Awatar użytkownika
wiola85
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1892
Rejestracja: 19 mar 2008, 15:19

31 mar 2009, 14:00

Hejo witam sie i ja dzisiaj.

Od rana jestem zabiegana, najperw jazdy dwie godzinki, potem szybko do domku, ziemniaki naobierac, potem do kolezanki pojechalam bo sie umowiłam ze w koncu tam pojade, a dzis piekna pogoda :-)
No i niedawno przyjechałam i koncze obiadek, ale nie mogłam sobie odmowic zeby do was nie zajrzec :-D

Filipek był taki grzeczny normalnie nie do poznania, smiał sie w głos, oczywiscie jest ciezszy od prawie 6 miesiecznego Miloszka, ale super razem wygladali jak lezeli na macie :-)

antynorma
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 372
Rejestracja: 15 paź 2008, 16:16

31 mar 2009, 15:03

wiola - my tez pobrykalismy po dworku, bo szkoda słoneczka. Niedawno wrociłam i tez w garach siedzę. Pewnie po południu jeszcze wyskoczymy na troszkę, złapac tlenu przed snem.

JustynaiGabi - ja nie mogę brac antybiotyków nie z powodu karmienia, ale dlatego, ze strasznie po nich choruję, widocznie organizm nie przyjmuje ich. Jedyny sposób, zebym nie spędziła trzech dni z głową w kibelku to podanie dozylnie.... A to juz zbyt skomplikowane, jak na zwykłą grypę.

Moje dzieciaki w sumie grzeczne, ale przez to, ze ja w kiepskiej formie, to wszystko mnie męczy, oni tez, ciągle cos chcą, czegos potrzebują itd. A ja nadal marzę o wyrku, kocyku i kilku godzinach nieprzerwanego snu :ico_placzek:

No ale jak wiadomo, nie jest to mozliwe przy trójce dzieci...

Awatar użytkownika
#ania#
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1613
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:41

31 mar 2009, 17:46

Jestem i ja..

Brakuje mi dnia.. doba powinna mieć ze 36 godzin, a i tak chyba bym się nie wyrobiła.. Byliśmy dzś kupić sobie buty, bo nie wiele brakuje a poszlibyśmy boso do ślubu:-)) Co się nachodziłam to moje, nóg nie czuje.. Teraz chłopki padli i śpią u nas w łóżku, a ja zaraz sobie brzydule włącze, a później musimy pójść do kuzyna, któey będzie grał na weselu, mieszkamy przez droge, właściwie to możemy sobie w okna zaglądać, a nie ma kiedy pójść :-))

U nas nadal ząbków nie widać, tzn nie przebiły się, a są już pod skórą skubane.. Jasiek to w despreacji pakuje nawet nogi do bóźki.. biedactwo moje..

Awatar użytkownika
wiola85
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1892
Rejestracja: 19 mar 2008, 15:19

31 mar 2009, 19:43

My tez dzisiaj bylismy jeszcze raz na podworku i mały zasnał nam na 2 godzinki :-D
Super tylko ze jak sie obudził to juz ma nastroj okropny, ciagle płacze i marudzi, jeszcze poł godzinki i do kompieli go biore :-)

Na prawde dzisiaj ta pogoda az zacheca do zycia, to słonko tak wspaniale działa na człowieka, az zyc sie chce, chyba juz za duzo bylo tej burej szarosci :-)

Awatar użytkownika
Anetka29
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 363
Rejestracja: 14 sie 2008, 19:07

31 mar 2009, 20:15

wiosna daje znaki :-D :ico_brawa_01:
my dzisiaj tk długo na dworku byłyśmy że na wieczór wypieków dostałyśmy
a zęby to dają strasznie nam popalić - mała nie mogła zasnąć strasznie płakała i przed chwilką też leciałam do niej bo się rozpłakała biedne te nasze dzieciaczki z tym ząbkami :ico_pocieszyciel:

nic ide przy niej posiedze, chyba ciężka noc się nam szykuje

poccoyo
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3962
Rejestracja: 08 mar 2007, 22:07

31 mar 2009, 20:53

David już śpi, a Roksance będę plotła warkoczyki żeby miała falowane włosy...
strojnisia mamusi... roksana dziś piewszy raz jeździła na nowym rowerku... ale musimy skąbinować kółka boczne bo się nabiegamy za nią ze głowa mała...
Ostatnio zmieniony 21 maja 2010, 23:02 przez poccoyo, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
JustynaiGabi
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1065
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:46

31 mar 2009, 23:14

nam doktor pozwoliła na spacer w rozsądnej ilości.....tak więc i my skorzystaliśmy ze słoneczka nawet z parasolką....

antynorma
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 372
Rejestracja: 15 paź 2008, 16:16

01 kwie 2009, 09:29

Dziewczyny!!!! U nas dzis rewelacja poranna, wstalismy o 8.30!!!!!! OOOO juz dawno tak nie pospałam. Super! Po 8 wstał szkolniak, ale włączył sobie bajeczke, a my jeszcze spalismy, ale fajowo.

Słoneczko swieci, jest slicznie, więc pewnie dzis pojdziemy do szkoły piechotką, żeby sie troche przewietrzyc i dotlenic.

Zeby tylko sie utrzymała taka pogoda to będzie dobrze.. :-D

Awatar użytkownika
asiula_o
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 517
Rejestracja: 18 kwie 2008, 18:40

01 kwie 2009, 10:54

Hej:)
No pogoda rewelacyjna!!!Az chce sie zyć:):)Dzis na pewno długiii spacer nas czeka:)Ale fajnie:)Oby tak dalej:)

Awatar użytkownika
betka
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 921
Rejestracja: 30 maja 2008, 10:44

01 kwie 2009, 15:48

ale pogoda :ico_brawa_01:
wczoraj dwa spacery, dzis jeden i przyjechalismy do babci na imieniny :ico_brawa_01: najjemy sie i wrocimy do domu :ico_brawa_01: no zyczenia tez zlozymy :ico_haha_01: i nawet buzi damy :ico_brawa_01:
a pogoda... extra. nawet nie wiem jak Juniora ubierac. :ico_noniewiem:
jak ubieracie teraz dzieciaczki??
moj ma bodziaki dlugi rekaw, bluza, spodniei taki "kombinezonik" na wiosne i pod kocykiem. moze za cieplo.... :ico_noniewiem:

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość