doroonia
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 26
Rejestracja: 27 mar 2009, 23:46

27 mar 2009, 23:51

witam:) przybywam z maluchow:) Urodzilam Adrianka 26.11.2008:) Jutro wstawie moze jakies zdjecia a teraz juz ide spac:)Milej nocki:)

Awatar użytkownika
betka
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 921
Rejestracja: 30 maja 2008, 10:44

27 mar 2009, 23:55

doroonia, witamy nowa mamusie!!! :ico_brawa_01: i fajnie ze jeszcze ktos dolacza do nas!!! :ico_brawa_01:

Anetka - a ty tutaj nie mow o kolejce bo sama tez sie od kawalerki nie odpedzisz :-D Sara sliczniutka dziewczynka!!! :ico_brawa_01:

Blumek - a czemu nie ma zdjecia Mai?? :ico_noniewiem: :ico_nienie:

Awatar użytkownika
JustynaiGabi
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1065
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:46

28 mar 2009, 11:58

witam nową mamą....

u mnie noc średnia ale dzięki temu ze położyłam się o 20 dało się przeżyć...chyba teraz angina przeszła na mnie.... spróbuję ją zamrozić a jak się nie uda to jutro do lekarza

doroonia
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 26
Rejestracja: 27 mar 2009, 23:46

28 mar 2009, 13:03

Jak juz obiecalam to przedstawiam wam mojego kochanego syneczka Adrianka:)

Obrazek

poccoyo
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3962
Rejestracja: 08 mar 2007, 22:07

28 mar 2009, 13:38

doroonia, witaj....

u nas slonkkkko swieci...
ale wietrznie bardzo...

pozdrawiamy weekendowo...
Ostatnio zmieniony 21 maja 2010, 23:01 przez poccoyo, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
wiola85
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1892
Rejestracja: 19 mar 2008, 15:19

28 mar 2009, 16:44

doroonia, czesc jak fajnie ze dołaczyłas do nas na forum publiczynym :-D
JAki sliczny ten maluszek :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Dzieki dziewczyny za komplementy o Filipku, ale jak kazda z nas bedzie musiała odganiac adoratorow :-D

betka, zapodaj nowa fotka małęgo, pewnie juz urosł :-)

A ja dzis cały dzien na dworze siedze, znaczy porobilam co miałam i dwa razy juz z Filipkiem bylismy na sloneczku :-D
Teraz co prawda jakis wiaterek sie porwał ale i tak jast w koncu pieknie i ciepło :-)

Podniosłąm wozek na spacerowy i mały fajnie sobei ogladał swiat do okoła :-)

doroonia
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 26
Rejestracja: 27 mar 2009, 23:46

28 mar 2009, 21:02

Ja tez sobie dzis podziubalam na ogrodku,maly chustal sie w nosidelku i zachwycal naszym psem:) Jeju jak ja teskilam za cieplymi dniami...Juz sie nie moge doczekac lata hihi

Awatar użytkownika
betka
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 921
Rejestracja: 30 maja 2008, 10:44

28 mar 2009, 22:34

doroonia, twoj Adrianek tak jakby troszke do Filipka Motylka podobny... :-) No i mamy kolejnego przystojniaka na forum :ico_brawa_01:

Wiola - wkleje fotki - z dzis (4 miechy :ico_tort: ) ale dopiero jutro. dzis mi sie poprostu nie chce :ico_wstydzioch:

Awatar użytkownika
#ania#
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1613
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:41

28 mar 2009, 23:21

doroonia, witaj:-)


Ja zajechana jestem..Jaś przez ząbki kieosko śpi w nocy, od 3 kręci się jak opętany, normalnie wściec się można.. A obie jedynki od tygodnia są prawie na wierzchum, jak stukamy łyżeczką to już słychać, a skubane nie chcą się przebić, Mały pakuje wszystko co ma do buźki, wczoraj w desperacji zapakował obie stopki, kiepsko je, bo smoczek przeszkadza mu w buźce, właściwie tylko z łyżeczki je w miare "noramlnie", całe szczęście ładnie otwiera buźke, ale nie bardzo chce pić, jest dzień że wypije z 10-20 ml soku, albo wody, następnego dnia już nic, a później ze 120ml..

Byliśmy dzisiaj w Szczecinie, myślałam, że kupie buty do ślubu, ale gdzie tam.. same baletki.. mam nadzieje, że coś znajde bo nie uśmiecha mi się płacić w salonie ślubnym po 200-300zł Po za tym zasmarkałam się, leci mi z nosa, drapie w gardle i kaszle jakbym miała gruźlice.. ale już mi w miare dobrze w dzień jak się rozgadam..

Po za tym brakuje mi czasu na wszystko i jestem lekko "niewyrobiona" ale co tam.. Jeszcze miesiąc został.. no nie cały więc raczej zdąże..

We środe ide do ginki na przegląd i po kolejną recepte na zastrzyk, bo kiż niedługo miną 3 miesiące od poprzedniego..


Dobrej nocki Lasencje..

Postaram się zaglądać częsciej, ale nie obiecuje..

:ico_tort: betka, dla Juniora:-))

Awatar użytkownika
wiola85
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1892
Rejestracja: 19 mar 2008, 15:19

29 mar 2009, 12:33

betka, najlepszego dla Oliwierka :ico_tort: :ico_tort: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_urodzinki: :ico_urodzinki: no i czekam czekam na fotki :-D

#ania# pisze:Po za tym brakuje mi czasu na wszystko i jestem lekko "niewyrobiona" ale co tam.. Jeszcze miesiąc został.. no nie cały więc raczej zdąże..
trzymaj sie tam dzielnie, niedługo bedzie po wszystkim :-)

A my dzis mielismy isc do moich rodzicow, znaczy ja z Filipkiem wozkiem, ale oczywiscie jak jest niedziela to pada :ico_zly: a wczoraj było tak ładnie. M pojechal na ryby :ico_szoking: nie wiem co on w tym fajnego widzi, same nudy, siedzenie i czekanie na rybe :ico_haha_01:

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość