Awatar użytkownika
JustynaiGabi
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1065
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:46

04 lut 2009, 21:06

hejka.
tragedia straszna.... :ico_zly: głupi ten świat....mój kierownik tez ma chorego maluszka. Mały ma gronkowca i łapie podobno wszystkie świństwa...

my byliśmy dziś w kinie....fajnie było

[ Dodano: 2009-02-04, 20:09 ]
a co do wspominek to jak ja zobaczyłam dwie kreski to trochę a raczej bardzo się wkurzyłam i klęłam jak szewc.... no ale tak widocznie miało być....pod koniec lutego mam rozmowę ze swoja kierowniczką co ze mną dalej.... czy podpiszą kolejną umowę czy nie.....

Awatar użytkownika
#ania#
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1613
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:41

04 lut 2009, 21:12

Boziu, jaka tragedia.. nawet nie umiem sobie tego wyobraźić.. Biedni rodzice tego Maleństwa...

My dzisiaj byliśmy u mojej kuzynki i tak nam zeszło pół dnia.. Później zakupki i do domku, kąpiel, mleczko i Jaś już śpi, nosiłam go do odbicia, nuciłam kołysanke i usnął mi na ramieniu, całe szczęście mu się odbiło więc może spokojnie spać :-)) Mam nadzieje że tak jak dzisiaj do 5 później butla i gdzieś do 8-9, kocham tego mojego brzdąca :-D

Powiem Wam, że dla mnie łóżeczko niżej tzn materac, to super sprawa, Jaś śpi pod pierzynką, którą kiedyś moi rodzice zrobili dla mnie i jak jest niżej to wygodniej mi nią operować, wcześniej miał taką kołderke, którą się dopina do prześieradełka (dostaliśmy takie 2 komplety od znajimej) ale szczerze to o kant tyłka to rozbić, sprawdzało się do momentu kiedy Jaś się nie kręcił, czyli przez pierwszy miesiąc..


Betka 220 osób??? Boziu to ja bym musiała chyba z pół wsi zaprosić, albo na prawde poszukać w rodzinie to by się nazbierało.. Pamiętam, że mój kolega z rzeszowa tzn. z takiej wsi pod Rzeszowem mówił, że u nich jest taki zwyczaj, że zaprasza się wszystkich ze wsi.. Jak dla mnie to totalna porażka.. 80 osób to i tak za dużo.. jakoś wole kameralne spotkania..

Kasiu.. Majeczka śliczna.. normalnie taka lasencja, że nie pogadasz, super córa Wam wyszła :-D

[ Dodano: 2009-02-04, 20:17 ]
Wiolka,ja się wpisałam, a dziewczyna któa to robi napisała do mnie jakiś cza temu, żeby wysłać zdjęcie Jasia i na tym się skończyło.. i jak nas nie ma na liście tak nie ma..

Awatar użytkownika
betka
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 921
Rejestracja: 30 maja 2008, 10:44

04 lut 2009, 21:32

#ania#, wiola - moze nie zaglada na tt i dlatego nie wpisala was jeszcze.

Blumek - Maja rewelacja - sliczna jak stokrotka!!! :ico_brawa_01: naprawde piekna!!!

#ania#, nie moglismy nie zaprosic oosb do ktorych sami chodzilismy... A to naprawde rodzina i ciut znajomych. Ja mieszkam w miescie wiec nie ma zwyczaju proszenia wszystkich sasiadow itd... ale tych najblizszych z ktorymi sie cukrem wymienia, albo robi razem kolacje trzeba bylo zaprosic (czasem oni nawet blizsi niz rodzina) :-)

Awatar użytkownika
#ania#
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1613
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:41

04 lut 2009, 21:36

betka, to fakt, czasem "zwykły" znajomy lepszy niż najbliższa rodzina.. My się ograniczyliśmy do najbliższej rodziny, rodzice byli na jeszcze kilku weselach, ale darowaliśmy sobie.. w tej chwili to za duży wydatek dla nas, a ci ludzie chyba zrozumieją, a jak nie to trudno..

Awatar użytkownika
betka
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 921
Rejestracja: 30 maja 2008, 10:44

04 lut 2009, 21:48

tej chwili to za duży wydatek dla nas, a ci ludzie chyba zrozumieją, a jak nie to trudno..
my tez w sumie pytalismy sie rodzicow kto ma byc. tzn wiedzielismy, ale gdyby rodzice powiedzieli ze nie stac ich na zrobienie takiego wesela to nie zrobilibysmy. No ale prawda taka ze rodzina wielka!!! :ico_olaboga:

blumek
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 816
Rejestracja: 09 cze 2008, 18:52

04 lut 2009, 22:03

Uszyska ma po tacie odstające i kurka zawsze mi sie jakos one zawijają podczas karmienia i w ogóle grrrrr
No i faktycznie jest drobna. 5kg wazy.

Awatar użytkownika
Anetka29
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 363
Rejestracja: 14 sie 2008, 19:07

04 lut 2009, 23:12

blumek, krcze ale tragedia :ico_placzek: aż strach pomyśleć :ico_olaboga:
A Maja poprostu boska :ico_brawa_01: no i Ty też już szczuplutka :ico_brawa_01:
Ja walcze z wagą - przez ostatni tydzień 1 kg mniej czyli warto się starać ale jeszcze długa droga przedemną...

Moja córcia ładnie śpi już od 20 tej. Nie wiem czy to nie za szybko ale wydaje mi się że swędzą ją już strasznie dziąsła i ślini się niesamowicie - teściowa mówiła mi że mój R miał już pierwszy ząb jak miał 4 miesiące, to może i Sara będzie miała tak wcześnie???

betka, pozazdrościć tylko takiego weselicha :ico_brawa_01: my wzięliśmy ślub naprawde w kameralnym gronie tylko rodzice rodzeństwo i świadkowie ze względu na to że to było krótko po śmierci mojego teścia, ale nie mamy ślubu kościelnego więc może jeszcze jakieś wesele uda się zorganizować :ico_oczko:

[ Dodano: 2009-02-04, 22:13 ]
betka, ślicznie wyglądacie na tym zdjęciu nie moge się napatrzeć... :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
betka
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 921
Rejestracja: 30 maja 2008, 10:44

04 lut 2009, 23:23

Anetka29, dziekujemy :ico_wstydzioch: tylko to moje oko przekrwione :ico_olaboga: Moj Niunio teraz jak widzi aparat to nie moze odciagnac wzroku od niego. i teraz prawie wszystkie zdjecia ktore ma to sie patrzy w aparat :ico_brawa_01:
ale nie mamy ślubu kościelnego więc może jeszcze jakieś wesele uda się zorganizować
jeszcze duuuuuuuuzo zycia przed wami!!! :ico_brawa_01: impreza bedzie - oby fajnie bylo, nie wazne czy wesele duze czy male - wazne zeby fajni ludzie byli i udana impreza gwarantowana.

A moj Niunio ma uszka po mnie - tak mu przylegaja do glowki jakby mial przyklejone. Dobrze ze akurat to po mnie "odziedziczyl" :-) bo eszte z wygladu niech dziedziczy po tacie - ja mam figure jak kura pazurem :ico_zly:
Moja córcia ładnie śpi już od 20 tej.
ale wam dobrze!!! kiedy moj Niunio usnie o 20 juz na noc :ico_sorki: :ico_sorki:

ide spac - Junior tak ssie palucha ze az sie nie moge powstrzymac od smiechu :ico_brawa_01: matko jak glosno.... :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2009-02-05, 10:21 ]
:ico_brawa_01: wstawalm dzis dwa razy w nocy :ico_brawa_01: po 1 i po 6 :ico_brawa_01: i o 9 juz wstalismy :ico_brawa_01:
Ale cycki myslalam ze mi pekna :ico_olaboga: normalnie takie sie nagle sztywne zrobily - jak sylikony!!! :-)

Mimo ze dlugo spalam to i tak glowa mnie boli :ico_zly:

A Olik nauczyl sie robic nowa rzecz: M wczoraj sobie z nim gadal a ten zaczal sie tak slinic, robic banki az w koncu tak jakby chcial plunac. Ale to bylo takie brrrr z wypuszczaniem powietrza. i teraz ciagle tak robi. :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
asiula_o
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 517
Rejestracja: 18 kwie 2008, 18:40

05 lut 2009, 11:23

Dziewczyny jak wy dodajcie te zdjęcia??Zalogowałam się juz na fotosiku i powkljałam tam zdjęcia i co teraz. Mam ten link zdjęcia gdzies wleic??

Awatar użytkownika
wiola85
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1892
Rejestracja: 19 mar 2008, 15:19

05 lut 2009, 11:41

asiula_o, jak juz wkleiłas fotki na fotosik to musisz pobrac kody do tego zdjecia, tam to pisze i wybierasz te na forum, mozesz sobie wybrac czy maja byc małe, czy noramlne, czy miniaturka itd. zaznaczasz to i kopiujesz. Potem wklejasz ten kod na głona strone gdzie jest twoj profil, tam w podpisie go wklejasz i bedzie to zdjecie zawsze sie pokazywac jak cos odpiszesz, a jak chcesz tylko cos pokazac raz to wystarczy ze te kody wkleisz normalnie tam gdzie zawsze odpisujemy na naszym watku :-)
Troche to zawile napisałam ale moze mnie zrozumiesz :-)

[ Dodano: 2009-02-05, 10:42 ]
a bo widze ze wkleiłas link do tego zjecie i oki my go sobie zobaczymy, a jak chcesz zeby sie wyswietlało to poberz kody :-D

[ Dodano: 2009-02-05, 10:44 ]
A my dzis idziemy na usg bioderek drugi raz, ostatnio bylo wszystko oki, ale kazali jeszcze nosic i dzis kontrola,oby juz był koniec bo te dwie pieluchy mnie wkurzaja :-)

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości