Awatar użytkownika
wiola85
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1892
Rejestracja: 19 mar 2008, 15:19

09 lut 2009, 19:30

#ania#, ja tez ogladałam te seriale :-D a ta brzydula miała na imie Beti :-D

Oki rozumiem, ale w jakim sensie pomogłą, ze cos poradziła jak tos ma problem czy jakos tak :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
betka
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 921
Rejestracja: 30 maja 2008, 10:44

09 lut 2009, 19:45

Ania - to u nas antynorma powinna dostac kilka takich :ico_haha_01:

A brzydule i ja ogladam. bo wczesniejszych wersji nie ogladalam. a ta polska jest fajna dla mnie - denewuje mnie tylko ten ciagly pech Uli!!! :ico_zly: mogli by cos wymyslec zeby w koncu przynajmniej raz sie jej udalo tak poprostu... bez zadnych wczesniejszych problmeow!!! :-)

Ach te Betki to maja cos z brzyduli :ico_oczko:

Awatar użytkownika
#ania#
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1613
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:41

09 lut 2009, 22:08

betka, faktycznie :-)) antynorma to u nas prawie guru pieluszkowych rad :-))

Ja oglądałam te seriale z zapartym tchem i mażyłam o wielkich miłościach jak w tych serialach, czekałam na swojego księcia z bajki. No i się doczekałam :-D

Wczoraj rozwaliłam sobie palca..chciałam wyjąć coś z odpływu zlewu i zerwałam sobie skóre praktycznie do mięska, nawet tak strasznie nie bolało, ale nie mogłam zatamować krwawienia chyba z godzine, dzisiaj jak odkleiłam plaster i nie jest najgorzej, nawet się zaczyna goić, ale nadal boli.. buuu..

Nasz Bąbel już śpi, mam nadzieje, że tak jak tej nocy do 5.30 normalnie w szoku byłam, ze tak długo, chociaż o 3 się kręcił więc dostał smoka, bo wcześniej wypluł i jakoś usnął bez mleczka, później to troche pospał z nami ale jak długo nie wiem, bo usnełam kamiennym snem i P pozwolił mi spać do 10, nie pamiętam już kiedy tak długo spałam..

[ Dodano: 2009-02-10, 09:01 ]
ello!!

U nas nocka fajna, tzn Jaś budził się o 3 wciągnął butle i spał do 8 tylko ja jakoś ni mogłam usnąć, męczyłam się do 5 później przysnełam, bo o 6 Jaś się kręcił więc wstałam dałam mu smoka no i spał dalej, a ja jak zdjęta z krzyża, zmarzłam, zgniotłam sobie rękę, bo chyba całą noc spałam na jednej, wię c teraz jej prawie nie czuje..

Chłopaki spbie śpią razem w najlepsze, a ja chyba wstaje, bo co tu robić..

Po południu mamy szczepienie, mam nadzieje, że Jaś zdrowy i pójdzie jakoś w miare bezboleśnie, jak ostatnio no i ciekawa jestem ile mierzy i waży nach synuś.. ostatnio miał 5800 jakieś 2 tygodnie temu..

Awatar użytkownika
Motylek22
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2838
Rejestracja: 29 kwie 2007, 16:27

10 lut 2009, 10:16

Aniu ale Twój Jasio się zmienił :ico_szoking: A jaki śliczniutki jest :ico_brawa_01: już prawdziwy bobas z niego :ico_oczko:
Ania - to u nas antynorma powinna dostac kilka takich
Koniecznie musi dostać kilka punktów :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Ja nie lubię seriali bo mnie za bardzo wciągają :ico_haha_01: i potem musze je oglądać, bo jak nie obejrzę to chora jestem :ico_haha_01: Dlatego się cieszę że nie mam telewizora bo napewno bym się w coś wciągnęła :ico_oczko:

Awatar użytkownika
#ania#
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1613
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:41

10 lut 2009, 10:44

Motylku, dziękuje, za dwa dni będzie miał 3 miesiące skończone, ale Filipek też się zmienia i jak pięknie główke trzyma.. Co ja bym dała, żeby nasz Smyk chciał tak ją trzymać.. on za rzadne skarby nie chce na brzuchu, tzn poleży chwile i ryk.. pogadam dzisiaj z pediatrą może ona jakoś nam doradzi jak go zmotywować...

Ja z seriali to brzydule, na wspólnej i m jak miłość, ale nie jestem jakąś maniaczką, jak nie obejrze to nic si ewielkiego nie dzieje :-))

antynorma
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 372
Rejestracja: 15 paź 2008, 16:16

10 lut 2009, 11:19

Dziewczynki dajcie spokój bo az sie zawstydziłam. Lubie z wami tu pisac i ciesze sie jak ktorejs pomogłam dobrą radą :-D :-D
A o tych jakis punktach to nawet nie wiedziałam, taka ze mnie forumowiczka :ico_haha_01:

A ja nie oglądam własciwie zadnych seriali w ciągu dnia, nie mam jakos potrzeby. Czasami jak kolezanki gadają o aktorach tam grających to sie okazuje ze jestem kompletnie zacofana, bo nie wiem nic na ten temat :-D :-D :-D

Kiedys oglądałam Ostry dyzur hihihihihi ale to było dawno, jak jeszcze nie biegało mi tyle drobiazgu po domu.
A teraz to lubie wieczorkiem w niedziele CSI - bo krotkie i mozna isc spac, a w dodatku oni są tacy swietni (ze az czasem nudni), wszystko wiedzą, wszystko potrafią i zawsze złapią tego złego :-) Tak więc zero stresiku i niewielkie zaangazowanie przy oglądaniu. Zazwyczaj jeszcze majstruje sobie przy tym pazurki, bo jedno oko wystarczy do patrzenia w telewizornie.

#ania# - cos jest z tymi palcami, bo ja pare dni temu wybiłam srodkowy, na szczęscie w lewej ręce ale i tak piszczałam za kazdym razem jak probowałam cos zrobic. A napuchł mi tak, ze musiałam zdjąc pierscionek z palca sąsiedniego bo mnie uciskał. Co za masakra!! Teraz po 5 dniach zaczęłam go zginac, więc mam nadzieje ze niedługo przestanie tak cholernie bolec.

Tak mysle własnie ze powinnam sie uruchomic i cos ogarnąc chałupke......hmmmmm, pomysle jeszcze nad tym :-D :-D :-D :-D :-D

Awatar użytkownika
#ania#
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1613
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:41

10 lut 2009, 11:59

antynorma, ty się nie zawstydzaj, tylko ciesz:-))

A co do palca to mój już w lepszym stanie, moge go nawet zmoczyć bez większego bólu.. ale pierwszy raz tak się załatwiłam, że mogłam podziwiać mięsko na paluszku, no pomijając fakt że kiedyś wybuchła mi w ręku żarówka i szkło się wbiło dość głęboko.. Innym razem przypaliłam sobie łokieć też żarówką.. mamtalent do robienia sobie krzywdy..

U nas dzisaj Jaś marudny jakiś.. nie wiem czy to przez te ząbki, czy jak.. a jeszcze szczepienie przed nami..

antynorma
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 372
Rejestracja: 15 paź 2008, 16:16

10 lut 2009, 12:34

Zmobilizowałam sie i ogarnęłam trochę. I przyszykowałam obiadek. Pranko tez wstawiłam :ico_brawa_01: Dzielniacha ze mnie hihihihihihihi....
Młoda wodzi za mną oczami, bardzo lubi patrzec na wszystkie takie domowe robotki. Młodszy sie bawi samochodzikami, więc jest spokój i cisza. Niedługo musze znowu leciec do szkoły bo dzis wczesniej konczą lekcje, z jakiejs tajemniczej przyczyny :-D
Na szczęscie jest ładnie, choc mroznawo, ale słoneczko swieci więc spacerek będzie milutki :-D

Awatar użytkownika
wiola85
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1892
Rejestracja: 19 mar 2008, 15:19

10 lut 2009, 12:54

antynorma, no a ja wczoraj miałam dzien porzadkow :-) mylam okna i ogolenie ogarnełam domek, ale te okna normalnie szok, od srodka siwe przez kaloryfery a z zewnatrz jeszcze gorsze :ico_olaboga:
Nameczyłam sie z firankami bo mam takie jedne fajne ale trzeba je prasowac po praniu, a sa bardzo cienkie i zawsze sie boje ze je spale. Teraz juz kupuje takie ktorych nie trzeba prasowac, bo to duzo czasu zajmuje.

#ania#, no moj mały na tym zdjeciu co dałam to jedynie na chwile trzyma głowe w gorze a tez nie bardzo chce, no bo motylka dzidiza to fenomen :-D widac juz od samego poczatku głowke mocno trzyma :ico_brawa_01:
Jestem ciekawa tych zabkow jak nie wiem, dzis małemu ogladałam ale nic tam nie widze :ico_noniewiem:

Dziewczyny wiecie co zauwazyłam, ze strasznie wypadaja mi włosy :ico_szoking: słyszałam ze po porodzie organizm jest wykonczony i moze tak sie dziac, ale mnie dopiero teraz po 3 miesiacach to dopadło :ico_olaboga:
Wszedzie znajduje moje włosy, normalnie sie boje zeby maly jakiegos przez przypadek nie zjadł, bo bedzie zle :ico_olaboga: a to itak chodze w spietych włosach.
Bede musiała jakis zestaw witamin kupic, bo chyba mi czegos brakuje :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Motylek22
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2838
Rejestracja: 29 kwie 2007, 16:27

10 lut 2009, 13:59

Bede musiała jakis zestaw witamin kupic, bo chyba mi czegos brakuje
A bierzesz cały czas te co w ciąży brałaś? Bo mi ginka kazała brać cały czas, chyba jak się nie karmi to też przez jakiś czas dobrze jest je brać.

Ja też się wzięłam za sprzątanie póki Filipek śpi :-) Właśnie wróciliśmy ze spacerku :-)

Zapisałam go dzisiaj do ortopedy i do okulisty. Cały czas delikatnie mu ropieją oczka, oby to nie były niedrożne kanaliki łzowe :ico_sorki:

Ania nasz Filipek bardzo wcześnie zaczął główkę podnosić bo już jak miał miesiąc, a jak miał 6 tygodni to już potrafił podnieść ją tak wysoko aby spojrzeć w górę :ico_oczko: A na brzuszku lubi leżeć ale jak jest najedzony (oczywiście nie tuż po jedzeniu :ico_oczko: ) i wypoczęty. Wierzga przy tym nóżkami i rączkami jakby chciał się czołgać :ico_haha_01: Ale jak narazie stoi w miejscu :ico_oczko:

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości