Awatar użytkownika
Paulina446
4000 - letni staruszek
Posty: 4065
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:42

26 sty 2009, 22:54

kasiekk, :ico_pocieszyciel: kochana trzymaj się będzie dobrze
Zdrówka dla rodziców

Awatar użytkownika
Natashka
Miss zgubnych kilogramków
Posty: 9704
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:06

27 sty 2009, 09:49

Pestka witaj :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: super ze chlopcy rosna jak na drozdzach! jak ze zdrowkiem???

Siunia dla Natanka i MIlana :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: jak widac kazde dziecko inne jest i rozwija sie po swojemu we wlasnym tempie

Kasiek mam nadzieje ze wszystko dobrze sie skonczy! Faktycznie strraszny ten koniec roku mieslicie ale mam wielka nadzieje ze ten poczatek to tak chwilowo kiepski i bedzie dobrze! Trzymam kciuki za zdrowko calej Waszej rodzinki!!

Paulina pochwal sie nowa fryzurka :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

my wczoraj bylismy w aqua parku i bwailismy sie fajnie, ale mnie juz na basenie zaczelo lamac i zle sie czuc zaczelam, jakw rcocilismy do domu to juz mialam 38,7 stopni goraczki, wzielam 2 grypexy na noc i poszlam spac, Oskara poprosilam ab hy tez grzecznie zasnal bez czytania bajki i krzykow i posluchal mnie...

kurcze a dzis wstal po 8 i cos tam pokasluje, juz mu zaplikowalam co nieco i sie teraz mode,l aby go nie rozlozylo..

na dzien babci jak bylismy u moejj babuni to sie okazalo ze ona na antybiotyku i cos mam czutke ze od niej zalapalam i tak mi sie rozwijalo te kilka dni az mnie scielo...dzis tez sie kiespko czuje, gardlo boli, katar meczy, glowa boli i wszystkie miesnie, ale zrobilam sobie gorace melko z miodziekim, psiknelam tantum verde i siedze cieplo ubrana i sie wyp;acam...

popoludniu chyba pojde do apteki z mlaym jesli nie ebdzie gorzej kaszlal i kupie vicka sobie an noc bo dla malego mam jakies tam rozne lekarstwa w razie W

a tak sie cieszylam ze nie chorujemy hehe i mnie scielo

Awatar użytkownika
pestka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2033
Rejestracja: 16 mar 2007, 09:46

27 sty 2009, 12:48

kasiekk, nie martw się, trzeba wierzyć, że wszystko będzie dobrze :ico_pocieszyciel:

my jakoś przetrwaliśmy nockę i nie było tak źle ale dobrze też nie jest :ico_noniewiem: najgorsze, że od soboty to ja czuję się coraz gorzej i nie wiem co to może być :ico_olaboga: mam straszne bóle głowy wymiotuję i nie jestem w stanie ustać na nogach :ico_olaboga: a jak wezmę coś przeciwbólowego to mnie kompletnie ścina z nóg i jestem do niczego dopóki ból nie przejdzie. Na kilka godzin jest lepiej a potem powtórka z rozrywki :ico_noniewiem: nigdy aż tak nie bolała mnie głowa, już nic nie rozumiem, ostatnio robiłam badania i wszystko było w porządku

Awatar użytkownika
Natashka
Miss zgubnych kilogramków
Posty: 9704
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:06

27 sty 2009, 12:50

nie wiem Pesteczko co to moze byc..nasz organizm czesto nam moze platac figla..
pij duzo wody z sokiem z cytryny, niby pomaga na bol glowy, niby bo nigdy sama nie probowalam

a gdzie Patka???

Awatar użytkownika
pestka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2033
Rejestracja: 16 mar 2007, 09:46

27 sty 2009, 12:51

Natalko nie chcę Cię martwić ale u moich smyków też zaczęło się od pokasływania, oby Oskarek okazał się silniejszy

[ Dodano: 2009-01-27, 12:14 ]
tak mi przyszło teraz do głowy, że od piątku biorę tabletki ze skrzypem nigdzie nic nie ma o jakichkolwiek skutkach ubocznych :-?

Awatar użytkownika
Paulina446
4000 - letni staruszek
Posty: 4065
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:42

27 sty 2009, 14:08

Paulina pochwal sie nowa fryzurka :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Natka pokażę się jak wyzdrowieje bo teraz wyglądam tragicznie :ico_chory:
Albo zaraz wkleje zdjęcie jak sie ścięłam ale jeszcze przed farbowaniem

Natashka, zdrówka dla Ciebie i Oskarka

[ Dodano: 2009-01-27, 13:13 ]
Obrazek

Awatar użytkownika
pata
4000 - letni staruszek
Posty: 4653
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:30

27 sty 2009, 14:22

jestem
życzę dużo zdrówka dziewczyny :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: Natka Pestka Paulinka dużo dużo zdrówka :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:
siunia brawa dla chłopców :ico_brawa_01: za postępy
kasiekk trzymam kciuki za rodziców , będzie dobrze :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: i nie martw sie na zapas ten rok na pewno będzie lepszy ja w to wierzę :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

co u mnie więc egzamin napisałam wyniki za 2 tyg na zjeździe ,pytania mi podrasowały
ale jestem ciekawa jak to oceni :ico_olaboga: bo wiecie dużo pisałam wasnymi słowami a nie takimi fachowymi :ico_oczko:
:ico_puknij:
co do prac to wszystkie zaliczone na 5 ,5 i 4 :ico_oczko: jeszcze jena na następny zjazd grupowa i jeszcze 2 egzaminy jeden z socjologi -duzó nauki ae mówła ze nie ma sie co bac w takmi sensie ze ona naciaga jak widzi e ktos wie o czym mowa i ze jak komus nie pojedzie to ona bedzie dopytywac :ico_noniewiem: wiec musze sie nauczyc cos zeby wiedziec co wogoe pisac :ico_oczko:
a z tej Biomedyki co myślałąm e bede miala porawke to powiedzial ze wszyscy zdadza poda 20 pytan z 60 na test i powiedzial ze robi tak pierwszy raz bo dobrze mu sie pracowalo z nasz grupa wiec tylko nauczyc sie tego testu bo odpowiedzi juz mam z kuzynka zrobiam i luzik wiec zostaje tylko socjologia i po sesji :ico_sorki:

[ Dodano: 2009-01-27, 13:26 ]
Paulina446, super fryzurka :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
pestka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2033
Rejestracja: 16 mar 2007, 09:46

27 sty 2009, 14:28

Paulinko fryzurka bardzo twarzowa :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2009-01-27, 13:35 ]
Witaj Pata :-) egzamin na pewno zdany a to, że pisałaś własnymi słowami to chyba lepiej bo wiedziałaś o czym piszesz :-) będzie piąteczka jak nic :ico_brawa_01:
trochę zazdroszczę Ci tego że studiujesz, chciałabym wrócić do tycz czasów :-)

Awatar użytkownika
Paulina446
4000 - letni staruszek
Posty: 4065
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:42

27 sty 2009, 14:45

pata, pestka, dziękuje bardzo :ico_haha_01: :ico_wstydzioch:

pata, :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: za egzaminy i prace

Magdalena_82
Wodzu
Wodzu
Posty: 11437
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:16

27 sty 2009, 15:03

dziedoberek dziewczynki, przyszłam sié przywitać, musze nadrobic i zobaczy co tam u Was :ico_oczko:

[ Dodano: 2009-01-27, 14:18 ]
No dziewczynki po łebkach to ja Was doczytaam, ale juz nic nie pamietam....
Paulina ładna fryzurka.
Kasiekk my to juz na innym wátku sobie gadamy , ale caego serca trzymam kciuki za Twoich rodziców i za Ciebie ebys miała dużo siły

A ja dzisiaj spotkałam sie z inna mamuśka Angielką, bo ja mieszkam w Anglii, ale pisze Wam bo jestem z siebie dumna że swobodnie mi sie gadało po angielsku...
Znów się umówiłysmy na czwartek.

Mój Antoś osttanio sie rozbrykał bardzo...ostatnio bylismy w kościele, przed nami usiadła starsza babcia , połozyła na ławce swoją laske , a Antek krzyczy "o Boziu, jak wieeelki Młotek!" :-D :-D :-D

Zaraz ide do miasta, buziole :ico_oczko:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość