Awatar użytkownika
#ania#
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1613
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:41

17 mar 2009, 09:22

betka, ćwiczenia całkiem fajnie, podobno jakieś efekty już widać, chociaż ja niespecjalnie zauważyłam, ale do chodzenia zakłada się takie specjalne koszulki i jak zaczynałam to mieściłam się w XL a teraz to spokojnie L zakładam, więc niby coś tam widać.. ale wiesz ja to chciałabymschudnąć jeszcze ho ho i troche(niekoniecznie do ślubu) może to potrwać dłużej, byleby się utrzymało :-)) Ale po za tym to jest bardzo fajnie, zaczynam mieć kondycje i chce mi się.. W domu mimo całej moblizacji to wiem, że bym soasowała po jakimś czasie, a tak, to mam świadomość, że musze się uszykować, pojechać, poćwiczyć.. :-))

Dzisiaj jedziemy z P kupić garnitur na ślub i całe wyposażenie dla niego, dla Bąbla mam już upatrzony taki jak Asia wczoraj pokazywała, normalnie cudeńko!! A popołudniu jedziemy z dziadkami na zakupy weselne, na dwa autka bo jeden bagażnik może niezmieścić wszystkiego..

Kilka dni temu zdałam sobie sprawe, że to już tak na prawde kilka dni zostało i zleci jak z bicza strzelił.. Musimy jeszcze do fotografa zajść i się umówić na jakąś maleńką sesje zdjęciową :-))

Awatar użytkownika
wiola85
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1892
Rejestracja: 19 mar 2008, 15:19

17 mar 2009, 11:42

#ania#, ten maluch juz dwa zebacze choduje :-D :-D
Czas szybko leci i niedlugo bedziesz juz mezatka :-)

Dana ale podziwiam, ze w ciazy chodziłas na prawko, a swinie powinni dac Ci zdac, nie dosc ze to stres dla ciebie i dzidzi to jeszcze sie czepiaja ze ciezarna :ico_zly:
A gotuje znowu zupke malemu, i dzis nie dam nic zadnej soli :-)
Myslałam ze bedzie wiecej z tym roboty, a tu tylko ugotowac i blenderem zmiksowac i gotowe :ico_haha_01: Nie chciałam tego robic, ale tesciowa sie czepiała ze mamy własne warzywa z ogrodka a w slepie same konserwanty wiec zrobiłam na probe :-D

Betka urwanie głowy tam macie, a te ludziska to normalnie robia wszystko na odpieprz :ico_zly: ale juz niedlugo :-D :-D wszystko bedzie piekne i tylko wasze :-D :-D
No napisz do Motylka bo nie mam jej juz dlugo.

Awatar użytkownika
Pati85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5910
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:05

17 mar 2009, 11:57

Witam

betka dziekuje za mile slowa dla Eryczka i zagladaj do nas na wrzesniowki tek czesto jak tylko chcesz

ania moja wypowiedz nie byla atakiem na Ciebie, po prostu zszkowala mnie i jakos ciezko mi w to uwierzyc, ze lekarka tak Tobie powiedziala, nie wnikam w to czy tak bedziesz robic czy nie, Twoja sprawa. Koniec tematu jak dla mnie.

A wlasnei dzeiwczyny cos wiecie co u MOtylka bo dawno jej chyba tu nie bylo, ale wczoraj wiem, ze byla bo ja widzialam,ale nic nie napisalam, mam nadzieje, ze u nich wszystko ok :ico_noniewiem:

antynorma
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 372
Rejestracja: 15 paź 2008, 16:16

17 mar 2009, 12:01

wiola -prawko naprawdę nie takie straszne :-D Ja pamiętam jak byłam z siebie dumna jak pawica hihihihi bo i testy i jazdy zdałam za pierwszym razem. Potem było gorzej bo jak odebrałam prawko to sie bałam sama jechac. Tak na kursie to zawsze był obok koles ktory miał pedały pod nogami i w razie czego mógł zareagowac, a tu nagle zdana na siebie....... Ale przełamałam się i pojechałam. No a teraz to juz tyle czasu minęło ze bez problemu.
Tylko jak zmienilismy samochód to pierwszy raz tez pojechałam z męzem bo duza ta nasza krówka i bałam się parkowania :-D :-D

Awatar użytkownika
wiola85
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1892
Rejestracja: 19 mar 2008, 15:19

17 mar 2009, 12:01

Pati85, No motylk dawno nei było, chyba ze jest na grudniowkach,bo wiem ze tez tam pisała :ico_noniewiem:

[ Dodano: 2009-03-17, 11:03 ]
antynorma, no zdany egzamin to jeszcze nic, poprostu trzeba dojsc do wprawy. A my tez mamy duzy samochow kombi wiec to tez cos innego niz jazda corsa czy punto :-)

antynorma
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 372
Rejestracja: 15 paź 2008, 16:16

17 mar 2009, 12:11

Ja z kombiaka przesiadłam się jakis czas temu do forda galaxy :-D I bardzo fajnie się nim jezdzi, bo w długosci chyba jest zblizony do kombi a za to wyzej się siedzi i dobrze wszystko widac. Zwłaszcza ze ja nie jestem z tych najwyzszych :-D :-D :-D

Awatar użytkownika
wiola85
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1892
Rejestracja: 19 mar 2008, 15:19

17 mar 2009, 12:17

antynorma pisze:Ja z kombiaka przesiadłam się jakis czas temu do forda galaxy :-D I bardzo fajnie się nim jezdzi, bo w długosci chyba jest zblizony do kombi a za to wyzej się siedzi i dobrze wszystko widac. Zwłaszcza ze ja nie jestem z tych najwyzszych :-D :-D :-D
_________________
no najwazniejsze ze dobrze ci sie jezdzi :-D
Ja ze wzrostem to nie bede miała problemow, bo mam nie mało zaledwie 172cm :ico_szoking: :-D


:ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: Widac CIe :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

A mały spi wiec ja jade na dwa fronty i pisze i tu i na wrzesniowkach :-D zamiast sie chwycic roboty, ojjjj bo to uzaleznia :-D

Awatar użytkownika
JustynaiGabi
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1065
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:46

17 mar 2009, 12:20

wiola zdjęcia wstawiałam do tej pory w fotosiku... ale dawno tego nie robiłam bo podobno płatny...

betka, co do fachowców jeśli masz umowę i jesteś niezadowolona z wykończenia i czasu to polecam Ci sąd arbitrażowy w federacji konsumentów... My tak załatwiliśmy sprawę z oknami.... kosztowały 2700 z parapetami i wstawieniem....źle zamontowali tzn okna były nieszczelne(wiało jak nie wiem) no i wykończenie na zewnątrz zostawiało wiele do życzenia...dzwoniłam prosiłam oni zwodzili przyjeżdżali udali ze coś robią itd... nie mogłam się doczekać końca sprawy oddałam sprawę do sądu arbitrażowego... oni postraszyli i dostaliśmy 800zł z przeprosinami....co prawda trwało to z 2 m-c ale warto było. Bo jak nie zpałacisz mu całości to on pozwie cię do sądu... no chyba że umowa "na gębę" to co innego.

[ Dodano: 2009-03-17, 11:21 ]
antynorma pisze:o forda galaxy :-D I bardzo fajnie się nim jezdzi, bo w długosci chyba jest zblizony do kombi a za to wyzej się siedzi i dobrze wszystko widac.
mnie też sie nim świetnie jeździ choć wcześniej jeździłam meganką....

antynorma
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 372
Rejestracja: 15 paź 2008, 16:16

17 mar 2009, 12:22

hihihihi wiola ja tez siedze zamiast sie do roboty zabrac.

Ukazałam się :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: taka byłam :-D :-D

[ Dodano: 2009-03-17, 11:25 ]
JustynaiGabi - autko super zwłaszcza przy trzech fotelikach z tyłu bo jeszcze duuuzo miejsca zostaje :-D :-D :-D
A nie ukrywam ze wielkosc i pojemnosc samochodu były priorytetem przy zmianie z wiadomych względów :-D :-D :-D

Awatar użytkownika
wiola85
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1892
Rejestracja: 19 mar 2008, 15:19

17 mar 2009, 12:30

antynorma, dobra ja juz mykam bo nic nie zrobie dzisiaj :-D a obiadek sam sie niestety nie zrobi :ico_placzek:

Pozniej wpadne buziole :-D

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość