Awatar użytkownika
JustynaiGabi
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1065
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:46

18 mar 2009, 11:45

wiola85 pisze:A widze ze Justyna tez znieniła swoje
zmieniłam bo też przestały mi się podobać.
Ja mam dziś dzień rekrutacji do przedszkoli i tu jest atut braku slubu bo jestem samotną matką a to najwięcej punktów!!!!!

antynorma
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 372
Rejestracja: 15 paź 2008, 16:16

18 mar 2009, 13:56

JustynaiGabi - ja jade jutro złożyc wniosek i jestem w stresie, bo nie pracuje teraz i boję sie ze mi synka nie przyjmą. Najbardziej wkurza mnie to, ze według mnie to jest wszystko chore. Ja nie traktuje przedszkola jako przechowalni na czas pracy rodziców...myslę, ze to wazny etap w edukacji dziecka. Mój synek jest smiały i lubi dzieci, jestem przekonana ze dobrze by mu to zrobiło.
Najpierw polikwidowali przedszkola, a teraz nie ma w nich miejsca. I jak zawsze u nas jakas chora jazda z wypychaniem 6-ciolatków na siłę do szkoły. Masakra!!

Ciekawe czy kiedys doczekam się jak u nas w kraju ponormalnieją takie rzeczy....

Awatar użytkownika
wiola85
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1892
Rejestracja: 19 mar 2008, 15:19

18 mar 2009, 15:53

antynorma, no tak to u nas w Pl juz jest. Ja na szczescie nie bede miała problemu z przedszkolem, bo moja tesciowa jest tam intendentka i miejsce dla Filipka juz ma zarezerwowane :-D

Mieszkamy bardzo blisko przedszkola i szkoły wiec nie bedzie problemu z dojsciem, a chce małego tam posłąc od 3 lat.

Awatar użytkownika
#ania#
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1613
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:41

18 mar 2009, 17:36

Ja też nie powinnam mieć problemów z przedszkolem, bo u nas "na zadupiu" nie ma takich problemów, jest przedszkole i co za tym idzie miejsca w nich:-)) Ale jestem w szoku, że przyznają jakieś punkty, jak w PRL-u przy egzaminach na studia punkty za pochodzenie, normalnie w głowie mi sie nie mieści..

My dzisiaj na plotach byliśmy.. najpierw przyszła do nas koleżanka z córcią, Ania skończy dwa lata w maju, a kumpela za 2 tyg. rodzi kolejną córe, będzie miała CC bo ma bardzo dużą wade wzroku coś koło -10 dpi.. Ale staneło na tym, że ani ona u nas, ani my u niej nie posiedzieliśmy za długo.. bo najpierw Ania była senna i się rozpłakała, a że nie chciała u nas zasnąć to poszliśmy do nich, a tam Jasiek dał taki koncert, że po godzinie się zwineliśmy.. Umówiłyśmy sie na piątek na spacer, wtedy to sobie pogadamy, bo dzieciaki pozwolą :-))

antynorma
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 372
Rejestracja: 15 paź 2008, 16:16

18 mar 2009, 18:45

A ja jestem całkowicie obrazona na mojego Dużego Misia (NA DŁUGO!!!!!)

Zapomniał mi powiedziec, że nie zatankował. Parkowałam juz siłą rozpędu bo mi samochód zgasł i jestem udupiona!!!!! Na stacje nie dojade, a na spacerek z kanisterkiem i trójką dzieci jakos nie mam ochoty!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Jestem obrazona, urazona i mam wielką muchę w nosie!!!!!!!!!!!!!!!!!
I planuję zemstę!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Awatar użytkownika
asiula_o
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 517
Rejestracja: 18 kwie 2008, 18:40

18 mar 2009, 19:18

antynorma, uuuu to współczuje męzusiowi:):)
A ja dzis na kolejnych zakupach chrztowych, tym razem bez Jasieńka:)Juz chyba wszystko kupione. SObie kupiłam marynarkę, spódniczkę i bluzkę(komplecik), mężus garniturek, jas garniturek swieca szatka:)Takze chyba wszystko jest:)
TYlko cos kasa zniknęła:):)hihi No cóz takie uroki zakupów.
CO do miejsc w przedszkoly to ja tez problemu nie bede miec, bo pracuję w szkole z przedszkolem:):)

antynorma
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 372
Rejestracja: 15 paź 2008, 16:16

18 mar 2009, 19:36

asiula_o - i słusznie ze mu współczujesz!!!!!!!!!!!!!!!!! :-D :-D :-D :-D

Awatar użytkownika
JustynaiGabi
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1065
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:46

18 mar 2009, 19:59

ja zgłosiłam do 10 przeszkol... ale marne szanse bo mała ma meldunek poza warszawą

Awatar użytkownika
#ania#
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1613
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:41

18 mar 2009, 21:05

antynorma, nie dziwie się, też bym się obraziła.. chociaż powiem Ci, że my staramy się niedpuszczać do tego by rezerwa sie pojawiła, mieliśmy kilka takich przypadków i szczerze to podziękuje bardzo.. dostaliśmy nauczke i nigdy więcej..

asiula_o, fajnie, że macie już to za sobą.. a portfel to wiadomo, że odczuje, ja policzyłam i my na chrzest i wesele wydamy coś koło 6000zł tak +-500 A kupiliśmy tylko alkohol, obrączki, ubrania dla siebie i Jasia i dekoracje na sale.. wiec totalna masakra.. ale co tam.. Na dziecku nie będę oszczedzać, bo to będzie nasze potrójne święto..

Luluś już sobie leży w łóżeczku i zasypia.. całe szczęście, że przez ząbki przesypia całe noce, w aptece polecili mi czopki vubricol, dałam mu i wczoraj i dziś, ale nie widze jakiejś specjalnej poprawy wiec chyba dam sobie z nimi spokój.. Żel też jakoś niesoecjalnie działa.. Licze dni kiedy się w końcu przebiją i nasze dziecie wróci do normalności.. Już je widać, wiec mam nadzieje, że to kwestia dni..

JustynaiGabi, nigdy nie mów nidgy!! Może akurat się uda :-))

blumek
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 816
Rejestracja: 09 cze 2008, 18:52

18 mar 2009, 22:24

Hej Laski Mamuśki :)

My mamy pierwsze zatwardzenie :ico_noniewiem: :ico_noniewiem: dałam syropek ale mała już przysnęła i nie wiem co z tego będzie. Troszę dziwne ze ma zatwardzenie bo podaję jej już deserki z owocków, a dzis marchewka z ziemniaczkiem. I soczek tez byl. Naprawde nie wiem skąd to zatwarzdenie. Bidula moja. Kupilam jej takei coś :)
http://www.allegro.pl/item573727262_lez ... ummer.html
chyba bedzie fajne. Czekam na przesylke.
Za tydzien mamy ostatnioe szczepienie. Potem jeszcze na pneumokoki i meningokoi chyba jej zrobie. A szczepilyscie na rotawirusy? Bo ja nie :ico_noniewiem:

Poza tym jakos leci. Dzis nawet dwa razy na spacer poszlysmy, tak ladnie bylo.

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość