Awatar użytkownika
betka
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 921
Rejestracja: 30 maja 2008, 10:44

26 sty 2009, 19:39

blumek, ja zaczelam drugie opakowanie i jak m sie skonczy to juz koniec. tak mi pediatra powiedziala. Wit d zostanie i kompleks witamin

Awatar użytkownika
#ania#
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1613
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:41

26 sty 2009, 21:30

Kasiu z tego co wiem to wit K jest tylko do 3 miesiąca, jeśli karmi się wyłącznie cycem, bo jeśli się dokarmia raz na jakiś czas to trzeba odstawić, bo jakoś szkodzi, nie wiem dokładnie dlaczego, nie dopytywałam bo my nie dajemy wit K ze względu na butle, została nam tylko wit D do ukończenia 1 roku co dzień po 2 kropelki, chociaż mi ciężko ucelować te 2 krople tak równo, zawsze mi jakaś 3 do butli wleci, więc daje co 2 dzień, żeby nie przedawkować..

U nas już po księdzu, był pogadał i poszedł za jakieś 2 tygodnie pójdziemy wypisać dokumenty i ustalić godzine, Boziu, właśnie sobie uświadomiłam, że to już tak blisko, chyba zaczynam się stresować..

Awatar użytkownika
Motylek22
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2838
Rejestracja: 29 kwie 2007, 16:27

26 sty 2009, 21:36

Hejka

My dzisiaj byliśmy u lekarza z Filipkiem bo ropiały mu oczka i dostał katarek. No i złapał jakąś infekcję :ico_placzek: dostaliśmy kropelki do oczek, sprej do noska i syropek, mam nadzieje że szybko mu przejdzie. Moje biedne maleństwo.

Awatar użytkownika
#ania#
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1613
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:41

26 sty 2009, 21:40

MOtylku, u nas Jaś też jakiś marudny i chyba ma biegunke, chociaż na razie pojawiła się jedna taka troche rzadsza kupka, więc puki co obserwujemy go, a jak nie minie to jutro pojedziemy do lekarza i coś poradzi na te kupki, chyba że znajde jakiś domowy sposób w necie, musze się rozejrzeć i poszperać..

[ Dodano: 2009-01-26, 20:42 ]
Tak sobie myśle, że to jakiś wirus szaleje, biedne te nasze dzieciaczki..

Awatar użytkownika
JustynaiGabi
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1065
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:46

26 sty 2009, 22:01

ja też słyszałam ze do 3 m-c ale skończonego czy rozpoczętego????!!!!bo niewiem.

Wiola a o 20 to głównie już w łóżeczku samodzielnie... jak zaczniemy o tej 18.30 po brzyduli to skończymy z piżamką o 19 potem cycuś i głównie tak gdzieś po 19.30 już chrapie. Generalnie jak zasiadam do Wspólnej to dzieciaki już w swoich łóżkach...

Awatar użytkownika
#ania#
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1613
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:41

26 sty 2009, 22:04

ja też słyszałam ze do 3 m-c ale skończonego czy rozpoczętego????!!!!bo niewiem.
mi jeszcze na wizycie patronażoej pediatra mówiła, że do skończonego.. nawet mam całe opakowanie, kupiliśmy razem z wit D na samym początku ale że nie karmiłam nigdy samym cycem, to nie dawałam Małemu..

Awatar użytkownika
betka
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 921
Rejestracja: 30 maja 2008, 10:44

26 sty 2009, 22:59

ta wit k to tak do konca 3 miesiaca mniej wiecej. u nas skonczy sie mniej wiecej tydzien przed koncem.

A wit d - Aniu ja daje po 3 kropelki dlatego ze Junior mial dosc duze ciemiaczko. 3,5X2,5cm takze podobno dosc duze. I tez nusislama sie nauczyc zeby dac mu te 3 a nie 4 kropelki.
A z przedawkowaniem to nie ma sie co martwic!!! :-) Ja daje z lyzeczki witaminki i na lyzeczce cos zostaje zawsze (tak samo w butli) takze nie ma sie co tak martwic :-)

Awatar użytkownika
#ania#
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1613
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:41

26 sty 2009, 23:21

betka, faktycznie ogromne ciemiączko!! Jaś miał 1/1 teraz to już pewnie troche mniejsze bo przecież się zrasat po maleńku..r

Chyba znikam spać, bo Bąbel śpi od 20, a już prawie 23 a ja nie śpie, to nie jest normalne:-))

Dobrej nocki mamuśki!!

Awatar użytkownika
betka
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 921
Rejestracja: 30 maja 2008, 10:44

26 sty 2009, 23:46

#ania#, na ostatniej wizycie mial 2,5 na 2 wiec zmniejsza sie. Ale my dlugo bedziemy brac wit D. lekarka powiedziala ze lepiej mniejsza dawka ale dluzej niech sie zarasta. A ciemiaczko wlasnie podobno duze - choc ja nie wiem ile maja inne dzieci wiec jak mi powiedziala ze duze to wcale sie jakos nie przejelam. Choc tu nie ma sie co prejmowac. Ale jak ty piszesz ze Jasiek ma 1na1 to rzeczywiscie Olik mial duze :-)

Awatar użytkownika
#ania#
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1613
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:41

27 sty 2009, 08:35

betka, Widać taka jego uroda :-) Najważniejsze ze jest zdrowy a reszta się zupełnie nie liczy:-)

Właśnie załatwiłam sobie organiste na nasz ślub.. no tak prawie:-) Dawno temu (jakieś 10-11 lat) śpiewałam w churze kościelnym, właściwie to była taka schola, przychodziliśmy po lekacjach, bo się nam nudziło, później zrobiła się z tego paczka przyjaciół byłyśmy same baby i miałyśmy jednego kolege, który nam akompaniował, to na gitarze, to na wielkich kościelnych organach.. w każdym razie cuada wyprawialiśmy.. Po maturze nasze drogi się rozeszły bo każde z nas poszedł na studia, a ten kolega wylądował w akademi muzycznej, o tym dowiedziałam się nie dawno przez NK teraz jest organistą kościelnym, ma zespół muzyczny.. W każdym razie zgodził się przyjechać i bardzo się z tego ciesze, raz ze względu na stare czasy, a dwa to jest na prawde dobry w tym co robi:-)

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości