Awatar użytkownika
martuunia1
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1151
Rejestracja: 18 mar 2007, 21:14

24 lut 2009, 11:16

Ale mam dziś podły nastrój :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly:

Awatar użytkownika
Pruedence
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2325
Rejestracja: 23 cze 2007, 10:57

24 lut 2009, 13:03

Justyna szkoda,że nie wpadlaś, miałabym troche rozrywki, następnym razem jak będziesz to nasz jest taki duży żółto-pomarańczowy dom, po prawej stronie od pdwórka, bez numeru na domu i z syfem na podwórku :ico_zly: Wchodzi się od podwórza, a ja mieszkam pod 4.

Ela- współczuje tego błędu, mam nadzieje,że nie kazali Ci zapłacić za złe wydrukowanie. Oby się wyrobili do piątku.

Ja wczoraj powtarzałam wszystko na kupe bo co nóż to sobie przypomne,że czegoś nie pamiętam. I wpadłam na taki zapis odnośnie szczepienia na Pneumokoki:
Justyna nie wiem czy szczepiłaś Lenke, ale dla dzieci z wrodzonymi wadami serca i niewydolnością ukł. krążenia do 2 roku to jest szczepienie obowiązkowe, a co za tym idzie darmowe.

Dalej mnie troszke boli kregosłupek a jeszcze dosłama okres, wiec znów musiałam odwołać fitness :ico_zly:
ale się boję,że znów mnie szczyknie i ni będe mogła siedzieć na egzaminie wiec jeszcze sobie odpuszcze.

sylwia77
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 204
Rejestracja: 21 mar 2007, 22:31

24 lut 2009, 13:30

martuunia1 widziałam zdjęcia na naszej klasie. Wygladałaś super.

Pruedence jak ma Ci szczyknąć to lepiej sobie odpuść fitness.

Ela jak czytałam o tej kłótni to też się uśmiałam. Ale ja też jestem taka jak ty, uparciuch i nie lubię sto razy powtarzać.

U nas też są wiecznie kłótnie, bo mój m wypomina mi, że chodzę co drugi tydzień w sobote i niedziele na zajęcia i on musi się zajmować Patrykiem całymi dniami. Wielka łaska przecież ojcem jest. Zresztą moja babcia mu pomaga. Ale wkurza mnie to jak nie wiem, głupie gadanie.

Oprócz tego to mam przez niego kłopoty w pracy, bo coś zawalił i teraz szef ma do mnie pretensje że wiedziałam i nie powiedziałam. Jak wiecie zwolnił się na koniec grudnia i próbuje go zmusić żeby wyjaśnił sprawe z szefem a on nie chce bo juz tu nie pracuje. Chyba go zatłuke, nie rozumie jak mu tłumacze, że to wszystko wpłynęło na to jak ja będe miała dalej w firmie, jak będe traktowana :ico_zly: :ico_zly: Nigdy więcej pracować z mężem, teraz ja się muszę za niego tłumaczyć, bo jego tu nie ma. I co się nasłucham na jego temat to aż głowa boli. A on nic zero reakcji. Ma nową pracę i zadowolony a ja zostałam na starych śmieciach.

79anita
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 909
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:55

24 lut 2009, 13:58

Witajcie:)
Yvon to masz temperament ja mam to samo my z Ryskiem tez zrobilismy kiedys taka scene w centrum handlowym az ochrona podeszla zeby spytac czy wszystko ok...
Marunia zdjecia super wygladalas rewelacyjnie taka lateksowa ta twoja bawarka :ico_oczko: :ico_oczko: a co poradzic ze najzacniejszy facet sie slini jak zobaczy kawalek nonono... a nastruj tez nam beznadziejny przez ta pogode u mnie znowy bialo a my nie mamy auta kota mozna dostac...
Preuden trzymam kciuki za egzamin ale ty lebska kobieta jestes to nawet nie watpie ze dasz sobie rade...
Janiolku to widze ze masz taka sama orientacie w komunikacii miejskiej jak ja... ja nawet nie wiem jak jezdza linie...

[ Dodano: 2009-02-24, 13:03 ]
Sylwia tak z tymi chlopami dyplomacja zadna ja tez powtzrzam ze nigdy nie wiesz na kogo jeszcze w zyciu trafisz a ty sie nie przejmuj powiedz ze nie mozesz odpowiadac za meza i tyle...

Awatar użytkownika
martuunia1
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1151
Rejestracja: 18 mar 2007, 21:14

24 lut 2009, 18:47

Ania pomyśl sobie ze juz za kilka dni będziesz miała to z głowy!!!Na pewno jeteś dobrze przygotowana!!!Przeciez tyle sie uczysz!!!

Sylwia ja myśle że powinnaś szefowi powiedzieć że przecież to nie Twoja sprawa i że Twój mąż juz tam nie pracuje i nie możesz odpowidać za jego błędy.Ludzie zawsze szukają winnego i nie pozwól żeby jeszcze Tobie to wmówili. A mąż ma zdrowe podejście i sporo racji w tym że On juz tam nie pracuje i szef nie może Ciebie tym obarczać bo jesteście dwoma innymi osobami i może w domu jesteście rodzin ą ale w pracy dla szefa jesteście oddzielnymi pracownikami a skoro Was sprowadza do odpowiedzialności jedno za drugie to jest troszkę niepoważny!!!Nie przejmuj sie tym tak!!!

Anita a wiesz jaki w tym lateksie gorąco :ico_szoking: Niestety wiekszość kostiumów te babki szyja z lateksu bo się nie gniecie i nie plami, w ogóle jeśli nie były z lateksu to z takiego sztucznego materiału że aż śmierdziały!!!Mi maz poprawił humor pysznym obiadkiem,takie mięsko udusił pyszne aż szkoda że dziecko nie spało bo bym mu pokazała jak mi smakowało :ico_wstydzioch:

Nelince rośnie 5 po lewej na dole,troszkę marudna jest ale nie jest źle, na noc dam jej przeciwbólowy żeby się nie męczyła a przy okazji nas...
Wczoraj ogladalismy oskarowego slumdoga.Moim zdaniem świetny film,różni się od bollywoodskiego kina bardzo bo nie jest w ogóle bajkowy,ukazuje indie z innej strony,tej ciemnej...W każdym bądź razie polecam!!!

Awatar użytkownika
Janiolek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3084
Rejestracja: 05 sie 2007, 12:58

24 lut 2009, 18:49

Justyna nie wiem czy szczepiłaś Lenke, ale dla dzieci z wrodzonymi wadami serca i niewydolnością ukł. krążenia do 2 roku to jest szczepienie obowiązkowe, a co za tym idzie darmowe.
nie szczepiłam i nie wiedziałam, ze jest darmowe. Mialam zaszczepic w tym roku pierwsza dawke w okol. wakacji bo teraz 2 dawki a w wakacje mialabym kase. czy poza wada jest jakis warunek zeby miec darmowe to szczepienie?
Egzaminy wszystkie 3 zawaliłam, wiec chyba szykuje sie koniec mojego studiowania.

Awatar użytkownika
martuunia1
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1151
Rejestracja: 18 mar 2007, 21:14

24 lut 2009, 19:43

Janiołku no daj spokój!!!!przeciez masz jeszcze szanse zdać!!!Nie podłamuj sie!!!Dasz rade na pewno!!!Szkoda czasu,nerwów i nieprzespanych nocy żeby teraz się poddać :ico_nienie:

Awatar użytkownika
Janiolek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3084
Rejestracja: 05 sie 2007, 12:58

24 lut 2009, 20:07

martuunia1, dwa mam na bank nie zdane, 3 chyba tez. Szkoda nieprzespanych nocy, czasu bez Lenki i 3 665 zł na Kraine Maluszków :ico_placzek: niby powinnam czytac artykuly ale pije redsa bo mam dola :ico_placzek:
Ania, Przewoz zaczyna sie od skrzyzowania z Saska i Płaszowska?

[ Dodano: 2009-02-24, 19:08 ]
Janiolku to widze ze masz taka sama orientacie w komunikacii miejskiej jak ja... ja nawet nie wiem jak jezdza linie...
orientacje w terenie mam niezla ale jak wiem mniej wiecej gdzie jestem, a tej trasy to ja nawet z mapy nie znalam :-D

Awatar użytkownika
martuunia1
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1151
Rejestracja: 18 mar 2007, 21:14

24 lut 2009, 20:59

Justyna ale kiedyś Lenka urośnie pójdzie do szkoły a Ty bedziesz chciała iśc do pracy i wtedy sobie pomyślisz a może powinnam była zawalczyć i skończyć studia...dyplom na bank przyda się!!!A niezdane 3 egz to nie tragedia jeszcze, bo chyba też masz roliczenie roczne??

Awatar użytkownika
Janiolek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3084
Rejestracja: 05 sie 2007, 12:58

24 lut 2009, 21:04

A niezdane 3 egz to nie tragedia jeszcze, bo chyba też masz roliczenie roczne??
wiesz zalezy czy wpisza dwoje, jak wpisza to poskladane. Najwyzej od pazdziernika sprobuje zaczac od nowa, wtedy na luzie zrobie dwa lata w ciagu roku bo wiekszosc ocen przepisze. No nic zobaczymy co bedzie.
Ty bedziesz chciała iśc do pracy i wtedy sobie pomyślisz a może powinnam była zawalczyć i skończyć studia...dyplom na bank przyda się!!!
nie no i tak musze cokolwiek skonczyc bo teraz to nic wiecej jak spozywczak

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość