Yvone
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1338
Rejestracja: 26 mar 2007, 12:19

22 kwie 2009, 12:36

No właśnie. Wszystkiego najlepszego dla Lenki. Półtora roczku z punktu widzenia rozwoju psychicznego jest ważniejsze niż roczek. O rany znowu zaczynam mędrokować.

Awatar użytkownika
Pruedence
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2325
Rejestracja: 23 cze 2007, 10:57

22 kwie 2009, 15:17

Justyna- wszystkiego naj dla Lenki :ico_tort: :ico_tort:

Ela- powodzenia na rozmowie z recenzentką, na pewno dasz sobie rade. Co do nocnika, jak Tosia nie chciała to brałam lale lub misia i mówiłam "pokaż lali jak się siusia na naocniku, bo ona jest dzidziuś i nie umie, a nie tak jak ty taka duża dziewczynka" i zazwyczaj działało.
Ale niestety siusiu woła tylko wtedy jak nie jest zaabsorbowana zabawą. Kupy już od 2miesięcy nie robi do pieluchy i to zawsze woła.

Anita- :ico_brawa_01: za racuchy, mniam. Ja jestem znów na mojej diecie niskowęglowodanowej więc o takiej pyszności mogę zapomnieć. Właśnie zrobiłam zupke krem z cukini-mniam :-D a zaraz będe robić dorsza z warzywami na parze. Thermomix jednak bardzo ułatwia życie.

Tosia własnie drzymie,zanim zasnęła zdążyłam odkurzyć. WIeczorkiem umówiłam się z koleżanką na spacerek, może ją wymęczę i pójdzie troszke wcześniej spać. No nie mam na nią sposobu, bo jak jej nie położe spać w dzień to się słania, kładzie na kocyku i woła aaa, a jak ją położe to potem z łaską zaśnie o 23 :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
Janiolek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3084
Rejestracja: 05 sie 2007, 12:58

22 kwie 2009, 20:06

A ja dzis padnieta jestem strasznie. Zwialysmy z dziewczynami z ukrainskiego, ale na szczescie okazalo sie ze nie bylo :ico_oczko: Potem mialam chwile grozy bo jak zawsze mam bilet to dzis braklo mi kasy i po poludniu jechalam bez, balam sie strasznie, potem juz wracalam z Lenka a tu bach kontrola. Cale szczescie mialam chyba z 10 biletow, Lenke na rekach no i "szukalam" cale szczescie, bo wysiedli :ico_oczko:
Dostalam dzis :ico_oczko: fanatastyczna oferte pracy jako redaktor zdalny serwisu technologicznego. To co chcialabym robic (moze nie koniecznie ta tematyka) i w zakresie na jaki moge sobie pozwolic. No i przyjeli zgloszenie i mam na jutro napisac artykul, strasznie krotki i do tego na temat na ktory nie mam pojecie ale mam Marka :-D niedlugo wroci to bedziemy pisac :ico_oczko: Jak dobrze bedziecie trzymac kciuki to postawie :564:

Awatar użytkownika
wisienka24
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2589
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:31

23 kwie 2009, 11:28

Ela, trzymam kciuki za rozmowe. Na pewno będzie dobrze.

Janiołku, za Ciebie też trzymam kciuki mocno!!!! I czekam na obiecane :564: :-D

Anita, gratuluję udanych kuchennych eksperymentów. :ico_oczko:

Ja na żadnej diecie nie jestem, a przez remont i nowa prace jakos schudłam. :ico_szoking: Niby tylko 2 kg, ale zawsze to coś, :-D

Elu, co do koloru, to wybrałam kolorowe i intensywne w miare kolory. Do pokoju Szymcia delikatny żółty, a do naszego zielony (z kolorów duluxa) nie pamietam nazwy. Do przedpokoju magnolia :-D Czyli taki delikatny beż. Płytek do łazienki jeszcze nie wybrałam, bo wczoraj zobaczylam nowa kolekcje w Castoramie i znowu zmienie zdanie, ale na pewno beda jasne i kolorowe :-D Juz mam dosyc przygaszonych i smutnych kolorow, jakie sa w mieszkaniu tesciow, wiec swoje mieszkanie zrobie bardzo kolorowe :ico_brawa_01:

A co do Stanow, to nie zaluje. Czasami jest mi szkoda wyprzedazy ubran :-D ale ogolnie jestem szcesliwa, ze wrocilismy, zwlaszcza jak patrze jak cala moja rodzina kocha Szymka i sie cieszy że jest tu a nie w Stanach.

sylwia77
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 204
Rejestracja: 21 mar 2007, 22:31

23 kwie 2009, 13:11

Ela ja też trzymam kciuki za rozmowe.

Justyna za Ciebie też.

Ela ja byłam w żłobku państwowym na Nowym Dworze ul. Zemska. Wszystko pozamykane i nic nie można zobaczyć. Kazali się zgłosić pod koniec maja po papiery. Zobaczymy jak będzie nas stać to wolałabym żeby do prywatnego chodził. Po pierwsze bardzo blisko domu i zawsze ktoś mógłby go odebrać a po drugie mniej dzieci. On tak często choruje, że w jak będzie miał w państwowym 40 dzieci w grupie to zawsze cos podłapie i mi z chorób nie wyjdzie. Nie będzie mi miał wtedy kto z nim siedzieć bo mama juz teraz niechętnie z nim siedzi. Będe musiała zwolnienia brać a wiadomo jak jest, krzywo partrzą w pracy.

Wstawiam wam link do zdjątek z Tropical Islands i kilka zdjęć pokoju Patryka.

http://picasaweb.google.com/pawel.jamro ... directlink

Awatar użytkownika
Janiolek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3084
Rejestracja: 05 sie 2007, 12:58

23 kwie 2009, 13:28

sylwia77, pokoik super i zakochalam sie w tej lampie :-D skad taka wytrzasnelas??
Wyslalam z rana artykul, teraz musze czekac na odpowiedz

Awatar użytkownika
karolina-ch
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 899
Rejestracja: 09 mar 2007, 19:27

23 kwie 2009, 13:58

sylwia fotki przesliczniutkie :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: a zCiebie to EXTRA laseczke :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
pokoik sliczny i wogole musialo byc tam super, ja juz sie nie moge doczekac wakacji :ico_brawa_01:
jeszcze raz fotki naprawde piekne :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
wisienka24
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2589
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:31

23 kwie 2009, 14:53

Sylwia, fotki super!!! I zdaje mi sie, ze Szymek ma takie samo Łóżeczko jak Patryk :-D Jaki materac pasuje do tego lozeczka? Swietna masz figure, troche zazdroszcze :ico_wstydzioch:

Janiolku, nadal trzymam kciuki :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
Pruedence
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2325
Rejestracja: 23 cze 2007, 10:57

23 kwie 2009, 17:46

Sylwia- fotki super, pokoik śliczny :-D Laska z ciebie niezła, zazdroszcza ale tak pozytywnie :ico_haha_01:

Justyna- no to daj znać jak będziesz wiedziała co i jak z artykułem, gratulacje takiej odpowiadającej ci pracy.

Ja bym chciała mieć gdzie zrobić Tosi taki pokoik ale niestety Marek jest uparty, wszystko sam, więc na razie druga strona w rozsypce :ico_placzek:
Ogólnie dziś nie jest mój dzień, Kraków jest masakryczny pod względem kumoterstwa w moim śordowisku, aż ręce opadają, nawet mi się nie chce opisywać dzisiejszej sytuacji :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
Janiolek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3084
Rejestracja: 05 sie 2007, 12:58

23 kwie 2009, 22:23

niestety Marek jest uparty, wszystko sam
ten typ tak ma :-D
Kraków jest masakryczny pod względem kumoterstwa w moim śordowisku
myśle, że nie tylko Kraków i nie tylko twoje środowisko.

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości