłatki byłoby nam ciężko. Sara zostanie z R siostrą i mam nadzieję że będzie ok tylko najbardziej się o siebie martwie :ico_oczko: że będe przeżywać i co godzine dzwonić czy wszystko jest w porządku :ico_puknij:

Sara w nocy śpi pięknie :ico_brawa_01: o 20tej jest już w łóżeczku i sama zasypia, ok 2 budzi się na jedzonko i śpi dalej do ok 7-8, ja wysypiam się no i wieczorkiem mam czas dla siebie i męża bo domaga się też uwagi, ostatnio na 2 plan zeszedł więc chociaż wieczorkiem możemy troszkę to nadrobić :ico_oczko:

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość