Awatar użytkownika
betka
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 921
Rejestracja: 30 maja 2008, 10:44

12 lut 2009, 18:08

jezyk niemowlat - jest gdzies w necie po co kupowac. ja sobie wydrukowalam :-) . tracy hogg czy jakos tak sie pisze. ale tytul JEZYK NIEMOWLAT

Awatar użytkownika
asiula_o
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 517
Rejestracja: 18 kwie 2008, 18:40

12 lut 2009, 18:20

betka, dzięki serdeczne:)
Ja jednak kupię sobie książkę. Uwilbiamy z męzem książkii na to nigdy nie szkoda nam kaski:)tak już mamy:)

Awatar użytkownika
wiola85
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1892
Rejestracja: 19 mar 2008, 15:19

12 lut 2009, 19:52

Kurcze moj maly jest jakis taki marudny dzisiaj, ze poporostu cierpliwosci mi brakuje :ico_placzek: nawet na rekach juz mu sie nie podoba, kurcze jesli to rzeczywiscie te zabki to bedziemy mieli niezły orzech do zgryzienia :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
betka
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 921
Rejestracja: 30 maja 2008, 10:44

12 lut 2009, 20:18

wiola85, moze to tylko zly humor... :ico_sorki:

Awatar użytkownika
Anetka29
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 363
Rejestracja: 14 sie 2008, 19:07

12 lut 2009, 21:38

Sara też strasznie się ślini często marudzi - szczególnie pod wieczór i jak wsadzi coś do buzi to ssie jakby nie jadła z tydzień :-D oj chyba dopadają nasze dzieciaczki te ząbki :ico_oczko:

A dzisiaj ślicznie się bawiła rozłożyłam koc na podłodze i mate, zabawki i było super - mała zaciekawiona jak nie wiem co :ico_brawa_01: położyłam ją na brzuszku i włączyłam taki samochód świecący, jeżdżący i grający i normalnie 10 min z zachwytem za nim patrzała, tylko co jakiś czas opuszczała na chwilkę główkę żeby odpocząc - zuch dziewczyna :ico_brawa_01:

dobrej nocy kochane

Awatar użytkownika
#ania#
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1613
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:41

12 lut 2009, 21:56

Ello..
my dziś cały dzień w rozjazdach.. całe szczęśćie już tylko kilka zaproszeń nam zostało i myśle, że się uporamy do końca tygodnia..

Jaś całe szczęście dziś juz nie marudzi, odchorował wczoraj szczepienie i zaczerwienienie z nóżki znikneło :-) Taki dziś z nego śmieszek, że aż miło.. Jak P przerzuci zdjęcia do kompa to wrzuce :-))

Oczywiście stawiamy dziś :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: na skończone 3 miesiące!! Boziu jak ten czas leci, przecież nasze dzieciaczki tak niedawno się rodziły, a zaraz będą kolejne listopadowe mamusie na forum :-)

Dzisiaj ciepiałam na bezsenność... Bąbel zjadł koło 3 i poszedł spać praktycznie zaraz po tym jak mu się odbiło, a ja oczy jak 5 zł i kręciłam się do 5 prawie i w końcu poszłam spać do salonu i pospałam do 7.30 jak się Bąbel obudził.. Już od jakiegoś czasu się tak męcze.. w ciągu 15min jak karmie Jasia tak się wybudzam, że nie moge później spać buuuuu...

Bąbel właśnie zasnął Koffane maleństwo :-))

blumek
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 816
Rejestracja: 09 cze 2008, 18:52

12 lut 2009, 22:04

I Maja przysypia, Dzis nie bylysmy na spacerze i sie obie w domu wymeczylysmy, Maja tez sie masakrycznie slini i pierdzie jezykiem :) Ubaw po pachy, dzis byla na sluzbie u babaci bo mąż mnie na basen zabrał. Suuuuuuper było. I wyobrazcie sobie, ze wszystko spakowalam oprocz stroju kapielowego :ico_olaboga: musialam sobie kupic drugi w sklepiku na dole. Zaplacilam jak za zboze :) ale trudno, nie oplacalo sie wacac. I 10 min trening zrobilam, Czuje ze zyje :D

antynorma
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 372
Rejestracja: 15 paź 2008, 16:16

13 lut 2009, 09:08

asiula_o - pierwsze USG robi sie w 12 tygodniu i jest ono bardzo wazne bo sprawdza sie przeziernosc karkową u dzieciaczka. Chyba ze są jakies wskazania i robi sie jeszcze wczesniej.

Moja panna tez sie slini :-D :-D Chociaz nie jakos dramatycznie. Zakładam sliniaczek, bo łatwiej go zmieniac niz ubranka.

U nas tez niezbyt ładnie ale ja i tak mam codziennie przymusowe spacerki do szkoły, niezaleznie od pogody. Chyba ze jest wyjątkowo paskudnie to zabieramy Duzemu Misiowi samochodzik :-D

blumek
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 816
Rejestracja: 09 cze 2008, 18:52

13 lut 2009, 11:11

antynorma, masz racje z tym usg, ale my mowimy o 4d, a na przeziernosc starczy normalne :)

antynorma
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 372
Rejestracja: 15 paź 2008, 16:16

13 lut 2009, 11:14

A to sorki, nie doczytałam dokładnie, bo dzis moi chłopcy są od rana w stanie wojny!!!
Cięzka sprawka ale zniose to ze stoickim spokojem :-D

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości