Awatar użytkownika
asiula_o
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 517
Rejestracja: 18 kwie 2008, 18:40

22 sty 2009, 22:23

betka, nie wiem jak to sie sprawdza. ten chirurg pomacał i odrazu stwierdził, ale ja tam nic nie czuje, W sumie zaluje ze mu nie powiedziałam, aby mi to pokazał, jak to czuc...Moze antynorma jakos pomoze..Ona bardziej doświadczona:):)
JustynaiGabi, no mi tez własnie tak powiedział, ze to sie moze samo rozciagnac wiec po co go ciąc. Ale o tych cwiczeniach języka to juz duzo czytałam na necie i one moge bardzo pomóc.

antynorma
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 372
Rejestracja: 15 paź 2008, 16:16

22 sty 2009, 22:40

Wodniak jądra to nagromadzenie się płynu w osłonce własnej jądra.

[ Dodano: 2009-01-22, 21:50 ]
Boze zeslij cierpliwość!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Dwóch staje co chwila na przemian i jeszcze małą budzą!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Awatar użytkownika
JustynaiGabi
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1065
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:46

22 sty 2009, 22:58

Boze zeslij cierpliwość!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
MNIE TEŻ!!!!Jak mała jest w przedszkolu to rewelacja.... przychodzi od razy ryk wrzask i histeria koszmar.
a co do wędzidełka to podobno większkość można rozciagnać

antynorma
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 372
Rejestracja: 15 paź 2008, 16:16

22 sty 2009, 23:01

JustynaiGabi - u mnie zazwyczaj dzieci spią ok 20-20.30!!!! Dzis im cos odbiło i jest masakra. A ja zaczynam wstydzis sie uczuc jakie teraz sie we mnie kłębią.....

Awatar użytkownika
asiula_o
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 517
Rejestracja: 18 kwie 2008, 18:40

23 sty 2009, 10:44

Witamy z rana:)
Dziś pobudka o 1.30. 4 i 7, więc nie jest zle:)Z tym ze Jas zasnął o 23.....Ale teraz sie juz wycfaniłam i do wieczornego snu usypia go mój maz a ja sie w wtedy kąpie, no i dzieki temu mam wiecej czasu na swój sen. Gdy wracam z kąpieli Jas juz spi jak zaczarowny;)
Betka tak jak mówisz, jeszcze kilka miesiecy trzeba przetrzymac..:):)

[ Dodano: 2009-01-23, 10:56 ]
Blumek :ico_tort:

blumek
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 816
Rejestracja: 09 cze 2008, 18:52

23 sty 2009, 11:15

NO WLASNIE JA DZIS STAWIAM :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: STARUCHA JEZDEM :)

Awatar użytkownika
JustynaiGabi
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1065
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:46

23 sty 2009, 11:31

no to wszystkiego najlepszego!!!!!

antynorma
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 372
Rejestracja: 15 paź 2008, 16:16

23 sty 2009, 11:32

A ja dochodze do siebie po potwornym wieczorze i nienajlepszej nocy!! Nie wiem co sie działo z dzieciakami ale budzili sie co chwila. Ledwo patrze na oczy. Mam nadzieje ze jak polatam troche po domu, to sie rozbudzę bo narazie wywracam sie o własne nogi

Awatar użytkownika
betka
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 921
Rejestracja: 30 maja 2008, 10:44

23 sty 2009, 12:28

blumek, :ico_prezent: :ico_buziaczki_big:

asiula_o, jeszcze troszke i bedzie dobrze. nie wiem jak u ciebie ale ja wstaje naprawde co 2 godzinki, ale teraz juz daje rade bo na poczatku nie moglam usnac jak mu dawalam cysia i ledwo usnelam a juz maniuni sie budzil na kolejne karmienie. Teraz usypoiam w miare szybko wiec jest ok. A i glowa rano nie boli tzn ze jestem wyspana :-)

Ja mialam podcinane 2 wedzidelka - mama mnie oswiecila. Ale to dotyczylylo bardziej zabkow niz jezyka. Nie wspominam tego drastycznie. Jedno mialam podcinane jak zaczely wychodzic mi stale zabki (tego w ogole nie pamietam) a to nad gornymi jedynkami mialam podcinane z 6 lat temu i to wspominam nie najlepiej. Moze dlatego ze starsza bylam i wiedzialam co mnie czeka... :ico_noniewiem:

Musze i ja na nastepnej wizycie zapytac o wedzidelko Juniora i o te wodniaczki. :ico_olaboga: mi nic nie mowila pediatra. Nie wiem czy dlatego bo jest ok, czy uwaza ze to za wczesnie, czy moze nie powiedziala bo nie zwrocila uwagi... :ico_noniewiem: musze ja zapytac. ale kolejna wizyta dopiero za 5 tygodni.

Wiola a jak malutki Filipek?? zdrowy juz?? koniec juz tych zastrzykow?? kiedy na szczepienie idziecie. Mam nadzieje ze teraz juz was zaszczepia!!! :ico_sorki:

Awatar użytkownika
wiola85
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1892
Rejestracja: 19 mar 2008, 15:19

23 sty 2009, 13:29

STO LAT STO LAT NIECH ZYJE BLUMEK NAM :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_prezent: :ico_urodzinki: :ico_urodzinki: :ico_zdrowko: :564: :564:

W koncu jestem i ja :-) wczoraja czułam sie fatalnie, nie mialam sił nawet wstac z lozka cały dzien temperatura 39 :ico_chory: oj koszmar, juz dawno taka chora nie byłam. Filipek wczoraj prawie cały dzien u tesciowej na gorze, zeby go nie zarazic, chociaz itak w całym domu juz sa te bakterie.
betka, malutki jest zdrowy, zastrzyki sie skonczyły, a mam nadzieje, ze znowu sie nie zarazi :ico_placzek: a na szczepienie idziemy w srode :-)

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości