Awatar użytkownika
wiola85
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1892
Rejestracja: 19 mar 2008, 15:19

03 lut 2009, 21:07

Jak ja karmiłam cycem to tez nie zawsze do odbicia brałam, w sumie prawie wcale :-)
Ale teraz przy karmieniu tylko butelka jest cos innego :ico_oczko:
my wlasnie zrezygnowalismy z kablowki i interentu ale tylko w wmarcu nie bede miala
czyli nie bedzie cie przez miesiac na necie :ico_placzek:

Awatar użytkownika
JustynaiGabi
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1065
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:46

03 lut 2009, 22:15

no w sumie tak

Awatar użytkownika
Anetka29
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 363
Rejestracja: 14 sie 2008, 19:07

03 lut 2009, 22:38

Jak ja karmiłam cycem to tez nie zawsze do odbicia brałam, w sumie prawie wcale
Ale teraz przy karmieniu tylko butelka jest cos innego
racja, racja. chociaż ja miałam malutko mleka w cycuszkach więc nie miało się czym odbić :ico_oczko:

ja też dosyć dużo tv oglądam chociaż teraz nie mam na to za wiele czasu, ale tvn style i bbc lifestyle obowiązkowo :-D

dobranoc

Awatar użytkownika
betka
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 921
Rejestracja: 30 maja 2008, 10:44

03 lut 2009, 23:05

czyli nie bedzie cie przez miesiac na necie
najprawdopodobniej beed bo M wezzmie przenosny net z oranga :-) ale nie wiem jeszcze jak to bedzie. :ico_noniewiem: narazie do konca lutego jestem :-)

ciekawe kiedy pojawia sie pirwsze listopadowki 2009 :) ja w sumie dowiedialam sie ze jestem w ciazy okolo 10 marca :ico_brawa_01: ale urodzilam na koniec listopada wiec pewnie juz powoli zaczna sie pokazywac :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
wiola85
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1892
Rejestracja: 19 mar 2008, 15:19

03 lut 2009, 23:24

betka, ja widzialam ze z pazdziernika dziewczyna juz była ale niestety straciłą dzieciatko :ico_placzek: no a listopad tez pewnie niedługo bedzie.
Ja to kurcze juz dokladnie nie pamietam, ktorego to sie dowiedziałam, ale na pewno jakos koniec lutego, bo na poczatku marca wyladowalam w szpitalu z krwawieniem i lezałam na podtrzymaniu, na szczescie wszystko dobrze sie skonczyło i mam małego Filipka :-D
a też dosyć dużo tv oglądam chociaż teraz nie mam na to za wiele czasu,
no przy dzieciaczkach czas szybko leci i mało czasu na przyjemnosci :-)

Awatar użytkownika
#ania#
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1613
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:41

03 lut 2009, 23:44

Ja się upewniłam na 100% że jestem w ciąży w dniu operacji P 28 marca,ale już jakieś 5-6 dni wcześniej coś podejrzewałam i czułam się jakoś inaczej.. a Jasia zrobiliśmy najpradopodobniej koło 6-7 marca.

Ja nie umiem sobie wyobrazić życia zupełnie bez TV, mimo że go nie oglądam to gra, albo chociaż radio..

Właśnie skończyłam ćwiczyć pilatesa i dzis już się prawie nie zasapałam i nawet mięśnie nie bardzo bolą.. do końca tygodnia wg planu co drugi dzień, a później pewnie codzienne ćwiczonka.. Do tego dietka.. MŻ i mam nadzieje, że do ślubu będzie jakoś w miare, bo rewelacyjnie to raczej nie.. musiałabym jakieś 25kg zrzucić a w tak krótkim czasie to mało realne..

Dobrej Nocki Mamusie..:-))

antynorma
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 372
Rejestracja: 15 paź 2008, 16:16

04 lut 2009, 10:12

Nie stresujcie mnie tymi cwiczonkami i dietkami bo ja ostatnio sie leniłam :-D :-D
Chociaz bardziej to czasu brakowało, dlatego niezbyt często sie odzywam. Ferie sie skonczyły więc wrocilismy do biegów przełajowych do szkoły. Nim ubiore całą trójkę i siebie to mija z poł godziny :-D :-D Potem znowu przyprowadzanie, w międzyczasie prace domowe i zakupki, po południu lekcje ze starszakiem, tak więc nie zawsze mam czas zeby usiąsc do kompa.

Co do telewizora to takowy posiadam, ale w dzien własciwie nie gra, ja wole radyjko. Lubie za to wieczorne wiadomosci, programy publicystyczne, czasami z Duzym Misiem oglądamy jakis filmik, ale to tak od wielkiego dzwonu. On pozno wraca i jak połozymy dzieciaczki to chcemy miec troche czasu dla siebie....

Awatar użytkownika
Motylek22
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2838
Rejestracja: 29 kwie 2007, 16:27

04 lut 2009, 10:42

Hejka :-)

Ja zobaczyłam dwie kreseczki w dniu naszej rocznicy ślubu :ico_brawa_01: 19.03.2007 :-D :-D :-D Mielismy niesamowity prezent :ico_brawa_01:

O telewizji już więcej nie piszę bo zaraz sobie pomyślicie że jakaś dziwna jestem :ico_oczko: Ale cieszę się że nie mam :ico_haha_01:

Ja też zamierzam zacząć ćwiczyć, no ale muszę w końcu zacząć :ico_haha_01: Bo tak już od dłuższego czasu o tym myślę i oby nie skończyło się na myśleniu :ico_haha_01:

Mój Filipek wczoraj w ciągu dnia w ogóle nie spał :ico_szoking: zasnął dopiero o 18 i spał 3 godzinki a później zasnął dopiero o północy :ico_szoking: no i wstaliśmy o 8. Coś mało śpi ostatnio :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
wiola85
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1892
Rejestracja: 19 mar 2008, 15:19

04 lut 2009, 11:25

Patrzcie jak dziwnie oblicza sie termin porodu, od ostatniej miesiaczki, a przeciez do zapłodnienia dochodzi dopiero po tym okresie, gdzies około dwoch tygodni :-)
No ale to jest takie w przyblizeniu obliczanie.
Mój Filipek wczoraj w ciągu dnia w ogóle nie spał zasnął dopiero o 18 i spał 3 godzinki a później zasnął dopiero o północy no i wstaliśmy o 8. Coś mało śpi ostatnio
ja tez mialam kiedys przez pare dni takie cos, ze maly w ogole w dzien nie spał a i w nocy potem tez nie bardzo, chciaz wydawalo by sie ze bedzie zmeczony a ty nic. Jakos potem samo to przeszło :ico_haha_01:

A ja tam zadnych cwiczen nie uprawiam, bo mi sie poprosu nie chce :-)

[ Dodano: 2009-02-04, 10:46 ]
A to fotka z naszego posiłku wczorajszego
Obrazek

A tak sie slinie :ico_haha_01:

Obrazek

Awatar użytkownika
Motylek22
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2838
Rejestracja: 29 kwie 2007, 16:27

04 lut 2009, 12:09

Ja sie nie moge wiosny doczekac, to zaczne na rowerku jeździć :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Juz tak dawno nie jeździłam :ico_olaboga:
Patrzcie jak dziwnie oblicza sie termin porodu, od ostatniej miesiaczki, a przeciez do zapłodnienia dochodzi dopiero po tym okresie, gdzies około dwoch tygodni
Bo ten czas sie odlicza przeciez. :-)

[ Dodano: 2009-02-04, 11:11 ]
wiola85, ale Filipek to duzy chłopczyk :ico_brawa_01: i ładnie mu w kapturku :-D

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości