Awatar użytkownika
nana
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 868
Rejestracja: 12 wrz 2007, 21:12

28 mar 2008, 15:31

Z okazji,ze mam chwilkę,wolnego to wkleje wam szybko obiecane zdjęcia,przaszam za ilość.Jak nie wklejałam,tak nie ,a teraz to hurtem :ico_smiechbig: A to w drodze do domu od mojej babci-zachaczyliśmy do mojej siostry!
NAWET DOBRA ZIELENINKA...[b]
Obrazek
[b]Ciiicho,bo karmię pieska...

Obrazek
Obrazek
Obrazek
To sobie troszkę poćwiczę,ha,ha
Obrazek
Moze kiedyś,taką będę miał...
Obrazek
Na dziś już wystarczy!Narazinek idę dalej :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
gozdzik
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6008
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:41

28 mar 2008, 20:54

nana, wklejaj wklejaj strasznie tu lubimy ogladać zdjecia i do tego jeszcze tak Uroczo wyglada na tym Motorku uroczy chłopiec :-D
Karolinka i gdzie sie podziewałaś tak czekałam na ciebie na tej ławczce
Spacerek sie udał pogoda była cudowna ciepło odrazu lepiej człowiekowi na sercu
Becia jak tam remoncik ?

[ Dodano: 2008-03-29, 07:48 ]
:ico_szoking: co ja widze od Wczorajszego mojego postu nikogo tu nie było
:ico_nienie: nieładnie dziewczyny oj nieładnie
U nas nocka rewelacyjna Jula spała bez zadnej pobudki do 6 :-D
a teraz Składmy Serdeczne zyczonka dla [size=200]Michałka z OKAZJI UKOŃCZENIA ROCZKU [/size]
Obrazek
Obrazek
:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
nana
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 868
Rejestracja: 12 wrz 2007, 21:12

29 mar 2008, 09:39

Witam :ico_haha_02: Nocka w miarę,tylko że Michaś obudził mi się o 23:45 i za chiny nie chciał pić herbatki,mało tego obudził sie z katarem :ico_placzek: i prawdopodobnie bolało go gardziełko :ico_noniewiem: :ico_zly: Dostał panadol i jakoś 00:30 ululałam go i zasnął. Już 4 miesiące miałam spokój z katare,kaszlem,a tu znowu katar....i to jeszcze w taki dzień :ico_olaboga: Ale całe szczęście nie ma tempy(to mnie pociesza).Ja wczoraj zdążyłam upiec mięcha wszystkie zrobić sałatkę,a dzisiaj zrobie drugą,bo ta jest przekładany i musi być robiona na świeżo :ico_brawa_01: Miałam w panach upiec serniczka jeszcze w czoraj,ale jak Micho się obudził,to tylko mama była najważniejsza i te czułości :ico_haha_02:i tak popłakiwa,bidulek :ico_placzek: Teraz jest pogodny i się bawi,tylko ja latam z fridą za jego zielonkami :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: No cuż i tak bywa....Dobra koniec smętów :-D Dokładnie rok temu,już zaczęłam czuć sie inaczej i wiedziała,że to będzie ten dzień,gdzie zobaczę moja kruwszynkę,a on zobaczy światło dzienne... :517: :517: :517: I po 9 miesiącach będziemy razem :ico_brawa_01: Godzina 21:30 połozona na łózko,podłaczona do KTG,a o godz.21:45Michaś już był na świecie a po popoliczkach spływały łzy...łzy szczęścia :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Jak ten czas szybko mija,ani człowiek dobrze sie nieokręcił minał już :ico_placzek: rok- teraz już poleci ten czas...
Najlepsze życzonka,
pięknego w życiu słonka,
smutków małych jak biedronka
i szczęścia wielkiego jak smok!

Obrazek
Obrazek
No i oczywiście na zdrówko Michasia coś mocniejszego :ico_zdrowko: :ico_zdrowko: :ico_zdrowko: :564: :564: :564: :564:
Gozdzik-własnie masz racje,co tak pustawa na forum :ico_nienie: :ico_nienie: Gdzie wy wszystkie jestescie??Dziękuję w imieniu Michałka za życzonka :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
gozdzik
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6008
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:41

29 mar 2008, 11:54

Biedny Michas oby ten katarej jak najszybciej mu przeszedł
Życzymy udanej imprezki :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
noi nana, zapraszamy na roczniaki teraz juz mozemy sie OFICJALNIE przenieść
a [size=200]WIĘC ZARZĄDZAM PRZENOSINKI[/size]

Awatar użytkownika
Duszka
4000 - letni staruszek
Posty: 4065
Rejestracja: 04 wrz 2007, 17:25

29 mar 2008, 18:47

noooooo to jeszcze ja na koniec wdepne :ico_haha_01: sorryy nie odpowiem na wszystkie posty :ico_sorki: nie pamietam

[size=200]dla michasia[/size] [size=200]ostatniego naszego solenizanta[/size] :ico_brawa_01:

[size=200]
W dniu Twoich urodzin zawsze uśmiechniętej
buzi, wesołej zabawy i mnóstwa słodkich
całusów życzy ...
[/size]
[size=200]AMI[/size]

Obrazek

ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek

Awatar użytkownika
Ewcik
4000 - letni staruszek
Posty: 4042
Rejestracja: 09 mar 2007, 10:28

03 kwie 2008, 12:35

zamykam wąteczek gdzyż wszystkie marcowe dzieciaczki są już roczniakami zapraszam na http://www.tik-tak.pl/forum_dla_rodzico ... php?t=4029

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość