Awatar użytkownika
Janiolek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3084
Rejestracja: 05 sie 2007, 12:58

26 lut 2009, 17:42

Chyba pani profesor zaliczała od mniej niż 60% bo z obydwu dostałam 3,5 :ico_brawa_01: co ciekawe poprzednia literature napisalam lepiej i
dostalam 2.
Wiec oficjalnie ogłaszam, ze mam dziś półmetek!!!! Z tej okazji wieczorkiem zrobie sobie grzanca. I w ogole to olalysmy juz jeden wyklad z radosci i poszlysmy sobie na dobra kawke.
Potem wam napisze jaki mialam chrzest bojowy z Lenka w sklepie :-D

Awatar użytkownika
martuunia1
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1151
Rejestracja: 18 mar 2007, 21:14

26 lut 2009, 17:53

Justyna :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: widzisz a chcialaś sie żegnać ze studiami :ico_puknij: !!!Gratuluję!!!!

Awatar użytkownika
Janiolek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3084
Rejestracja: 05 sie 2007, 12:58

26 lut 2009, 20:03

mialam wam opisac moja pierwsza afere sklepowa z Lenka. :-) Poszlysmy do tesco, zeby kupic cos na obiadek. Lenke mialam w chuscie wiec wzielam wozek, posadzilam ja i zajelam sie zakupami. Poszlysmy po miesko, potem przejechalysmy na dzieciecy i po proszek do prania. Lenka chciala wyjsc z wozka, wiec wyciagnelam ja, zeby sobie pochodzila. Szla w miare ladnie, troszke ciagnelo ja do bocznych alejek, ale bylo ok. Pojechalysmy zobaczyc papier do pakowania i sie zaczelo wyciaganie papierow, wlozylam je, a Lenka chciala poprzesuwac DVD zlapalam ja, posadzilam spowrotem tlumaczac ze sie zle zachowuje wiec bedzie siedziec w wozku. Chwile siedziala, ale znow chciala wyjsc. Mialysmy minac stoisko z ubraniami i isc po smietane. Ale spedzilysmyt tam przynajmniej 10 minut. Bo Lence odwidzialo sie chodzenie, a jak ja tylko chcialam posadzic to machala nogami. Pokrzyczala, pokrzyczala, troche sie uspokoila, przecielysmy glowna alejke i doszlysmy na ciastka. Lenka zaczela wyciagac delicje, wiec znowu chcialam ja posadzic i tak nastepne 10 minut :-D troche wymieklam i stwierdzilam ze wezme ja na rece bo w zyciu tej smietany nie kupie, ale Lence to tez sie jej sie odwidzialo i nastepne 5 minut probowalam ja uspokoic, a stalysmy na przeciwko polki ze smietana. Jak tak kucalam i tlumaczylam Lence podeszla jakas pani wolajac zebym ja przytulila bo dzieci lubia jak sie im milosc okazuje. Ja sie nic nie odezwalam, pomyslalam "Lubia tez terroryzowac :-D " W koncu jakos wzielam ta smietane, pojechalysmy do kasy. Przy kasie wyciagnelam wszystko co kupilam-ciasteczka, wątrobkę, ogórka i śmietanę :-D W wozku byla chusta i kurtka Lenki, pomyslalam, ze pani w kasie zaraz kaze podniesc, ale olalam to, bo przeciez jakbym cos kradla to fotokomorka sie odezwie. No i wyszlam, ubieram Lenke, a w wozku mam proszek do prania :-D (kupilam taki maly 400g.to sie schowal)

Awatar użytkownika
Pruedence
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2325
Rejestracja: 23 cze 2007, 10:57

26 lut 2009, 20:48

Justyna gratulacje widzisz dobrze poszło! :ico_brawa_01:

Marta- ja jak byłam na początku ciąże to miałam pseudookres i wogóle nie wiedziałam,że jestem w ciąży, dopiero zrobiłam sobie test po tygodniu bo coś mi się za letki ten okres wydawał :-D

A ja własnie znów słucham sountracku z Mama Mia, marek zabrał Tosie na dół bo jego babcia przyjechała to mam spokój, ale już nie mam siły :ico_olaboga:
Przed chwilą obżarliśmy sie jabłkami w cieście i najchętniej to bym zaległa przed TV.
Ale mam pyszną herbatke :ico_kawa: i wertuje książki, aktualnie doczytuje zapalenia naczyń bo mi się p/ciała mylą.

Awatar użytkownika
Janiolek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3084
Rejestracja: 05 sie 2007, 12:58

26 lut 2009, 22:16

ja mialam 3 miesiace pseudookres i dopiero 3 byl slaby.

Awatar użytkownika
wisienka24
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2589
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:31

26 lut 2009, 23:10

a ja od razu nie mialam, ale brzuch mnie bolal tak jak na @
A co, Martuniu,myslisz ze mozesz zostac :ico_ciezarowka: ????

Janiolku, gratuluje!!!!! Ty tez jestes troche panikara, jak nasza Pruedence :ico_oczko:

A swoja droga, Lenka nie byla az taka niegrzeczna... Szymek to dopiero szaleje w sklepie... :ico_szoking:

Awatar użytkownika
martuunia1
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1151
Rejestracja: 18 mar 2007, 21:14

26 lut 2009, 23:11

mi sie od razu zatrzymał okres...tez się staraliśmy o dziedzie jakiś czas i nie wychodziło i jak zrezygnowalismy i stwierdzilismy ze lecimy do usa do pracy i podpisalismy juz kontrakty to wtedy sie udało :-D
pewnie cos sobie wkręcam..... :ico_puknij:

[ Dodano: 2009-02-26, 22:12 ]
no Ula dopiero 1 dzien mi sie spóźnia :-D :ico_puknij: ale ja juz sobie wkrecam....

[ Dodano: 2009-02-26, 22:16 ]
i wiecie najbardziej wkurza mnie to ze z Nelinka nawet sie nie domyśliłam że jestem w ciązy dopiero w 8tyg przez przypadek się doweiedziałam więc jak mi się okres spóźnia to juz panika że znowu żadnych objawów nie będzie.... :ico_puknij:

Yvone
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1338
Rejestracja: 26 mar 2007, 12:19

26 lut 2009, 23:21

Martuuniu a przypuszczasz, że możesz być w ciąży?
Ja na poczatku czułam taki ciągnący ból brzucha, ale nie był to na okres. Zupełnie inny.
Justynko gratukuję :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: A Ty już się ze studiami żegnałaś :ico_nienie: A w sklepie jak to w sklepie. Amelcia dzisiaj w żabce postanowiła wynieść batonika. Skończyło się na tym, ze kupiłam czekoladkę i obyło się bez wynoszenia. A tak masz proszek gratis.
Pruedence nie stresuj się, nie czytaj już, tylko odpoczywaj. Wiedza musi się uleżeć.
Apropos pani Kopacz, to rzeczywiście ma ona pomysły czasem z piekła rodem. Jeśli był to lekarz rodzinny, a przypuszczam, że tak, to zobaczyłam jaka jest różnica między pediatrą, a rodzinnym. Ale najbardziej mnie zirytowało to, że wchodzę, a ona pierwsze co, to o deklaracji, ze muszę na nowo wypełnić, bo doktor Suchodolska już tu nie pracuje. A ja na to oczywiście, bo nie mam zamiaru się kłócić, ale nic wypełniać nie będę. Lekarza nie wybierałam, tylko oni wpisywali, a poza tym można dwa razy składać deklarację w roku, za kolejne się płaci. A będziemy się przeprowadzać, tak więc sytuacja sama za siebie mówi.

Awatar użytkownika
Janiolek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3084
Rejestracja: 05 sie 2007, 12:58

26 lut 2009, 23:56

Ty tez jestes troche panikara, jak nasza Pruedence
ja jestem straszna panikara :-D jak zadzwonilam do mamy dzis powiedziala "TY panikaro, kopne Cie to polecisz jak bomba! to bylo delikatnie" :-D
A tak masz proszek gratis.
taa tyle ze mnie pokaralo i wlasnie sie pralka zepsula, cos sie spalilo.
martuunia1, a moja kolezanka z terminu dzis oglosila :ico_ciezarowka:

sylwia77
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 204
Rejestracja: 21 mar 2007, 22:31

27 lut 2009, 10:45

martuunia1 ja się wcale nie gniewam na Ciebie bo nie ma o co. :ico_oczko:

wisienka24 GRATULUJEEEEEEEE!!!!!!!! W końcu nikt nie będzie się wtrącał.

Yvone a miałam nadzieję, że umówimy się w następnym tygodniu w Magnolii....
Ela faktycznie ta lekarka niepoważna. Ciężko jest spotkać dobrego pediatrę. Ja już chyba z 10 testowałam.

Janiolek a mówiłam że wszystko będzie OK. Trzymam kciuki za ten trzeci.

Jest Inspektor później Wam napisze co wynikło z tej kontroli.

Wczoraj mój m był na szczepieniu z Patrykiem na BŁONICE, TĘŻEC, KRZTUSIEC miał zaszczepić odrazu na Pneumokoki, ale okazało się że 300 zł nie wystarczy na te wszystkie szczepienia, więcej nie miał i za tydzień idziemy znowu już tylko na Pneumokoki pierwsza dawka. Na szczęście dobrze spał w nocy, a już myślałam że nie pośpimy. Podobno straszną histerię urządził u Pani doktor, a jak tylko zaczeli go ubierać po wszystkim to w sekunde przestał płakać. Co za łobuz.

Wyobrazcie sobie co się stało. Wrócił niespodziewanie mój kolega ze Stanów, który był tam przez 6 lat nielegalnie. Niespodzianke nam zrobił straszną. Wczoraj był u nas i nie mogliśmy się na gadać. Poszłam spać o pierwszej w nocy. To jest kolega który poznał mnie z moim m a pół roku później już wyjeżdżał do Stanów. Ciężko mu jest odnaleźć się po tylu latach. Stwierdził, że strasznie brudno jest w Polsce i nikt nie sprząta po swoich psach :ico_szoking: :ico_szoking:

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość