Awatar użytkownika
#ania#
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1613
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:41

19 mar 2009, 15:00

My też w wanience puki co, ale bez gąbki, podkładamy tylko ręcznik pod główke, żeby było wyżej, a Mały ma taaaki ubaw, bo chlapie wodą na prawo i lewo, w ogóle tak sie w waniie rozbrykał, że ho ho.. Ostatnio P wyglądał jakby się posikał, tak go mały ochlapał jak go mył..

Z termometrem to troszke oliwki na czunek, żeby leoiej wchodził, trzeba włożyć, poruszać, powinien pójść bączek, a po chwili już kupal.

My dzisiaj kupiliśmy P garnitur, śliczny.. A w ogóle to musznik mi się baaaardzo podoba, ecru ze złotą nitką, koszula też ecru, piękny komplecik..

Musze jeszcze pomyśleć jak sale ubrać..nie mam pomysłu.. może coś poradzicie??

antynorma
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 372
Rejestracja: 15 paź 2008, 16:16

19 mar 2009, 15:06

wiola - to krzesełko kupiłam dla drugiego synka. Mnie bardzo się przydał, ale to dlatego, ze kąpałam dwoch na raz. Wtedy nie musiałam cały czas trzymac młodszego, mogłam miec obie ręce wolne i ich spokojnie pomyc. Taki szkrab, który dopiero zaczyna siadac moze się jeszcze przechylic, a w wannie jest to niebezpieczne i dlatego trzeba dziecko cały czas asekurowac. A przy dwojce w wannie nie jest to takie proste :-D Dlatego dla mnie było to dobre rozwiązanie. Jak był tylko starszak, to nie korzystałam przy kąpieli z zadnych pomocy :-D

blumek - nie najtansze, ale ja znalazłam na allegro uzywane i kupiłam taniej. Nie pamiętam w tej chwili ile to było, bo juz trochę czasu upłynęło :-D Jakos mi się kołacze po głowie, że ok 50 złotych.

Przebija się słoneczko niemrawo u nas...ciiiii (zeby nie zapeszyc) :-D :-D

Awatar użytkownika
JustynaiGabi
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1065
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:46

19 mar 2009, 16:02

u nas pogoda koszmarna...i śpiąca choć noc była lepsza niż ostatnie....ale jakieś przesilenie wiosenne mnie łapie bo mam OGROMNIASTEGO LENIA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
w ogóle to dyskusja przedszkolna...bo mała teraz chodzi do prywatnego w listopadzie chciałabym wrócić do pracy wiec mały też do przedszkola (pewnie tego samego)a jak dwójka będzie do niej chodziła to będzie taniej... i w sumie za prywatne przedszkole dla Szymka i państwowe dla Gabrysi to wyniesie tyle samo co oboje do prywatnego. No chyba że Szymka uda się do żłobka zapisać

antynorma
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 372
Rejestracja: 15 paź 2008, 16:16

19 mar 2009, 16:08

JustynaiGabi - u mnie pojawiło sie słoneczko, narobiło nadziei i ....zniknęło :ico_placzek:

Znowu pada snieg z deszczem i jest wielki syfik, fuuuu

Awatar użytkownika
JustynaiGabi
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1065
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:46

19 mar 2009, 18:15

antynorma pisze:Znowu pada snieg z deszczem i jest wielki syfik, fuuuu
to tu tak cały dzień

Awatar użytkownika
wiola85
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1892
Rejestracja: 19 mar 2008, 15:19

19 mar 2009, 19:06

antynorma, no zapomniałam ze ty masz juz dwoje starszych dzieci, no i rzeczywiscie musisz miec oczy do okoła glowy.

MAm zły nastroj nic mi sie nie chce :ico_placzek:

#ania# pisze:Musze jeszcze pomyśleć jak sale ubrać..nie mam pomysłu.. może coś poradzicie??
a ty wy musicie sale sami sobie ubierac???
Kurcze nie wiem, ja tam nie przepadam za jakimis ekstra cyrkowymi wystrojami, cos delikatnego i skrmnego. Pewnie tam gdzie siedzi młoda para bym cos dała zeby ich wyroznic z reszty, i moze pare jakis inny drobiazgow w kilku miejscach na sali.

antynorma
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 372
Rejestracja: 15 paź 2008, 16:16

19 mar 2009, 19:22

wiola, JustynaiGabi - taki dzien dzisiaj. Mnie tez się trudno dzisiaj zmobilizować. Wszystko idzie jak po grudzie....A Duży Miś utknął gdzieś 250 km od domu.....Hmmmm pewnie dotrze po nocy.
I dzieci jakies dziś zormemłane.......
Oj dobrze że to juz wieczor...

Awatar użytkownika
wiola85
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1892
Rejestracja: 19 mar 2008, 15:19

19 mar 2009, 19:30

antynorma, no moje dziecko tez chyba dzis ma zły nastroj i to bardzo zły. Jest okropny, nieznosny ojjj zeby szybko mu przeszło.

Tak bardzo go kocham, ale chyba jakos cierpliwosci mam za mało ostatnio :ico_placzek:

antynorma
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 372
Rejestracja: 15 paź 2008, 16:16

19 mar 2009, 19:52

wiola - to normalne, ja dzis tez ledwo siedze juz i tylko patrze na zegarek, zaraz dobranocka i do mycia i całe szczęscie bo chyba wyszłabym z siebie....

Awatar użytkownika
JustynaiGabi
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1065
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:46

19 mar 2009, 21:00

antynorma pisze:zaraz dobranocka i do mycia i całe szczęscie bo chyba wyszłabym z siebie....
oj ja praktycznie codziennie z utęsknieniem czekam na wieczór i ciszę....a dziś w Gabryśkę diabeł wszedł.... zdrowieje znaczy i nudzi się jej.
Dziewczyny mam pytanie co do mojego wcześniejszego wywodu nt przedszkól....które rozwiązanie jest dobre????

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość