Awatar użytkownika
kelly
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 846
Rejestracja: 16 mar 2007, 14:26

28 mar 2008, 11:22

jedzonko obiadki w sloiczkach juz nie pamietam kiedy kupowalam. Tymek je to co my, a jak jest cos nie dla niego to mu jakas zupke ugotuje albo sosik na chudym miesku. Danonki tez dostaje od 10 miesiaca i nic mu nie jest a duzo wapnia maja wiec sie przydadza, tymbardziej, ze Tymek ma juz duzo zabkow. z owocow to dostaje banana kiwi jablko, uwielbia mandarynki, czasami winogrono lub brzoskwinie. do tego jogurty, danio, oaroweczki, jajek malo je, ale musze to zmienic.

katelajdka Tymek o 8 juz spi, a jak juz zdarzy mu sie raz na ruski rok pojsc pozniej spac to i tak sie budzi o 6. chociaz teraz jak pojde do pracy to bedzie dobrze, wiecej przed wyjsciem zrobie a i z nim sie pobawie. take nie ma tego zlego... no i czasem maz wstanie rano do niego to chociaz do 7 przykimam.

mamcia no ladnie Julcia przybrala, teraz wazy tak jak Tymek rowne 10000g

Awatar użytkownika
anilewe77
Specjalista od nawijania
Specjalista od nawijania
Posty: 261
Rejestracja: 19 sie 2007, 15:39

28 mar 2008, 12:16

hej:)Kacper kładzie się spać i wstaje gdzies tak koło 6-7, choc czasami zadaz sie ze i po 8:)
a co do jedzonka to Kacper je z mleczka to w większosci cysia i na sniedanie i kolacyjki takie kaszki z bobovity...na obiadki lubi sloiczki...ale np za nic nie mozna go przekonac do jajeczka...je jeszcze czasem danonki (narazie lekarka kazała mu nie dawac truskawkowych bo mu cos na buce wyskoczyło...)lub jakis jogurcik...bardzo lubi chrupki i ogragłe biszkop[ty(długie tylko rozkrusza na dywan)...nie wiem sama czy mu zamało nie urozmaicam tej diety :ico_wstydzioch:

[ Dodano: 2008-03-28, 11:26 ]
MamaJulciwszystkiego najnajnajnajlepsiejszego z okazji urodzin:D :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort:
jej ja tu chyba jestem najmłodsza na tym forum...

Awatar użytkownika
lulu81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3150
Rejestracja: 09 mar 2007, 18:03

28 mar 2008, 13:21

MamaJulci
kochana Izunia, wszystkiego najlepszego kochana :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort:

MamciaKochana Filka tez seru nie tknie, zadnych, az do przetrzesa jak sprobuje :ico_haha_01:
ostatnio to kanapki nie chce, w zadnym widzie, juz tak ladnie dekoruje, buzki rozne ukladam, no to sie bawi , nawet gryza nie robi, kiedys jak ja jadlam to podchodzil na gryza, teraz nie, ale cos nic na sile, jak zechce to zje.

Dzis piekna pogoda. bylismy na podworku, Filka sam prawie godzine przechodzil, nawet mi przykro sie zrobilo ze taki juz samodzielny, sam sobie bawil sie, a ja na laweczce popijalam kawke

Mleko czy Wy juz wszystkie podajecie zwykle mleko?ja jeszcze modyfikowane, i jakos boje sie podawac teraz, wole odczekac . Wiem ze i tak dostaje nabial zwykly np. w postaci danonka, ale danonek jakies mniejszy, a mleka to sporo.
No nie wiem co mysklicie o tym

aga0406
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2444
Rejestracja: 14 wrz 2007, 08:08

28 mar 2008, 13:43

lulu ja dalej modyfikowane daję i jakoś nie pili mi się żeby przejść na zwykłe mleko, jakoś sumienie mi nie pozwala a poza tym tak jest wygodniej

Awatar użytkownika
qunick
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1507
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:35

28 mar 2008, 13:52

Dziekuję dziewczyny za wsparcie - jak zwykle jesteście cuuudowne!!! Właśnie wróciłam z dziewczynkami od lekarza i jeszcze nic nie czytałam od wczoraj (rzeczywiście już fiksowałam ale dziś już lepiej) Zuzia ma zapalenie ucha i antybiotyk :ico_placzek: to tyle...I tak ją na podwórko wypuściłam z watą w uszach :ico_olaboga:
Jak mi się uda to Was poczytam iodpiszę a narazie muszę umyć samochód...

Awatar użytkownika
olala
4000 - letni staruszek
Posty: 4269
Rejestracja: 19 lip 2007, 20:34

28 mar 2008, 14:33

Małgorzatka, ale komplement ci się usłyszało. Ale prawda jest taka, że takie dzieci są szczere. No ale dla małego chłopczyka to ktoś kto ma 15 lat to już jest stary :-D :-D :-D

anilewe77, ty to naprawde młodziutka jesteś albo to ja taka stara bo 10 lat starsza od ciebie.

lulu81, ja daje mleko modyfikowane, a zwykłe mleko jest w tylu innych przetworach ze starczy.

Awatar użytkownika
karolas
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2031
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:26

28 mar 2008, 14:35

CZESC DZIEWCZYNY troche nie pisałam bo kurcze nie mam kiedy ale czytam was na bieząco wieczorami jak z pracy wracam,pije cherbatke i jem kanapeczki ;)
U nas jakoś leci, ja mialam tydzień temu ta mega angine ropna i mi to cholerstwo mineło ale w swięta załapałam skolei katar i pokaszluje. W sumie juz wychodze na prosta ale cały ten tydzień zasmarkana chodze i ogolnie osłaboina a jeszcze zaiwaniam w pracy ach......
Kacpi i maż oki są zdrowi a ja tak jak pisze i od kilku dni jakos od 3 dni Amelka podłapała katarek. Nic narazie wiecej jej nie jest.
Ma tez bardzo mocno spuchniete juz gorne dziąsełka i moze ten katar tez od zebow ale pewnie raczej ode mnie podłapała. Niedługo sie przebija te łopaty górne juz je mocno widac ;)
W święta to w ogole ja zadnego słoiczka nie uzyłam bo Amelcia zjadała wszystko ze sou hi hi hi. jajka, szynki, itp.....
mam oczywiscie nowe focie Amelci ale zobacze jak bede z czasem to powklejam.
LULU, DZIEWCZYNY ty pytasz czy podajemy normalne mleko hhhhhhhhmmmmmm chyba jeszcze zadna z nas nie podaje normalnego czy sie mylę?????
Ja mam zamiar karmic Amelcę modyfikowanym do 2 roku napewno jak nie do 2,5 bo Kacperkowi mleko krowie wprowadzilam chyba za szybko jak mial 11 miesiecy i jakos stwierdzilam ze dzis te nasze krowie melka to sa jakies takie a te modyfikowane to maja dobrane odpowiednie witaminy w dawkach dla aszych dzieci i dlatego bede je podawac.
SPANIEAmelka mi zawsze od początku chodzi spac tak ok 20.00-20.30 i spala cały czas do 8.00. jednak jak sie teraz wczensiej jasno robi to mi wstaje o 7.00 a czasem nawet 6.30. jednak ja nie narzekam i wolę zeby tak wstaala bo moge wiecej sobie z rana porobic a jak sie ciepełko teraz zrobi to o 10.00 bedziemy juz na spacerku i pewnie bedzie kimać we wozeczku sobie. Więc moim zdaniem taki rozkład jest korzystniejszy przy najmniej dla nas bo jak ona mi spala do 8.30 nieraz to zanim sie wyszykowalysmy na zakupy byla 11.00 albo dalej i szybko do domku zeby ją polozyc spac ach bez sensu a tak lepiej mi sie układa dzień:)
Przygotuje sobie obiadek z rana i nieraz jak ona idzie o 12.00 spac to ja razem z nią ;)
KAJUNIA bardzo bardzo mi przykro z powdu dziadka,moje nasze najszczersze kondolencje :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek:
Wiem co przezywacie bo my zegnalismy naszego dziadziusia 3 tygodnie temu. Teraz w swięta był jego pusty fotel, puste miejsce przy stole na ktorym ja usiadlam i ciezko jest nadal. Slicznie opisałaś pozegnanie dziadka i jego odejscie. Wiesz co moge ci powiedziec ze zobacz, w sumie cierpaił to fakt bołało go ale i tak lepiej ze tak odszedł niz miałby sie miesiącami czy dłuzej meczyc z chorobą jakąs :((((
Wiem ze trudno sie z tym pogodzic jak sie go widzłao tyle co w pełni sil a nagle skruszałego. ja nadal nie wierze ze moj dziadzia odszedł bo przeciez 4 tygodnie temu podziwial nasze nowe autko pukał z radoscia w maskę i mowił ze dobre autko macie :) po czym minął tydzien a on zmarł. :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek:
Ale juz nie cierpia tylko my ich opłakujemy i tęsknimy,oni nas widzą z góry i są z nami w naszym zyciu i sercach dalej.
trzymaj sie kochaniutka,nic wieej nie moge dodac bo wiem jak to ciezko.
Opisałaś ich zyce babci z dziadkiem cudownie tez sie poplkałam :(
CO Z NASZYM SPOTKANIEM kochane co ze spotkaniem??????????????Czy wyłoniła sie jakoaś głowna organizatorka??????
Ten Osjaków przechodzi czy jak?
Juz zaraz mamy kwiecien wiec laseczki dalej decydujmy sie :))))))
Wieczorkiem wkleje fotki jaies nowe ;)
QUNICK oj biedna Zuzia ucho to cholerstwo :(((( a miala przekluwane to ucho? kacpi miał w lutym bo mial juz mega zapalenie i tylko przeklucie dało rezultat.
A co z Ninka????
Widziałam filmik jak Nina sama je :),niezle niezle usmialam sie ;) :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
ANILEWE a ile masz wiosenek bo tak dziewczyny i ty piszecie ze najmłodsza jestes to pytam zciekawosci?
Myslałm ze MALGOSIA jest najlodsza ale juz nie wiem hi hi hi;)
MAGDZINKA witaj spowrotem. Gratuluje zakupu nowego autka, no volkswagenik to juz bryczka z wyzszej pólki mozna rzec ;). Wie bo moj mażpracuje w volkswagenie a poza tym to dobre autka a wy kombi acha bo pewnie miejsce dla psiutka potrzebujecie czy jak?????
My akurat kombi nie lubimy ale volkswageny owszem hi hi hi. Nasz i tak mi sie z początku długi wydawał a teraz juz sie wprawiłam i manewruje nawet na małych parkingach całkiem niezle. Dzis troszke sie nakręcilam i sama zakręcilam bo mega malutki parking jest przy takim urzedzie gdzie musialm jechac dzis i juz mnie szlag trafial ale jakos dalam radę;) i nawet sama juz tankuje hahahahahahahaha dobre taka błahostka a jak cieszy co ne ;)

Awatar użytkownika
olala
4000 - letni staruszek
Posty: 4269
Rejestracja: 19 lip 2007, 20:34

28 mar 2008, 14:45

Małgorzatka, ale komplement ci się usłyszało. Ale prawda jest taka, że takie dzieci są szczere. No ale dla małego chłopczyka to ktoś kto ma 15 lat to już jest stary :-D :-D :-D

anilewe77, ty to naprawde młodziutka jesteś albo to ja taka stara bo 10 lat starsza od ciebie.

lulu81, ja daje mleko modyfikowane, a zwykłe mleko jest w tylu innych przetworach ze starczy.

Awatar użytkownika
katelajdka
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 923
Rejestracja: 08 mar 2007, 15:13

28 mar 2008, 14:50

karolas, fajnie że sie pokazałaś!!!! Już tęskno było bez Ciebie!!
Ja też nawet nie myśle żeby krowie mleko wprowadzic.
MAmcia ten link co wkleiłam to odnośnie jedzenia dzieci i różnych przekąsek. Tam piszą że roczniak powinien jesć 3-4 jajka tygodniowo!! :ico_szoking: Ja podaje tylko raz mimo że bartuś uwielbia jajeczniczkę!! Chyab częściej bede mu robić. Właśnie dziś jadł.
A głosowanie na Bartusia to jest w miejscu gdzie pod moim zdjęciem w podpisie jest GŁOSUJCIE NA BARTOLINKA. Kliknij w to!!
Mądra jesteś że do niczego Julci nie zmuszasz. Fajnie że je co ma ochotę ino i widać efekty po ladnej wadze. A powiedz czy Julcia ma te 81 cm stojąc??
Aga dobrze że juz dobrze po kłótni z meżem. Czasem tak trzeba, przeleci front i jeest potem lepiej!!
Wojtula to rzeczywiście dużo nabialu je. To ja w takim razie też bede podawać danonki. Ja czasem na chlebek daję kiri kiri, zamiennie z szyneczką. Ale jogurcików żadnych nie daję. No ale te danonki to zaczne.
małgosiu nie przejmuj sie, dzieci właśnei atk mają. JAk ja czasem coś o urodzinach z moimi uczniami z podstawówki robie lekcje i tam ppadają pytania ile się ma lat to jak mówię 27 to oni tak na mnie patrzą jakbym jakieś Wapno już była!!! :ico_haha_01: :ico_brawa_01: A tu w tym roku mi 28 stuknie...

Awatar użytkownika
olala
4000 - letni staruszek
Posty: 4269
Rejestracja: 19 lip 2007, 20:34

28 mar 2008, 15:08

anilewe77, a napisz co z tą pracą, pakowaniem materiałów reklamowych, zdecydowałaś sie czy odmówiłas?

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość