Awatar użytkownika
wiola85
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1892
Rejestracja: 19 mar 2008, 15:19

04 lut 2009, 12:19

Motylek22, dzieki wyglada na starszego juz :-)
Bo ten czas sie odlicza przeciez.
jak sie odlicza ja nic o tym nie wiem :-D termin porodu liczy sie plus 7 dni minus 3 misiace od ostatniej miesiaczki :-D

Awatar użytkownika
betka
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 921
Rejestracja: 30 maja 2008, 10:44

04 lut 2009, 12:52

jak sie odlicza ja nic o tym nie wiem termin porodu liczy sie plus 7 dni minus 3 misiace od ostatniej miesiaczki
ja tez tak znam.

Ja ostatni okres mialam 13.II. I test zrobilam napewno po swoich urodzinach - czyli po 5.III. Ale 5 marca caly czas myslalam o pestce... W moje urodziny umarl moj dziadzio :ico_placzek: I bedac na pogrzebie caly czas myslama sobie "dziadzio umarl, a w moim brzyszku moze jest nasze malenstwo..." i tak to wszystko sie kreci. Niestety jedni umieraja :ico_placzek: a inni zaczynaja swoje zycie. :ico_brawa_01:

Chocicaz to nie mogl byc 10.III bo przeciez dopiero po 10 mialam miec kolejny okres. Takze pewnie po 15 sie dowiedzialam.

Ale fajnie tak powspomminac!!!! :ico_brawa_01: zobaczycie jak zleci :ico_brawa_01: juz niedlugo bedziemy myslec o prezentach na pierwsze urodziny :ico_brawa_01: Nasze wypadaja w SOBOTE wiec impreza bedzie jak trzeba :ico_brawa_01:

A ja juz powaznie mysle nad chrzcinami. Niby dopiero na swieta - w lany poniedzialek. Ale bedziemy robic w domu i trzeba wszystko przygotowac i kupic. Ale mysle o zatrudnieniu jakiejs kobietki do podawania wszystkiego. Wstepnie planujemy zaprosic okolo 50-60 osob (w tym dzieci). :ico_brawa_01: Ja nie zamierzam latac kolo wszystkich i podawac itd... dlatego taka kobietka bedzie dobra. Bo ja tez chcialabym sie pogoscic!!! :-)
wczesniej myslelismy o jakims lokalu ale obiad i jakies salatki itd - na osobe wychodzi 70zl :ico_szoking: wiec kuuuuuuupa pieniedzy w sumie by wyszla. A jeszcze do tego ciasto, owoce i alkohol... Wiec doszlismy do wniosku ze lepiej w domku. Niby sporo roboty ale rozlozymy na wszystkich po trochu - ciasta, salatki porobia ciotki a to co my musimy to zorbimy jakos z pomoca mam :-)

Awatar użytkownika
wiola85
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1892
Rejestracja: 19 mar 2008, 15:19

04 lut 2009, 13:16

betka, ja miałam ostatni okres 23 stycznia i jakos koniec lutego robiłam test razem z mezem, oczywiscie zamiast sie cieszyc to najpierw płakałam, bo to nie bylo planowane, ale odrazu pokochalam mała fasolke i juz tylko sie cieszylam :-)
A ja juz powaznie mysle nad chrzcinami. Niby dopiero na swieta - w lany poniedzialek. Ale bedziemy robic w domu i trzeba wszystko przygotowac i kupic. Ale mysle o zatrudnieniu jakiejs kobietki do podawania wszystkiego. Wstepnie planujemy zaprosic okolo 50-60 osob (w tym dzieci)
:ico_szoking: tyle ludzi :ico_szoking: to u was robi sie takie wielki imprezki :ico_oczko:
My chrzcilismy malego 6 grudnia, miesiac po porodzie i bylo 12 osob :-) chrzesrtni rodziece i babcia i my :-D a na impreze zamowilsmy katering, bez roboty i nie tak drogo, bo w lokalu tak jak mowisz trzeba ok 70 i 80 zł liczyc za osobe.

Awatar użytkownika
#ania#
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1613
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:41

04 lut 2009, 13:27

Całe szczście u nas chrzciny będą za jednym zamahem, więc taniej, bo dwie imprezy, a wydatek jeden za to ogromniasty :-D

Ja daty kiedy zrobiłam test nie zapomnie do końca życia, bo tak na prawde to tego dnia dostaliśmy od Boga drugą szanse na życie, szczęście, na wszystko.. A urodzinki na pewno będą huczne, bo przesuniemy z 12, na 11 listopada bo święto i wolne :-))
betka napisał/a:
A ja juz powaznie mysle nad chrzcinami. Niby dopiero na swieta - w lany poniedzialek. Ale bedziemy robic w domu i trzeba wszystko przygotowac i kupic. Ale mysle o zatrudnieniu jakiejs kobietki do podawania wszystkiego. Wstepnie planujemy zaprosic okolo 50-60 osob (w tym dzieci)
Boziu :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: to u nas na wselu będzie 70 osób i uważam, że to ogromnie dużo..

[ Dodano: 2009-02-04, 12:32 ]
Dzisiaj obniżyliśmy Jasiowi łóżeczko na "piero niżej" bo przestało mi być wygodnie, po za tym jak go wkładałam, albo wyciągałam to haczyłam nóżkami o zabawki no i jest lepiej, po za tym zdjełam baldahim w naszym wypadku okazał się zupełnie nie praktyczny..

A wczoraj naszukałam już ubranek na 68 bo 62 po mału robi się za małe, spodenki to jeszcze na troszke będą, ale pajacyki, to już tak na styk.. za tydzień szczepienie to poprosze, żeby nam go zmierzyli :-))

blumek
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 816
Rejestracja: 09 cze 2008, 18:52

04 lut 2009, 17:51

My zmajstrowalismy Maje w zeszle Walentynki- tak wychaodzi. a test robilam w niedziele po feriach jak wrocilismy z wawy z naszym naowym domownikiem- kotkiem. i od razu nam sie rodzina powiekszyla o dwu czlonkow.


U nas wielka tragedia, jestem dzis totalnie zalamana. Zmarl 4- miesieczny synek mojeg bdb kolegi z pracy a zarazem sąsiada z osiedla :ico_placzek: Nie moge tego przezyc. We wrzesniu sie urodzil i ciagle byl zaziebiony. Teraz byl w szpitalu na plucka a okazalo sie ze mial wrodzoną wade serduszka. Ale ja mysle ze moze lekami go wykonczyli. Moze z amocne albo co. Ma gesia skore na plecahc i miekkie kolana.

[ Dodano: 2009-02-04, 16:52 ]
a chrzciny mam na 10 osob i w pensjonacie robimy u nazych przyjaciol. 28 lutego. Jeszcze tylko torta zamowie i ubiore Maje i siebie.

Awatar użytkownika
betka
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 921
Rejestracja: 30 maja 2008, 10:44

04 lut 2009, 18:21

U nas wielka tragedia, jestem dzis totalnie zalamana. Zmarl 4- miesieczny synek mojeg bdb kolegi z pracy a zarazem sąsiada z osiedla Nie moge tego przezyc. We wrzesniu sie urodzil i ciagle byl zaziebiony. Teraz byl w szpitalu na plucka a okazalo sie ze mial wrodzoną wade serduszka. Ale ja mysle ze moze lekami go wykonczyli. Moze z amocne albo co. Ma gesia skore na plecahc i miekkie kolana.
:ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: powaznie sie poplakalam!!!
teraz jako matka wiem jak bardzo to moze bolec :ico_placzek: jejku :ico_placzek: co sie dzieje na tym swiecie :ico_placzek:

Wiecie u nas chrzciny robi sie roznie. Ale my sami chodzilismy na chrzciny do rodzentwa ciotecznego wiec i nam nie wypada ich nie zaprosic. Do tego rodzice, rodzenstwo (ja mam dwoje w tym brat juz ma zone i dziecko, a siostra chlopaka od kilku lat wiec jego tez trzeba, M ma dwoje rodzentwa w tym brat ktory ma narzeczona).
Rodzice i rodzentwo - wychodzi 12 osob. i tak wyszlo...

Aniu na nasze wesele bylo zaproszonych okolo 220 osob. Nie wszyscy przyszli bo sporo osob za granice wyjechalo (okres wakacyjny), i sporo znajomych mialo w tym samym dniu wesele u rodziny w innym miescie nie mogli byc u nas. Ale jak dobrze pamietam bylo okolo 180 osob. Ale ja jestem jedna z najmlodszych w rodzinie - wiec rodzenwto cioteczne ma juz sowje rodizny (+do kazdego dwojka dzieci).
No i sasiadow troche bylo. A ze kazdy juz z partnerem wiec sie narobilo... Ale bylo super :ico_brawa_01:

Ale njawazniejsze zbey dobrze sie bawic!!! I grono wcale nie musi byc wielkie :ico_brawa_01:

Moj Junior dzis lezal sam okolo godziny w pokoju i gadal do soiebie podczas gdy ja bylam w kuchni i przygotowywalam obiadek :ico_brawa_01: czasem tak mnie zadziwia ten moj syn ze mam ochote mu batona kupic :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2009-02-04, 17:22 ]
wiola85, zapomnialam napisac ze Filipek wyglada extra w tej bluzie!!! Boski jest!!! :ico_brawa_01:

blumek, a kiedy nowe fotki naszej ksiezniczki beda?? :-) pochwal sie Majunia!!!

blumek
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 816
Rejestracja: 09 cze 2008, 18:52

04 lut 2009, 18:57

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/93c ... 7e237.html

[ Dodano: 2009-02-04, 17:58 ]
http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/938 ... 3f5df.html

[ Dodano: 2009-02-04, 17:58 ]
http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/a03 ... 8cbab.html

[ Dodano: 2009-02-04, 18:01 ]
Obrazek

[ Dodano: 2009-02-04, 18:03 ]
Obrazek

[ Dodano: 2009-02-04, 18:03 ]
Obrazek

[ Dodano: 2009-02-04, 18:10 ]
Obrazek

Awatar użytkownika
wiola85
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1892
Rejestracja: 19 mar 2008, 15:19

04 lut 2009, 20:00

blumek, jest slodka, a jak tam patrze na nia to wydaje mi sie strasznie malenka w porownaniu do tego mojego :-D a jakie ma fajne uszka :-D

Straszne jest jak umiera takie malenstwo, sama bym chyba tego nie przezyla :ico_placzek:

betka, dzieki :-D mały wyglada jakby miał z 5 miesiecy :-D
Jeju super weselisko tyle ludzi, ja to miałam zaledwie 70 osob :-D no a na chrzciny do kuzynostwa juz nie chodzimy, za duzo by nas było i u mnie tylko była moja siostra jako chrzestna i brat meza jako chrzesny, z racji tego ze mamy po jednym rodzenstwie to nei było z tym zadnego problemu :-)
Dzisiaj obniżyliśmy Jasiowi łóżeczko na "piero niżej" bo przestało mi być wygodnie, po za tym jak go wkładałam, albo wyciągałam to haczyłam nóżkami o zabawki no i jest lepiej, po za tym zdjełam baldahim w naszym wypadku okazał się zupełnie nie praktyczny..
o to szybko to zrobiłas, ja tak mysle ze dopiero jak bedzie troszke wiekszy, moze koło poł roku, zreszta czas pokarze :-D

Awatar użytkownika
asiula_o
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 517
Rejestracja: 18 kwie 2008, 18:40

04 lut 2009, 20:19

Hej
blumek, to faktycznie tragedia....nawet nie chce sobię wyobrażac co muszą przeżywać Ci rodzice... :ico_placzek:
Majeczka cudo:)Fakt, uszka ma rewelacyjne:):)
Mój Jaś tez mnie dzis zadziwił:) Ja prasowałam, miałam całą sterte, a jaszko przez półtorej godziny patrzył się na mnie:)Mój kochany...:)

Awatar użytkownika
wiola85
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1892
Rejestracja: 19 mar 2008, 15:19

04 lut 2009, 21:01

Hej dziewczyny wpisalyscie sie na wielka liste naszych malenstw 2008???
Bo ja tak ale ta dziewczyna co to robi od dawna jest nieobecna i lista stoi w miejscu i mnie tam nie wpisano, no a pisze to dlatego ze na liscie jest kilka dziewczyn co urodzily w listopadzie, ale nie z naszego watku, pewnie z tego zamknietego :ico_noniewiem:

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości