poccoyo
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3962
Rejestracja: 08 mar 2007, 22:07

25 kwie 2009, 12:40

asiula_o pisze:poccoyo, ale sliczne te Twoje Perełki:)

dziękuje slicznie...
Ostatnio zmieniony 21 maja 2010, 23:27 przez poccoyo, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
wiola85
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1892
Rejestracja: 19 mar 2008, 15:19

26 kwie 2009, 12:39

HEj dziewczynki, jak tam zycie płynie??

Przyznam sie szczerze ze nie chcialo mi sie pisac ostatnio nic :ico_wstydzioch: a dzis łądna pogoda wiec tylko sie melduje i zmykam po obiadku na ogrodek opalic ciałko troszke :-)

Wczoraj było wesele Ani, chyba tak bo juz kurka nie pamietam tych dni :-)

Miłego dzionka buzialki :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
#ania#
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1613
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:41

26 kwie 2009, 20:32

Dziewczyny, dziękuje Wam za yczenia, wszystko było pięknie, ale więcej napisze jak już goście sobie pojadą, mam nadzieje, że do wtorku będzie luz, nie spałam 3 dni, ale jest oki:-)) Oczywiście foty też wstawie:-D na razie tylko jedną, bo mam sajgon w domu i chcę troche ogarnąć zanim goście wrócą z poprawin

Obrazek

doroonia
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 26
Rejestracja: 27 mar 2009, 23:46

26 kwie 2009, 21:45

Pieknie wygladalas:) Czekamy na relacje i wiecej fotek:)

Awatar użytkownika
wiola85
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1892
Rejestracja: 19 mar 2008, 15:19

27 kwie 2009, 10:59

#ania#, no super z was para :ico_brawa_01: a normalnie bym Cie nie poznała, takie długie wloski i w ogole spoko :-D :-D

No czekamy na reszte relacji :-D

A ja znowu po koszmarnej nocy, jeju on coraz gorzej mi spi, ciagle sie budzi, myslalam ze to te zabki, ale nic tam nie widac. Jak był malutki to czesciej przesypial mi cała noc niz teraz, teraz to nie ma mowy o tym :ico_olaboga:

Dajecie juz jakies miesko małym, bo ja jak byłam u lekarza to powiedziała ze moge juz dawac, wiec kupilam zupke na sprobowanie z indykiem i na poczatku tak nie bardzo chciał bo to nowosc, ale potem wcinał jak wsciekły :-D

doroonia
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 26
Rejestracja: 27 mar 2009, 23:46

27 kwie 2009, 13:02

Ja tez juz kupilam jakis obiadek warzywa z krolikiem,ale jeszcze mu nie dawalam.Moze dzisiaj M mu da jak bede na kursie zamiast mleka:)

Awatar użytkownika
#ania#
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1613
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:41

27 kwie 2009, 20:56

hej..

włosy są moje, niczego nie doczepiałam, czyli długość troche za ucho, ale moja fryzjerka tak mi to zrobiła, że wyglądało jakbym miała burze loków i włosy do pasa:-))

Wesele ogólnie udane, tylko rodzinka P strzeliła fochem i po oczepinach zaraz się zmyli, a cała impreza do 5 rano.. siostry się popłakały, że mamusi nie ma, teść sie upodlił i ledwo stał na nogach, jego siostry i szwagierka pilnowały, żeby nie szalał, teściowa nawet nie zadzwoniła do Piotrka..

Ale ogólnie to goście zadowoleni, bawili się do upadłego jedzenie smakowało, prezenty fajne, kaska w miare.. dostaliśmy piekny komplet sztućcóe gerlaha na 6 osób, inny ale też srebrny pakowany w walizke na 12 osób, zastawe stołową z zestawem kawowym na 12 0sób, czyli takie rzeczy które jak mówiła mi ciotka kupiłabym sobie sama po 20 latach małożenstwa i ma racje, bo zawsze ważniejsze wydatki..

W Kościele było pięknie, jakoś nie miałam stresa podczas przysięgi, po za tym ksiądz sypał kawałami jak z rękawa chyba dla rozładowania atmosfery..

Jaś był bardzo grzeczny troche popłakiwał podczas chrztu, ale to dlatego że go obudziliśmy właściwie to prawie na siłe wyciągneliśmy go z wózka, później na sali posiedział do 21 z minutami i odstawiliśmy go do domku, spał ładnie całą noc, a jak przyszliśmy o 5 z sali to sie obudził i pogadał z nami, później zapakowaliśmy go do nas do łóżka i spał z nami do 8.30 a jak się obudził to my już na nogach i tak do 22 wczoraj, dzisiaj już troche się odespaliśmy, odkopałam dom z jednego wielkiego syfu i nawet widać, że mam kuchnie :-))

Zdjęcia wstawie jak sie uż ogarniemy troche ze wszystkim, jutro musimy jeszcze pościągać dekoracje z sali oddać sukienke i będzie luz i czas na komsumcje małożeństwa :-))

Awatar użytkownika
asiula_o
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 517
Rejestracja: 18 kwie 2008, 18:40

27 kwie 2009, 22:35

#ania#, serdeczne gratulacje:):)i Wszystkiego naj na nowej drodze zycia:))Super ze wszystko sie fajnie udało:)
wiola85, my tez ostatnie noce mamy okropne...Jaś budzi się co godzinka, góra dwie ale szybciutko na szczęscie zasypia. Wystarczy go utulic lub dac cycusia na chwile i juz spi...wiec choc tyle dobrze. Ja podejrzewam ze to przez te ząbki. Widac juz u niego dwa przeswitujące na dole ząbki:):)

poccoyo
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3962
Rejestracja: 08 mar 2007, 22:07

28 kwie 2009, 13:23

część dziewczyny...
co u was??
gdzie sie wszystkie podziewacie
antynorma,
motylek???
blumek
betka
Anetka29
??? :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:
wróćcie...
Ostatnio zmieniony 21 maja 2010, 23:11 przez poccoyo, łącznie zmieniany 1 raz.

antynorma
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 372
Rejestracja: 15 paź 2008, 16:16

28 kwie 2009, 16:32

poccoyo, podziewam się, podziewam..... Jakos tak w ciągłym biegu ostatnio. Dzis jak wyszłam o 8 rano z domu to wrociłam ok 15, nie ukrywam ze lekko umordowana :-D
#ania# - pisałam ostatnio, ze pięknie wyglądaliscie, ale w ogóle nie ma tego mojego postu, nadziubałam się do was i nic z tego, gdzies go wcięło....

Lecę zobaczyc co mój starszak robi, bo focha strzela jak nic!! Nawet nie wiem dokładnie o co chodzi.... Idę go trochę opamiętac

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość