Awatar użytkownika
wiola85
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1892
Rejestracja: 19 mar 2008, 15:19

03 lut 2009, 13:58

Ja mam chopla na punkcie wlosów myje codziennie i codziennie modeluje Takie mam małe skrzywienie Ja uwielbiam długie włosy ale dla męża obcinam sie krocej
to powdziwiam i gratuluje wytrwałoscci :ico_brawa_01:
Ja to nie cierpie moich włosow, troche mi sie kreca i jak je poczesze po umyciu to wygladam jak lew, takie siano mam, wiec zeby fajnei wygladac musze je na grubej szczotce modelowac, no a nie zawsze mi sie chce :-)
ja chce grzywke!!! i nie moge sie zdecydowac. tzn jestem zdecydowana ale zawsze widze jakas wymowke zeby sie do fryzjer nie wybrac...
ja miałam w zeszłym roku, ale potem zaczełam zapuszczac, jakos mnie denerwowala a zwłaszcza latem jak było ciepło to ciagle ja spninałam, teraz mam juz taka prawie za uszy i chyba nie zdecyduje sie na kolejna :-)
a poza tym i ja jakos chyba bym nie wytrzymala - a to na wspolnej, a to brzydula a to jakis film od czasu do czasu, a to tvn style
ja tez chyba bym nie dała rady, chociaz do wszystkiego mozna sie przyzwyczaic :-)
U mnie na szczescie moj M nie przepada za sprotem, za to w koło leci tvn turbo, discavery i inne takie :-) a jak widzi ze chce obejrzec jakis serial to sie wscieka i mowi ze to sa pierdoly :-D no moze i sa ale ja lubie sobie czasem cos obejrzec jakies M jak miłosc czy cos :-D

#ania#, no masz racje, nie bede go karmic na spaniu, za bardzo sie boje, a włoski jak troszke dłuzsze to fajna fryzurke mozna do slubu zrobic.
Liczymy potem ma fotki panstwa młodych :-D

Awatar użytkownika
Motylek22
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2838
Rejestracja: 29 kwie 2007, 16:27

03 lut 2009, 14:00

u nas to nie mozliwe - chyba z moj M non stop bylby poza domem - bo sport jest kazdego dnia... a to mecze a to skoki,
My mamy monitor z tunerem telewizyjnym wiec na jakies meczyki tez właczamy i ogladamy :-D
a poza tym i ja jakos chyba bym nie wytrzymala - a to na wspolnej, a to brzydula a to jakis film od czasu do czasu, a to tvn style i tak w kolo macieja.
własnie dlatego nie chciałam telewizora w domu :ico_oczko:
Jade do carrefoura zaraz bo sa chusteczki hu is 4 opakowania za 11.99
:ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: to bardzo tanio, a to we wszystkich carrefourach?
Kiedyś poszłam tylko podciąć, a miałam taką długość jak Motylek, no tak mniej więcej, może gdzieś do ramon, a wyszłam z taką króciutką fryzurką, prawie na "jeża" )
To ja kiedyś miałam włosy za łopatki i wyszłam od fryzjera prawie na jeżyka :ico_oczko: Wziełam wtedy warkocz na pamiątkę :ico_oczko:

[ Dodano: 2009-02-03, 13:04 ]
Ja to nie cierpie moich włosow, troche mi sie kreca i jak je poczesze po umyciu to wygladam jak lew, takie siano mam, wiec zeby fajnei wygladac musze je na grubej szczotce modelowac, no a nie zawsze mi sie chce
Mam dokładnie to samo :ico_haha_01: Może tylko siano mi się nie robi tylko mi się wywijają, każdy w inna strone. Dlatego codziennie modeluje :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Anetka29
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 363
Rejestracja: 14 sie 2008, 19:07

03 lut 2009, 15:34

napisał/a:
Ja to nie cierpie moich włosow, troche mi sie kreca i jak je poczesze po umyciu to wygladam jak lew, takie siano mam, wiec zeby fajnei wygladac musze je na grubej szczotce modelowac, no a nie zawsze mi sie chce
ja też mam takie włosy i też powinnam modelowac, ale jak mi się nie chce to gumka albo duża spinka i po kłopocie

ja małej też nie pozwalam oglądac tv, jedynie przez minutkę jak na brzuszku na przebieraku leży, staram się ją kłaść na łóżku na brzuszku i zagadywać ale spryciula opanowała już przewracanie się na boczek z brzucha :-D i ja ją na brzuszek a ona fik i już na boku i tak się bawimy kilka razy aż się zdenerwuje i zacznie krzyczeć :-D

aniu pisałaś że Jaś ma problem z ulewaniem i tak szybko wciąga mleczko w 3 min :ico_szoking: może to dlatego mu się ulewa że ma za dużą dziurkę w smoku??? Tak mi to naszło bo ja wczoraj zmieniłam małej smoczek na szybszy i co jedzonko to się ulewa więc wracam do wolniejszego.

Awatar użytkownika
JustynaiGabi
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1065
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:46

03 lut 2009, 15:39

hejka....
co do fryzur to ja też lubię eksperymentować ale wygląda to tak że idę do mojej fryzjerki i mówię rób co chcesz..... choć ostatnio zaproponowałam jakąś odważniejsza zmianę.... jestem blondynka i wyszłam z czekoladowymi, odcień śliczny.....ale trochę trwało zanim przyzwyczaiłam się do siebie... a co do długości to już jej wola ale fryzury są takie ze i można ale i nie trzeba wymodelować. Ona zna dokładnie już moje włosy i wie jak będą się układały....a nie robi takich fryzur jakich ja sama bym nie odtworzyła w domu.
Co do tv to ja b lubię style no i seriale... jak dzieciaki idą spać a ja wieczorkiem mogę chwilkę złapać oddechu...poza tym mini mini czasem się przydaje jak potrzebuję Gabryśkę spacyfikować gdzieś na półgodziny na kanapie.

co do podnoszenia główki to niestety maluchy trzeba męczyć bo jak inaczej będą raczkować????
Ja małego męczę co jakiś czas i pokazuję mu grzechotkę tak coraz wyżej.....

Awatar użytkownika
#ania#
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1613
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:41

03 lut 2009, 16:13

Byłam właśnie w garażu i przytargałam wór ubrań od 68-80 przebrałam je i zaraz chyba wstawie pranie.. W ogóle to jakaś zajechana dzisiaj jestem, kiepsko się czuje, jeszcze Jaś jakiś marudny, od wczoraj ma na mnie "focha" najlepiej mu jak tato się nim zajmuje..

Nic lece jakąś kawusie łyknąć i do roboty dalej..

U nas bez TV to zupełnie by nie przeszło.. Mamy swoje seriale, P namiętnie brzydule ogląda :-) po za tym TVN Style.. Ale i tak idziemy z postępem, bo do tej pory mieliśmy telewizje N, 3/4 programów nie oglądaliśmy, a płacimy jak za zborze, ok. 100zł mies. więc poszliśmy z postępem i kupiliśmy telewizje na karte za 120/rok jest kilkanaście kanałó tych co się najczęściej ogląda i starczy, pewno i tego nie będziemy za często oglądać, ale coś musi w domu grać :-))

Awatar użytkownika
JustynaiGabi
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1065
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:46

03 lut 2009, 16:40

a ja mam lenia
ale chyba przelecę się na odkurzaczu

Awatar użytkownika
betka
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 921
Rejestracja: 30 maja 2008, 10:44

03 lut 2009, 17:11

#ania#, nawet w nocy Jasia do odbicia bierzesz?? :ico_szoking: ja nigdy... ale nie ulewa mu sie w ogole w nocy - usypia przy cysiu.
kupiliśmy telewizje na karte za 120/rok jest kilkanaście kanałó tych co się najczęściej ogląda i starczy,
my wlasnie zrezygnowalismy z kablowki i interentu :ico_olaboga: ale tylko w wmarcu nie bede miala. Tzn interenet to z orange chyba M wezmie a nad kablowka trzeba sie zastanowic.
A ta kablowka wasza to ona przez talez czy kablowa?? jak to wyglada?? Bo my jak sie przeprowadzimy to tez usimy cos wykombinowac z tv...

Motylek22, nie wiem czy we wszytskich. Napewno nie w carrefour express tylko w tych carrefour. I promocja chyba do 04.02. juz kupilam :-) 7 opakowan w zapasie :-) ale czasem i ja raczki sobie wycieram takze idzie tych chusteczek :ico_sorki: a pieluszek juz coraz mniej uzywamy :-) chyba przez to ze i Junior mniej kupek robi. Zazwyczaj jedna przez caly dzien. Choc dzis byly juz dwie :ico_brawa_01:

Moj Oliwus uwielbia jak rozpinam mu spioszki a potem bodziaki - humor wraca momentalnie :ico_brawa_01: od razu sie umiecha :ico_brawa_01: i tym sposobem jak troszke marudzi to od razu na przewijak i pieluszke zmieniamy - mimo ze nic w niej nie ma, moze jedno siku :-)

[ Dodano: 2009-02-03, 16:14 ]
Ona zna dokładnie już moje włosy i wie jak będą się układały....a nie robi takich fryzur jakich ja sama bym nie odtworzyła w domu.
fajnie miec takiego fryzjera. Ja tez chodze do takigo z ktorego jestem zadowolona. Jak sie zaproponuje jakas fryzure zeby tak obciela wlosy i ona wie ze to nie jest dobre rozwiazanie to mowi ze ona tak wlosow mi nie obetnie, a jak tak chce to mam sobie isc do innego - ale fakt taki ze mnie wiele fruzur nie pasuje, mam bardzo cienkie wlosinki :ico_zly: i szybko sie niszcza :ico_zly: i zle sie ukladaja :ico_zly: jak wyprostuje to sie pokreca, jak pokrece to sie wyprostuja :ico_zly: :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
JustynaiGabi
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1065
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:46

03 lut 2009, 17:24

moje też żyją swoim życiem ale dzięki odpowiedniemu cieciu da się nad nimi zapanować

Awatar użytkownika
Motylek22
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2838
Rejestracja: 29 kwie 2007, 16:27

03 lut 2009, 20:09

Moj Oliwus uwielbia jak rozpinam mu spioszki a potem bodziaki - humor wraca momentalnie od razu sie umiecha
To tak jak Filipek :-D uwielbia się rozbierać :ico_brawa_01: :ico_haha_01: a jak idzie do kąpieli to jest naszczęśliwszy :ico_haha_01: taki golutki :ico_oczko:
nawet w nocy Jasia do odbicia bierzesz?? ja nigdy... ale nie ulewa mu sie w ogole w nocy - usypia przy cysiu.
Ja też Filipka nie odbijam w nocy :ico_oczko: i nie ulewa mu się. Czasem w ciągu dnia mu się ulewa ale nie w nocy.

Awatar użytkownika
JustynaiGabi
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1065
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:46

03 lut 2009, 20:20

ja czasem tylko do odbicia biorę jak jest niespokojny a tak to nie. położna kiedyś powiedziała wyobraźcie sobie że jesteście najedzeni a ktoś kładzie was praktycznie na brzuchu... miłe to jest??? jak mały się kręci i jest niespokojny to wtedy go podnoszę a tak to nie....

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości