Awatar użytkownika
gozdzik
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6008
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:41

28 mar 2008, 08:54

Witajcie u nas nocka szkodaa gadac nie wiem czy przez ta szczepionke czy faktycznie ida jej tez zeby w kazdym razie noc była fatalna
Jula jeszcze sobie spi odsypia pewnie noc a ja wpadłam sie przywitać u nas za oknem pieknie swieci słoneczko wiec dzis tez bedzie spacerek
No to mnie uspokoiłyscie z tymi szczepieniami na pleumokoki w takim razie ja tez nie widze potrzeby szczepienia bo Jula odpukac zbytnio mi nie choruje
Asiula, Witaj :-D to troche sobie odpoczeliscie :ico_brawa_01:
no dobra ja zmykam zrobic sobie jakąś kawusie po taka jestem zmieta po tej nocce ze szok
oczywiscie dla wszystkich :ico_kawa: :ico_kawa: :ico_kawa: :ico_kawa:
zeby juz była gotowa jak wstaniecie :ico_oczko:

Awatar użytkownika
sensibel
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1384
Rejestracja: 16 mar 2007, 11:01

28 mar 2008, 09:09

Meldujemy się :-)

Asiula, witamy ponownie :ico_brawa_01:

A mi Zuzia znów zafundowała pobudkę przed 7 :ico_olaboga:

mogliby przestawić juz czas to by godzinę dłuzej pospała :-) Sniadanko zjadła, teraz ja lecę coś wmłucić :-D
Dla wszystkich poranna :ico_kawa: :ico_kawa: :ico_kawa: :ico_kawa: :ico_kawa: :ico_kawa: :ico_kawa: :ico_kawusia: :ico_kawusia: :ico_kawusia: :ico_kawusia: :ico_kawusia: :ico_kawusia: :ico_kawusia:

[ Dodano: 2008-03-28, 08:22 ]
Słuchajcie, jaki jest regulaminowy rozmiar zdjęcia w podpisie? Bo mnie tu jedna straszy że jak nie zmniejsze to mi je usuną
Przeciez mam chyba normalne zdjęie, nie? Wy też takie macie. Nie wiem o co chodzi. :566:

Awatar użytkownika
nana
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 868
Rejestracja: 12 wrz 2007, 21:12

28 mar 2008, 10:33

No hejka :ico_haha_02:
Oooj Gozdzikowa,mozemy sobie podać rekę z dzisiejszą nocką,tez miałam do d... :ico_olaboga: nie wiem ale chyba napewno wyrzyna mu się w koncu ta prawa górna jedynka!Ale jak zasnął o 20,tak po 2h obudził się z płaczem,póxniej znów po 2h i w tedy zaaplikowałam mu mniejsza dawkę panadolu i obudził sie normalnie juz na mleczko o 5 :ico_oczko: Cusik go gniotło :ico_haha_01:A teraz zrobił takiego kupacza na nocnik ze szok :ico_haha_01:
A u nas dziś tez ładna pogoda,słonko świeci,więc zaraz po śniadanku porobie co mam i wychodzimy na spacerek,bo później mam kupe rzeczy do zrobienia na jutrzejszą imprezkę :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Gozdzik--ja jeszcze nie wiem o tej szczepionce,tylko słyszałam,że lekarze namawiaja do nich...Ale póki ci Julka nie choruje,to wydaje mi się że niepotrzeba.Ale dziołcha zniej ładna,waga konkretnai wzrost też-super :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Asiula-witaj kochana :ico_brawa_01:

sensibel, o 7 to nic,Michaś ostatnimi czasy budzi mnie o 6,zreszta ja i tak wstaje o tej porze,bo Maksa do przedszkoola szykuje :ico_placzek: A co do zdjęcia to ja zmniejszam na fotosiku do 800pikseli i jest oki,więc niewiem o co ikomu chodzi przecież masz takie samo!!!!A tak własnie myslę czy nieskorzystać z przepisu i niezrobić go na jutro na roczek???

A co się dzieje z AGą juz nie pisze tak często :ico_placzek:
To wychodzi na to ,że jutro byśmy pozegnały ten watek i wskoczsymy na roczniaki?Chciaółabym wam podziękować,ze zaczekałyście za mną :532: :532: :532: jesteście kochane :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Asiula
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 176
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:51

28 mar 2008, 10:53

śliczna dzis pogoda>>>> a nam sie w ciagu tyg wybiło 5 zabkow bylam w szoku ale tez to ciezko odczułam tydzien wymazany mały był chory marudny>>>ale jaki śliczny ma usmiech teraz hehe

Awatar użytkownika
sensibel
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1384
Rejestracja: 16 mar 2007, 11:01

28 mar 2008, 11:52

A już zmniejszyłam to zdjęcie, a niech mają :ico_oczko:

Awatar użytkownika
gozdzik
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6008
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:41

28 mar 2008, 12:12

Asiula, no to niezle tyle zabków za jednym razem :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: dla Dominika
nana, :-D :-D tak jutro beda oficjalne PRZENOSINKI :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Ostatnio zmieniony 28 mar 2008, 12:25 przez gozdzik, łącznie zmieniany 1 raz.

Asiula
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 176
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:51

28 mar 2008, 12:19

Domelek spi obiadek sie gotuje dla nas lazanie robie wiec uciekam do kuchni a dla malucha kotlecik mielony z indyczka ziemniaczek i marchewka z groszkiem...

Awatar użytkownika
nana
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 868
Rejestracja: 12 wrz 2007, 21:12

28 mar 2008, 12:31

Ja juz zaliczyłam spacerek,mały zasnął niedaleko domu i odziwo udało mi się go wnieść śpiacego do domu teraz spi na balkoniku :ico_brawa_01: A ja zamiast brać sie do roboty to wkleję wam zdjęcia z wyjazdu do mojej babci,a dzieciaków prababci-Michaś jest 13 prawnukiem :-D
Tutaj były pogaduchy do poduchy,hi,hi
Obrazek
Obrazek
Obrazek
i na koniec błogosławieństwo :ico_noniewiem:
Obrazek
Moja babinka ma 94lata,ale chyba aż tak tego nie widać,co nie?
Jak tylko pomyje podłogi i odkurze wszystko,tak wkleję wam jeszcze pare zdjęć z dalszego świątecznego wypadu :ico_haha_02:

Awatar użytkownika
gozdzik
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6008
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:41

28 mar 2008, 13:05

nana, zdjecia super :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
a teraz my zmykamy na spacerek

Awatar użytkownika
karolina24
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3199
Rejestracja: 11 mar 2007, 21:22

28 mar 2008, 13:16

witam panie :)
ja dzis od rana latanie obiad dla nas dla niunia bylismy rano o 9 na basenie pierwszy raz :) Macio pochlapal sie troszku i wrocilismy ale pierwszy raz to taki sajgon nastepnym bedzie lepiej ale fajnie macio sie smial pluskal i najwazniejsze nie plakal :) fajnie teraz spi ale pewno niedugo wstanie obiadek wciagnie i smigniem na spacerek bo slonce i 10 stopni robi dobra atmosfere :)
buziaki
Nana fajne fotki
Asia biedny Dominizek mojemu chyba tez wychodzi kilka na raz bo strasznie wsyztsko gryzie i maruda jest :)
Gozdzik milego spacerku czekaj na mnie na laweczce zaraz do Was dojde :)

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość