Awatar użytkownika
Anetka29
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 363
Rejestracja: 14 sie 2008, 19:07

30 sty 2009, 00:20

#ania#, obrączki super, pomysł z zaproszeniami też :ico_brawa_01:

betka, ja też gratuluje i zazdroszcze powrotu do formy, a ta waga z vitaj to za ile punktów??? bo my też już troche mamy ok 20 000 i nie wiemy na co wymienić

ja okres dostałam i chyba coś jest nie tak bo mam już go 13 dni :ico_olaboga: i do tego jeszcze zazęłam brać tabsy, jak nie skończy mi się do końa opakowania to muszę wybrać się do mojej gin niech coś radzi

moja córcia od 21 pięknie śpi i ja też uciekam
dobrej nocy

[ Dodano: 2009-01-29, 23:21 ]
a miałam jeszcze zapytać - od kiedy rozszeżacie diete swoim maluszką???

antynorma
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 372
Rejestracja: 15 paź 2008, 16:16

30 sty 2009, 10:00

betka - ja po drugim okres dostałam po ponad 8 miesiącach. I fajnie bo nie tęskniłam za tym. Teraz mam nadzieje, ze tez będę miała sporą przerwę, bo nie ma sie do czego spieszyc :-D

Co do koalicji to ja nie wiem dokładnie bo nie mam w domu wagi, ale do spodni musiałam załozyc pasek bo zaczęły mi zjezdzac z d... Suuupeeerrr!!!!!!

#ania# - bardzo ładne obrączki i fajnie ze juz zdecydowaliscie :ico_haha_01:
Anetka29- moja córcia jest na piersi więc ja pewnie zacznę cos podawac jak skonczy 6 miesięcy. Na butli mozna chyba troszkę wczesniej...

Idę zrobic sobie kawusie, bo ledwo patrzę na oczy. Moi nadal budzą sie na potęge...Masakra

Awatar użytkownika
wiola85
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1892
Rejestracja: 19 mar 2008, 15:19

30 sty 2009, 11:02

betka tylko najgorsze jest to ze teraz pracodawca niechetnie podpisuje umowe na czas nieokreslony, ja miałam to szczescie ze najpierw mialam umowe na miesiac, a potem odrazu na nieokreslony, bo powiedziała ze nie ma zamiaru nikigo innego szukac, a widzi ze ja sie nadaje.
Wiec tak sobie mysle ze dla mnie najlepiej by bylo zajsc w ciaze na wychowawczym, wtedy maciezynskie dostane i moge isc znowu na wychowawcze :-) bo watpie jak znajde nowa prace, ze dostane taka umowe o prace.
Anetka29, ja tak sobie mysle, ze moze jak skonczy 3 miesiac to zaczne powoli cos wprowadzac, potem w czwartym juz wiecej i tak co miesiac, karmie butla wiec moge wczesniej wprowadzic :-)

Awatar użytkownika
#ania#
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1613
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:41

30 sty 2009, 11:47

Ello!!

część doczytałam w nocy, bo Bąblowi się nie chciało odbić chyba ze 40 min , myślałam że przysne na fotelu :-) Część teraz..

Ja Jasoiwi podaje kaszke ryżową, przeważnie na noc wczoraj dostał malinową i chyba mu smakowała, bo wciągną całe 150ml :-) po za tym kupiłam mu soczek jabłkowy z Gerbera i daje mu do picia raz dziennie, ale rozrabiam go z wodą, bo sam jest reoche za mocny dla niego i nichciaał pić, a jak troche słabszy to z chęcią pije Zastanowiłabym się czy podać mu słoiczek, bo jednak maleńki jeszcze, a;e będzoemy na szczepieniu 10 lutegp to zapytam, czy już mu dać czy może jeszcze czekać do końca 4 miesiąca..

Skończe palić w piecu i mykamy na spacerek, troche chłodno ale się naubieramy i będzie OKI

Ostatnio tzn w tym tygodniu jakoś szybko jestem wyrobiona z pracami domowymi, Jaś budzi się przed 7 więc jak zje, to ja wstaje zaraz po nim i jakoś szybko udaje mi się ogarnąć cały bałagan, no i nauczyłam się myć naczynia w kuchni wieczorem, żeby nie zostawały na kolejny dzień... Tak w ogóle to maży mi się zmywarka, nawet taka malutka, ale po pierwsze nie wiem czy mi wejdzie do kuchni, bo mam maleńką i ze skosem wielkości poddasza Jasia więc jakieś 4m2 , a po drugie puki co kasy brak i ważniejszy wydatek, właściwie to dwa wydatki w jednym :-D ale zobaczymy co będzie w maju, czy cała impreza nam się chociaż troche zwróci, bo wiadomo że w całości to raczej nigdy, po za tym nie dlatego robi się takie przyjęcia..

Ależ się rozpisałam :-))

Awatar użytkownika
JustynaiGabi
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1065
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:46

30 sty 2009, 12:08

nauczyłam się myć naczynia w kuchni wieczorem,
ja staram się zawsze to robić bo jak rano wstaję to nie muszę się denerwować bałaganem......
muszę ogarnąć chatkę i jak co weekend wracamy do siebie pod warszawę.jeszcze zakupki a M ma zabrać mała do kina....

blumek
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 816
Rejestracja: 09 cze 2008, 18:52

30 sty 2009, 12:14

Witam sie i ja,
wczoraj padłam na ryjek, a Maja jeszce nie bardzo chciała usną. Ale za to spała ma do 9.30 z jedną przerwa o 5 rano na jedzonko. Dzis tez mam gosci wiec zrobie jakąś sałatkę i kiełbaski w ciescie francuskim na ciepł, a jutro sobie dłużej pośpie za to, bo gosce dopiero wieczorem będą.

#ania#, ja Ci powiem, ze jak mojego chłopa nie ma w domu, tosie szybciutko ze wszystkim wyrabiam i mam czas na gazete i na net a jak on jest to ni cholery nie moge sie z niczym wyrobic. Nie wiem jak to jest. Zazdroszcze troszke wam tych przygotowan, macie bardzo ekscytujący okres w życiu. A zmywarka to fatastyczna rzecz, tylko trzebamiec sporo naczyczyn. Ja mam taką wiekszą zmywarke i jak jestesmy sami to puszczamy ra na dwa lubtrzy dni, zalezy jak nam sie uda. Naprawde super sprawa. Duzo zaoszczedzonego czasu.

Anetka29, no właśnie tak się zastanawiam, kiedy Mai wprowadzac coś nowego, w sumie skończyła juz 3 miesiące. Moze dzis pójde do tesco i poczytam na tych różnych gerberkach co i jak. Moze faktycznie jakies soczki jej juz wprowadzic. I do tego nocnego mleczka mize jakiesz kaszki dosypac. Sama nie wiem, A moze jakis sloiczek jej podac ciupke,


u nas pogoda feee, jest mokro bo pada jakis zgnily snieg. I koło 0 jest, ale napewno pojdziemy na spacerek.

Awatar użytkownika
wiola85
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1892
Rejestracja: 19 mar 2008, 15:19

30 sty 2009, 13:16

#ania#, ja to o zmywarce moge zapomniec, zreszta nie jest mi potrzebna, jest nas tylko troje i ja naczynia myje na bierzaco po kazdym posiłku, wtedy nie robi sie bałagan :-) no chyba ze akurat zajmuje sie małym to zostawiam je na dluzej, ale przed spaniem wszystko myje, zeby rano jak wstane było czysto :-)
Ja Jasoiwi podaje kaszke ryżową,
a to jest juz gotowe czy wsypujesz kaszke do mleka?

blumek, masz sliczne zdjecia na nk, malutka rosnie jak sie patrzy :-D

Awatar użytkownika
Motylek22
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2838
Rejestracja: 29 kwie 2007, 16:27

30 sty 2009, 13:18

Anetka29 a ty karmisz butlą czy piersią? I jakie tabletki bierzesz? Ja karmię piersią więc brałam Azalię dla karmiących i po kilku tabletkach zaczęłam krwawić więc odstawiłąm te tabletki ale krwawiłam nadal ponad tydzień :ico_szoking: Ale wyczytałam że przy tych tabletkach to normalne, a że nam to niepasowało bo do tego nerwowa się zrobiłam po tych tabletkach to zrezygnowaliśmy z tabletek i jak narazie bazujemy na gumeczkach :ico_oczko: Zastrzyku się boję bo jak sobie go wstrzyknę to już nie ma odwrotu na 3 miesiące a jak będzie tak samo jak z tą Azalią. . . to ja wole nie ryzykować.

A dodatkowe posiłki też zamierzam wprowadzić jak Filipek skończy 6 miesiący.

antynorma, a Ty kochaniutka jak się zabezpieczasz że tak spytam nieśmiało :ico_oczko: Napewno masz już doświadczenie i w tej kwestii :-)

Aniu obraczki śliczne :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: już niedługo wasz dzień!!!!! Denerwujesz się bardzo?

[ Dodano: 2009-01-30, 12:21 ]
Zapomniałam napisać że Filipek jeszcze do końca nie wyzdrowiał, oczka mu nadal ropieją tylko katarek już mniejszy. Oby mu szybko przeszło, my już piąr=ty dzionek tylko w domku :ico_puknij:

Awatar użytkownika
wiola85
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1892
Rejestracja: 19 mar 2008, 15:19

30 sty 2009, 14:36

Dziewczyny wiecie co to jest zamkniety watek???
Bo byłam dzisiaj na watku gdzie moja kolezanka tez pisze majowe dzieci 2007 i one tam wprowadziły sobie zamknete formu, tylko dla nich :ico_olaboga: jenak jestem zacofana i nie znam sie na tym forum, nie wiedzialam ze mozna takie cos zrobic :-)

antynorma
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 372
Rejestracja: 15 paź 2008, 16:16

30 sty 2009, 15:21

Motylek22 - po drugim, dopóki karmiłam brałam Cerazette. Nie jest to moze idealna metoda, bo trzeba byc bardzo zdyscyplinowanym. Pigułkę trzeba brac o tej samej porze bo nawet 3 godzinne spóźnienie moze spowodowac obnizenie skutecznosci leku. Po niej w sumie czułam sie ok, pierwszy miesiąc był taki sobie, bo miałam plamienia. Ale potem ok. Jak przestałam karmic to zmieniłam na inne. Teraz jeszcze nie biorę, ale chyba się zdecyduje, bo jakos nie widzę innej alternatywy. Gumeczek oboje nie lubimy, depo-provera odpada, na wkładkę jakos nie mogę się zdecydowac, bo mam jakąs schize na okolicznosc posiadania czegos dziwnego w sobie :-D :-D :-D

Tak więc na razie cerazette a potem zobacze, pewnie tez pigułki, ale inne. Moze mercilon, brałam to i dla mnie jest super. Nie miałam zadnych skutków ubocznych, dobrze sie czułam, nie tyłam, nie plamiłam... Ale to w przyszłosci, zobaczę, mój gin na pewno cos zaproponuje mądrego, a ja mu bardzo ufam, więc cos sie dobierze.

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości