Awatar użytkownika
JustynaiGabi
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1065
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:46

05 mar 2009, 15:43

ale wymarzliśmy... brrrrrr

Awatar użytkownika
#ania#
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1613
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:41

05 mar 2009, 17:23

Wiolka, no właśnie zastanawiam się nad tymi kotylionami, bo z jednej strony to fajne są, takie nietypowe, a z drugiej to nie jestem do końca pewna czy to wypada.. Pogadamy jeszcze z rodzicami i zobaczymy co z tego będzie..

My dzisiaj na spacerku byliśmy od 14, a o 16 sprzedałam Jasia mojej siostrze i wietrzy się dalej :-)

Awatar użytkownika
betka
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 921
Rejestracja: 30 maja 2008, 10:44

05 mar 2009, 18:57

:ico_brawa_01:
nareszcie moge sie do was odezwac. niestety nie czytalam was bo tylko chwilowo u rodzicow usiadlam a ze naklikalyscie jak szalone to nie ogarne tego wszystkiego.

Ciekawa jestem jak Chrzciny Mai... :-) pewnie wygladala slicznie. :ico_brawa_01:
No i jak ci Aniu idzie z przygotowaniami do Slubu i wesela no i chrzcin Jaska.
No i nasz drugi Jas przeciez tez chrzciny w swieta...

Pewnie wiekszosc dzieci juz cos jadla bo juz 4 miesiace pokonczyly niektore - Filipek, Mela (o Majce naszej juz nie pisze bo juz czekamy na 5) :ico_brawa_01:

Ciekawa jestem co u was - ale doczytam moze w weekend jak bede miala dluzsza chwile.
U nas powoli zaczyna sie robic burdel... powoli pakuje pierdoly i wywozimy.
M maluje juz sciany :ico_brawa_01: potem ulozyc panele, posprzatac aha i wstawic drzwi. Matjko jeszcze klamki musimy kupic zeby nie bylo jak u wariatow :-)
Wkur.... mnie facet od mebli bo ciagle przeciaga... juz mial byc w tamten czwartek (ostatecznie) i dopiero jutro ma przyjechac.

A ja dzis cwierc wieku koncze wiec stawiam :ico_tort: i dla tych mam co moga :ico_zdrowko:

Aha zapomnialam napisac ze Olik pobija swoje rekordy. Kladzie sie standarowo ok 22 a na jedzonko budzi sie o.... 4.30 :ico_brawa_01: ale jestem wyspana... budzimy sie docelowo o 8. czasem sie obudi o 1 ale to nie na jezsc bo sie kreci i usypia...

spadam :ico_placzek: bede sie odzywac jak tylko bede mogla. bo teskni mi sie za wami i ciagle mysle o was!!!

blumek
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 816
Rejestracja: 09 cze 2008, 18:52

05 mar 2009, 21:04

betka, łoj to gratulujemy urodzinek. Zdorowko :)

Awatar użytkownika
#ania#
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1613
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:41

05 mar 2009, 21:05

betka, kochana miło że zajrzałaś do nas. Widzisz i Olik dorósł do przesyoiania nicy, jeszcze troche i będziecie soać całą noc :-)

A u nas przygotowania nabierają rozpędu, troche zaczynam się stresować:-)) Po za tym zastanawiam się jak to będzie przez ten ostatni tydzień i w sam dzień ślubu i niedziele.. Nie wiem jak ja to zniose, jak Jasiek to zniesie, boje się..

My jutro jedziemy do teścia, na 4-5 dni.. Jakoś specjalnie nie mam zapału.. ale P chce wiec dla niego.. Myśle, ze nie będę miała jak zaglądać, chociaż może uda sie z kompa szwagra..

Zaraz zabieram się za pakowanie, najpierw Jasia bo z nim najtrudniej, a nas to chwila moment i już :-))

Awatar użytkownika
asiula_o
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 517
Rejestracja: 18 kwie 2008, 18:40

05 mar 2009, 22:19

betka, ale fajnie ze zajrzałas:)I jak zwykle o wszystkich pamiętałas:)Kochana jestes:)Super ze juz sie wyprowadzacie, naraszcie spełnią się Towje marzenia i bedziecie na swoi:)Brawa dla was:)
Wszystkiego naj z okazji urodzinek

[ Dodano: 2009-03-05, 22:21 ]
Ale wam fajnie z tymi nockami...Wierzę ze i mój Jasio kiedys dorosnie do przesypiania nocek,,,jak narazie nasz rokord to wciaz 3 godziny!!!!!:( no moze 3 i pół:)

Awatar użytkownika
wiola85
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1892
Rejestracja: 19 mar 2008, 15:19

05 mar 2009, 22:39

betka, :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: oczywiscie pamietamy o Tobie, odzywaj sie jak bedziesz mogła :-D

#ania#, no zastanow sie, ja tylko powiedziałam co mysle, ale mozesz zrobic innaczej, pewnie tez bedzie ciekawie :-)

asiula_o, dzieciaczki na piersi czesciej sie budza :-)

Moj Fifi juz spi a ja czekam na M az wroci z pracy.

A wiecie ze dzis był dzien tesciowej :-D
hahh zlozyłam mojej zyczenia i załapałam sie na winko :-D

antynorma
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 372
Rejestracja: 15 paź 2008, 16:16

06 mar 2009, 09:37

Hej dziewczynki
betka moja Mela na cycusiu tylko i na razie nie ciągnie mnie do podawania czegos do jedzonka, mysle ze poczekam do 6 miesiąca tak jak z chłopakami.
asiula_o róznie to bywa z dzieciaczkami, na pewno Jas zacznie spac troszkę lepiej. Mela juz potrafi przespac 5 godzinek ciurkiem, ale są nocki kiedy budzi się własnie tak co 3.

W ten weekend moj Duży Mis tez pracuje, co za masakra, ciągle sama siedzę ostatnio, ale tym razem nie dam mu zabrac samochodu :-D :-D Moze gdzies sobie wyskoczymy....

Awatar użytkownika
wiola85
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1892
Rejestracja: 19 mar 2008, 15:19

06 mar 2009, 11:51

antynorma, bierz dzieciaki i w droge :ico_brawa_01:

U nas dzis koszmarna nocka, tak jak wczoraj pisałam, tak to samo dziwło sie dzis w nocy. Mał plakał praktycznie co godzinke, dwie sie budził z płaczem. Oczywiscie nie mial mokro ani nie był głodny wiec dałam mu nupla poglaskałam i spał dalej, to samo sie powtarzało cała noc :ico_olaboga:

No nie mam pojecia o co chodzi, nigdy to sie nie zarzało, przesypiał juz cała noc, a teraz nic :ico_noniewiem:

antynorma
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 372
Rejestracja: 15 paź 2008, 16:16

06 mar 2009, 12:21

wiola - dzieciaczki są bardzo wrazliwe, moze za duzo się dzieje wieczorkiem i potem mały odreagowuje? Moze trzeba go wyciszyc wieczorkiem...tak juz spokojnie, cichutko, bez głosnych grających rzeczy.
Niestety z maluszkami jest tak, ze trudno znalezc przyczynę takich kłopotów bo przeciez jeszcze nie powiedzą o co chodzi :-D

A w drogę gdzies się wybiorę, bo juz mam dosc siedzenia w domku,jednym słowem mnie nosi :-D :-D :-D :-D

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość