Yvone
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1338
Rejestracja: 26 mar 2007, 12:19

09 maja 2009, 22:16

to mnie uspokoiłaś.
Anitko najważniejsze, że Kacperek lepiej.
A ja dostałam dzisiaj od męża rower. Super dameczkę z aluminiową ramą i hamulcem w pedałach. Naprawdę się ucieszyłam. A mały brzdąc kask. Tylko ona taka duża, ze ciężko jej coś dobrać. W każdym razie, co dziura, to się jej przekrzywia, ale podoba jej się jeżdżenia na rowerze, tzn. w foteliku z tyłu. A ja po dwóch latach przypominam sobie, jak było fajnie.
Amelka najpierw wojnę prowadziła o kask, bo żadnego nie chciała, a potem jej coś się odwidziało i jadła obiad w kasku. Wyglądało przekomicznie. Ale najlepiej jak dzisiaj wychodzimy do sklepu, a dziecko stoi na klatce schodowej i mama - a czapa?. musiałam tłumaczyć, że idziemy, a nie jedziemy. A ojciec szalał dzisiaj z dzieckiem na rowerze, że hej.
A co do pieluch, to rewelacja. Dziecko wczoraj przechodziło cały dzień w jednych majteczkach, a dzisiaj powtórka z rozrywki. W nagrodę musimy jej kupić koparkę do piasku, ponieważ bardzo przeżywa koparki - mama kopara kopie. mama bubu kopie. To jest komentarz na budowlańców budujących obwodnice Wrocławską i stadion na euro 2o12. nie mogę się doczekać przeprowadzki, a ten plac budowy dodatkowo na to wpływa. Ale se popiłam teraz, poimprezowałam, że litery nie takie wciskam.

Awatar użytkownika
Janiolek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3084
Rejestracja: 05 sie 2007, 12:58

09 maja 2009, 22:21

Janiolku ty uwazaj z tym odgrzewaniem znajomosci mam znajomego ktory twierdzi ze np. Nasz Klasa rozbija małżeństwa żarcik...
:-D :-D :-D cos w tym jest, ale nie ma obawy. A bedzie milo sie spotkac :-)
Nie wiem czy pamietacie jak pisalam o mojej kuzynce, ktora po pol roku zostala porzucona przez meza. Okazalo sie ze "milosc zycia" jej meza jest w trakcie rozwodu. Olka narazie stwierdzila, ze wystapi o separacje i byla u ksiedza dowiadywac sie o uniewaznienie. Jakas masakra - 2 lata temu pamietam ze cztalam o 30-letnich rozwodnikach, a teraz na 3 nowe malzenstwa w mojej rodzinie jedno sie rozpadlo, a maja po 25 lat, a zona kuzyna (27l.) tez juz jedno malzenstwo zaliczyla
:ico_szoking:
martuunia1, a pytalas lekarza co z ta skorupka Nel?
a moja mama na imprezie :ico_oczko: z kolezankami z liceum z reszta. hihi jak pojechala na 30lecie matury ja zaczelam rodzic, wiec mam nadzieje ze dzis bedzie spokojnie :-D

Awatar użytkownika
martuunia1
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1151
Rejestracja: 18 mar 2007, 21:14

10 maja 2009, 10:16

Anita ale starszne babsko z tego allegro :ico_zly: ja bym katowala babsko do skutku :ico_zly: Jak dobrze ze z Kacperkiem już lepiej :ico_brawa_01: .A opinia kolegi o rozwodotwórczym działaniu nk całkiem śmieszne... :ico_noniewiem:

Yvone ale Ci mężuś prezencik zrobił :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: wklej zdjęcia tego cuda :ico_brawa_01: Brawa dla Ami za majteczki :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Janiołku pytałam i powiedziała że to jakaś alergia,przepisała zyrtek, emulsje do kapieli i balsam dla alergikow, ale jeszcze nie kupiłam bo czekam na wieści od kolezanki która może mi te kosmetyki sciągnąć z hurtowni....

A ja dziś się cudownie wyspałam :ico_brawa_01: Nelka jak nowonarodzona i zapowiada się wspaniała niedziela :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
wisienka24
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2589
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:31

10 maja 2009, 20:28

Ale dzis mielismy dzien!!! Szymek nie przespal ani minutki. Wstal o 6.45 rano i dopiero teraz padl. Nie mialam juz sily za nim chodzic, a on jakies niespozyte sily w sobie mial. :ico_szoking:

Anita, ta babke maltretowalabym do skutku. Ciesze sie bardzo, ze z Kacperkiem lepiej. :-D

Brawa dla Amelki za przechodzenie w majteczkach caly dzien. Nalezy sie jej nagroda. :ico_brawa_01: I super prezent dostalas od meza,Yvone. :ico_brawa_01: Troche zazdroszcze takich fajnych wrazen. Na pewno bylo super.My niestety nie mamy rowerow a przez mieszkanie na razie nas nie stac... :ico_noniewiem:

Janiolku, tak to bywa z tymi malzenstwami, niestety. Ale z zycia znam sama przypadek rozpadu malzenstwa przez NK. :ico_puknij:

Yvone
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1338
Rejestracja: 26 mar 2007, 12:19

11 maja 2009, 09:57

Dziewczyny rower świetna sprawa. Polecam każdemu, tylko dzisiaj pada i nie pojadę po Ami do żłobka. Mam nadzieję, ze będzie ładna pogoda, to na uczelnię w środę pojadę na rowerze.
I mam super wiadomości.
Pierwsza - Amelka od dwóch dni sama woła, chcę siku i już nic nie popuszcza. Dzisiaj z rana (dzień trzeci) wstała z suchą pieluszką i też wołała siusiu. Wstała i że chce papu. Pytam, czy zrobi siuius, a ona - jeszcze nie. Siedzi i je kaszkę i nagle - mama chcę siiusiuuuu. Super, ale na noc jeszcze zakładam pieluchę. W sumie konsekwentne odstawienie pieluchy i całe 5 dni do całkowitego wołania. :ico_brawa_01: Ale prania ręcznego podsikanych rzeczy było.
Druga - Za dwa tygodnie zaczynają odbiory mieszkań. :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Jak dobrze pójdzie to za dwa tygodnie będziemy mogli już robić. Ale na razie cicho sza.
Wracam do egzaminu, bo jest czytania, ze hej. :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
wisienka24
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2589
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:31

11 maja 2009, 14:30

Yvone, wiadomości rewelacja!!! :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Trzymam kciuki za mieszkanko, oby szło w takim tempie w jakim się zapowiada. :ico_oczko: I :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: ogromne dla Amelki!!! Super się dziewczynka spisuje!!!! :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

A ja dziś zajrzałam na forum Lipcówek a tam wiadomośc straszna. Serduszko jednego z dzieciaczków przestało bic. W tak zaawansowanej ciązy. :ico_szoking: :ico_placzek: Straszne to jest. Życie jest niesprawiedliwe. :ico_placzek:

Zupełnie zapomniałam Wam sie pochwalic, że kupiliśmy juz narożnik do pokoju i płytki do łazienki. http://www.abra-meble.pl/naroznik_hilto ... 1,1,0.html

Awatar użytkownika
martuunia1
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1151
Rejestracja: 18 mar 2007, 21:14

11 maja 2009, 16:55

Hej Dziewczyny!!!
Yvone super że mieszkanie już niebawem będzie do odebrania :ico_brawa_01: .Dla Ami wielkie :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Myślisz że ma sens odstawienie pieluszek jeśli dziecko samo nie woła sisi.Nelka czasem zawoła a raczej powie jak się spytam, a tak to ma to gdzieś generalnie czy jej się chce czy nie i już nie wiem czy poczekać, tzn sadzać ją jak sadzam i poczekac aż zacznie wołać, czy odstawić w domu w ogóle pieluchę. Jak zrobi siku na nocnik to ja jej w nagrodę wkładam majtki.Doradź Kochana bo Ami jest bardzo do przodu w porównaniu do nas... :ico_oczko:

Ula :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: bardzo smutna sparawa z tym dzieciaczkiem :ico_placzek: ...
Kanapa śliczna.Jaki kolor wybrałaś?Mi się bardzo czekolada podoba :ico_oczko:

A ja właśnie z zajęć wróciłam,trochę zmokłam ale się nie roztopiłam :ico_oczko: Czekam aż się moze rozpogodzi i ruszamy na spacerek nr 2 :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Janiolek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3084
Rejestracja: 05 sie 2007, 12:58

11 maja 2009, 17:29

Straszna historia u lipcówek, pamiętam, że u grudniówek też była taka historia, tylko do terminu brakowało pare dni, Kacperek był bardzo duży, w zasadzie nie wiadomo czemu tak sie stało.
wisienka24, mam w domu gazetke od nich i tez bardzo mi sie ten narożnik podobał :-D z reszta nie wkrecaj mnie bo ja mam obsesje mieszkaniowa teraz i jak widze taka kanape to juz mysle o tym jak urzadze swoje mieszkanie ktore nie predko posiade :-)
Tym bardziej nie wiadomo, bo druga "holenderska historia" nie wypaliła, ta serwerownia w Myslenicach tez nie, wiec jak w totka nie wygramy to juz nie wiem co...no chyba ze olejemy te historie i bedziemy latami splacac sklep, o ile Marek pojmie ze to lepsze wyjscie

Awatar użytkownika
martuunia1
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1151
Rejestracja: 18 mar 2007, 21:14

11 maja 2009, 19:34

kurcze czytałam o tej dziewczynie z lipcówek i jestem w szoku :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: ja nie potrafię sobie tego wyobrazić...

Yvone
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1338
Rejestracja: 26 mar 2007, 12:19

11 maja 2009, 20:57

Bardzo smutna historia. Nawet nie chcę myśleć, co ona musi czuć. Biedna...
Wisienko narożnik bardzo fajny, co prawda kolor ja bym wybrała inny, ale o gustach się nie dyskutuje. Sam pomysł bardzo fajny.
Martuuniu Amelka tak robiła jak Nelinka i dopiero jak ją odzwyczajałam, to tak naprawdę załapała, o co chodzi. Raz pochodziła chwilę w mokrych majteczkach i szybciutko załapała, że w suchych wygodniej. Szybko chciała zdejmować. W pielusze było jej wsio ryba. A jeśli chodzi o pieluchę, to zobacz czy Nelinka siusia rzadziej, ale więcej. Czy nie posikuje, a siusia i czy jest w stanie powstrzymać się choć parę sekund. Jeśli tak, to jest gotowa do odstawienia pieluchy. I jak się zdecydujesz definitywnie, tzn. nie na chwilę, ale na cały dzień, to radzę zwinąć dywany i coś położyć na kanapę jak i zabrać wszystkie poduszki itd. Ja mam meble skórzane, to o tyle dobre, ze po nich płynie, choć się nie zdarzyło nasiusiać Amelce na nie. Amelka wcześniej była wysadzana i puszczana tak jak Ty Nelinkę puszczasz czy Pruedence Tosię. Raz jak zrobiłam próbę, to mi wszystko obsikała, posikiwała co chwile w majteczki i leciała do nocnika, wołała si, ale się nie wysikała do nocnika, tylko sygnalizowała, że ma majteczki mokre, aż w końcu nie wytrzymała i dopiero zrobiła gigantyczną kałużę. Tak więc wiedziałam, ze może wytrzymać, tylko nie rozumie jeszcze, czego od niej chcę. Odczekałam dwa tygodnie i oduczyłam. Teraz nawet na dworze woła, choć jeszcze się zdarzy, że podsika majteczki, ale nie zsiska się. Tak więc jeśli masz ochotę, samozaparcie i trochę czasu dla niej, to do boju.
Janiołku trzymam kciuki Wasze mieszkanie. Powolutku, nie od razu Rzym zbudowano.

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości